Santiago video

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Santiago video

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 06. oktoober 2010, 21:53

Siin on üks video mille ma oma deegust(santiagost) tegin. Natukene on ka näha teisi deegusi :) http://www.youtube.com/watch?v=xWWsBN0tGuY
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Santiago video

PostitusPostitas Pinto » 06. oktoober 2010, 23:00

Erit tublid deegud, et ise puuri lähevad ja teiselt pähklit ei pätsa :)

Räägi oma pintselsabadest natuke pikemalt ka ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Santiago video

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 07. oktoober 2010, 06:42

Pinto kirjutas:Erit tublid deegud, et ise puuri lähevad ja teiselt pähklit ei pätsa :)

Räägi oma pintselsabadest natuke pikemalt ka ;)


Ma ei saanud alguses aru mida sa mõtled :D aga no ma võin enda deegudest rääkida küll. Ma tahtsin endale mingisugust lemmiklooma, aga ema kassi ega koera korterisse ei lubanud. Minu sugulane näitas internetis Deegude kuulutust ja pakkus mulle sellise variandi välja. Ma alguses olin natuke segaduses kuna ma kuulsin nendest esimest korda ja ma ei teadnud nendest midagi. Ma uurisin infot deegude kohta ja siis olin nõus võtma :) Siis ma saingi Diego ja Benito aasta tagasi. Sain eelmise omanikuga kokku ja sain need deegud tasuta endale kuna eelmisel omanikul oli tekkinud allergia. Esimene nädal ma hoidsin deegud ikka puuris, aga siis hakkasin vahest tuppa ringi jooksma laskma ja umbes paari nädalaga võtsid nad mu omaks. Diego ja Benito on samast perekonnast ehk nad on siis vennad. Kõik läks hästi ja suve alguses ma mõtlesin et äkki oleks neil lõbusam kui neil üks sõber veel oleks. Ma otsisin netist, et kas keegi müüb umbes samavana(2 aastane) deegut. Siis leidsingi Santiago. Alguses ma hoidsin Santiagot teises puuris Diego ja Benito puuri kõrval, et nad saaksid tutvuda ilma et üksteisele viga teeksid. Umbes pool nädalat läks mööda ja panin nad kokku ja alguses väike kaklus tuli, aga siis leppisid kõik kolmekesi ära ja nüüd ongi mul 3 rõõmsat deegut. Santiago võttis mu omaks kiiremini kui Diego ja Benito. Nende nimed ma olen ise pannud neile. Neil oli ennem teised nimed.
Viimati muutis DBS 07. oktoober 2010, 12:11, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Santiago video

PostitusPostitas kiizumuzi » 07. oktoober 2010, 07:56

Üks oli ikka väga uudishimulik. :-)
Armsakesed.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Santiago video

PostitusPostitas Kessu » 10. oktoober 2010, 14:44

Väga vahva video.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist