Deegu, minu kullapai

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Deegu, minu kullapai

PostitusPostitas DeeguTT (Teema autor) » 16. jaanuar 2015, 18:23

Räägin natuke ka oma deegudest ja nende puurist ning lemmik asjadest ja lemmik söögist

Minu deegude nimed on Tipp ja Täpp nad on 7/8 kuused (täpset vanust ei tea) plikad. Nad söövad kuivtoidust esimesena ära paremad palad ning alles siis ülejäänud seemned ja krõbuskid. Neile meeldib kohutavalt mängida majapidamispaberiga millest olen teinud sellised nutsud millel on võrk ümber ja olen selle puuri riputanud seal on veel maiustusi peidus mis muutab paberi välja kiskumise veelgi lõbusamaks. puuri lakke olen kinnitanud suured papist torud kus on ka mõni hea asi peidus.
Vertsupaberi rullidesse olen pannud heina. Tipp on minuga väga lahke ja ei karda mind, kui ta näeb, et tulen puuri poole jookseb ruttu puuri ukse juurde, et ronida minu käe või õla peale. Täpp kartis mind algul kohutavalt aga ajapikku on ka tema hakanud minuga mängima ja ei karda enam pigem nüüd jookseb Täpp minu poole suure rutuga
DeeguTT
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 8
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu, minu kullapai

PostitusPostitas Pinto » 18. jaanuar 2015, 11:33

Tere tere uutele tegelastele!

Tore lugeda, et neile puuri selliseid lõbustusi tehaks. Kust deegud pärit on?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu, minu kullapai

PostitusPostitas DeeguTT (Teema autor) » 18. jaanuar 2015, 14:22

Ostetud Pärnu Maxima Zoo Planetist
DeeguTT
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 8
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist