Tuhkur ja shiba inu kutsikas

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tuhkur ja shiba inu kutsikas

PostitusPostitas Marvellous (Teema autor) » 07. juuni 2014, 12:32

Tere!

Pöördun oma väikse mure/küsimusega teie poole. Nimelt on meil kodus 5aastane emane tuhkruke. Iseloomult küllaltki kraaka, aga samas väga häbelik, arglik pisike ja õrnake (nt kord teist isast tuhkrut talle tutvustades puges sügavale tekisisse peitu ja ei tahtnud mingit tegemist teha), kasse aga ei karda, käib neil koguaeg järel. Nüüd lisandus uus pereliige - neljakuune shiba inu kutsikas. Shiba inu päritolu puhul on algselt tegemist jahikoeraga, tegemist on jaapani tõuga. Ma väga tahaks, et nad hakkaks omavahel läbi saama ja koos mängima, aga ma ei julge tuhkrut maha panna ja neil vabalt tutvuda lasta. Olen tuhkrut süles hoidnud ja ta väriseb ja muutub suht liikumatuks ja loiuks, kui tajub, et kutsikas kuskil lähedal on. Ühe korra kõhises ka. Kutsikas muidugi hüperaktiivne ja hüppab-kargab, vaatab pingsalt tuhkrut. Ühe korra on nad ninad kokku ka pannud (tuhkur mul süles) - kutsa limpsas tuhkul nina. Tahaks nii väga, et nad sõbraks saaksid, aga kardan, et kutsa võtab teda äkki kui saaki vms ja teeb talle liiga. Oskate aidata, kuidas neid õigesti tutvustada ja kas seda üldse teha? Või mida ette võtta? Suur aitäh juba ette!
Väike tuhkrupätike Missy :)
Kasutaja avatar
Marvellous
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 2
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur ja shiba inu kutsikas

PostitusPostitas Marvellous (Teema autor) » 07. juuni 2014, 12:32

Lisan veel, et mõlemad on emased. Tuhkur siis 5aastane ja shiba inu 4-kuune.
Väike tuhkrupätike Missy :)
Kasutaja avatar
Marvellous
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 2
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist