Lehekülg 1/1

vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 10. november 2015, 21:36
Postitas Reedu
Kas vöötoravat on raske pidada?? :-D

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 10. november 2015, 23:19
Postitas v66dik
Enda kogemustest võin öelda, et üldiselt ei ole raske pidada. Kuid igal loomal/loomaliigil on omad iseärasused, nii ka vöödikutel.
Esialgu soovitaksin lugeda Vöötoravate varakambri postitusi. Ma arvan, et sealt saate paljudele oma küsimustele ka vastused. Juhul, kui ei, siis kirjutage, mis teid konkreetselt huvitab.

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 11. november 2015, 20:44
Postitas Reedu
Eks see oleneb kindlasti millise iseloomuga vöötorava saad. olen neid lugenud juba natuke. Tahaks teada kas vöötorava söögi peale ühes kuus läheb väga palju raha. Ei kujuta ju ette palju nad söövad :D

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 11. november 2015, 22:37
Postitas v66dik
Üldiselt söövad vöödikud vähe. Ise pole küll välja arvutanud, kui palju umbes kuus läheb. Vöödiku spetsiaalne 400-500 grammine kott toitu maksab umbes 3-5 eurot, millest piisab kahele vöödikule pea kaheks kuuks. Lisaks pähkli-rosina segud, mandlilaastud, igasugune roheline salat, tomat, kurk, marjad, õun, pirn, jne. läheb enda toidulaualt.
Lisaks toidule on igakuiseks väljaminekuks puuri allapanu (saepuru) ja wc kasti sisu. Saepuru kotid on olenevalt suurusest kuskil 2-5 eurot.

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 12. november 2015, 07:27
Postitas Reedu
selge ;) Suur aitäh Teile selle info eest ;)

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 18. september 2016, 22:13
Postitas oravalapsed
Mind aga huvitab, kus te puuris panete neile wc kasti ja mis sinna sisse?

Re: vöötorav kodus

PostitusPostitatud: 19. september 2016, 07:29
Postitas v66dik
WC kast tuleks panna puuri nurka. Enne panekut võiks jälgida, et milliseesse nurka ta ise armastab kõige rohkem asjal käia ja siis wc kast sinna panna.
WC kasti sisuks võib olla tavaline saepuru. Saepurul on üks miinus, ta jääb jalgade külge kinni ning siis veetakse kõik kastist välja. Mina kasutasin aga hoopis graanuleid. Graanulid imavad hästi vedeliku sisse,lukustavad haisu ning ei hakka ka jalgade külge. Kuigi kasti sisu tuleks vahetada ikkagi iga paari päeva tagant.