Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 02. juuli 2011, 21:14

Natuke võib leevendust pakkuda ka see, kui külmutad plastikpudeliga vett sügavkülmas (ära täis pane) ja pistad siis selle pudeli deegude puuri äärde või lausa puuri. Siis ta õhkab sealt jahedat ja nad saavad selle ääres end mõnda aega jahutada. Kui mitu pudelit sügavkülma paned, siis saad neid ka vahetada :) Punkti jaoks oleks kindlasti parem, kui natuke jahedam oleks tal. Organism ikkagi vana ja kuumusega toimetulek teistmoodi kui noortel.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Degus » 04. juuli 2011, 13:18

See pudeli variant on tõesti hea. Eelmine aasta suvi aitas väga.
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas DBS » 04. juuli 2011, 23:13

Peaks ka proovima.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 05. juuli 2011, 12:28

Super hea idee see, Punktile igatahes meeldis, kuid teised olid sellised kahtlevad sellise asja vastu puuris. Punkt ikka käis end seal jahutamas. Õnneks hetkel ka nüüd jahedam, ning neil ka parem. Nüüd juba targem, kui uuesti palavad ilmad.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 18. juuli 2011, 09:31

Kuidas teil seal läheb?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 24. juuli 2011, 13:35

Tere kõigile.
Pole juba ammu siia midagi kirjutand, kuna arvutiga probleemid. Ei teagi mis viga, mitu korda paranduses olnud ja siis järgmine probleem ning jälle parandusse. Lisaks läks teine arvuti ka katki, nii et tõeline ebaõnn arvutitega. Hetkel siis arvuti töötab, aga jah, jamasid on ikka. Aga õnneks nüüd sünnipäev tulemas ja saan uue arvuti. Siis saan hakata jälle korralikult siin käimas.
Aga kuidas meil ka läheb. Kahjuks pole olukord üldse paranend. Äpu ikka pisikeses puuris, päeval on siis teise puuri peal, kuid ööseks rändab rõdule.Teise puuri peal olles nad üksteist ei näe, aga lõhna tunnevad, loodan, et see ka natikene aitab. Oli ju ikka kaks nädalat rõdul eraldi, las siis päeval vähemalt kuuleb teisi, on ka energilisem. Ning olen siin ikka igapäevaselt proovind neid lepitada, ma ei teagi kuidas sellega ka läheb. Mõni päev on etem, teine aga jälle hull. Vahest saavad tükk aega joosta maas, kuigi jah Äpu kukub kohe hambaid krigistama kui Kratiga kokku puutub. Kuigi samas mõni päev ka proovib läbi saada Kratiga. Aga ega see Kratt ka parem pole, kui Äpu ei torgi teda, siis tema. Ning ta ikka julmalt ka muidugi, kohe tahab näksata. Äpu lihtsalt krigistab hambaid ning kas siis läheb poksiks. Aga ma ei tea, tundub juba, et need kaks ei hakkagi läbi saama. Kui aga väljas, siis Suslik ja Punkt ikka käivad ja nuusivad Äput hoolega ning Äpu naudib seda. Aga jah, Kratt ja Äpu, ei kujuta ette mis nendel nüüd omavahel ka on. No ma ei saa lasta nii ka lõpmatuseni olla, et ta pisikeses puuris, tal pole juba tegevust seal.Suuremat puuri kahjuks muretseda ei saa. Mees aga ütles, et kui nad mingi aja jooksul ära ei lepigi, siis tuleks hakata Äpule uut kodu leidma, miks ta piinleb üksinda. Kuigi jah, põrandal saab Äpu läbi ilusti Suslikuga aga kui puuris on, siis tikub talle ka kallale kohe. Ainukene kellega ta hästi läbi saab on Punkt. Aga samas ei tahaks teda ära ka anda, kuid samas mõtlen ise ka, et tal ju endal halb seal väikses, pole tegevust, seltsilisi jne. Kuigi ega ma katsetan veel edasi, ning loodan, et ei pea sellist otsust kunagi tegema.
Tänagi siis panin nad põrandal kokku, no 5 minutit ning juba nad hakkasid torisema omavahel. Kratt ja Äpu mõlemal karvad turris, krigistavad hambaid, patsutavad sabaga maad. Kratt proovib pääseda Äpule külje peale, et sealt siis hammustada. Äpu aga proovib poksima hakata. Suslik ja Punkt aina käivad ja uurivad mis toimub. Eriti käivad ja nuusivad Äput. Aga ennem kui nad poksima hakkavad eraldan nad ära.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 24. juuli 2011, 17:46

On alles tülinorijad :S Ei oskagi enam miskit soovitada. Kõike on nagu juba katsetatud ja proovitud ja tundub, et iseloomud lihtsalt ei klapi miskipärast. Võibolla kunagi, kui pubeka iga on möödas, võiksid nad taas ühe katuse all magada, aga kes seda teab, millal see neil läbi saab.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 24. juuli 2011, 17:57

Ega jah, eks vist on jah, et nende iseloomud ei klapi millegi pärast. Kahjuks :sad: Sest ainukene ju kellega kõik omavahel hästi läbi saavad on Punkt. Äpu norib nii Suslik kui ka Kratiga tüli, Kratiga eriti kahjuks, Suslikuga ainult siis kui ühes puuris, põrandal pole mingit probleemi. Samas Kratt ja Suslik saavad ilusti läbi omavahel. Eks ma katsetan siin veel, loodan, et ikka õnnestub. Aga samas kui ei õnnestu, siis tuleb uut kodu otsima hakata Äpule, kuna ei taha et ta üksinda peaks ka jääma konutama. Sest sellele ei saa loota, et kui nüüd pubeka iga ükskord üle läheb, siis saavad omavahel läbi. Ma ei taha tegelt, et ta jääbgi üksinda, ning samas siis ka juba vaja uut puuri ning muid asju. Aga ei mõtle veel ette, loodan et ei pea ära andma, loodan ikka, et hästi läheb meil. Masendav olukord kahjuks. Samas kui nüüd aus olla, siis ega on Äpu vaenulik ka kassiga, kui ta hakkab puuri uudistama, kukub turtsuma ja on vihane. Õnneks minul laseb ilusti katsuda ja tegutseda.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 24. juuli 2011, 22:15

Kaua koos oldud ja äkki enam iseloomud ei klapi, jama lugu kohe. Eks nagu inimesedki-lähevad tülli ja mõni ei lepigi ära. Vihavaenlased.
Oleks teil suur puur, kus saaks samuti puuri pooleks eraldada, siis vast oleks natuke lihtsam ja Äpu saaks teistega ühes puuris elada.
Nõu ma anda ei oska, sest kõik on nagu juba läbi proovitud ja endal sama probleem. Muidugi mul endal on veel üks varuvariant(mida ma muidugi ei tahaks eriti teha), kui tõesti miski muu ei aita-viia Armiina venna deegude juurde (juhul kui ta omaks võetakse), lasta tal seal nendega elada mõnda aega ja siis tuua koju tagasi.
Edu ja anna teada ikka siia ka, mis ja kuidas läheb!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 24. juuli 2011, 22:34

Oh ei tea mis putukas neid nüüd hammustas. No selline tunne on küll, et vihavaenlased. Üksteist nähes kukuvad kohe hambaid krigistama ja karvad turri. Samas oleks siis nii, et Äpu oleks kõigiga nii, aga just oma vendadega, ning eriti Kratiga, keda nagu ei salli üldse. Ja see ka imelik, et Kratti ei salli ta üldse, vahet ei ole kus nad kokku satuvad, kasvõi kõrvuti puurides käib krigin, kuigi jah nüüd on asi nii kaugel, et kui ei näe siis on ka normaalne. Aga kui näevad siis kohe läheb lahti. Selleks ka hoian teda puuri peal, ning puur on veel plastkasti sees, alumine osa. Aga et ta Suslikut ei salli puuris olles, sest põrandal saavad hästi läbi. Täielik mõistatus see.
Aga ma siin ka ise mõelnud, et oleks siis suurem puur. Siiani ikka arvand, et hea suur puur neile, tegevust küllaga jne. Aga sellise probleemi puhul kahjuks on see väike, ning mõelnud küll kuidas seda eraldada, et Äpul kasvõi pisikene ruum, aga kuidagi ei suuda, lisaks Punktile ei meeldi üldse ka uuendused. Kasvõi puuri puhastamine, ta muutub pärast nii närviliseks. Et panen ta puuri nii, et ei saaks korrustele, kuna ta õnneks seinasid mööda ei jaksa ronida. Kuni rahuneb, sest ta korra kukkus peaaegu alla, õnneks olin samas ja asjatasin veel puuris. Talle ei meeldi võõrad lõhnad. Kasvõi pappkarbi vahetamine ajab teda korraks närvi. Ja ei saaks mingi hullu muutusega traumeerima hakata. Oleks suurem puur, paneks ülesse Äpu ja Punktil poleks ka nii hull. Aga nii ei saa. Nii et kui nad ei kavatse leppida siin, siis tuleb kahjuks loobuda Äpust, kui muidugi leian kellegi, kes teda tahab. Kui aga muud üle ei jää, siis eks pean mõtlema mis edasi. Sest ei tahaks teda üksi jätta ka, sest ega ta samas on õnnetu üksi. Kui Punkti ja Suslikuga kokku saab, siis nii elevil. Tavaliselt nüüd lasknud nii, et Punkti kõige pealt välja, et Äpuga kaheksi. Saab väikest suhtlemist teise loomaga. Ning nati aja pärast siis tulevad Kratt ja Suslik välja. Õnneks kohe ninapidi kokku ei minda, ennem vaja natikene uudistada. Aga natikese aja pärast hakkavad Kratt ja Äpu olema ühes kohas ja krigistama hambaid ja jagelema.
Aga ma hetkel ei oskagi öelda kaua ma veel katsetan, kuna samas ikkagi ei tahaks loobuda Äpust. Nii et hoian veel pöialt.
Eks ma ikka annan, aga kui ära kaon, siis jälle ütles arvuti ülesse. Õnneks poolest augustist uus arvuti, siis olen koguaeg kohal.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 24. juuli 2011, 22:59

Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 25. juuli 2011, 09:08

Äpu on nagu väikene siil viimasel pildil :rofl:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Degus » 25. juuli 2011, 09:36

Super! :)
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. juuli 2011, 09:57

Ega jah, väike siil on ta mul alati kui Krattiga kokku puutub. Ja hetkel on ka suht võimatu pilte teha, kui jälgida, et kaks kaklema ei läheks, ning teised kaks jooksu ei paneks. Nii et, kahjuks eriti pole neid pilte,mida lisada siia kahjuks. Täna siis lasen jälle kokku, eks paistab kuidas läheb.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =465445916 Äpu rõdul. Päike koguaeg nii ei paista talle, tal katus peale meisterdatud, nii et ühes pisikeses nurgas on päikse koht.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =465441664 Uudistamas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =465441664 Päike.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. juuli 2011, 14:47

Oh, Punktil jälle silmaprobleem. On kinni ja tuleb hakata mitu korda päevas kiusama teda kummeliteega puhastamisega. :sad:
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 25. juuli 2011, 21:06

Lahe pehmeokkaline siil :D
Mõnus pesa rõdul ja kohe kahe joogipudeliga-priima värk :P muidugi tal mõnus seal olla üksinda, päike paistab ja rahu-vaikus :P
Vaene Punkt.. aga eks ta saab aru, miks ta silma puhastad. Kiiret paranemist ta silmale!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. juuli 2011, 21:28

Ega tundub jah, et Äpule tegelt meeldib rõdul, aga samas on näha, et kui koguaeg on, siis hakkab igav. Sest tõstab koguaeg puuri ümber mul. Aga kaks joogipudelit jah, kuna suurest ta tegelt ei taha juua üldse, joob vähe, aga teine on nii väike. Kui ikka väike tühi siis käib ka suurt limpsimas, aga seal siis kustutatakse ainult suur janu ära. Proovin küll seda väikest täis hoida, kuid vahest juhtub ikka, et on siis kui ära kodust selle tühjaks saand. Vähemalt ei ole siis janus.
Oh tänane silma puhastamine oli ikka tõsine nali. No kaval on Punkt ikka. Laseb natikene puhastada, ning siis kohe kärmlt õlale. Kui aga seletan, et tule nüüd ise alla, teeme veel puhastamist, krigistab hambaid, mitte kurjalt, aga nagu annaks märku, et unusta ära. :-D No siis lasin natikene õlal olla, siis võtan alla, puhastan ja jälle õlale. Ning nii kordus ikka oma 5 korda, kuni jäin silmaga rahule. Ja kui puuri panin, no ega siis ei tahtnud käes olla, mööda kätt ülesse, ning siis hüpati õlalt puuri. Mõtlesin küll, et on ikka mugavused mõnel. :lol:
Aga jah, ega tal selle silmaga siis jamad jälle, sama asi nagu eelmine kord. Teine ka pime vaesekesel. Ning oi kuidas ta puuris Kratti ja Susliku peale karjub ikka, sellise kõva häälega. Ma ei oskagi seletada, see ei ole kuri, ega ka kartlik. Selline rahulik, aga hästi kõva häälega. Alguses mõtlesin küll, et no mida, mis nüüd hakkas mingi kaklus seal sellise kisaga. Siis piilusin, kohe kui keegi Punktile läheneb, kukub kisama. Aga ei kiusa teised teda ega tema neid. Eks ta ei näe hetkel teise silmaga ka korralikult. Kuigi seekord on ikka asi palju parem, polnud nii kinni, ning kui ikka tahtis, sai ka lahti selle. Aga näha oli, et vajab kummeliga puhastamist. Aga vähemalt hetkel tean, et see aitab ilusti, ning lihtsalt tuleb vaeva näha. Vanakene lihtsalt ei viitsi oma silma piisavalt liigutada, ning ega tänu vanadusele ka liiga kuiv.
Ah jah, see ka, et Punktile meeldib väga läpakas. No koguaeg tahab sinna peale ronida, just töötavale. Vägisi kasvõi läheks. :rofl: Trügib kasvõi läbi käe, mille ette panen. Ei tea mis teda sinna nii kisub.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 25. juuli 2011, 21:40

Läpakas on soe, ehk see tõmbab oma vanu konte soendama :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. juuli 2011, 21:51

Võibolla, aga samas ta nagu sihib just ekraani. Võibolla see valgus tõmbad teda. Varasemalt olen ka lisand ühe pildi, kui Punkt arvutile sai ja siis vastu ekraani seisis. Aga ma ei taha enam lasta, kuna eelmine kord suutis ikka õigetele klahvidele vajutada, nii et mul oli ikka ohtralt neti lehekülgi lahti ja kõik muud asjad ka mida nii saab avada. :-) Aga ta ei taha aru saada, kipub ikka uuesti. Panen käe ette, siis lükkab käpaga eemale või proovib minna muudmoodi.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 26. juuli 2011, 23:39

Nii tänane puhastamine oli ka samasugune tsirkus. :-) Aga nüüd oli ka fotokas käepärast. NIng pildilt siis näha, et silm meil juba väga ilus.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Õlal.Ja väga rahul endaga. Saba topiti mulle lõua alla.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Siin näha, et silm siis nagu kinni, tegelt on märg.
Aga Äpu teemal siis nii palju, et kokku laskmine meil ikka sama. Muutub siiliks.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. juuli 2011, 11:23

Oh Äpu ajas mind täna öösel hulluks. :-) Rõdule saab meil magamistoast ja kuna on palav siis uks ka täitsa lahti. No oh kuidas ta täna kolistas, laamendas, et ei lasknud üldse magada. Ei tea, mis talle ei meeldind. Kui kutsusin teda, siis siristas vastu ka veel. Ja kui mina end ülesse lõpuks ajasin, vaatasin et no ei õnnestu magada, varsti lapsed ka ärkavad, siis keeras härra ise magama. Ja nüüd magab juba pikemat aega mõnuga. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 28. juuli 2011, 12:28

:D tegelane ikka, tegi oma toa ümber, et mugavam oleks vms
Eks see ole päris väsitav tegevus :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 28. juuli 2011, 14:04

Nii eilne kokku laskmine oli õudus unenägu. Kohe kui Äpu ja Kratt nägid üksteist, olid pallina koos. Siis panin Äpu kinni, lasin siis Krattil ja Suslikul ringi joosta natikene. Ja ega prooviti läbi puuri ka kakleda, Kratt käis aina puuri juures. Panin suurde puuri, et siis tema lõhn ka puuris oleks. Aga Kratt siis leidis, et on vist vaja kakelda ja proovis siis Suslikuga, kes vedu ei võtnud. Hiljem siis lasin Punkti ja Äpu välja. Ja oh kuidas Äpu siis käis Kratti ärritamas, ronis mööda puuri. Kratt oli puuris nii närvis, et jube.
Loodan, et täna läheb paremini.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Kaisu15 » 28. juuli 2011, 17:58

küll sul on alles tegelased ,palju tegevust sul nendega ja väsitab kindlasti nii sind kui ka deegusid :D!!!
Kasutaja avatar
Kaisu15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 28. juuli 2011, 23:01

Tegemist jätkub jah. Aga samas ei ütleks, et nad mind väsitaks, mulle meeldib nendega tegeleda. Ainult hetkel see jagelemine mis toimub teeb kurvaks lihtsalt. Ja eks neid tegelt ka, eriti Äput, kes peab üksinda elama.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Kaisu15 » 29. juuli 2011, 09:50

Hoian pöialt ,et asi läheks parmaks !!!...
Kasutaja avatar
Kaisu15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 31. juuli 2011, 19:10

Oh milline mürgel meil siin käib. No Äpu on otsustand, et tema ei taha enam puuris olla, ning otseses mõttes hävitab puuri täiega. No nii närib seda koguaeg, et jube. Puuripõhi juba katki. Kui ei oleks kasti sees veel eraldi, oleks ta mul ammu juba läbi tulnud. Käi aina ja aja teda ära. Igav tal on, sest ei ole ju teisi. Aga samas on tal närimiseks asju küll, karp, puutükid, kookospähkli koor. Aga ei tema tahab vist välja tulla.
Ning täna siis olid jälle koos, kõige pealt lasin suurest puurist välja, ning Äpu panin mõneks ajaks sinna. Et jätab endast lõhna sinna ja kui tahab saab kasutada siis ka jooksuratast. Siis kui hakkas hullult välja tahtma, lasin nad siis kokku. Aga ega vaatasin juba Punktist, et head sealt ei tule. Kuna Punkt jooksis kohe puuri ja enam välja ei tulnud. Ja nii kui Kratt ja Äpu tunnetasid üksteist, siis läks hammaste krigistamiseks. Siis kaklema. Ja mina ka jälle vigastatud. Kratt lõi mulle hambad sisse, väiksesse näppu. Ning see oli no nii ehmatav, et jube, istusin maas lihtsalt, tuli nuusutas ning hammustas, väiksest näpust nii et mõlemal pool küünt on hambajälg, ning verine. Aga eks ma ju ennem puutusin Äput, vist sellepärast. Aga julmalt valus on, ning viis tuju kahjuks alla :sad: . No ma ei tea, see asi ajab mind vaikselt hulluks juba. Täna tekkis küll tunne, et ei saa neid kokku lastagi, sest ega Krattil jalg õrnalt verine, kriimustus. Minul näpp vigane. Ja Punkt ka hoiab nüüd Äpust eemale, Suslik jookseb minema, ning Krattiga kaklevad. Ja hetkel Äpu jälle lõhub puuri, mul varsti uut puuri nii talle vaja.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 07. august 2011, 17:17

Ja meie kakleme ikka jõudsalt. Mõni päev parem, saavad natikene koos olla, teine aga jälle kus kohe. Aga hetkel me siis elamegi nüüd nii, et Äpu siis on teise puuri peal. Alumised elanikud ei tee Äpust väljagi, aga kui all ikka häälitsetakse, siis proovib Äpu ikka näha neid, mis ei õnnestu üldse. Ja puurilõhkumine on Äpul hoolega käsil. Aga vähemalt kui ma natikene kurjemat häält teen ja tema nime ütlen, reageerib kohe.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 07. august 2011, 20:10

Püüa veel neid üldse kokku mitte lastagi (umbes 2 nädalat näiteks)-jooksuta eraldi neid kaklejaid. Ma loodan väga, et see trall ka teil lõppeks!!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 07. august 2011, 22:07

No ega nad nüüd igapäev kokku polegi saand, peale minu hammustada saamist. Kuna ka näpp oli valus, siis ei lasknud lahti ka neid koos. Eile ja täna siis said kokku. Eile kuna laps kogematta lasi. unustas ära, et koos ei saa olla. NIng täna siis pani Äpu jooksu, kui puuri puahastasin ja said kokku. Aga kuid kui nüüd joosta lasen siis nii, et Äpu ja Punkt koos, ning hiljem siis Kratt, Suslik ja Punkt, kui veel viitsib, tavaliselt läheb puuri ära. Aga läbi puuri ikka proovivad kakleda, aga ma tavaliselt panen papi ümber, nii et ei näe ka üksteist, aga nad ju teavad, et seal teine. Proovivad ligi pääseda.
Aga ma ka loodan, et see trangel lõppeb varsti. Ning ka seda, et Äpu ikka puuri täitsa ära ei lõhu ja saab seal edasi olla.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist