Tuhkruga seiklemine

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas Sannuu (Teema autor) » 09. juuli 2013, 17:33

Sooviksin siis lähemalt teada saada , et kas tuhkrut võib endaga kaasas kanda / kellegi juurde minnes, autoga sõites, jne ? Või pole mõtet teda vedada igale poole. Kuidas see tuhkrule meeldib , kui saab omanikuga kaasas käia ? :)
Sannuu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 4
Asukoht: Põltsamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas maris2 » 09. juuli 2013, 17:53

Sellest saad lugeda siit teemast viewtopic.php?f=65&t=2781 Mina aga isiklikult tuhkruid eriti kaasa ei vea. Sest kui lähed kuhugi lõbutsema või aega veetma peab sul olema ka nende jaoks aega. Kui mina tuhkrud kuhugi kaasa võtan, siis see väljasõit ongi mõeldud just neile, kas siis metsa või mere äärde.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas Sannuu (Teema autor) » 09. juuli 2013, 18:27

Seda ma ka lugesin , aga seal rohkem juttu välismaale minemisest võinii. Aga ma mõtlen lihtsalt ,et võtad ta endaga kaasa , loomulikult vaataks tema järgi ja tegeleks temaga . Ei saagi ilma, kui nad pidid nii energlised olema :) Mulle endale meeldiks küll .
Sannuu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 4
Asukoht: Põltsamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas maris2 » 09. juuli 2013, 19:33

Üldiselt kodu kus pole tuhkruid, pole ka tuhkrukindel. Seega külla minnes pead olema kindel et seal on tuhkrul ohutu, ja et võõras kodu pärast ka ok on. Mina olen loobunud näiteks pättide kaasa vedamisest just sellepärast. Ma vahel ikka võtsin nad ema juurde kaasa, aga ema kodu pole tuhkrute jaoks. Tal on igal pool lilled, lisaks ohtlikud trepid, nii teisele korrusele kui ka keldrisse. Lisaks veel keldri piire mis on pulkadest. Ühesõnaga minu külastus nägi välja nii, et keegi koguaeg jooksis tuhkrute järgi ja vaatas kus nad on ja mis teevad. Pissi kaka tuli ka siina kuhu juhtus. Seega on minu loomadel kindlam kodus olla. Ühekorra võtsin tuhkru kaasa kui läksime sööma, koht asub looduses ja meie laud oli keset heinamaad ( Rohi oli ikka üle sääre ja rahvast vähe). Ausalt see ei olnud meeldiv, tuhkur on tuhkur ja tal on ikka nuuskimist ja uurimist. Teised sõid ja mina jalutasin heinamaal :-D Seega mina oma loom ei võta kaasa kui mul nene jaoks 100% aega ei ole.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas Sannuu (Teema autor) » 09. juuli 2013, 21:04

Suur aitäh vastuse eest, sain targemaks :) Tean arvestada selliste asjadega .
Sannuu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 4
Asukoht: Põltsamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruga seiklemine

PostitusPostitas Harleyquin » 14. juuli 2013, 12:40

Minu tuhkur nt ei armasta väga kaasas tassimist, ainult ädajuhul.Ta on mul väga kodulembeline, omad nurgad ja peidupaigad neid ta igatseb.Võõras kohas pikalt olla, olen tähele pannud, et ta ei tunne end hästi, nuusib oma nuuskimised ära ja siis jääb kuidagi kurvaks. Ei soovita teda vedada pikalt igale poole.Eriti tuleb meeles pidada, et tuhkrud ei armasta palavust, see on nende jaoks täielik piin, liigne päike ei tee head.Parem temaga üldse viludamas olla.
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline