Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kassu- (Teema autor) » 27. juuli 2010, 20:55

Oleks huvitav teada, millised on teie kokkupuuted inimestega, kes teie tuhkrut uudistama tulevad.
Minul isiklikult on ikka enamus inimesed positiivsed, et issand kui lahe loomake ja kas võid pai ka teha jnejne. Aga samas on ka olnud, kus ema ütleb lapsele, et fuiiii ei tohi puutuda, haiseb ja jäle loom. Üks aasta kõndisin Mozartiga vasseliina laadal, ja sain ühe väga tigeda tädikese käest nö sõimata, et miks ma sellise kanavargast peletise olen endale koju vedanud. Ma isegi ei proovinudki talle midagi seletada ja kõndisin lihtsalt minema. Aga muidu suhtuvad enamus ikka hästi. :)
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Marilin » 27. juuli 2010, 22:28

Meil on kõik kokkupuuted olnud positiivsed. Enamus inimesi siiski ei tea, mis loomaga tegu on. Eriti kui nad mul transpordikastis on ja väga hästi ka näha ei ole. Ükskord oli nii armas, üks pisike poiss ütles oma emale, et "emme vaata, iired"
Samuti, kui ütlen inimestele, mis loomaga tegu on, siis millegi pärast arvatakse kohe, et ta kindasti närib palju juhtmeid. Ja kui ütlen, et üldiselt tuhkrud ikka juhtmeid ei näri, siis tehakse imestusest silmad suureks. Ma imestan, et meie pihta seda haisu juttu ei olegi tulnud.
Kuna ma käin ikka siin isa juures ja vanaema juures ja Tallinnas jne igalpool veel, siis on mul tihti ka tuhkrud kaasas ja seetõttu oleme ka alati suure tähelepanu all. Aus olla, siis vahepeal on küll kopp ees sellest :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kassu- (Teema autor) » 27. juuli 2010, 22:55

Ja põhiküsimus ongi see, et mis ta sööb ja närib juhtmeid ka või? :D
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sandra » 27. juuli 2010, 23:47

Üks imelikumaid küsimusi, mis on minult küsitud: "Kas see on mingi uut sorti koeratõug v?" :D Ja üks küsimus, mida väga tihti küsiti on: "Kas ta kodus kapi otsa ka ronib?". Üldiselt inimeste emotsioonid on ikka positiivsed olnud.

Paraku ma selle pärast käingi tuhkrutega ikka väga harva jalutamas, et lihtsalt ei viitsi neid küsimusi kuulata enam. Kusjuures tavaliselt küsivad inimesed kõik peaaegu samu küsimusi, nii et olen mõelnud, et peaks tuhkrutega jalutades endale KKK sildi juurde riputama. :D
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas ufer » 28. juuli 2010, 01:52

Mult on küsitud, et mis näriline see veel on. :)
Kasutaja avatar
ufer
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas bblondie » 28. juuli 2010, 07:39

Ma ei tea mina üldse ei salli seda kui inimesed jubedalt uudistama tulevad.. Ma saan aru kui korraks vaadatakse ja minnakse oma teed, aga mõni mees siin on lausa kaasa jalutanud :shock: Ja muidugi on esimene küsimus : "Mis imeloom see veel on?" ja teine küsimus "Kas ta juhtmeid ka närib?" Siis tahaks kohe karjatada ja küsida kas nad biooogia tunnis kunagi on üldse viibinud, sest tegemist on kärplastega mitte närilistega :dry:
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Mercar » 28. juuli 2010, 08:22

No kamoon, 99% imetajatest närib midagi ega see ei tee neid näriliseks. Täiesti normaalne küsimus ju kas juhtmeid närib. Ka nt kassid ja koerad närivad juhtmeid. Meil oli hoiul marmorkolli kes armastas telekakaablit...
See ei ole mingi imelik küsimus. Eks aus vastus on, et oleneb loomast, meie oma (närib / ei näri).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kellykaazz » 28. juuli 2010, 08:22

Lihtinimene ei teagi tuhkrute kohta. Ja koolis räägitakse nirkidest ja naaritsatest rohkem, sest neid on looduses rohkem.
Lihtne näide: Tallinna Loomaaias on puur sildiga: kodu tuhkur. Aga see on koguaeg tühi. Aga naaritsaid ja nirke on koguaeg oma puuris jooksmas.
Mõni arvab veel, et kaslane.
Aga kui mõtlema hakata, siis vaevalt me ise enne tuhkru võtmist nii täpselt teadsime, mida teeb ja mis imeloom on. Sellepärast ma suhtun suht rahulikult sellistesse küsimustesse. Küll aga võimalusel liigun eest ära, kui näen, et keegi juba meie suunas sammub ja suu on punnis lollidest küsimustest ( meie jaoks lollid, nende jaoks täitsa asjakohased ) :lol:
ja minu arust, mida vähem välja teed ja vastad, seda kiiremini lähevad uudistajad ka minema. :roll:
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas maris2 » 28. juuli 2010, 10:03

Mina ka sellepärast enam maja juures ei jaluta et küsijaid hakkas juba liiga palju olema. Samas lapsed on toredad, mul maja ümber kõik teavad kellega tegu ja et Bull ei hammusta. Ükskord olid lapsed koridoris, ja ma tulin just koju, siis küsisid, et kas me Bull ka näha saame. Tulin toast välja aga hoopis Bindiga, sest Bull magas. Ja lapsed olid kohe pettunud "aga see ei ole ju Bull". Nad Bindiga ei ole kohtunud etiti.
Mõned inimesed on aga öelnud et, sellise looma koht on metsas mitte korteris. Siis küsitakse tihti et kas sa said ta metsast. Kuid põhiline on et, kas ta hammustab ja mida ta sööb.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas väike kuradike » 28. juuli 2010, 10:36

Ega mul siin ka väga midagi juurde ei ole rääkida. Huvi on alati väga suur, isegi kui transpordipuuriga neid kuskile vean, siis uudistajad piiluvad häbelikult puurivõrest läbi, et "oiiiiiii kui armsad, vaata, vaata....." Neile ma enamasti tähelepanu ei pööra.
Küll aga, kui vähegi avalikumas kohas jalutada, siis on uudistajad parves ümber. Siis ei kehti küll see põhjamaa arglikkus. Kuna enamasti on esimene küsimus et kas nad ka hammustavad, siis ma lähen lihtsama vastupanu teed, ja ütlen et hammustavad küll. Nii saab uudistajast üsna kiiresti lahti :devil:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas ufer » 28. juuli 2010, 10:53

Kui ma veel tuhkrutest midagi ei teadnud, siis kunagi olin Tartu laadal ja seal oli üks poiss soobli tuhkruga.Ma olin nii rabatud, et kui vahva :)
Kasutaja avatar
ufer
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas maris2 » 28. juuli 2010, 10:54

Mina mõnele ebameeldivale uudistajale olen ka vastanud et hammustavad küll :ups: :-)
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas cougar » 28. juuli 2010, 11:39

No mina olen siis ilmselt üks neist, kes ei suudaks hoiduda küsimustest (mitte muidugi nii rumalatest, et kas närib juhtmeid ja mis ta sööb, jne), aga et kas hammustab. :) :lol: Seda ikka selle mõttega, et ma tahaks õuuuuudselt nätsutada ja pai teha, mis kindlasti omanikele ei meeldi, aga ka mulle pole ju lõbus, kui elukas minu heauskse lähenemise peale mulle hambad kätte lööb.
No ma olen sihuke totu jah, et kui pole mõnda looma päevas nätsutanud, siis pole päev korda läinud. Karjamaal ei saa ma isegi lehmadest ja lammastest mööda minna ilma, et neid veidi võrgutada ei katsuks, tänavakassidest ja suurtest kurjadest koertest rääkimata. No ja loomad ja linnud vist teavad seda, sest tulevad ise minuga rääkima (ja laulma).
Niiet paluks lahkesti mitte väga kuri olla, kui näete üht moori, kes, käsi pikal ja õnnis nägu peas, tuleb ja tahab teie lemmikutega tutvuda :ups:
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas anery » 28. juuli 2010, 11:50

Olen vahest õhtuti käinud maja juures jalutamas, aga nüüd loobusin täielikult, see uudistamine on ikka vääääga suur. Vaatan et rahvast pole, lähen välja ja korraga on rahvamass ümber. Isegi on pildistatud aknast. Üks naine, kes käib meriseaga jalutamas, rääkis mulle et lapsed on öelnud talle: " Ah et Merisiga, jama, vot siin on tuhkrud jalutanud" :D
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas cougar » 28. juuli 2010, 11:57

Vahi, kus bheenheks läinud! Merisiga enam ei kõlbagi, olgu olla tuhkur või mingi muu sihuke "naksterjer!" Ära sa ütle, lapsed on nugrid :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas helen125 » 28. juuli 2010, 13:58

Üldiselt on kokkupuuted positiivsed aga võõrale ma oma looma kätte ei anna enam, ükskord üks poiss niiväga tahtis tuhkrut sülle ja kui sai siis ehmatas ja viskas maha, õnneks oli lühike poiss ja muru all.

Üldiselt võõrast looma ei ole soovitav katsuda isegi kui omanik ütleb, et ei hammusta v terve on, lihtsalt kunagi ei või teada, mis saab.

Aga kana varguse kohapealt ütleks vastu, et kanu te ju enam ei kasvata ja nüüd peavad inimesed tuhkruid toitma muidu surevad tuhkrud välja.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas triinabelle » 28. juuli 2010, 15:50

Minu kohatud imelikeim küsimus on : "A eta tšintšilla, da?"
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas väike kuradike » 29. juuli 2010, 15:00

Minu kõige ekstreemsem kohtumine ei ole seotud niivõrd imeliku küsimusega, vaid olukorraga. Nimelt, talvel otsustasin oma pättidele ka lund tutvustada, ja viisin nad oma maja taha parklasse müttama. Umbes poole pealt tuli kõrvalmajast välja üks suhteliselt ebakaines olekus keskealine mees, kes siis uuris ja puurid igasugu asju tuhkrute kohta. Asi päädis siis sellega, et ta üritas mind "kohtumisele" kutsuda. Selle peale vabandasin, et selleks korraks jalutuskäik läbi, ja me lähme nüüd tuppa :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kaiudus » 29. juuli 2010, 15:19

Meil inimestega pole veidraid kokkupuuteid olnud. Kord jalutasime Marise, Bulli ja Snupsuga pargis, samas oli oma jalutuskäigul ka "lossikoer" kes tuhkruid nähes unustas, et ta koer on ja hakkas tuhkruid nähes näuguma :rofl:
Kasutaja avatar
Kaiudus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kellykaazz » 29. juuli 2010, 15:21

:rofl: vot sellist asja oleks tahtnud küll näha.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Marilin » 29. juuli 2010, 15:23

Vot chinchilla polegi keegi mu loomade kohta öelnud. Aga kui meile ikka külla tullakse, siis öeldakse alati kõiksugu muid nimetusi neile, mitte tuhkrud. Näiteks vesirotid, koopaoravad, nirgid, soolikad, skunks, jnejne :-D
A ükskord oli väga vahva olukord. Jalutasime sõbrannaga ning Maasikas oli ka kaasas. Ja vastu tulid 2 poissi, kes kohe küsisid, et mis loom see veel on ja mis ta nimi on. Kui ma ütlesin, et nimi on tal Maasikas, hakati naerma ja küsiti, et kas minu nimi on siis Vaarikas :lol: Maasika nime peale üldse alati naerdakse palju. :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas maris2 » 29. juuli 2010, 15:23

See oli tõeliselt naljaks, ka koera perenaine ehmatas ära. Ta ei teadnudgi et ta koer ka kräunuda suudab . :-D
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kassu- (Teema autor) » 29. juuli 2010, 17:22

Aga eile käsime järveääres ja saime tuttavaks ühe noormehega, kes ei suutnud kuidagi tuhkrust sotti saada. Ütles ikka, et ta oleks nagu kass, koer, aga samas nagu madu ka natuke. :D
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas elina1987 » 30. juuli 2010, 13:44

Minult on küsitud kas võib pilti teha. Micot on peetud ka kährikuks ja arvatakse, et olen ta metsast saanud. Tavaline küsinmus ongi see kust said? Natuke loomadest teadlikum vanem mees küsis kas tegu on naaritsaga. On juhtunud kus öeldakse, et miks sa temaga siin jaludad?
elina1987
Õigekiri longab
 
Postitused: 120
Teemad: 8
Pildid: 3
Asukoht: Kaberla, kuusalu vald, Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Jacqualine » 14. august 2010, 10:37

Olen saanud nii positiivset kui ka väga negatiivset vastukaja enda looma kohta. Kõige halvem, mis on öeldud:"Mis kasu sul sellest värdjast on, võtnud parem kass endale!?" Ma olin sõnatu, ega ei osanud mitte midagi vastu öelda. Enamasti inimesed pärivad, mis loomaga on tegu, mida ta sööb jne. Tüütavaks muutub selline pidev uurimine ja pärimine. Seletad ühele ära, tuleb järgmine ja hakka uuesti seletama. :wacko:
Tuhkur Elvis, rotid Väino ja Loki, taksikoer Bella.
Kasutaja avatar
Jacqualine
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kassu- (Teema autor) » 14. august 2010, 11:22

Tüütavaks muutub see tõesti, ja osad inimesed on väga haiglase suhtumisega tuhkrutesse.:S
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sissu » 21. august 2010, 15:28

Minul on täiesti ükskõik mis teised mu tuhkrust arvavad sest minu jaoks on ta ikkagi VIP ja kui mõni avaldabki arvamust, e mõttetu rott vms, eks ta saab siis täie rauaga vastu ka. Ning kui vanaprouad siin kodukandis liiga hoogu lähevad teemal "tuhkru koht on metsas", siis ma üldjuhul vastan, et "Pensionäride koht on hooldekodus" (Tegelikult ma nii ei arva muidugi) :-D Üldjuhul tullakse rääkima, et oii ma nägin ka loomapoes neid müügis ja uuritakse, mida ta sööb. Üleeile aga üks kohalikud narkarid hakkasid liighuvi tundma ja üks küsis täie tõsidusega, et kas me kasvatame teda karusnahaks :shock: Me seletasime usinalt vastu, et ei, metsas leidsime, muidu jõle tore aga vahel hammustab ja ajab vahtu suust, huvitav, kas peaks vaktsineerima ka. Äkki on neil nüüd huvi kadunud :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Liia814 » 22. august 2010, 21:21

MIna olen ka saanud nii positiivset kui ka negatiivset suhtumist. Mõned päevad tagasi jalutamas käies tuli vastu üks noormees umbes 22... See kohe naeratas ja ütles et oi kui lahe, et kas ma katsuda võin. Ma ütlesin noo et ikka võib, vaata ainult ei ei hammusta :happy: Natuke maad hiljem tuli vastu naisterahvas, kes jalutas oma koera, tema oli ka nii tore ja sõbralik- ja tema koer- nooo sellel jäi elu seisma, ta ei suutnud edasi kõndida, pidi ainult nuuskima ja vaatama minu tuhkrut...Eks ta nägi sellist elukat esmakordselt... Minu tibu aga arvas et see pisike koer oleks vahva mängukaaslane ja tegi ühe õhkuhüppe kohapeal... ja lainud see koer oligi :rofl: et siis perenaise taha puges peitu! Aga perenaine ise oli jube sõbralik ja tore ikka :roll:
Ebameeldivatest kogemustest näiteks see, et üks tibi, selline räme mimm omast arus,(rõhutan, et omast arust) tuli sõbrannaga vastu, sis küsis lärtsudes, et mis rott see on, ma vastasin et see pole rott, see on tuhkur! Tibi pani : pffff, mul olekski uut kraed vaja.... Ja sis panid ilge kajaka oma sõbrannaga maha... ma vaatasin neid selline näoga et ... MINGE ARENEGE KUSKIL!!!! :nono:
Vot siis on selline tunne, et õpetaks oma tuhkru mingi teatud sõna peale hammustama vms :D
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sissu » 23. august 2010, 16:33

Teinekord sellist uue krae nalja tehakse, siis küsi, et mis vana kraega siis juhtus, hirmutasid oma näolapiga plehku ära või :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Liia814 » 23. august 2010, 18:07

Väga hea vastus :D Jätan meelde!
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline