Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 20. juuni 2011, 10:47

Issand, see on päris jube olukord küll teil. :mellow:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. juuni 2011, 11:52

Olukord on jah hull. Käisin siis poes, ostsin ühe pudeli veel juurde. Ja seda on ka vaja. Kuna poest tagasi tulles hakkasin pudelit panema, vaatan puuris redeli osa natikene verine. Eks Äpu läbi võrede siis sai teisele liiga teha. Nüüd siis aga pani papi ka veel vahele, nii et ei näe ka enam üksteist üldse. Oh kuidas Äpu närvi läks, kukkus laamendama ja krigistas hambaid aina. Ning proovis pappi ära saada, aga tema ju ei pääse ligi, Krattil on see võrede peal. Ega tema ka eriti kergelt võtnud, proovis ära vedida seda, aga ei õnnestund. Korraks proovisin ka Kratti siis puuri panna tagasi, natikene uudistas ja siis hakkas juba Susliku peale hambaid krigistama, nii et võtsin ära ennem kui kakluseks läheb. Punkt õnneks jäeti ikka rahule, muidu vanamees mul kindlalt vigastatud. Suslik ja Punkt magavad õndsalt siis pesas, nii rahulikud omavahel. Ma ei saa aru, mis neid kahte nüüd nii tigedaks ajas. Kratt jalutas korraks ka põrandal, kui tahtsin võtta ja puuri panna, siis proovis hammustada ka, õrnalt näksas, isegi jälge ei jäänd. Mis neil nüüd siis viga on ma ei saa aru? :sad: :dunno: Ja see kõik toimus nii järsku, kõik oli ilus, ning järsku läks kakluseks. Ja siis teine järgi ka veel. Täna ma neid kokku ei lase, istuvad eraldi. Homme vaatan mis teevad. Hoian pappi ka vahel. Tundub, et minu hammustada saamine läks ka hästi, puhastasin kohe ära ja rohi peale. Eelmistel kordadel läind ikka paiste, ning vaja traumas käia. Aga õnneks sain süsti ka viimati alla aasta tagasi. Käsi natikene valus on, kuna ikka Äpu alumine hammas läks päris sügavale. Äpu haav tundub ka ilus, nii palju kui nägin. Aga ma ei saa teda torkida ka, kuna isegi kui samas istun, kukub hambaid krigistama. Proovisin puu pulgaga ka, et panin võre vahele, kohe ründas seda. Ma ei saa aru, miks ta nii tige on.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Kessu » 20. juuni 2011, 14:50

Kahju kohe loomakesed tükk aiega koos elanud ja siis järsku enam ei saa läbi.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Pinto » 20. juuni 2011, 15:21

Kas teil sääski pole palju toas? Nende "hammustused" võivad sügeleda neil ja tigedamaks ajada. Kuigi kas just nii tigedaks, see tundub kahtlane. Tõenäoliselt võimumängud siiski jälle. Mida rohkem loomi on koos, seda suurem on ka tõenäosus, et keegi kellestki tahab võimukam olla. Eks sa pead vast samamoodi jälgima neid nagu Arminat jälgitakse ja taastutvustatakse teistele.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. juuni 2011, 19:54

Ei sääski meil ei ole, ma ise võibolla mõnda üksikut näind, ülimalt vähe. Kardan, et asi selles nüüd olla ei saa.
Loodan, et see on võimumäng ja asi laheneb varsti ilusti ära. Siiani nad kahekesi proovivad üksteise juurde aina pääseda, ning kui papp eest lükatakse või kasvõi kuuldakse teist, kukuvad hambaid kiristama. Nüüd lasen neil nii nati olla, ei proovi kokku panna, pole seda kaklust vaja hetkel. Õnneks ei ole Punkt ka puuris üksinda vaid leiab lohutust Suslikult. Eks nüüd siis on nad mul hoolega jälgimisel ja vaikselt hakkame jälle tutvustama, kõige pealt neid suuri kaklejaid omavahel, ning siis edasi Suslikuga. Sest Punkti vastu neil kellegil ei ole midagi.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 20. juuni 2011, 20:20

Ohhjahh, vaesed teie-samuti jama majas. Õnneks jäi vanamees terveks, ptui ptui ptui.
Nüüd vist pead käe puuri panema kui kinnas käes..isegi perenaise peale niisugune kurjus :s imelik. Ehk lihtsalt ehmatas ja oli niigi kuri, siis ei saanud kohe aru, et see polegi deegu vaid hoopis käsi.
Loodan, et teil läheb seal hästi ja rahunetakse maha, nagu ka varem :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. juuni 2011, 21:06

Ega jah, meil ka siis jama majas. Õnneks jäi vanamees terveks ja loodan, et Suslik ka nii ei hakka mul trikitama.
Aga ega alguses pean igaks juhuks jah kindas panema Äpu juurde kindlasti. Kuid ega kes teab, miks ta nii käitus. Oli kuri või ehmatas. Kes teab. Loodan ainult, et rohkem ei proovi. Kuid eks ma seda kohe saan ka teada. Lähen süüa andma neile.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 21. juuni 2011, 10:46

Nii tänased uudised siis. Kratt läks teiste juurde tagasi ilusti. Polnud mingit probleemi, lasi end ilusti üle nuusutada, nuusutas ise teised ja puuri ning kobis pessa magama ära. Kõik ilus. Aga Äpu, tema esiteks krigistas eile minu peale jälle hambaid, kuid ega samas ka Kratti peale, kes üleval korrusel oli. Täna oli nii vaikne, laulis ainult ilusti. Mõtlesin, et proovin siis korra aga kohe valmis siis ära võtma. Läks puuri, kõik vaikne. Aga kohe kui Kratt tuli, läks kismaks. Nii et eraldasin nad uuesti. Aga Äpu nii õnnetu ise samas teises puuris, et lihtsalt lamab nüüd. Aga Suslikuga kaklema ei kippund, nuusutas ja kõik. Aga Krattiga küll kohe, ning see neil lausa vastastikune, kuna mõlemad üksteist nähes hakkasid hambaid krigistama. Eks nüüd siis hakkan neid põrandal vaikselt omavahel tutvustama, loodan, et see õnnestub, kuna kaua sa ikka teda pisikeses puuris hoiad. Masendav lausa ikka. Aga hoian pöialt, et see olukord meil kiiresti laheneb. Aga jah, kui puuris Kratt ja Äpu kaklema hakkasid, siis Punkt jooksis kohe peitu, ning Suslik hakkas kõva häälega nagu nutma.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 21. juuni 2011, 12:15

Loodan, et teil lõpeb lõpuks kõik ikka hästi :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 21. juuni 2011, 14:53

Oh ma loodan ka, et kõik ikka lõppeb ilusti lõpuks. Äpu passib eraldi siis hetkel. Kratt siis püüdis just Suslikuga tüli norida, aga ei võetud üldse vedu, keerati selg ette ja kõik. Loodan, et Suslik vedu ei võta ja asi jääb nii, et ei pea Kratti ka uuesti lahutama hakkama. Vaene Punktike, kohe kui madistamiseks läheb, tema otsib kohta, kuhu põgeneda. Hetkel kükitab kolmandal korrusel siis.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 21. juuni 2011, 17:02

Masendav jah :( Ma tean, mida sa tunned. Meil olukord taas veel hullemaks läinud ja minu Mupsu siis samasugune nagu Punkt. Temale tülid ei meeldi ja paneb samuti kohe ajama peitu kui teised kaklevad, või kui kuuleb teisi kaklemas. Täna läksid Armiina ja Krõõbu korraks kokku, ja hullumaja.. Mupsu jäi nende kahe vahele, piiksatas kurjasti ja jooksis eest minema. Kui sain ruttu Armiina kätte, siis Krõõbu oli nii vihane, et läks ka Mupsuga ärplema, sest ta ei saanud alguses kohe aru, et see on Mupsu.
Nii kaua see jama juba kestnud, lausa kurvaks ajab.. ammu juba kurb tegelikult
Hoian teile igastahes pöialt!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 21. juuni 2011, 19:54

Ega see ole jah masendav. Ning usun, et tead, mida tunnen, kuna endal kodus ka sama asi sul. Punkt jah ei salli neid tülisid, ning nüüd juba närviline ise ta ka. Kui ikka puuri juurde lähen, ta ju vaesekene ei näe korralikult ka, siis kohe hakkab hambaid krigistama ka. Kuni kuuleb minu häält ja saab aru, et mina.
Siin õhtul istusin arvuti taga, ning silma nurgas näen, et mingi imelik liikumine puuri ees. Vaatan keegi kõnnib. Esimese hooga mõtlesin, et Äpu sai kuidagi välja, kuna seal selle plastmassist kasti kallal juba hambaid kasutatud, et äkki tegi augu sisse. Aga ei, suures puuris oli külje uks lahti tehtud, ning Kratt ja Suslik jalutasid puuri taga. Aga kohe kui nad Äpu juurde jõudsid, hakkas ta puuris närvitsema, ning Kratt ka kohe puuri juurde, ning tahtsid läbi puuri kaklema minna.Õnneks sain ilusti nad puuri tagasi.
Aga hoian ka teile pöialt, et asjad kiiresti ja ilusti laheneksid.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 22. juuni 2011, 12:15

http://www.youtube.com/watch?v=ou7ZBwidxU0

Panen siis ühe video siia, mida ennem ei saand kuidagi ülesse laadida.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 22. juuni 2011, 12:20

Ülimalt äge askeldamine :D vahepeal tuli muidugi natuke ka süüa :P
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 22. juuni 2011, 13:06

Suur askendaldamine ajab kõhu tühjaks. Sest ennem seda oli ta juba tükk aega nii asjatand, nagu videos ka näha oli, oli neid tutte igal pool mujal ka. Alguses tegin pilte, siis video. Pärast veel tükk aega asjatas, tegi mulle tööd, et neid tutte hiljem ära koristada, osad peitis ära, osad jättis mulle avalikult. Täna asjatab paberiga samamoodi siin. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 22. juuni 2011, 19:31

Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 22. juuni 2011, 20:02

:-) :-) :-) viimases videos käib mõnus jutustamine ja minu Krõõp vastas sellele vilistamisega :razz:
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 22. juuni 2011, 20:17

Viimases videos käib tõesti mõnus jutuajamine :-D
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. juuni 2011, 19:44

Nii, meie siis ikka kakleme siin ja ei mingeid edusamme pole. Natikene aega oleme põrandal normaalsed, kuigi kui Kratt ja Äpu kokku satuvad, kukuvad kohe hambaid krigistama. Aga alguses siis ikka joostakse, kuni läheb kaklemiseks. Alguses ikka togitakse esikäppadega, siis tulevad saltod juba. Ning kui ei lahuta, siis hakkavad koos pallina veerema. Milleni ma neid ei lase muidugi. Kohe kui asi hakkab juba natikene hullemaks minema, lahutan nad. Täna siis otsustas Punkt, et läheb ise väiksesse puuri ja ei taha kuidagi välja tulla. Tükk aega olid Äpuga seal kahekesi. Kuni lõpuks suurde panin tagasi. Oh siis hakkasid Kratt ja Suslik sellist siristamist panema, selline rõõm oli, et tagasi Punkt. Nakitsesid teda ja siristasid. Loodan, et lõpuks läheb meil vaikselt paremaks ka.
Mõned pildid siis ka.Lõpus siis natikene vanemaid ka. Tänased pildid tulevad siis hiljem.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Kahekesi eraldatud.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Märg Äpu.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Tahan ülesse saada. Miks te ei lase.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Aga teises puuris on rahu ja vaikus.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Õnnetusehunnikud mul.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Nii magas Äpu üksi, kui Kratt ka teiste juurde sai.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462456286 Kratt, Suslik ja Punkt.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462218686 Punkt tirib paberit.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462218686 Paberiga mässamas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462218686 Paber hambusse ja läksin.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462218686 Pesas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =462218686 kapsa kallal.
Videod ka.
http://www.youtube.com/watch?v=pmU8PmIuha4 Siin Kratt ja Äpu krigistavad üksteise peale hambaid. Vahepeal käib Suslik ka uudistamas. Kui Suslik kaadris ei ole, siis ta püüdis mul jooksu panna alalt, kus lubasin neil olla.
http://www.youtube.com/watch?v=ZP88SaOFclU Kratt ja Äpu kaklemas. Vahepeal korraks Punkt segab neid.
Viimati muutis kiizumuzi 26. juuni 2011, 10:57, kokku muudetud 1 kord.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 25. juuni 2011, 22:43

Vaatasin need videod ära-mõlemad turris karvapallid, keeravad tagumikke teineteisele ette aga samas hoiavad ka distantsi.. õnneks ja teises videos käib väike poks, ihiii nagu oma peegelpildiga poksiks, mõlema liigutused nii üheaegsed ja samasugused :p vahva oli vaadata muidu. Aga ega sul endal lõbus ei ole, sest nad ikkagi ei saa omavahel läbi ja hiljem läheb suuremaks kakluseks, et tulevad saltod ja veerevad pallina. Ma isegi tahaks, et minu omad praegu poksiks niimoodi, sest siis nad veel ei olnud suuremas tülis ja see oli pigem mäng neile.
Rahu pildid on armsad :) ja eraldatud pildid, kus nad puuris, sellised näod mõlemil peas, et üks ütleb sulle "mina ei ole süüdi" ja teine "mina ei ole midagi teinud"
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. juuni 2011, 20:05

Nii täna siis muutus natikene rahulikumalt, kohe muidugi hakati hambaid krigistama ja karv oli ka püsti. Kuid kaklemiseks kohe nii kiiresti ikka ei läind. Kuigi jah, kaklema nad hakkasid, ning korra said ka pallina kokku, kuid see oli sekundiks. Aga oh kui tigedad nad ikka olid. Eraldasin ära. Nüüd Punkt lihtsalt surus Kratti vastu puuri maha ja nakitseb. Homme vaatan siis äkki saab Äpu panna suurde puuri, ning Kratt siis väiksesse. Kui õnnestub, sest Äpu muidu hakkas puuris teistega ka. Aga oh kui hoos Äpu on hetkel oma puuris, jube, kuidas tahab puurist läbi tulla ja kallale minna, kui saaks.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Pinto » 27. juuni 2011, 20:56

Äkki sa peaks Äpu mõneks ajaks teise tuppa rahunema viima. Nii et ta teistega üldse kokku ei puutu. Las rahuneb ja mõtleb natuke elu üle järele üksinduses ja siis alustada taastutvustamisega nullist. Selline iga päevane kaklemine tundub ei vii kuhugi. Nad tahavad oma positsioone paika panna (liiga karmilt küll), aga sa nullid selle iga kord lahutades ära. Las ta olla teistest eraldi, siis ta tuleb nagu uus liige gruppi ja ehk see rahustab teda natuke maha.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. juuni 2011, 21:04

Pinto ma siis viin tänasest Äpu teisse tuppa mõneks ajaks ära. Ning siis nädala lõpus vaatan, kuidas meil edeneb asi siis, kui nad kohtuvad. Loodame, et see aitab.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 29. juuni 2011, 09:47

Nii Äpu kolis nüüd kõrvaltoast hoopis rõdule ümber. Kuna kui nad kõrvuti tubades olid, siis hakkasid vilistama üksteise võidu. Ja Äpu läks puuris ikka nii hoogu jälle, et selline tunne, et tuleb läbi võre vahede lausa. No nii trügis. Aga õnneks on rõdu meil kinnine, ning soe on ka seal. Panin ta nii, et osaliselt on puur päikse käes, kui sealt poolt paistab, osaliselt varjus. Ning kui aus olla, siis alguses läks ta küll väga närvi seal, jooksis ja piiksus. Kuid poole tunni pärast, kui harjus tunneb end seal väga rahulikult ja mõnusalt. Ma pole selle aja jooksul, kui ta eraldatud on, et nii mõnuga magaks pesas üldse. Eks ma hoian mõnda aega teda siis seal, sest sinna ei kosta ka nende vilistamised, ning on täiesti eraldi. Loodan, et see aitab.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 29. juuni 2011, 11:50

Loodan, et kõik lõpeb hästi. :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 30. juuni 2011, 16:01

Nii meil siis elukene rahulik. Kratt ka puuris palju rahulikum nüüd, kui Äpu kaugemal ära. Äpu aga väga rahul rõdul, lesib ja mõnuleb. Nüüd siis järgmisel nädalal millagi vaatan, proovin neid kokku panna, vaatan mis teevad. Kuid loodan, et selline eraldamine aitab ikka, ning nad kiiresti jälle sõbrad uuesti.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 30. juuni 2011, 17:40

Hoiame pöialt, et nad maha rahunevad :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 02. juuli 2011, 16:00

Oh see palavus. Jube lausa, toas ka nii palav. Lisaks paistab päev läbi päike sisse. Loomad ka kõik nii loiud, et vedelevad kuskil aina. Punkt ehmatas mind täna ikka korralikult, vedeles niisama korrusel kõhuli, silmad ka veel lahti. Mingi liikumine ega midagi ei segand teda. Juba korraks tekkis hirm. Aga kui läksin uurima, siis liigutas ikka end minu hääle peale. Vanamehele mõjub kuumus eriti halvasti. Teised võtavad kergemalt seda kuidagi. Vanamehele ja kassile mõjub kõige hullemini. Äpul rõdul eriti hea olla, seal vist hetkel kõige jahedam üldse olla minu meelest. Vaesed loomad ikka.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 02. juuli 2011, 18:52

Ehk saad nende elamise viia tuppa või toa nurka, kuhu päike ei paistaks... või siis puuri ette panna miskit varju, nt lahtine vihmavari, et neile liiga palju päike peale ei paistaks ja liiga ei teeks.
Minu omadel vist palav ei ole, on energilised õnneks. No ja mul aeg-ajalt rõdu uks ka irvakil, nii, et tuul ei tõmbaks, sealt tuleb õhku.
Mõnusaid sooje ilmi teile ja ärge minestage :)

M, K, A
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 02. juuli 2011, 19:26

Neile ei paistagi üldse päikest peale, aga toas lihtsalt on nii lämbe, et jube. Endal ka hullult palav siin. Aknad lahti, rõdu uks lahti, ventikas töötab, kuid ikka pole normaalne olla. Eks see on, kui hommikust õhtuni päike paistab sisse, ning kütab ju seinad ka kuumaks, kivisein, ning nii ei muutugi õhk normaalsemaks. Endal isegi öösel võimatu korralikult magada.
Teile ka mõnusaid sooje ilmi, sest kellele ikka need vihmased ja külmad meeldivad.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist