Diego, Fransisco, Eduardo ja 2 tüdrukut

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 22. mai 2011, 13:02

Väga lahe! Kuidas neile pakk meeldib ratta all?
7, 8 pilt eriti armsad ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 22. mai 2011, 13:18

Väga meeldib, täna paistab päike just peale sinna pakule ja praegugi 2 deegut kolmest istuvad hetkel paku peal ja päevitavad natuke :-D
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 24. mai 2011, 20:10

No nii. Täna ma ehitasin oma deegudele nende esimese takistusraja. See on hetkel küll veel algeline ja lühika. Pean veel palju täiustama seda ja väiksed seinad ka äärtesse panema. Eks ma igapäev hakkan seda täiendama nüüd. Kui minu arvates kõik valmis on siis panen sellest ka pildid üles. Täna proovisin seda algelist takistusrada juba deegudega läbida. Diegoga oli kõik väga super. Läbisime selle minutiga ära esimese korraga. Teistega oli seevastu raskem. Ennem üritasin Santiagoga. Santiago ei tahtnud isegi alustada. Läks kohe kõrvale kuskile. Nad polnud täna lahti olnud, eks see võis ka olla, et tahtsid lihtsalt toas ringi joosta. Santiagoga ma täna rohkem ei üritanud. Homme uuesti. Benito aga jõudis poole peale siis ta otsustas et enam ei viitsi läbida seda takistusrada ja läks ka kõrvale. Võimalik, et ka lihtsalt kõht polnud tühi hetkel ja ei tahtnud maiust. :-D
Eks ma hakkan nendega igapäev harjutama takistusrajaga ja eks ma räägin teile ka kuidas läks. :happy:

Siin ka mõned viimased pildid, mis tehtud.
Kõik koos.
Pilt
Santiago ja Benito.
Pilt
Benito.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 24. mai 2011, 20:29

Ülimalt super armsad pildid. Nii meeldivad need õue pildid, eriti kus turnis laes.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Kessu » 24. mai 2011, 20:58

Esimene pilt on eriti armas. Väga tubli oled, et teed nendega agilityt.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 25. mai 2011, 20:03

Kui tore, et pakk meeldib..seda oli ka arvata ;)
Tudu pilt kõikse armsam :8 mõnus sõbralik silma looja laskmine.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 26. mai 2011, 22:33

Täna mul oli plaanis minna deegudega õue. Kuna õues oli tuuline natuke siis mõtlesin et võtan neile teki kaasa sinna, et vajadusel nad saaksid tuule eest peitu minna. Kui pistsin enda pea aknast välja, siis ikka otsustasin, et ei vii nad õue kuna õues oli päris külm ja suur tuul kohe. Niiet lõpuks ikkagi ei läinud õue, lasin deegudel rahulikult edasi pikutada päikse käes puuris. :-)

Täna tegime ka agilityt natuke. Diego teeb kohe esimese korraga ära, kuigi ma lisasin paar asja. Ainuke asi mis ta eriti kohe ei tee on lõpukoht kus ta peab minema siukse püstise paksu oksa peale ja ennast sirutama et maiustuseni jõuda. Benito tegi ka peaaegu ära aga enne lõpu läks kõrval ja enam ei tahtnud. Santiagoga läbisime esimese takistuse, aga siis samuti läks ta kõrvale ja enam ei tahtnud. Aga iga korraga asi edeneb mul nende pintselsabadega. :-D

Siin ka mõned tänased pildid.
Nii mõnus on siin pikutada.
Pilt
Diego.
Pilt
Diego.
Pilt
Benito.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 29. mai 2011, 16:49

Täna ma kaalusin oma deegusi ja õnneks on kõigi kaalud õigele poole läinud. Diego on natuke alla võtnud. Nüüd kaalub ta 247g, eelmine kord oli 254g. Santiago on samuti natuke alla võtnud. Nüüd kaalub ta 232g, ennem oli 238g. Ja kõige tähtsam, et Benito on juurde võtnud natuke. Nüüd kaalub 222g, ennem kaalus 215g.

Mul on ka siuke väike olukord deegudel nagu Aydyl oli, et deegud kaklevad kuidagi palju. Mul tahavad kõik üksteisele peale ronida ja siis tuleb väike kaklus, aga õnneks väike ja puuris sees neil pole seda asja, ainult puurist väljas ja ei paista et keegi viga saaks, natuke ainult togivad üksteist.

Üks lahe asi oli, mis mul juhtus Diegoga. Magas mu käe peal ja järsku lambist hakkas kaevama käppadega minu kätt nagu. Kriimustas päris palju ja valus oli küll, aga ma arvan et äkki nägi und või midagi siukest. :-D
Üks lühike video ka siin kuidas Diego mu käe peal istub.
http://www.youtube.com/watch?v=jV5bHZJZeM0

Siin mõned pildid ka.
Diego üritas mu kellarihma närida.
Pilt
Diego mu käe peal.
Pilt
Ja jälle Diego pildi peal.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas marileen » 29. mai 2011, 17:19

Väga hea et kõigi kaaludega kõik korras on :)
Eelmise postituse teine pilt on lahe. Diegol on silmad kissis ja oleks nagu pahane su peale "Miks sa mind nii palju pildistad !? :grr:"
Ja siin Diego su käe peal on üli armas :happy:
♥♥ Love You ♥ Täps ♥ Robi ♥♥
Kasutaja avatar
marileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Pildid: 12
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 08. juuni 2011, 23:13

Oli väike paus minu deegude postitamisel kuna jah, aega on suhteliselt vähe olnud. Ma pole viimasel ajal väga palju kodus ka olnud ja pole isegi deegudega palju tegeleda. Täna, lõpuks sain deegud õue viia ja neile nii meeldis see. Nad liikusid palju ringi, vahepeal puhkasid ja Santiagole meeldis väga ronida mööda puurivõresid ja tuli minu peale pidevalt kui ülevalt puuriluuk lahti oli.
Tõin nad koju ja nad tundusid nii väsinud olema kuna kõik läksid kohe pikutama ja jäid magama kolmekesi. Järsku, aga vaatasin et Diego ja Santiago hakkasid üksteist taga ajama ja kaklema natuke. See kestis natuke üle poole tunni. Benito seevastu hoopis pikutas üksinda puuri nurgas rahulikult. Võtsin Diego korraks enda juurde rahunema ja siis panin ta puuri tagasi. Siis võtsin Santiago puurist välja enda juurde rahunema ja panin samuti puuri tagasi. Korraks nad häälitsesid armsalt üksteise peale, aga siis jälle tagaajamine ja kaklemine hakkas pihta. Õnneks nüüd on nad ära leppinud ja vahepeal ainult räägivad üksteisega, aga enam tõesti kaklemist pole. :-)
Siin siis mõned videod tänasest.
Veidike kaklemist.
Õueskäik nr.1
Õueskäik nr.2
Õueskäik nr.3
Õueskäik nr.4
Õueskäigu pildid.
Pilt nr.1
Pilt nr.2
Pilt nr.3
Pilt nr.4
Pilt nr.5
Pilt nr.6
Pilt nr.7
Pilt nr.8
Pilt nr.9
Pilt nr.10
Pilt nr.11
Pilt nr.12
Pilt nr.13
Pilt nr.14
Pilt nr.15
Pilt nr.16
Panen siia ka siis mõne toapildi.
Benito.
Pilt
Pilt
Santiago.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas marileen » 08. juuni 2011, 23:35

Hea et deegudega kõik korras on :)
Vaata et sa neid liiga unarusse ei jäta, kui sul aega vähe. Aga muidu lahedad pildid ;)
♥♥ Love You ♥ Täps ♥ Robi ♥♥
Kasutaja avatar
marileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Pildid: 12
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 09. juuni 2011, 10:26

Kus käis alles puuris rahmeldamine :D Tundub, et sul targem andis järele..muidu oli ikka päris tõsine kaklus. Minu omad ju lasid samamoodi, aga ära ka ei lõpetanud ja siis tutid lendasid ja veri väljas
Seekordsed pildid eriti- :thu: võttis naeru suule, kuidas nad puuris turnivad ja toa pilt-Santiago magamas, awwwww
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 09. juuni 2011, 10:47

Tänud. :-) Kaklemise kohta veel seda, et ma leidsin puurist mõned karvatutid aga õnneks verd ma ei näinud kuskil ja ma vaatasin deegud üle, haavu ka ei paistnud olevat.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 09. juuni 2011, 16:18

Unustasin veel rääkida, et eile kui ma deegud koju viisin, siis nad jõudsid natuke pahandust ka teha. :-D Ma panin kõndimise ajal enda särgi transportpuuri peale ja ma ei pannud tähele kui keegi deegudest tõmbas särki sisse ja hammustas sinna augu sisse, aga ma ei süüdista neid üldse selles. Loomad jäävad loomadeks ja eks ma poleks pidand seda särki transportpuuri peale panema. Nüüd nad said siis uue särgi mille sees magada kuna ma panin selle puuri neile.

Täna siis käisime samuti õues. Benitole panin traksid ka peale. Kuna minu deegudele on võimatu trakse peale panna siis ma pidin panema ainult ümber kaela, ma ümber kõhu ei saanud seda. Ta kõndis küll rahulikult mööda muru ringi. Ikkagi uus kogemus, puurist väljas pool olemine õues. Eks ta natuke kartis ka võibolla kuna tema jaoks paar võõrast inimest oli ka lähedal ja ta läks mu rätiku sisse pidevalt. Lõpuks saime ta välja sealt ja viisin natuke kaugemale jalutama. Vahepeal ta jalutas ringi, vahepeal istus. Ma panin ta puuri koos teistega, et ei oleks terve aeg üksi ja siis pärast saaksin ta koju jalutada. Ta käitus täiesti normaalselt puuris, aga ühel hetkel nägin et silmade ääres on siuke valge lima tekkinud vms. Ma mõtlesin et äkki on endal need traksid rohkem kinni tõmmanud ja on raskusi hingata või siis lihtsalt nutab, et peab ainukesena olema nende traksidega. Igatahes ma võtsin ta kiirelt välja puurist ja võtsin ära traksid. Ja juba enne kui jõudsin ära võtta traksid täiesti, oli see lima kadunud silmade nurgast ja läks kohe puuris ratta peale. Mõne aja pärast panin tähele, et nad on juba väsinud ja hakkavad magama sättima, siis ma otsustasin, et viin nad tuppa ära ja oligi, et kui tuppa jõudsime siis kõik jäid jälle magama kohe enda puuris.

Ma sain mõned pildid ka, aga need ma panen siia teemasse hiljem kuna hetkel pole võimalik veel.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 09. juuni 2011, 18:38

Oh super armsad pildid. Eriti need puuris turnimise omad. Super lausa.
Hea, et kaklemine nii kergelt mööda läks. Kuid eks ikka vahest võib juhtuda. Eile minul ka siin madistasid natikene, aga siis andsid alla ja rahunesid.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 10. juuni 2011, 11:50

Nagu lubasin, lisan siia mõned eelmise õueskäigu pildid.
Pilt nr.1
Pilt nr.2
Pilt nr.3
Pilt nr.4
Pilt nr.5
Pilt nr.6
Pilt nr.7
Pilt nr.8
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DessaMerisiga » 10. juuni 2011, 11:55

Teine pilt on täige ilus ! Nunnud tegelased ! Aga kuda sa nendel vahet teed ? Ma küll ei teeks :P .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 10. juuni 2011, 12:13

Benito tunnen ära tema saba tõttu. Tal on sabatutt puudu. Diego tunnen ära tema suuruse ja näo järgi ära. Ta on kõige suurem ja kuidagi omalaadne nägu on tal. Santiago tunnen ära tema nina ja karvavärvi tõttu. Ta nina on kuidagi kandiline ja karvad on natuke heledamad kui Benitol või Diegol.

Paljud tõesti imestavad kuidas deegude omanikud oma deegudel vahet teevad. Minu käest on seda palju palju kordi küsitud.
Kui lihtsalt oled nendega elanud piisavalt kaua koos ja tegelenud oma deegudega siis on deegude eristamine väga lihtne. Vähemalt minu jaoks. :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 10. juuni 2011, 12:46

Ossa pisikene küll-nr 2 pilt-ehmunud näoke, kõrvad taga :D ei tea, mis ta seal küll mõelda võis..
Ega mina ka suurt piltide järgi sinu omadel vahet ei tee.. peremehele on muidugi enda loomade eristamine väga lihtne ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 10. juuni 2011, 13:06

Kui ma temaga jalutamas käisin teistest eemal siis ta tõesti kartis natuke ja liikus ettevaatlikult. Eks sellepärast, et uus koht ja see oli esimene kord temal niimoodi õues ringi liikuda traksidega.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 10. juuni 2011, 19:37

Nii armsad pildid. Oh ma siin ka plaanin muretseda traksid, et noori saaks välja lasta. Eks ole näha, kui selleni jõuan, kas õnnestub panna ümber. Aga pildid on super armsad. Ja eks tõesti ole, et omanik tunneb oma loomi. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 19. juuni 2011, 14:44

Täna on siis üks suur uudis minu poolt ka. Ma saan täna ühe deegu juurde! :-D

Täna õhtu lähen uuele deegule järele Tallinnasse. Kuna mul puur võib jääda natuke väikseks neljale deegule siis seni kuni ma pole uut puuri saanud ja kui tutvustamine on läbi siis ma teen selle puuri suuruse sellega tasa, et lasen neil pidevalt puurist väljas olla toas. Ma pole deegut ennast veel pildi pealt näinudki, aga eelmine omanik ütles, et ta on isane ja 1,5 aastane umbes. Oleks tore kui ta teaks ta täpset sünnikuupäeva, siis saan ka tähistada mingit päeva tema sünnipäevaks. :-)

Igatahes, täna õhtuks või ööseks panen ka pildid temast üles ja räägin kuidas tutvumine seni on läinud.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Kessu » 19. juuni 2011, 14:49

Palju õnne uue deegu puhul !
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 19. juuni 2011, 16:36

Oh palju õnne siis uue deegu saamise puhul :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 19. juuni 2011, 18:33

Nonii, jõudsin just uue deeguga koju. Panin transportpuuri minu pintselsabade puuri kõrvale ja juba käib väike suhtlemine. Mõlemad osapooled natuke häälitsevad aga heade häälitsustega mitte halbade. Alguses kui sain endise omanikuga kokku linnas siis oli deegu väga kartlik, aga samas tuli ilusti ise minu transportpuuri kui ma selle tema ette panin. Mul on transportpuur heinaga sisustatud ja ka minu vana särk on seal. Niiet ta sai ennast vajaduse korral ära peita. Muidu alguses oli ta puuris rahulikult ja istus. Natuke vaatas ringi, et kuhu me läheme. Kui bussi jõudsime siis ta läks peitu särgi sisse. 10 minutit hiljem tegin puuri lahti ja vaatasin et kas magab. Ja magaski, silmad olid pilukil. Lasin tal edasi magada kui nüüd koju jõudsime. Võtsin ta korraks kätte ka ja andsin talle natuke näksimist. Käe peal ta ei karda õnneks olla. Läks ka kohe mu kapuutsi sisse ja uuris seal natuke. Alguses nüüd ta näksimist ei tahtnud. Siis järsku nuusutas seda ja võttis kohe kiiresti enda käppade vahele ja hakkas nosima. Teda tunnen nüüd nii ära, et tema kõrvad on tagant heledam kui teistel deegudel. Aga kõik tundub korras olevat selle uue deeguga. Piisavalt julge, niiet tal oli hea elu eelmise omaniku juures. Samuti ka saba on alles, et sellega õnneks pole midagi juhtunud. Samas aga mul oleks abi vaja nime valimisel. Tahaks midagi eksootilist nagu Diego, Benito ja Santiago on. Mulle pakuti Grycelea [ Grüselaa ] nimeks, aga minu arust sobiks see rohkem tüdrukule kui poisile niiet olen ikka veel nime otsingutel. Endises elukohas hüüti teda Diegoks aga üks Diego on mul juba olemas. :-D

Täna millagi hiljem teen ka temast pilte ja panen siia üles. :-)

Samuti ka äitah teie õnnitluste eest! :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas Aydy » 19. juuni 2011, 23:11

Ohoo, milline uudis :) Palju õnne!
Miks ta oma vana peremehe juurest muidu ära tuli, st ära anti?
See hea märk, et nad omavahel läbi puuri susisema ei hakanud ja loodan, et tutvustamine kulgeb ilma probleemideta!
Muidugi ootan pilte ja uueks nimeks pakuks Padro ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 20. juuni 2011, 00:53

Nonii, nüüd ma siis tegin nii et uus deegu on üleval pool puuris ja teised deegud on all pool hamstripuuris, nad ei saa üksteist puudutada, vb ainult läbi võre natuke, aga nad näevad ja saavad üksteist nuusutada väga hästi. Vahetevahel vahetan asukohta, panen vanad deegud üles ja uue alla ja nii edasi. Nii teen mõni päev ja siis panen kokku ja vaatan kuidas asi edasi läheb.

Ma ausalt öeldes ei teagi miks endine omanik oma deegud ära andis. Ta muidu alguses pakkus poegi aga ma tahtsin natuke vanemat ja siis pakkus mulle pojade isa ehk siis seda kelle ma saingi nüüd.
Nimede suhtes on mul pakutud Grycelea [ Grüselaa ], Enrico ja Carlos. Nagu ka Padro, need minu arust ei sobi tema olemusega. Niiet kui kellegil on pakkuda midagi veel, siis pakkuge, kõik nimepakkumised on oodatud. Äkki leiab midagi väga head. :happy:

Ma täna väga häid pilte ei saanud, aga ma arvan et need 3 pilti sobivad ka alustuseks. :-)

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas marileen » 20. juuni 2011, 01:12

Ohh, nii lahe et uue deegu võtsid ! :P
Nime ma küll kahjuks aidata mõelda ei oska. Selles osas puudub mul fantaasia :dry:
Aga muidu loodame, et ta hakkab teiste deegudega hästi läbi saama :)
Ning väga armas näeb ta välja :happy:
♥♥ Love You ♥ Täps ♥ Robi ♥♥
Kasutaja avatar
marileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Pildid: 12
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas kiizumuzi » 20. juuni 2011, 09:27

Nii super armas on. Hoian pöialt, et tutvumine kiiresti ja valutult läheb.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito ja Santiago

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 20. juuni 2011, 15:57

Nüüd siis panin vahepeal kokku uue deegu ja Santiago, alguses läks kõik rahulikult. Väike sahistamine käis aga kakluseks ei läind, peaaegu pool tundi oli niimoodi. Siis aga läks vahepeal kakluseks, nüüd siis nägin et Santiagol on kõrva lähedalt natuke verine ja panin ta tagasi alla puuri. Panin Diego järgmisena, vähemalt seni pole nad kaklema hakkanud. Umbes 20 minutit on nad juba koos olnud, aga eks vaatan kuidas asjadel edasi läheb.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist