Mupsu, Krõõp, Armiina

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas maleva » 08. november 2011, 21:42

Kiiret paranemist! :)
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 09. november 2011, 17:24

Tänud! :)
Nohu juba parem, ei aevasta.. suuga jamasti, aga "piinan" teda rohu panemisega.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 30. november 2011, 18:55

Nohust sai Mupsu jagu (õnneks aitas süst kohe) ja suuravi lõppes ka ära. Kolm nädalat ja iga jumala päev "kiusasin" teda selle rohu panemisega, et ta hakkas mind juba käest naksama, mitte kõvasti ja haiget tehes, aga andis märku, et tal valus ja ei taha seda rohtu enam. Tundub, et vaesekesel see probleem jääv-sest ta ikkagi matsutab suud ja nühib käppadega, aga õnneks see ei tee talle niimoodi valu ega valmista ebamugavust. Nüüd saab süüa, pähklikoort närida ja on muidu reibas.
Krõõbu ja Armiina olid peale rohu panemist nii uudishimulikud, et mida sellele Mupsule küll antakse-käisid tal järgi ja musitasid teda. Vahel läks natuke rohtu suust mööda, siis Mupsu lõug kleepus-teised siis puhastasid teda niimoodi, et Mupsul oli lõua all roosa karvutu laik :D

Krõõp on minuga hästi seltsivaks läinud. Tuleb kohe hommikuti mind puuri aknale tervitama, siis anname musi teineteisele ja jutustame. Armiina kappab rattas ja Mupsu pole hommikuinimene (loe loom) :)
Krõõpu saan nüüd pikemalt silitada, ta ei pelga. Armiina natuke arg, eriti peale seda kui teda Krõõbust aina eraldasin, aga nüüd läheb ka juba temaga paremini, muutub tasapisi julgemaks tagasi. Mupsut sain paitada ainult peale rohu panemist kui ta mul süljes oli. Tema vist ei hakka paisid kunagi armastama.

Niisugused siis lood. Lisasin palju uusi pilte samuti nende tegemistest-kuidas nad näiteks trenni teevad, toidupaki kallal askeldavad jm. Parajad kakakotid on nad muidugi-peale jooksutamist igapäev põrand kas liiva, heina või muud sodi täis, et aina pese ja pese :D Ja külmkapi äärt hakati ka lammutama.. Aga sellegipoolest on nad üliarmsad kaaslased ♥

2 lk uusi PILTE
http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/page17.html
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Pinto » 30. november 2011, 20:41

Küll teil seal palju toimetamisi- hoolitsetakse oma lihaste ja ka kena jume eest :-D

Tundub, et omavahel saavad nüüd üsna kenasti läbi? Armiina on tagasi tõmmanud?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 01. detsember 2011, 11:52

Just-just :D preilid ikkagi ju.
Ma jah ei tahtnud eriti Armiinat kiita, muidu taas sõnun ära, ptui-ptui-ptui.. aga praegu nad koos-siin olid kuu keskel ka eraldi mõned päevad, sellest piisas seekord. Hakkab ikka tasapisi vanemaks ja targemaks saama.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 17. detsember 2011, 21:14

Täna oldi eriti agarad-neil vist jõuluvaim peal :) Tegime ka mõned jõuluteemalised pildid.
Panin suure salvakate rulli põrandale-oi kuidas seda hakati kraapima ja paber viidi puuri taha nurka. Krõõp kükitas paberirulli otsas ja üritas sealt rulliaugust sisse minna :D
Video http://www.youtube.com/watch?v=Ij18FXCU ... e=youtu.be

Mupsu ronis minu abiga toolile, toolil oli kott mandariine-mõte hakkas kohe tööle, vupsti mandariinide otsa ja hüpe lauale. Ta mul lausa vahel lunib, et ma ta lauale laseksin, sest seal on pähklid. Täna aga tõstsin pähklid laualt ära ja kausis hoopis sibulad, küüslaugud.
Käis nagu kass ümber palava pudru, üritas kausi põhja pugeda, vahepeal proovis hambaga sibulat, siis taas kaevas kausis, vahepeal nuusutas kuuseoksa, siis leidis küüslaugu, mille võttis kausist hambusse ja hakkas lammutama. Korra proovis hammas ka küüslauku ise, natuke imelikku nägu tegi... :P ja tuuseldas edasi.

Krõõp aga disainib külmkappi.. talle jääb kohe see alumine äär ette. Kui keelata ja käsi ette panna, siis läheb kurjaks ja hakkab inisema. Ja kui ta ennast närima unustab, siis nii vahvalt teeb endale ühe ringi peale :D
Siin saab seda näha: http://www.youtube.com/watch?v=xtAYJQGvksU

http://www.youtube.com/watch?v=4-MfmYY2 ... e=youtu.be Siin hakkas juba teist poolt kraapima.

Tänased pildid http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/page18.html


Mõnuzat jõuluaega. Soovivad karvikud
Pilt
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 19. detsember 2011, 00:03

Aga täna jällegi oli halb päev. Ei tea, milles oli asi, kuid riid hakkas pihta.. ja veel nii ootamatult! Olin kodust ära kui mees helistas, et ta tuli koju ja puuris kõik kohad verd täis. Krõõbu lamab, üks silm kinni, verine ja ei liiguta. Armiinal kõrvad verised ja kükitab majas. Arvas, et Krõõbu täitsa oimetu, sest ei liiguta ja ei reageeri. Seni passis puuri juures kui ma koju kiirustasin. Tükk aega ei julgenud Armiina majast välja tulla, kui siis ühel hetkel vupsas välja Krõõbu juurde ja läks talle kallale. Siis oli näha liikumist. Mees tegi ruttu ukse lahti ja pani käed alla-Krõõbu tahtis päästmist. Muidu ta/nemad tema käele ei lähe.

Tulin koju, läksin kohe väikese puuri juurde kus Krõõbu. Paitasin ja ootasin, kui välja tuleb, siis saan vigastused üle vaadata. Õnneks silmad olid juba lahti, pilukil ja mingi aja pärast tuli vaevaliselt välja. Võtsin sülle, silitasin-nägin, et sabal haavad, nina peal suur haav(auk), pool mokka kõik turritab. Tõin sööginõusse pandud vett, mida ta õnneks natuke limpsis. Loom nii uimane suht apaatne, nagu oleks löögi pähe saanud või narkoosi all vms. Magas mul süles pool tundi. Siis puhastasin katkised kohad vesinikulahusega, nii palju kui sain. Kõige rohkem sai kannatada suu esihammaste juurest ja nn mokk, üks pool ikka täitsa paistes ja natuke ripub. Aga veri kinni ja õmblust vist vaja ei lähe.

Siis võtsin Armiina ette-mokk katki ja kõrvad natuke. Kuna tema oli seekord see, kes teisele totaalselt tuule alla tegi, siis vigastused väikesed. Näost natuke paistes aga muidu aktiivne.

Tõesõna, ma niiväga lootsin juba ja arvasin, et see trall on läbi! Tükk-tükk aega on elatud kenasti, koos sõbralikult mängitud, magatud jne. Ja nüüd nii ootamatult selline asi. Mul ei ole enam mingit kindlust, et neid koos pidada, veelvähem siis kui mind kodus ei ole.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Pinto » 19. detsember 2011, 13:01

Oeh, ei tea, mis neil nüüd siis juhtus :wacko:

Uuesti kokku panna on tõesti riskantne, aga võibolla nüüd Armiina on oma ihaldatud juhipositsiooni kätte saanud ja teised alluvad talle. Samas ei või kunagi teada, millal Krõõbu oma kohta tagasi tahan....

Krõõbuga kindlasti vaata, et tal oleks soe ja vesi käepärast, sest verekaotusega on raske kehatemperatuuri hoida. Võid ka värsket toitu panna (kurk, slaat on head vesised). Aitavad vedelikukaotust kompenseerida.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 19. detsember 2011, 13:12

Lambike põles neil ka öösel, selle juures oli/on hea ennast soojendada. Magab enamus ajast. Vahepeal tuleb pesast välja, vaikselt kõnnib..õnneks käib ka joomas. Las ta magab ja soojendab ennast, siis saab kiiremini terveks ja Mupsu ka poeb talle kaissu.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 19. detsember 2011, 23:38

Õnnetukene tuli nüüd peale pikka magamist natuke sööma, et ühe söögipala sõi ikka ära ja ennist pisikese salatilehe. Rohkem pole joomas näinud kui hommikul. Õrnalt pesi vuntsi ka ja nina pühib käpaga aina.
Tal see üks ninaauk, see pool, mis ka viga sai, eritab vedelikku. Kartsin, et veri, aga vist ikka mitte. Aevastas ainult korra täna (mida kuulsin), et ehk see traumast, mitte ei hakka nohu...loodan.

http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/100-0143.html
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 21. detsember 2011, 13:23

http://www.youtube.com/watch?v=BkcMfSaO ... e=youtu.be Kahjuks see video sahiseb, et väga ei ole kuulda jutustamist/vilistamist.

Aga mis siin ikka, jälle sama asi-Armiina tahab nii üles teiste juurde (kes teab, ehk tahab Krõõbule tuule alla teha). Kui neid jooksutan, siis ronib mulle isegi pähe, et ma ta Krõõbu juurde paneksin ja käest maha ka minna ei taha, et jumala eest saaks üles!

Krõõbu õnneks läheb juba "enda nägu" sõi ja liigub kiiremini. Haigest poolest, ühest ninaaugust eritub veel natuke vedelikku.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas postituvi » 31. detsember 2011, 18:42

SELLES videos 1.08 on näha teie puur? Kas ise saatsite video autorile oma puuri pildi? Või tegite ise tolle puuri järgi enda oma?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 31. detsember 2011, 19:06

Octodondegus foorumisse ise pilt lisatud tehtud puurist.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 04. jaanuar 2012, 15:46

Kirjutaks natuke karvikutest ka. Armiina siis sai Virtuaalnäituse Neti Võitja 2 koha :)

Pilt mis kaunistab nüüd puuri.

18 päeva on kaks riiukukke eraldi olnud. Varem selle ajaga on nad enam-vähem maha rahunenud ja andnud lootust leppimisele. Seekord aga on kurjus niivõrd tugev, et need paar korda, mil olen hästi korraks lasknud neil kokku saada, on KOHE karvapallina koos ja käib kõva kisa. Armiina nii kuri, et teda enda käes hoides lasin ta natuke Krõõbu nina juurde, ja too hammustas mind, tahtes vist Krõõpu näksata.

Kui puuripuhastus oli, siis Mupsu ja Krõõp olid väikeses puuris, Armiina aga jooksis.. ja kui ta avastas, et Krõõp on puuris, siis oi kus kurjustas temaga läbi puurivõrede, pobises kui siil, karvad olid turris ja saba käis vastu maad närviliselt. Krõõp siristas, aga see ei aidanud, Armiina oli ikka kuri edasi. Lõpuks Krõõbu istus nii õnnetult, kõrvad taga ja lihtsalt vaatas Armiinat, sellise näoga, et "kisa siis, kui sul sellest parem hakkab."

Kuna Krõõp näris ülevalt puidust ääre nii ära, et pea mahtus läbi, siis nüüd sai tehtud uus äär koos võrega- et ülemised ja alumine saaks teineteist passida, ehk läheb kurjus üle..

Pilt

Nii nende eluke siin kulgeb. Mõnel päeval olen jätnud Mupsu alla Armiinale ööseks seltsi, et soojem oleks magada. Siis on muidugi Krõõbu selline hädaline, aina passib alla, mis teised teevad, üksi talle ei meeldi üldse olla. Armiina saab üksi paremini hakkama.

Aga jah, eks ma siin ikka loodan, et nad saavad sõpradeks tagasi, kuigi vahel tundub tõesti, et lootus on lollide lohutus. Praegu ma arvan, et Armiina jääbki alla korrusele üksi elama. Uut deegut ei julge juurde ka võtta. Mõtlen veel, et peaks ehk arstil käima ja proovima talle seda hormoonravi süsti teha.. kui asi hormoonides on..ei tea. Ema mul ikka ütleb, et kolm on kolmas ratas vankri all, et asi selles-tema (ehk venna) 2 deegut riidlevad ainult vahest söögi pärast :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Pinto » 05. jaanuar 2012, 17:43

Mina katsetaks selle hormoonsüsti variandi ära. No äkki muudab olukorda positiivsemaks. Halvemaks ju enam minna ei saa, ainult paremaks.

See, et Armiina Krõõbuga läbi ei saa, on pigem ma arvan kinni tema temperamendis. Soomes näiteks tean, et kasvatajatel on 4-5 emast (ja kõik ei ole sugulased) koos ja ei ole probleeme. Eks see ole ka pikaajalise aretuse tulemus, et nad neil omavahel leplikumad. Kindlasti pole sul aga tegu sellest, et kolm deegut ei suudaks koos elada. Siin foorumiski on ka mitmeid näiteid, kuidas kolmekesi koos elatakse.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas postituvi » 05. jaanuar 2012, 18:04

Minulgi ju kolm kaaki(2 emast ja 1 kastreeritud isane) ühes terras, mis ei ole veel eriti suur kah :P Väikseid nägelusi tuleb aint ette vahel toidu pärast( kui panen Burgessi asemel jälle Vitagrafti kaussi, siis Tiigu hakkab bossama seal) ja vahel ei saa jagatud omavahel salfaka tükke :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 20:25

Seda muidugi, egas ma päris tõepähe ka seda kolme deegu asja nüüd ei võta :)
Kuigi tundub, et kaks omavahel hästi läbisaavat looma, siis elu rahulikum (vaadates Mupsut ja Krõõpu).

Armiinast hakkab ka juba kahju-ma nagu kiusaksin teda meelega, et ei lase jooksma, kui Krõõp jookseb, siis ei lase neid kokku. Teine aina tiirleb minu ümber ja ronib mul otsas ja vaatab sellise pilguga mind, et.. Saan temast aru, mida ta tahab, aga ise süüdi nad on, et tülitsevad! Nii ma siis seletan temaga :D ja näen vaeva.

Mingi aeg tuleks siis jah arsti külastama minna, mis siin muud ikka välja mõelda oskan.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Täpp » 06. jaanuar 2012, 23:01

Kahju, et nad sul niimoodi omavahel tülis on. Lugesin ühest välismaa foorumist sarnast lugu, kus tehti samasugune võre, et loomad saaksid üksteist piiluda. Kahjuks aga lõppes kogu lugu nii, et alumine deegu hammustas läbi võre ülemise deegu varba ära. :umm: Pildilt tundus võrele ligipääs nii, et päris ligidale ei saa, aga samas lugesin, et ennem näris Armiina isukalt vahelolevat puiti, seega ta pidi siiski kuidagi sinna pääsema. Tasuks igaksjuhuks kontrollida, ega tema midagi sellist kogemata ei saaks teha.
Saada minupoolt neile kõigile üks pikk pai. :-)
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 06. jaanuar 2012, 23:41

Neil on jah kahjuks selline jama (aeg-ajalt) kestnud kokku juba 8 kuud.
Krõõbu oli see, kes näris ajaga ära puidust korruse ääre, et sealt oleks võimalik siis alla piiluda ja kui hästi läheb, siis alla ronida :D Aga selleks oleks ta pidanud alla hüppama ja Krõõp ei ole nii julge, Armiina aga küll oleks sellega hakkama saanud (aga tema all korrusel). Sinna ääre peale nad pääsevadki kõndima. See pandud sinna puhtalt selleks, et oleks puur turvalisem ja nüüd, kui nad riidlevad, siis lausa kohustuslik.
Kuna ei viitsi enam seda närimist kuulata, siis nüüd uus äär, millel võre peal. Ja nad ei saa läbi võre teineteiseni, ka mitte siis kui alumine on kahel jalal.

Saadan paid edasi, tänud :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Täpp » 07. jaanuar 2012, 09:11

Oih, sain siis valesti aru. Vabandust. :ups:
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 25. jaanuar 2012, 20:35

Kirjutaks ka natuke siia. 15 jaanuaril oli päev, mil loomad said natuke normaalselt koos oldud. Mõned päevad harjutasin kuni ininat enam ei kostunud. Isegi nad suutsid mitu päeva-ööd koos elada (minu pingsa pilgu all)! Nädal koos, siis hakkas Armiina Krõõbul seljas kraapima. Krõõp ei saanud kohe mitu päeva vihaseks, tundus, et kardab natuke. Siis aga hakkas juba vastu, inisema, mis Armiinat veelrohkem pani seljas "kargama" ja hambaid plagistama. Aga kohe taas läks Armiina eraldi. Seekord aga tüli kui sellist majas ei ole, sest kui neid jooksutan, siis lasen nad ikka kokku ja nad saavad hakkama mõnda aega, seni kuni Armiina liialt tüütama hakkab.
Ravi osas ma ei ole veel Armiinaga arstile jõudnud..eks vaatab natuke veel seda asja.

Muidu nad olid nii armsalt 3 kesti koos, magasid pesas nunnult. Praegu talvel nad üldse põõnavad rohkem pesas. Ja praegu, kui radikad on toas väga soojad, siis Mupsu ju läheb kohe jooksuga radika juurde ja heidab selle vastu pikali, mõnuleb siis seal niimoodi

Pilt

:) no nii armas on. 6 uuemat pilti siin http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/page20.html
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. jaanuar 2012, 20:56

Soojus tunne tuli peale kui seda pilti imetlesin :P .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Pinto » 25. jaanuar 2012, 22:35

Erilised poosid seal radika juures :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 16. veebruar 2012, 15:37

Väikesel väänikul, Armiinal on täna sünnipäev, täitus 1 aasta :flo:

Siin mõned uued pildid lisatud http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/page20.html
Saab näha kuidas liivas mõnuletakse, seal toitu peidetakse ja kuidas pähklite avamine/söömine neile nii huvi pakkus, roniti lausa suhu ja uudistati, katsuti hambaga kõik pähklikoored üle... muidugi sai igaüks ka ühe koorega maiuse omale
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas DessaMerisiga » 16. veebruar 2012, 16:33

Palju palju õnne pisikesele ! :biglove: :flo:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Pinto » 16. veebruar 2012, 18:43

Palju õnne! :flo:

Küll neil on alles liivaparadiis :D Ostsite kuskilt hulgi suplusliiva?
Kas nad ise närides ei suuda pähklit avada, et peate neid neile avama?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 16. veebruar 2012, 19:57

Armiina tänab õnnitlejaid :sing:

Liiv sai suvel maalt toodud ja läbi kuumutatud. See neile kaevamiseks. Karva puhastamiseks on poes müüdav liiv.
Ehee.. piltidel olime meie need, kes pähkleid sõid, nemad olid varem oma koorega pähkli kätte saanud ja siis käisid juurde lunimas ja uudistamas. Pähklid ajavad neid pöördesse, eriti Mupsut. Mina sain vähemalt vahvaid pilte teha :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas kiizumuzi » 19. veebruar 2012, 19:46

Õnne Armiinale tagant järgi :flo:
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Aydy (Teema autor) » 26. veebruar 2012, 16:59

Nädal tagasi oli Mupsu ühel päeval loid-aina magas pesas, ei tulnud sealt väljagi. Oli teisel haige nägu peas ja karvad turris, nagu väikesel karvakeral. Panin talle ka kohe seda tema suu-rohtu, sest kui ta selline on, siis tavaliselt asi suus olnud ja oma suuga ta siiamaani pidevalt teeb erinevaid nägusi ja häälitsusi (krigistab suus miskit). Asi läks õnneks korda!

Nüüd aga oli Krõõbu, kes muidu on liigagi energiline ja uudishimulik loom, loid ja magas 2 päeva pesas. Ei huvitanud teda miski, söök ka mitte. Lasin ka temal lambi kohal ennast soojendada, sest soe on neile haiguse perioodil head teinud. Ei mõista, mis tal viga oli. Eile aevastas 3 korda, tundus, et nagu nohu oleks kallal, natuke korra oli nina nagu niiske.. Aga vähemalt on nüüd juba eilsest natuke energilisem ja käis ka söömas. Kohati tundub, et ka temal oleks midagi nagu suus, tagumiste hammaste taga kinni.. see Mupsu haigus on ka nakkav, et kes teab...

Soojaveepudel meeldis samuti-no vaadake kui armas ja samas nukker ta on
Pilt

Pesas sees oli veel ka väiksem pudel sooja veega, mis siis täna oli taritud pesast välja, korrus allapoole ja pudelis olid augud sees :doh: kõik see vesi oli muidugi nende heinapesa märjaks teinud. Ma oleks tahtnud näha seda üllatust, kui pudelile auk sisse näriti ja sealt üllatuseks vesi välja pritsis :roll:

Praegu siis sellised lood.
Pilte http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/page21.html
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Mupsu, Krõõp, Armiina

PostitusPostitas Täpp » 27. veebruar 2012, 16:03

Tore, et ikkagi kõik korda sai. Seda nägu tahaks isegi näha. :lol:
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist

cron