Diego, Fransisco, Eduardo ja 2 tüdrukut

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 20. aprill 2011, 17:00

Jah tean, lugesin jah :) Minu teemast saab lugeda, kuidas Mupsu minu juurde tuli ja et ma ei ole tema vanuses kindel :)
Ma pigem usun/arvan, et ta ka 3a või nii......
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 25. aprill 2011, 13:10

Viimased päevad ma olen voodihaige olnud ja pole aega olnud tegeleda eriti pisi.ee-ga. Eile hakkasin ennast paremini tundma ja oli võimalus deegud puurist välja lasta. Nad nii ootasid seda kuna nad umbes 5 päeva minu haiguse tõttu polnud välja saanud. Nad läksid hulluks kohe kui läksin nende puuri ukse juurde ja lahti tegin. Kõik jooksid laiali ringi mööda tuba. Otsisid uusi asju mida närida arvatavasti. :-D

Ma läksin voodi pikali telekat vaatama ja samal ajal jälgisin kuidas deegud üritavad head päikese käes lebotamis kohta otsida ja et päikese käes lebotada, tulid nad hoopis kõik kolmekesi minu peale pikali natukeseks ajaks. Neil tundus väga mõnus olevat ja ma ei tahtnud ennast üldse liigutada. Lõpuks nad muidugi läksid kõik maha ja valisid omale sooja koha põrandal kus päike peale paistab. Mõne aja pärast nad hakkasid jälle ringi liikuma ja panin nad puuri tagasi ja panin igale ühele ühe pähkli käppade vahele ja kõik läksid jälle oma nurkadesse nosima seda.

Kui ma tunnen ennast kuskil nelja paiku täna ka hästi siis viin deegud õue arvatavasti ja vaatan kuidas neile meeldib seal :happy:
Hetkel nad magavad minu tehtud kiiges rahulikult. Päeval paistab sinna päike peale siis on neil mõnusam.

Panen siia mõned pildid ka.

Diego ja Benito siin pikutamas.
Pilt
Santiago siin pikutamas.
Pilt
Benito sooja päikest nautimas.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Kessu » 25. aprill 2011, 13:22

Mõnusad näod neil peas. Meie omadel meeldib ka päikese käes mõnuleda.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 25. aprill 2011, 17:41

no käisime siis õues ära. Ega deegud väga palju ringi liikuda ei saanudki kuna ma pidin nad väiksema puuriga õue viima ja põhja ära võtma. Aga nad said muru näksida ja liivas natuke mängida. Alguses kui ma deegud muru peale viisin ja hakkasin põhja ära võtma siis kohe mõned väiksed lapsed kes lähedal mängisid jooksid lähedale, et vaadata mis loomad ma kaasa võtsin. Lasin natuke aega deegudel muru peal olla ja siis viisin selle puuri rohkem liivasele alale. Seal nad hakkasid vahest liivaga tõmblema. Kaevasid seda ja lükkasid jms. Mõne aja pärast siis tõin nad tuppa jälle ja nad hakkasid oma suuremas puuris ringi liikuma.

Mõni pilt ka siis
Liiva peal.
Pilt
Liiva peal.
Pilt
Muru peal.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Kessu » 25. aprill 2011, 18:01

Ma ise käin ka nii õues, et võtan hamstri puuri kaasa ja põhja võtan alt ära . lasen ka deegudel ühe kaupa veidike muru peal ise ka luusida. Ühe kaupa on neid lihtsam jälgida.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 26. aprill 2011, 17:50

Täna siis tegin akna pärani lahti ja panin deegude puuri akna juurde. Kuna meil rõdu pole siis see on parim õueskäik, mis ma saan neile pakkuda terve nende puuriga. Nad enamus ajast pikutasid ja magasid aga vahepeal panin tähele, et nad jälgisid mis akna taga mänguväljakul toimub, see oli huvitav.

Käisime täna ka õues aga suurema puuriga. Võtsin suurema puuri ja tegin seest tühjaks, jätsin ainult ühe jooksuratta igaks juhuks. Tundus, et deegudel oli palju parem nüüd kui natuke rohkem ruumi oli. Nad närisid muru, jooksid natuke rattal ja vahest ronisid mööda seina üles ja siis hüppasid alla. Täna olime natuke kauem õues kui eelmine kord kuna deegudel tundus mõnus olevat.

Siin siis ka mõned pildid.

kõik 3 deegut just puuri saanud.
Pilt
Diego nuuskimas.
Pilt
Santiago tahtis siin ennast välja närida.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 26. aprill 2011, 17:56

Aga ma nägin, kuidas täna õhtul väljas olite :)
Tundsin puuri ja kolme deegu järgi ära, et need on Diego, Benito ja Santiago :D
Nimelt siis olin ise samuti deegudega nn väljas-rõdul ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 26. aprill 2011, 18:01

Tohoh :-D siis elate ikka väga lähedal. :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 28. aprill 2011, 15:21

Eile ja täna pole me veel õues käinud kuna natuke külma võitu oli, aga ma täna panin nende puuri värske õhu kätte akna vahele ja neile tundus see sobivat. Rahus magasid ja vahepeal käisid ringi. Samuti täna Diego ja Benito läksid päris hullult kaklema ka. Tõmblesid ja hüppasid ringi omavahel päris hullult tervel esimesel korrusel.

Ma tegin puuris sisustusmuudatusi ka. Kui ma panin nad uuesti puuri siis nad kohe uurisid ja käisid kõik uued kohad ringi ja nad leidsid endale uue koha kus pikutada 3ndal korrusel. Praegu magavad seal üksteise otsas. Väikse kiige panin ka esimesele korrusele rippuma. Kuigi nad vahest käivad selle peal, aga tundub, et see kiik eriti ei huvita neid.

Varsti siis räägin oma deegude tegemistest veel edasi.
Siin ka üks pilt Santiagost.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Kessu » 28. aprill 2011, 16:21

Ma isegi olen märganud, et need asjad mis on esimesel korrusel ei kasutata eriti. Mul hetkel suur toru esimesel, seal ei käida üldse. Kiigega oli sama lugu. kui kiik oli viimasel korrusel siis meeldisn neil seal väga magamas käia. Armas pilt Santiagost.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 29. aprill 2011, 14:18

Täna läksin ma üle pika aja kooli, aga hommikul oli aega kuna kool algas hiljem ja tänu sellele mõtlesin siis deegud lahti lasta. Täna nad olid tublid. Nad ei üritanud midagi katki närida ja nad ei üritanud isegi mu arvuti taha pääseda mida Santiago tavaliselt teeb. Aga mitte täna. Täna nad lihtsalt siblisid natuke ringi, rääkisid üksteisega midagi ja siis võtsid nad asendi voodi peal sisse. Ainuke asi oli, et Ema kirjutas mulle kehalise vabastuse tõendi hommikul, see oli laua peale jäetud ema poolt ja Diego kasutas võimalust ja lihtsalt võttis selle hambusse ja viis selle lehe kingakarbi pesa sisse :-D
Ja kui oli aeg mul kooli minna ja pidin deegud kinni panema, siis olid juba deegud puuris asendi sisse võtnud ja silmad irvakil magama jäänud.

Koju tulin peale teist tundi juba haiguse(äge bronhiit) pärast koju ja nägin et deegud olid juba oodanud mind kuna nad kohe tahtsid välja siblida puurist kui koju jõudsin. Ma deegud välja ei lasknud aga kuna siuke päikseline ilm on, siis ma tegin akna pärani lahti ja panin puuri laua peale akna ette värske õhu kätte. Neile tundus see sobivat ja nad jäid magama jälle. Vahepeal Benito käis ratta peal jooksmas, aga siis läks vut vut kohe magama jälle. :happy:

Aga see oli mõni tund tagasi. Nüüd nad juba siblivad puuris ringi, joovad, söövad ja räägivad midagi omavahel. Võibolla viin nad täna õue ka, pole veel täiesti kindel. Õhtu poole lasen nad puuris lahti ka, siis nad saavad ringi siblida mu toas jälle.

Siin ka üks hommikune pilt.
Pilt


Ma võtsin Benito just sülle ja issand kui soe ta karvad olid. Ta oli vist päikse käes pikalt lesinud. :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 01. mai 2011, 13:43

Super ilusad pildid ikka. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 01. mai 2011, 19:04

Eile juhtus siis nii et ma läksin sõpradega telkima ööseks. Jätsin deegudele piisavalt süüa ja juua. Ema mingil põhjusel tegi puuriukse lahti õhtul(puhastas midagi vist) ja unustas selle kogematta lahti. Hiljem isa nägi et Benito jookseb köögipõrandal ringi ja ehmatas alguses kui mu isa kõndis seal. Ta jooksis külmkapi taha. Õnneks mõne aja pärast Benito tuli ise välja seal uudistama. Isa võttis ta kätte ja viis puuri tagasi. Õnneks ülejäänud deegud ei tulnud välja kuigi puuriuks oli lahti jäetud. Isa pani ukse kinni ja deegud rahus siblisid ringi puuris edasi. Kui hommikul koju tulin siis tundus, et deegud oli nii rõõmsad mind nähes. :happy: Mul endine kasuisa tuli Muhu saarelt täna ja tõi sealt deegudele kotitäie kõva koorega pähkleid. Andsin deegudele ja nad läksid hulluks. Närisid ja närisid ja kõik said mingi 5 mindiga kõvast koorest läbi ja hakkasid pähklit sööma mis sees oli. Peale seda on nad nüüd häälitsenud ehk siis rääkinud omavahel koguaeg :-) Päris huvitav on kuulata kuidas nad häälitsevad üksteisele. Ma pole neid viimastel päevadel õue viinud aga kui läheb natuke soojemaks siis ikka viin nad õue uuesti. Tundus et neile meeldis õues olla väga.

Siin ka siis mõni pilt.
Diego valmistub väljumiseks puurist vist siin :-)
Pilt
Diego poseerib :happy:
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas marileen » 01. mai 2011, 19:12

Vedas, et deegud juhtmeid närima ei läinud. :)
Väga lahe pilt Diegost ! :happy:
♥♥ Love You ♥ Täps ♥ Robi ♥♥
Kasutaja avatar
marileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Pildid: 12
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 03. mai 2011, 21:55

No räägin siis enda deegude tegemistest jälle :-)

Viimasel ajal olen tähele pannud, et kui ma deegud lahti lasen, siis nad tahavad kangesti mu jalgratta peale ronida mis mul samas toas on seina vastas. Pidevalt ronivad kodarate vahele, eriti ei tahaks et sinna lähevad kuna äkki vigastavad ennast mingit moodi ja hakkavad äkki ratta ketti lakkuma. Ja väga kahtlane. Täna panin tähele, et mul on ratta esikumm katki, aga ma väga kahtlen, et deegud läbi närisid. Mul on ikka suhteliselt paks väliskumm, ma ei lasknud neil kunagi ratta peal nii kaua olla ja ma ju näeksin mingit närimisauku siis, nad ju ei näriks hästi pisikese augu et sisekummini pääseda. Arvan, et läks katki ikka minu viimasel väljaskäimisel rattaga.

Sellele pakule kuhu ma pidin augu sisse tegema jääb vist ära kuna pole leidnud sobivat puuri ega piisavalt pikka puuri millega saaks normaalsed augud teha. Homme koristan puuri, siis vaatan mis ma teen selle pakuga. Äkki panen puuri selle, aga võimalik et võtab mõttetult palju ruumi kui tunnelit pole sees. Homme arvatavasti siis muudan sisustust ka jälle. Üritan deegudele võimalikult huvitavaks teha seda :happy:

Kahju, et viimased päevad on siuksed külmavõitu ja tuulised olnud. Pole isegi lahtise aknaga laua peale värske õhu kätte puuri julgenud panna. Äkki saavad külma. Niiet ootan ka soojemaid ilmu, et saaksin deegud muru peale viia jälle.

Benito kohta ma olen midagi tähele pannud. Ta tahab palju vähem süüa kui teised deegud. Vahest kui annan kõigile maiust, kas siis pähkel vms, siis teised tahavad väga, aga kui benito tuleb lähedale, uurib natuke ja ei võtagi pähklist kinni. Kaalu suhtes oli Benito ka kõige kergem. Mitte küll palju, aga ikkagi. Olen tähele pannud, et tavalist sööki sööb ta ka vähem juba päris pikemat aega. Kas ma peaksin muretsema? Varem ta sõi küll sama palju kui Santiago ja Diego. Nüüd viimased kuud on niimoodi olnud, et sööb vähem.

Samuti mul on ka üks idee. Et ma mõtlesin, kas teie arust deegudele meeldiks kui jätan neile puuri kõrvale ööseks muusika mängima. Vaikselt muidugi, aga ma lihtsalt pole kindel kas nad tahavad niimoodi öö läbi mingi häält. Äkki tahavad täielikku vaikust öösel. Mis te arvate, kas oleks hea mõte muusika vaikselt mängima jätta?

Seekord on mul mõned videod ka üles pandud. Enamus videod on kohe järjest tehtud.

Siin videos kõik deegud pikutavad vaikselt. Mõni ka uurib, et mis ma filmin, ikkagi flashlight oli mul peal.
http://www.youtube.com/watch?v=BYRZlv3h ... ideo_title
Siin videos on enamjaolt näha kuidas Diego vett joob.
http://www.youtube.com/watch?v=ErnpuCaT ... ideo_title
Siin videos jäi Santiago mind vaatama pähkel samal ajal suus.
http://www.youtube.com/watch?v=92lE_eqM ... ideo_title
Leidsin ka ühe vanema video mille youtube üles panin. Siin videos kõik deegud pikutavad radika peal ja santiago vahepeal uurib, et mida ma filmin seal koguaeg.
http://www.youtube.com/watch?v=sCEEhx_a ... ideo_title

Siin ka mõni pilt tänasest päevast.
Siin Diego ronis koguaeg benito peale pikutama.
Pilt
Ja siin vaatab Diego ehmunud näoga kaamerale otsa.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas postituvi » 03. mai 2011, 22:07

Kui õnnestub, uuri Benito hambaid. Kui esihambad on liiga pikaks kasvanud, siis hakkavad nad takistama deegul söömist kuni selleni välja, et enam üldse ei sööda...- seega vajalik arsti külastus, kes hambad lühemaks lõikab. Paku neile puuoksi, mida järada.
Kas muidu on ta ikka selline nagu alati- st. ei ole kuidagi loium, eemalehoidvam?
mina ei jätaks deegudele ööseks mingitki muusikat. Inimesedki ei jaksaks 24h olla mingi müra sees( isegi kui meile tundub see vaikne, on deegudel hoopis teine kõrvakuulmine ju).
Lahedad kutid on muidu- mitmel pildil nad justkui naerataks ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 03. mai 2011, 22:12

Kõik muus asjas on ta täpselt samasugune nagu ennem. Jookseb rattal palju, tuleb uurima kui midagi tegutsen puuri lähedal või käega sees. Toas jookseb ka ringi. Hoiab teistega kokku nagu ikka. Ainuke asi mis teistmoodi oleks ongi söömine.
Ja ma võtan kuulda seda muusika asja. Aga vaikse alla mõtlesin seda et mina nagu ei kuulegi seda üldse kui ma olen teises toa otsas. Ma olen teadlik, et deegudel on palju parem kuulmine kui inimestel.


Ma vaatasin neid esihambaid. Tundusid täiesti normaalsed. Võrdlesin Diego ja Santiago omadega. Tunduvad suhteliselt samasugused kõikidel olema. Ja okste suhtes, ma annan neile pidevalt õunapuu oksi närida.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 03. mai 2011, 22:24

Soovitaks samuti vaadata ta hambad üle, äkki liiga pikaks kasvanud ja see takistab söömist. Kas joob ka rohkem?
Ma ei tea, aga mulle tundus, et Diegol hambad sutsu pikavõitu (video, kus joob).. et minu omadel ei ole nii pikad kikud (muidugi nad igapäev närivad suurt õunapuuoksa ka).
Pähklite andmise/saamise võiks neile huvitavamaks teha. Nt peita koos heinaga kusagile sisse(karp, sokk jne), panna rippuma, et nad peaksid vaeva nägema, enne kui pähkli vm kätte saavad. Ise olen pannud karbi rippuma, mis siis neile palju põnevust tekitas-lõpuks Mupsu oli oma suure kerega karbis sees ja rippus seal, ise matsutades:D Pähkel tegelikult väga rammus ja ei sobi maiustamiseks hästi.. mina annan hoopis kuivanud porganditükikesi (kuus 1x), neid, mille olen toidupakist välja nokkinud. Ja värsket muru, õunapuu lehti, brokkolit..
Muusikat ma mängima ei jätaks-nende kuulmine väga -väga hea ja ehk see hakkab neid häirima. Aga ma ei ütleks, et neile muusika ei meeldiks. Kui esimest korda panin deegude juures plaadi mängima, siis Krõõbu hakkas laulma (loe vilistama) ;)

Vahvad pildid ja video, kus pähkel suus-ei tea, mida mõtlema jäi!? :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 03. mai 2011, 22:33

mm.. kui ma nüüd hoolekamalt vaatasin Diego esihambaid siis tõesti natuke tundusid pikad. Ma arvan, et pean ikka igaks juhuks kõigi oma deegudega arsti juures kontrollil ära käima ja vaatama mida arst asjast arvab.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 04. mai 2011, 21:10

Oi täna oli deegudel mõnes mõttes pidupäev :-)
Nad said täna peaaegu terve õhtu vabalt toas ringi joosta. Kui koju jõudsin koolist, siis praktiliselt kohe ma lasin nad lahti ja hakkasin puuriga tegelema. Ma panin siis selle paku sinna puuri. Tundub, et ei võtagi mõttetult palju ruumi. Umbes veerandi esimesest korrusest võtab ära või veel vähem isegi. Ma panin nii et nad lähevad trepi kaudu paku peale ja paku pealt saavad nad teisele korrusele. Ma erilisi muudatusi ei teinudki. Ainuke muudatus oligi et panin paku sinna ja muutsin söögikausside kohti natukene. Üleval pool puuris jätsin kõik samaks. Ja mitu tundi hiljem kui valmis sain puuriga, mul läks päris kaua sellega kuna mõtlesin ja mõtlesin pidevalt ja vahepeal tegin kohvi endale ja süüa ja. Pidin korraks õues ka käima, aga deegud said üksinda hakkama ja ma polnud õnneks kaua ära. Lõpuks siis kui valmis sain mingi 8 paiku õhtul või ennem panin nad puuri kinni ja nad said uudistada seda pakku rohkem. Kuigi kui nad on toas ringi jooksnud siis juba uurisid seda pakku ja ronisid selle peal. Aga ma jätan selle paku mõneks päevaks puuri ja vaatan kas deegud uurivad seda ja kas see üldse neid huvitab. Kui ei huvita, siis arvatavasti võtan ära.

Kuulsin, et ilmad peaksid lähipäevil soojemaks minema, siis saab lõpuks deegud õue viia jälle :happy:
Täna ma väga häid pilte ei saanud aga ühe päris normaalse pildi sain.
Santiago nägi midagi siin pildil.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DessaMerisiga » 04. mai 2011, 21:15

Äkki paned puurist ka pilte :) ? Jube vahhva pilt .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 04. mai 2011, 21:22

Ma panen siis puurist pilte kui on valgem ehk siis hommiku poole kuna praegu sellise valgusega ei tuleks väga hea pilt.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 05. mai 2011, 07:00

Diegol oli eile ikka väga mõnus õhtu. Ma panin eile endale teki peale, võtsin Diego ka teki peale ja ta võttis suhteliselt kohe asendi sisse ja pani silmad pilukile. Ja päris pikalt kohe täiesti magas mu teki sees samal ajal kui ma arvutis olin. Ma ei tahtnud üldse liigutada ka, et äkki äratan Diego üles. Mõne aja pärast ta hakkas rohkem ringi liikuma ja siis lõpuks sain mobiili võtta ja mõne pildi temast teha. Aga tundub tõesti, et tal oli väga mõnus. Vahepeal kuulatas ka puuri poole kui teised deegud häälitsesid puuris.

Ja täna hommikul samamoodi. Praegu mul on tekk peal ja seekord on mul hetkel teki sees pikutamas kõik kolmekesi. Ainuke asi, et keegi minu trepikojas läks vist tööle ja pani ukse pauguga kinni ja deegud ehmatasid kohe üles selle peale. Diego hakkas kohe mööda mind üles ronima, aga mul polnud särki seljas niiet see oli suht valus aga no elab üle. :-)

Meil oli teemaks, et Diegol on pikad hambad. See on väga võimalik, aga pole tähele pannud, et teda see oleks segama hakkanud. Aga ikka ma täna helistan Tatari loomakliinikusse ja küsin külastushindu ja võibolla panen aja kinni juba.

Panen siia mõne pildi ka siis jälle.
Diego teki peal eile õhtul.
Pilt
Ja DessaMerisiga tahtis puurist pilti.
Pilt

Aga ma arvan, et ma võtan selle paku ikkagi ära kuna see on natuke mõttetu kui pole mingit tunnelit vms. Vaatan, äkki ikkagi saan mingit moodi tunneli sisse teha ja seni panen kingakarbi puuri tagasi vms.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 05. mai 2011, 12:01

Tore jutuke ja nii armas pilt. Vahva, kui neile meeldib inimese juures tudida ja veel nii rahulikult ka :) Hea peremehe juures tahavad ikka loomad olla!
See pakk muidu päris lahe.. vaatan, et jube hea, kui saaks ta panna sinna suuremasse puuri, rataste kohapeale, asetada püstiselt, siis nad saavad pakule hüpata. Ega see vist ühe ratta asemele ka ei mahuks, teine ratas jääks ikkagi ette?
Minu omadele meeldivad pakud ja laiad puuoksad, ronivad, kükitavad nende otsas, või siis uudistavad niisama.

Hambad: kas ikka sööb vähem ja kas kulutab oma hambaid tihti? Üks hea viis hammaste kulutamiseks oli (meil siis) kookospähkli koor.
Muidugi seda oli jube tülikas avada ja lõigata(saagida), aga loomad olid terve päeva koore kallal ja selline närimine käis, et raadiot polnudki vaja mängima panna :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas postituvi » 05. mai 2011, 12:06

DBS kirjutas:Meil oli teemaks, et Diegol on pikad hambad. See on väga võimalik, aga pole tähele pannud, et teda see oleks segama hakkanud. Aga ikka ma täna helistan Tatari loomakliinikusse ja küsin külastushindu ja võibolla panen aja kinni juba.

Diegol? Enne oli ju juttu, et Benito sööb vähem kui teised ja et tema hambad on äkki liiga pikaks kasvanud... Kas Diegol võivad ka hambad liiga pikad olla?
Kui sa lähed Tatarisse, siis muidugi võid kõik 3 kaaki kaasa võtta- visiiditasu on ju nagu nii sama(vahet pole kas 1 või 3 deegut kaasas) :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 05. mai 2011, 12:30

See, et Diegol pikad hambad-tundus mulle kui ma temast videot vaatasin. Ja siis ta vaataski üle, et oleks nagu jah pikavõitu, sama lugu siis ka Benito hammastega. :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 05. mai 2011, 18:39

Ülimalt armas pilt :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 05. mai 2011, 18:47

Kahjuks jah, üks ratas jääks ette kui ma paneksin selle püstiselt sinna. Ma peaks midagi muud siis välja mõtlema selle pakuga.
Hambad: no Benito sööb küll vähem, aga Diego sööb küll päris palju minu arust. Ja mõlemad kulutavad minu arust hambaid päris palju. Ikka pidevalt närivad puuoksi ja ühte puust majakest. Aga hea mõte selle kookospähkli koorega. Mingi aeg ostan seda siis. Tülikas võib küll olla aga kui deegudele siis see vaev on seda väärt. :-)
Ja kas keegi teab Tatari loomakliiniku visiiditasu? Ma ikkagi ei jõudnud täna sinna helistada ja küsida. Ja kui nad peaksid hakkama lõikama Diego hambaid, siis mismoodi see välja näeks? Kas panevad narkoosi alla ja siis lõikavad? Kuna ma usun, et Diego ise rahulik poleks kui keegi tema hammaste kallale läheb.

Ja äitah kõikide ilusate kommentaaride eest piltide kohta :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 05. mai 2011, 21:44

Visiiditasu 13€
Kui pakust muudmoodi asja ei saa, siis veel võimalus saagida pooleks ja kahte juppi annab vast juba mahutada :P
Kookosest siis niipalju veel, et ise sai sinna sisse auk puuriga puuritud :D vedelik välja ja saega keskelt pooleks saetud.. seest puhtaks, keedetud veega üle, kuivaks ja närimiseks valmis ta oligi :P
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 06. mai 2011, 00:46

a 13€. Ma arvasin et kallim on, mingi 20€ ringis. Aga seda kookose asja peab ikka proovima jah :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline