Pintsel ja Wunts

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Pintsel ja Wunts

PostitusPostitas annyka85 (Teema autor) » 06. jaanuar 2012, 21:40

Tere!
Mõtlesin ka siis siia postitada oma deegude naljakad tegemised ja jutud.
Saame siis tuttavaks.Olen kahe deegupoisi omanik.
Sündinud on nad 28. juuli.2011,seega 6-kuused umbes.Nad on täiesti erineva iseloomuga, Pintsel on väga suhtlemisaldis ja talle meeldib olla käe peal ja minu lähedal.Wunts aga vastupidi on väga iseseisev ja tahab tegutseda omakäe järgi.Omavahel saavad nad hästi läbi, kuigi vahel käib väike riidlemine ja piuksumine stiilis"kumb on tugevam ja kumb jääb peale.
Üldiselt on nad väga tublid loomakesed riideid õnneks ei söö, kuid see eest läheb peale kõik puidust asjad ja kui võimalik oleks siis vist nad ka need nahka pistaks.Eile oli siis selline juhus,kus kogemata unustasin ma puuri ukse lahti ja nagu ikka kasutasid nad seda ära ja lasid puurist jalga.Algul proovisin neid kätte saada, aga Wunts jooksis eest ära.Pintsel aga jäi seisma ühe koha peale ja tardus ja oli nagu väga ehmunud ja see põrand tundus talle nii võõras koht.Ta siis ilusti istus ja ootas kui ma ta kätte võtsin ja puuri tagasi panin.Wunts, aga hiljem tuli ise puuri ja õnneks lõppes hästi.Mind hämmastas see, et nendel loomkestel on nii hea mälu, et mäletavad kus nende puur on või tundsid nad lõhna?Samas Wunts oli teises toas, mitte selles, kus puur on.:D [album][/album]
annyka85
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pintsel ja Wunts

PostitusPostitas Täpp » 06. jaanuar 2012, 22:18

Tere! :hi:

Deegud on väga aktiivsed ja energilised loomad, seega tahavad nad tund või paar ka puurist väljas joosta. Alustuseks võid lasta pintselsabadel diivanil/voodil joosta, kus vajadusel saad neid käega piirata.
Võiksid ka rääkida kust nad said ja lisada pilte puurist ja neist endist.
Saada neile minu poolt üks pikk pai. :-)
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pintsel ja Wunts

PostitusPostitas annyka85 (Teema autor) » 26. jaanuar 2012, 16:36

Kuidas neid pilte siia lisada,ma nagu ei saa üldse aru,kuidas see käib?
Muidu mul pildid albumis: http://pisi.ee/gallery/image_page.php?album_id=9&image_id=7638
annyka85
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pintsel ja Wunts

PostitusPostitas kellyrott » 29. jaanuar 2012, 18:38

Tere tulemast :-D Vaata Liivakasti,seal on päris palju õpetusi kuidas pilte lisada :wink:
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist