Tellimine USA'st

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tellimine USA'st

PostitusPostitas Ailen (Teema autor) » 14. juuni 2012, 12:23

Plaanin tellida http://www.ferretdepot.com -ist, kas oleks veel huvilisi midagi tellimast sealt? Saaks shippingu kulusid jagada. Kohale toimetamise hind sõltub kogu kauba kaalust.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tellimine USA'st

PostitusPostitas Heleri » 14. juuni 2012, 12:54

Usast tellides tuleb maksta ka tolli, mis on vähemalt sama kallis kui shipping, kui mitte rohkem :)

Meie kunagi tellisime ja väga odav see ei olnud. Toll oli minu arust vanas rahas mingi 700-900 eeku! Tellisime samast kohast.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tellimine USA'st

PostitusPostitas Adelle » 14. juuni 2012, 13:33

üle 22.- (koos shippinguga) saadetistele lisandub 20% käibemaks+9.- Eur tollideklaratsiooni täitmine EP poolt, ja mingi tollimaks veel
http://www.post.ee/eraklient_tolliinfo

Paar korda on vedanud, tuhkrutorule saatja pani hinnaks mingi 1 eur :-)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tellimine USA'st

PostitusPostitas Heleri » 14. juuni 2012, 13:58

Usast tulevad pakid võetakse reeglina kõik lahti, vähemalt need, mis sellistest netipoodidest tulevad ja kus arved jne vahel on. Meil olid tollipaberid tehtud kõikidele kaupadele nimeliselt, koos grammide ja kõigega :) Tellisime vist 4 inimese peale (või oli 3) ja suht nipet näpet, ei midagi erilist ja tolli saime päris kõvasti maksta.

Saksamaal on üks mõnus netipood, http://www.zooplus.com/ aga kahjuks ei shipi nad Eestisse mitte midagi, kuigi see kullerfirma, kes nende pakke veab, on Eestis täiesti tegutsev. Kirjutasid mulle veel pika kirja, miks nad siia ei saada jne. Ja siis tuli järgmine kiri, et nüüd tahame kliendi tagasisidet, et kuidas rahule jäite vastusega ja kas meie teenindus oli meeldiv :D:D No WTF sa oskad vastata sellisele :D Kes ikka rahul on, kui tahab kaupa, aga ei saa :D

Soomlased tellivad sealt nt Totally Ferretit, seal müüakse ka 7 kg kotte ja hind on täiesti normaalne.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tellimine USA'st

PostitusPostitas Ailen (Teema autor) » 14. juuni 2012, 14:42

Lätlased kambakesi on tellinud sealt mitmeid kordi, kirjutasin lätlastele, ootan nendelt kirja...
OT. Olen viimased mitu päeva otsinud netipoodidest endale puuri ja veendusin jälle, et ma elan pommiaugus. :bang:
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron