Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 18. veebruar 2012, 23:18

Oh, hetkel oli ikka nii raske hetk. Õigemini kui süüa andsin neile, siis alati tuli Punkt mulle sinna uksele vastu, ning alati tahtis saada eraldi minu käest esimest suutäit. Ja nüüd ei tulnud keegi vastu. :sad:
Mul samas nii kahju tegelt, et Äpu ei taha teistega koos olla. Neil oleks kolmekesti nüüd suures puuris hea olla, aga Äpu ikka pisemas. Aga homme siis võtan ma arvan puurid käsile, ning teen väikse muutuse seal. Lisaks suutsid mul kraaged suuremas puuris täna pesa ka ära lõhkuda, seda vaja parandada. Kuigi ei teagi, mida teha ja kas muudan üldse. Eks homme paistab.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. veebruar 2012, 13:51

Viimati muutis kiizumuzi 20. veebruar 2012, 17:41, kokku muudetud 1 kord.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 20. veebruar 2012, 15:15

Eriti kukupai deegu istub esimesel pildil ja kolmandal on juba paras hai :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. veebruar 2012, 17:43

Tegelt pildidel on erinevad kraaged. Esimesel kukupaina Äpu, kes muidu ka madistas selle kallal, aga kui vaatasin, siis tegi sellist kukupaid mulle, et mina ei ole midagi teind. Kolmandal on aga Kratt, kes ei olnud üldse rahul, et sinna ta panin. Terve aja madistas aina. Ennem tuli ootamatu jooksmine, nii et ei jõudnud piltidele infot panna.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Täpp » 20. veebruar 2012, 22:33

Kaastunne :lein:. Pildid on väga vahvad.
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. veebruar 2014, 18:26

Tere!
Tean et olen olnud ammu juba eemal, aga elu teind sellised pöörded, et polnud enam aega üldse siin olla. Kahjuks pean nüüd siis teatama, et enam ei ole minul siin juttu rääkida, kuna hetke seisuga pole kodus mul enam deegusid :sad: Kratt ja Susliku andsin ära suvel, olude sunnil, kuna kolisin, ning seal ei olnud võimalik enam kahte puuri pidada. Pikalt mõtlesin et annan ära siis nemad, kuna nad koos, saavad läbi jne. Et Äpu, kes ei sallind teisi jääb minuga, kuna kartsin et tema saatus hakkab siis olema ühest kohast teisse, kuna arvasin et ikka pannakse teistega kokku ja siis on sõda majas seal ka. Leidisn et kõige õigem otsus see.
Nüüd siis see nädal andsin ka Äpu ära, aga vähemalt mitte lõplikult, kuna Äpu kolis minu tütre juurde, ning saan iga kell näha teda, vaatamas käia jne. Ja muidugi oli Äpu ka temale võetud.
Ning nüüd siis arvan, et kolin rotipesasse, kuna tütrelt sain kaks rotti, kuna tema nendega hakkama ei saand, tulid temale kallale, kuigi kellegile teisele ei läind. Nüüd siis teist päeva meil, eks näeme kuidas hakkama saame. Torkind veel pole neid, las harjuvad. Nimesid ka pole veel.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 01. märts 2014, 13:29

Tere!

Väga kahju :( Loodan, et Kratt ja Suslik said omale hea peremehe/naise. Kas Äpu elab tütre juures üksi ja kuidas ta ennast üleval peab, igav ei hakka sellel marakratil?

Kõike mõnusat :) Ja rotid on samuti vahvad - jälgin teid siis edaspidi rotipesas.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. aprill 2014, 22:30

No õnneks on Äpu paari peatuse kaugusel, ning pilte saadab tütar koguaeg mulle. Aga Äpu elab jah üksinda, ning alguses proovis end maksma panna, krigistas hambaid jne. Aga kuna ma tunnen Äput hästi, teadsin nõu anda ja nüüd on seal kõik korras. Äpu elab üksinda, ning ta elas ka minu juures üksi. Ta ongi selline üksik hing, ei sallind oma vendasid üldse, muutus väikseks siiliks ja krigistas hambaid, ning tahtis aina kallale minna.
Kratt ja Suslik said hea perenaine, ning vahest kui uurin, saan nende kohta ka infot.
Aga nüüd kui kiirem aeg möödas, kolin rotipesasse oma rottide teemat püstitama.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 24. jaanuar 2015, 19:02

Oh, pole nii ammu siin käind, aga elu on meeletult kiire. Töö ja kodu, lapsed ka veel. Pole aega arvutis enam ollagi. Aga ega mul kahjuks pole häid uudiseid. Äput pole ka enam meie seas, suri minu tütre juures nädal aega tagasi. Tuli kahjuks ka tema aeg. Ning kelle juurde läksid Kratt ja Suslik, temaga on igasugune kontakt kadund,kuna ei vasta enam minu kirjadele. Nii et ei tea nendest midagi.
Ja minu rotid on ka lahkunud, üks ennem, teine järgi. Aga ega nende vanust kahjuks ei teadnud siis kui saimegi.
Aga nüüd sai poja sünnipäevaks endale kaks hamstri härrat, kellest lähen kohe ka rääkima.

Aga selle teemaga siis mina lõpetan deegulas rääkimise. Aga kui meie perre peaks deegu jälle tulema, olen siin tagasi. :-D

Teen kõigile deegudele siin pika pai.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline