deegupoisid Sniff ja Muff

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

deegupoisid Sniff ja Muff

PostitusPostitas Axxu (Teema autor) » 15. veebruar 2014, 12:51

Hei, hei :-) mul on siin juba ammu kasutaja aga pole seda kasutanud, seega mõtlesin, et teen siia oma teema ja tutvustam oma deegusid:))
Sniff ja Muff on vennad. Sain nad endale 2012 aasta veebruaris, kui ma õigesti mäletan :ups: siis nad olid 10 kuused. Esialgu(umbes aasta aega) elasid nad suhteliselt väikses puuris(minu jaoks:p) ning pikemat aega mõtlesin, et neil võiks suurem elamine olla. 2013 aasta jõuludel kinkis isa mulle hiiglasliku puuri, kus poisid ennast nüüd väga hästi tunnevad, jooksmisruumi on palju. Puuris on: jooksuratas, heinakauss, puust maja, kaks söögikaussi(ühega nad hakkama ei saanud:D), joogipudel, mingi valge kivi(ei mäleta täpsemalt kas mineraalkivi vms :bang: ), rätik mis on kokku pandud/volditud(misiganes):D, pesa kuhu sisse nad eriti ei kipu, ning punutud korvi vms taoline pesa, kuhu sisse nad ka eriti ei lähe.
(On plaanis) kõige ülemisele korrusele teha "seiklusrada"vms, arvan, et see on nende jaoks väga huvitav.
Rüblikud käivad puurist väljas iga päev(lasen nad oma voodile jooksma, põrandale ei julge kuna meil on ka kass), et neil põnevam oleks, tõi isa enda töö juurest pika toru(umbes nagu vetsupaberi toru, ainult et palju, palju pikem) ning see on nende lahtioleku ajal voodil, lisaks panen voodile õhukesi salle, kuhu alla nad pugeda saavad ning pisikese punutud kasti vms(toestuseks sallidele:p)
Kätte nad ei lase ennast võtta, ma ei tea miks :dry:
Lisasin selle pildi ka galeriisse
9192
Axxu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: deegupoisid Sniff ja Muff

PostitusPostitas Pinto » 17. veebruar 2014, 19:48

Tere uutele pintselsabadele!

Kas nad sul liivas suplemas ka käivad? Pildil tundub karv veidikene sassis, aga võibolla ka pilt petab.

Käega pead neid harjutama tasapisi- nad on juba täiskasvanud ja sotsialiseerimine võtab kauem aega. Kindlasti pole see aga võimatu, peaasi, et endal pikka meelt jaguks :) Foorumist leiad ka teemasid, kuidas deegusid käega sõbraks teha.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: deegupoisid Sniff ja Muff

PostitusPostitas Axxu (Teema autor) » 18. veebruar 2014, 16:04

Käivad ikka suplemas, kui selle pildi tegin siis nad just ärkasid:) (nad magasid üksteise otsas). Olen proovinud algusest saati, kui ma nad sain
võtta kätte jne...ise nad ei tule üldse, aga kui ma võtan siis Muff hakkab suhteliselt kõvasti rabelema ja ta on juba mu käed ära kriimustanud:p, Sniff on rahulikum peale arstil käiku ning ei rabele eriti. Sniff on natuke rohkem harjunud ka, kui Muff, kuna algul oli Muff tagasihoidlikum ja kartlikum

Loodan, et jutt väga keeruliseks ei läinud:D
Axxu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist