Cesar

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Cesar

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 19:16

Emane deegu on surnud :(, sest opi käigus selgus hoopis, et tal oli suur-suur kusepõie kasvaja, mis kõhu kompimisel meenutas poegasid. Arst arvas, et kõige humaansem oleks teda magama panna, sest ravida seda ei anna ja ta ei peaks rohkem kui nädal aega vastu, seda ka piineldes meeletutes valudes. Elu on karm



Edit Pinto: teema sai alguse SIIT.
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas Täpp » 05. jaanuar 2012, 19:19

Sügav kaastunne :lein:
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 19:30

Aitäh. Kaks kuud tagasi suri ta õde ära, nüüd on nad vähemalt taas koos, nagu olid kogu oma elu
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas Aydy » 05. jaanuar 2012, 20:16

Kaastunne :lein:
Nüüd on sul siis alles ainult üks, isane deegu jah?
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 21:54

Aitäh. Jah, üks isane deegu- Cesar. Õnneks on ta nii noor ja seega ka aktiivne, et tema jälgimine viib mõtted mujale. Ta hullab puuris tõesti nagu energiajänes. Võib-olla kevadel võtan uue deegu, ilmselt isase, kuigi ei ole kindel, tahaks ikkagi pisikesi deegusid ka. Tahaks, et neil oleks oma perekond ja otseloomulikult ma ei kavatse teha deegufarmi. Olin kõik need päevad oma emase deeguga koos, toitsin teda pipettist ja uinutasin magama. Ühesõnaga ma nägin kõike tema piinasid ja ei kavatse nö piinata järgmist deegut, sest pidev poegimine kurnab deegusid ära. Paneks siis isased deegud ja emased deegud eraldi puuridesse. Õnneks on selline võimalus olemas, sest mu isa tegi teise suure puuri juurde. Oeh, minu fantaasia. Tglt olen täna väga kurb, ei suutnud isegi autot juhtida, pisarad voolasid pidevalt. Deegu matsin teise deegu haua juurde, panin küünla ka. Loodan, et neil on hea olla. Kindlasti on nad paradiisis
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas postituvi » 05. jaanuar 2012, 22:42

Minu kaastunne!
Mina ei soovitaks oodata pikalt uue deegu võtmisega. Võtaks noore(lausa tite) isase. Praegu on su isane harjunud, et puuris on peale tema veel keegi. Kuid kui ta on mitmeid kuid üksi ja siis saabub uus tegelane- võib minna suuremaks kakluseks(temast saab puuri ainuvalitseja ja seega sissetungijad pole teretulnud). Pealegi on su isane nüüd pubekas. tutvustamist tuleb teha nagu nii ettevaatlikult ja järkjärgult.
Kui sa deegufarmi ei taha, pole mõtet osta emast- sa ei saaks neid ju pidevalt koos ikka hoida. Ning ikkagi peaksid ostma lisaks ühe emase ja isase. Kummalegi seltsiliseks.
Sa võiksid teha Cerarile deegulasse oma teema. Siis saaks jutud temast kõik õigesse kohta. Antud teema see enam pole...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 22:51

Aitäh. Mõtlesin, et kui ostan emase, siis hoiaks neid alguses isasega koos, et toimus viljastamine ja kui on aru saada, et emane on tiine, paneks isase eraldi, nagunii sünnivad ju mõlemast soost lapsed, umbes 2 kuu pärast paneks pojad isa juurde ja tütred jätaksin emme juurde, et ei toimuks geeni mutatsioone ja nii ongi mõlemas puuris vähemalt 2 deegut. Või on see paha idee? Kahjuks ei oska uut teemat alustada, olen algaja siin lehel. Palun abi (a)
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas Mercar » 05. jaanuar 2012, 23:58

Aga milleks niipalju deegusid. Kui sa paned noore emase isase juurde saab ta pojad liiga noorelt. Ega 12 aastane tütarlaps ka füüsiliselt võimleine emaks saama, see ei tähenda et ta selleks reaalselt valmis on. Sa peaksid neid eraldi pidama, siis tutvustama, kui emane sobivas vanuses ja siis mõni aeg peale paaritust eraldama. Kas see paar nädalat, mis nad koos võiks elada on kõike seda stressi su loomadele väärt, kus nad üksi peavad olema? Mina ütleks et ei ole.
Lisaks isast, kes siis jälle pikalt üksi on olnud, tuleks poegadega tutvustada.
Ning mis siis saab kui pojad kõik ühest soost, siis üks deegudest taas üksi.

Võta oma isasele noor isane juurde ja väldid kõiki neid probleeme.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Emasel ja isasel suur vanusevahe- kas normaalne?

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 06. jaanuar 2012, 00:12

Heaküll, võtan isase siis :) Aga selle kohese võtmisega on probleem, ma ikkagi ei tahaks kohe võtta, selleks on teatud põhjused, millest ma ei tahaks rääkida. Võtan kevadel. Kas keegi oskab öelda, kuidas deegude ettevaatlik tutvustamine välja peaks nägema? Oih, ikka veel on see vana teema siin. Proovin uut teemat teha.
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cesar

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 27. märts 2012, 09:06

Pole siia ammu kirjutanud midagi... igatahes nüüd on seis nii, et veebruari keskel leidsin tänavalt tekiga kaetud puuri, sees oli 2 emast rotti ja isane deegu. Rotid on nüüd uues kodus ja deegu jätsin endale. Tundub, et leitud deegu on noor, võib-olla noorem kui Cesar. Nimeks panin Donald, sest ta on Donaldi nägu :D Deegud ei suuda kaua koos ühes puuris istuda, koguaeg läheb kaklemiseks... poiste värk, teate küll ;) Kui olen ise kodus, on deegud ühes puuris umbes 1,5-2 h, kauem ei saa koos oldud, sest kipuvad pidevalt tülli minema, kas või sellepärast, et Cesarile meeldib, kui kassid lamavad puuri peal, aga Donaldit see ärritab, ja niimoodi ei jõua nad kunagi kompromissini. Donald millegipärast arvab, et Cesari saba näksimine on lõbus tegevus, mis otseloomulikult Cesarile ei meeldi. See on veel üks põhjus tülli minna... aga vähemalt on neil koos natukenegi lõbusam olla kui üksinda. Donald õpetas Cesarile teistmoodi vilistamise selgeks :D Nii naljakas on vaadata, kui nad mõnikord istuvad puuri ülemisele korrusele tihedalt üksteise kõrvale ja hakkavad vilistama.

Nagu ma enne mainisin, koos on nad ainult siis, kui on keegi kodus, tavaliselt mina, kui kedagi ei ole kodus, on vaatepilt selline: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater
Loodan, et link avaneb ;)
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cesar

PostitusPostitas Pinto » 27. märts 2012, 10:08

Kuidas inimesed tulevad sellise asja peale, et kõige külmemal ajal oma loomad lihtsalt tänavale tõsta :S
Hea, et nendel loomadel seekord vähemalt vedas. Kus kandist te nad muidu leidsite?

Donaldile ja Cesarile aga pikka iga toredas kodus ja loodetavasti lepivad nad üksteisega kord ka ära :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cesar

PostitusPostitas kristinaaa1992 (Teema autor) » 27. märts 2012, 11:02

Jah, inimesed arvavad endast liiga palju, näiteks seda, et nemad on kuningad ja võivad teha, mida tahavad. Ma siiralt loodan, et ükskord karistab selliseid inimesi Jumal.

Ma ausalt öeldes ei sooviks avalikult nimetada seda kohta, kus see puur oli, sest kõigile on selge, et Eesti on väike. Kui on soovi, kirjutan meilile.
Ma siiralt loodan, et Donald ei mäleta oma minevikku. Nüüd on ta päris priskeks kosunud ja nii palju, kui mina suudan loomade käitumisest järeldada, arvan, et ta on õnnelik :) Muu polegi tähtis.
Eks elu on kui bumerang. Kõik tuleb tagasi, aga suurema kaarega. Ükskord saab see inimene aru, et tegi valesti, ma loodan.
kristinaaa1992
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist