Kõrgelt kukkumine.

Hool ja mure hamsude tervise pärast.

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Kõrgelt kukkumine.

PostitusPostitas Rallipõrsas (Teema autor) » 07. mai 2015, 07:36

Eile sai siis ka endale kääbushamstrid soetatud. Täna hommikul juhtus nii, et kui võtsin ühe mitteaktiivsema endale kätte. Et lihtsalt hoida tegi ta ootamatu liigutuse ja kukkus käepealt maha. Ligikaudu 40 cm kõrguselt käis üks piiks oli siruli maas, mõtlesin soh niipalju siis temast kuid mingi hetk kogus ja ajas jalule end. Võtsin ta siis tagasi kätte ja mõtlesin, et nüüd viskab kohe vedru välja sellest matsust ning siis märkasin verd käel. Lähemal uurimaisel selgus, et seda oli natuke tulnud ninast. Mingi hetk peale toibumist muutus ta elavaks ja nagu poleks midagi olnudki. Nüüd ongi mure, et võis ta sisemisi vigastusi saada? Või lihtsalt piirdus asi tugevama põrutuse ja ehmatusega ainult. Kurja hing on nii haige :sad:
Rallipõrsas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kõrgelt kukkumine.

PostitusPostitas omos » 11. mai 2015, 17:47

Saad näiksed testida sellist asja, et õrnalt avaldad käppadele, kõhule jms kerget survet ja kui valukisa ei tee ei tohiks midagi katki olla. Mina isiklikult läheks käiks arsti juures kontrollis, et kindel olla.

Ja pisikesed loomad ehmatavad ja teevad järskeliigutusi kui kardavad. Hoia järgmine kord nagu linnupoega enda käes ei saa n-ö ära lennata. Kui loom ära harjunud, siis ei taha põgeneda ka.
Kasutaja avatar
omos
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline