Rahmeldis, Krahmeldis ja Sahmerdis

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Rahmeldis, Krahmeldis ja Sahmerdis

PostitusPostitas Karin1406 (Teema autor) » 18. jaanuar 2012, 16:21

Teema sai alguse Rahmeldise erviseprobleemide teemast. LINK

Nonii, Tervitus kõigile ja kiire ülevaade, mis meist nüüd saanud on :)

Esiteks see, et lisaks Rahmeldisele ja Krahmeldisele kasvab meie peres ka nüüd pisipiiga Sahmerdis. Sündinud ta 13.detsembril 2011 ja koju toodud Valgast14.jaanuaril (tänud pererahvale)

Sahmerdis sai võetud seltsiliseks Rahmeldisele. Rahmeldis võttis pisikese kohe omaks. Kohe!!! Ei vajanud nad mingisugust eraldi tutvustamist ega midagi. Lasin nad väikses puuris kokku ja oligi korras. Paar tundi olid seal, minu valvsa pilgu all ja siis kolisin nad juba suurde puuri. Nüüd silkavad kahekeski ja ei mingit kaklemist- isegi mitte korraks.
Rahmeldis on aga palju, palju aktiivsemaks muutunud. Esimesed päevad jooksis terve päev otsa rattas- vaatasin vahepeal, et ta muud ei teegi. Nüüd on maha rahunenud. Ei tea kas tal oli vaja ennast näidata kuidagi või :D
Ja olen ka tähele pannud, et Rahmedis õpetab Sahmerdist! Ka hambaid teritama- tänu sellele on ta oma hambad praegu väga õiges pikkuses- loodan, et see jääb ka nii.

Krahmedlisele ehitasime eraldi puuri. Sebisin tuttava käest merisea puuri, sinna peale panin hamstripuuri ja sain kogu kupatuse 3- korruseliseks. Ratas küll sisse sinna ei mahu :S aga laseme tal iga päev vabalt joosta. Puur asub eemal teisest puurist- teineteist nad ei näe.

Krahmeldist teistele tutvustada aga ei oska. Ta hakkab kohe sisisema ja teised poevad peitu. Isegi siis kui teised põrandal jooksevad, pean Krahmedise puuri kinni katma, sest kui ta teisi näeb ja kuuleb hakkab hirmsat kiunumis häält tegema. Rahmeldis ja Sahmerdis poevad aga selle peale peitu ja ei julge toas ringi liikuda :(

Krahmeldisest on jõle kahju ka. Ta on inimeste vastu palju sõbralikumaks muutunud ja tuleb isegi käe peale vabatahtlikult- siiani pole ta seda kunagi teinud.
Ei teagi mida temaga teha. Üksi on tal igav, aga teisi ta ligi ei lase, hakkab kohe kaklema.

Praegu on siis selline seis.

Tervitusi!
Karin1406
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 7
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rahmeldis, Krahmeldis ja Sahmerdis

PostitusPostitas Aydy » 19. jaanuar 2012, 21:30

Hei-hei!
Tore, et Sahmerdis kohe omaks võeti, igakord ei pea üldse tutvustamisega kaua jändama :)
Aga proovi nii, et ikkagi ei kata kinni Krahmeldise puuri, kui teised põrandal jooksevad. Las olla Sahmerdisel ja Rahmeldisel võimalus minna Krahmeldist läbi puuri uudistama. Las kiunub ja riidleb-kui teised julgevad puuri juurde minna, küll ta siis harjub tasapisi. Läbi puurivõrede võib Krahmeldis riidlema ja podisema hakata, aga küll tuleb ka päev, kui ta maha rahuneb ja siis juba siristab teistele läbi puuri. Vähemalt minu Armiina puhul oli nii ja see aitas natukenegi leppimisele kaasa, kui teineteise ninad puutusid igapäevaselt korraks kokku. Probleem küll ei lahenenud niimoodi, aga esimene samm viha taltsutamiseks sai tehtud.
Edu ja anna ikka teada, kuidas edeneb!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 2 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rahmeldis, Krahmeldis ja Sahmerdis

PostitusPostitas Karin1406 (Teema autor) » 27. jaanuar 2012, 18:01

Krahmeldis võtab Sahmerdise imekombel omaks. Tema peale ei sisise, ei lõksuta lõugu ega lähe kallale. Aga nii kui Rahmeldis silmapiirile ilmub hakkavad lõuad värisema ja ründepositsioon tuleb sisse :(
Karin1406
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 7
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline