Pissi asemel valge vedelik

Hool ja mure hamsude tervise pärast.

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Pissi asemel valge vedelik

PostitusPostitas xliisukex (Teema autor) » 12. märts 2005, 08:31

mezimumpz kirjutas:ma hoidsin teda käes ja siis vaatasin et nagu oleks mingi kreemi turts :eek: mulle käe peale lastud see oli selline valge :(
ja siis kui ta mul õhtul käes oli siis ta magas mu käes :) ja siis ta hakkas oma jalgu sööma :lol: ja siis ta hammustas vist või sügas sealt kus piss välja tuleb siis ta oli nagu selili ja siis ma nägin :oops: see oli must valge aga mu hamsu on tume hall


Mine loomaarsti juurde, sest see ei tundu tavalise asjana, kas ta on käitumiselt ka muutunud? Kõige parem on minna arsti juurde, sest nii siin on raske muud nõu anda, loodan, et kõik saab korda :wink: .
xliisukex
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 13. märts 2005, 00:33

Oot, sul on isane hamster? Võib oletada päris mitut asja.
- miskipärast seemnepurse
- ta ei puhasta end eriti ja peenise otsa oli tekkinud selline valge vaigumoodi korgike, mis nüüd ära tuli
- põletik, kas põies või kuskil kudedes, mille tõttu mäda peenisest välja tuleb
Esimesel juhul tühja sellega.
Teisel juhul - kontrolli, keera ta selili ja õrnalt manööverda peenis ümbrisest välja, vaata, ega tal seal mingist moodustist pole. Sead peaks nädala pärast uuesti vaatama.
Kolmandal juhul on asi pahasti, sest see on ilmselt ka valus ja asi võib hullemaks minna. Arst ehk oskaks midagi teha, mingit rohtu kirjutada.
Aga see võis muidugi hoopis midagi muud olla. Nt. kui tal eriti vett juua pole, siis kontsentreeritud piss.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas teesa11 » 13. mai 2005, 17:14

minu emasel hamstril oli kah sama asi aga teadagi mis see oli
teesa11
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nipzik » 15. juuni 2005, 11:36

kuskilt lugesin et hamstritel tulebki vahest selline asi ja seda nim. haisupommiks :D minu emasel hamsul oli ka nii et lihtsalt see tuleb neil mõnikord ja ma arvan et muretsemiseks pole eriti põhjust.
nipzik
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist