Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 12. mai 2011, 16:39

Nojah, seda küll.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 12. mai 2011, 18:36

Mõned pildid siis tänasest.
Pilt Kuulis lindude häält.
Pilt Nii armas olen ju.
Pilt Süles on turvaline.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Punkt uurib, kust ma teda kutsusin.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Söömas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Neli nina.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Maiustamas.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 12. mai 2011, 19:20

Esimene pilt on ülilahe. :-D Muide, ma täna plaanin emaga rääkima hakata ühe deegu juurde võtmise teemal. Internetis üks inimene annab tasuta deegu ära koos 2 korruselise puuriga, niiet saaksin enda puuri ka suuremaks teha ja nad saaksid uue seltsilise. Sama vana on ja isane. Kui ema nõus on siis saab mul ka olema 4 ninakest puuris :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 12. mai 2011, 21:12

Oh, siis ju lahe, kui saad veel ühe juurde. Ma pean ka mõtlema suuremale lisa puurile, kuna vahest ikka noored teevad mul siin tranglit, nii et olen pidand nad eraldama. Siis üks jäänd Punktiga puuri, kuna kaklevad omavahel, Punkti ei puutu. Teine väiksesse, ja kolmas vaeseke on pidand olema trantspordipuuris. Ja muidugi oleks õue vaja ka suuremat.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas salomelole » 12. mai 2011, 21:16

Ohjah...aga ma usun, et minu puur ei jää ka 3-4-e deegule väikseks. Kuid sul on hea käsi, et häst oskad pildistada :-D
salomelole
Õigekiri longab
 
Postitused: 32
Teemad: 3
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 12. mai 2011, 21:19

No mul tegelt toas on suur puur, neil seal ruumi küll ja küll. Aga vahest tuleb kaklusi ette, kus leian, et panen eraldi, ning rahunema. :-) Ja suurt puuri ma ei jaksa õue tassida, siis tahakski suuremat, millega õues käia.
Aga tänan, pildistamine mul suur hobi.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus


Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 16. mai 2011, 17:15

jumala lahedad videod on ikka sul :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Kessu » 18. mai 2011, 09:08

Väga armas õue pildid ja videod .
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 18. mai 2011, 21:43

Vahvad õue videod. Punkt nii asjalikult jalutas murul-ei häirinud poisi jooksmine, ega lennuki müra ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 19. mai 2011, 12:04

Tänud. :-)
No ega Punkti ei häirind jah, laps jooksis ringi, alguses mõtlesin küll, et Punkt ehmatab, aga samas eks võis aru saada ka, et tuttav inimene. :-) Sest ega nad ikka toas ka näevad puurist sellist jooksmist pealt. Ainult toas lahti olles laps nii ei jookse, siis oht muidu neile otsa komistada või peale astuda. Lenniku müra ta esimesel korral kuulas, aga järgmine lennuk jättis ta ükskõikseks. Aga Punkt on õues hästi asjalik, kahjuks ei saa teiste kohta öelda seda. Nemad saavad õues ainult puuriga olla, kuni trakse pole neile muretsend. Kohe panevad jooksu, ning ei taha anda kätte. Võibolla nad tuleksid tagasi, aga ei taha riskida, et liiga kaugele jooksevad. Aga Punkt tuleb ilusti ise tagasi, või siis kui järgi minna, tuleb käe peale, kui tema nina alla panen.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Kessu » 19. mai 2011, 13:03

Ma käin samuti ilma traksideta õues. Paar aastat tagasis ostsin suure hurraga traksid. Nägin siin foorumis, et päris mitmel on. Aga mul ei õnnestunud neid neid ümber panna. Nad siplesid mul käes ja puiklesid eemale. Koos ma neid korraga jooksma ei lase, aga ükshaaval suudan silma peal hoida. Õues nad suhteliselt arglikud ronivad sülle ja ei lähe minust kaugele.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 19. mai 2011, 16:22

Oh Punkt jalutab ilusti mul. Aga Äpu, Kratt ja Suslik ei kavatse nii igatahes. Esimesel korral olid arad, ning tahtsid aina puuri tagasi. Aga teisel korral lausa trügisid vägisi välja. Ja nii kui välja sai, siis hakkas kohe sellise kiirusega ära jooksma, et andis ikka kätte saada. Nii et enam ei julge lahti lasta. Ega plaanis ühed traksid muretseda, ning nendega siis vaadata, kas lasevad mul üldse panna neid. Korraga kolme ei hakka ostma. Või siis tuleb lihtsalt muretseda suurem puur, millega nad saavad õues olla.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. mai 2011, 20:34

Nii meie elame ka hästi siin. Meil vahepeal oli siin netiga jamad, õigemini siiani on, aga hetkel lihtsalt kasutan asenduseks netipulka. Ootame kuni tehnik üle vaatama asja tuleb.
Täna siis tegime puuri korda, panime pisikesse puuri nad. Aga no noored läksid Punkti ahistama siis. Panin siis Punkti enda juurde, aga oh tal oli mingi energia üleküllus, ei püsind üldse paigal. Siis panin kassi trantspordi kasti. siis hakkas seda lammutama. Lasin jälle enda juurde, ning milline ülbus. No ronis minu peal aina, ning siis otsustas lausa pähe ka saada, ning passis seal ikka tükk aega. Ning oh kuidas ta näitas mulle täna oma pahameelt minu peale, krigistas hambaid, kui seletasin, et ei näri kasti.
Sai ka ägedaid pilte tehtud. Millagi siis panen ülesse need.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 25. mai 2011, 21:16

:D jaa, minul käis samuti puuri puhastamine samamoodi-kõik kolm ronisid seljas ja hüppasid pähe. Siis aga tulin selle peale, et võiks nad koristamise ajaks väiksesse puuri panna :doh: Olen saanud rahus puhastada ;)
Jään pilte ootama.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 25. mai 2011, 21:30

Mul on ka koristamise ajal nii pidevalt olnud ja samuti jään pilte ootama. :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 25. mai 2011, 22:23

No ega mul nad ka ikka väikses puuris olnud, aga täna ei saand nad kahjuks läbi omavahel seal. Pidin vanamehe ehk Punkti siis eraldama. Aga kuna mujale ei olnud panna, siis alguses enda juures, siis kassi kasti :-) , ta oli nagu tõsine vang, vaatas võrest välja ja ning proovis välja trügida, aga kuna hakkas ikka liiga palju närima, pidin lahti laskma uuesti, kuna kassi kasti ei saand ka ära närida. Ja siis võttis ikka minu kallal mõnuga, ta ei ole nii ennem käitund, süles ronib jah, aga et pähe. Oli esimene kord. Noored ikka on, aga Punkt ei jaksa tavaliselt nii turnida. Ülimalt energiline oli. Hea päev tal järelikult. Noored aga olid väikses puuris. Kui nemad ka vabalt oleksid olnud, siis ei oleks ma saand midagi ära teha. Õnneks on puuri koristamisel lapsed abiks, kes tassivad asju, pesevad väiksemaid asju. Nii et sain lasta Punktil ennast kiusata ka. :-D Aga nalja sai palju, lastele nii meeldis, kui ta mulle pähe ronis. Punkti jaoks olen ma ikka vist hetkel kõige tähtsam, sest ega ta teistel ei lase end sülle võtta, proovib ka näksata siin vahest ( õnneks mitte tugevalt). Mina aga ainult lähen ja võtan. Lisaks piisab mu rääkimisest, kui ta hoolega kuulab. Kuigi ega temaga olen ma ka viimasel ajal palju tegelend ikka, vana juba, siis siin noored vigastasid teda, siis oli see silma jama meil veel. Ega ennem ka lasi ikka, aga et nagu hetkel on lood, pole kunagi olnud. Kui ikka vabaduses oli, ei taha keegi end kätte anda, aga hetkel lausa ootab kui ma tema poole kõnnin. Kuigi jah, tuleb temaga rääkida, muidu tahab jooksu panna, muidu ei tunne vist ära kohe. Ning ega see ka, et Punkt ikka laseb end süles hoida, noored ju püsimatud.
Aga piltidega läheb natikene aega, kuna selle neti pulgaga ei saa laadida, hästi aeglane nett, ning pilti ikka laeb siis oma pool tundi. Esimesel võimalusel panen pildid ülesse ka. :-D
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 26. mai 2011, 17:05

Nii sain ka siis mõned pildid ülesse. Hea, kui tööl ka internett on ja võimalus laadida. :-)

Pilt Pesas
Pilt Laske mind ka internetti maailma.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Peas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Laske välja.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Söömas. Suu lahti :-)
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Närimas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Nupsu uudistamas, kes tema kastis krõbistab.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Poseerimas.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas DBS » 26. mai 2011, 17:29

Esimene pilt on täiega lahe minu arust :-D
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 26. mai 2011, 22:03

Mõnusalt kollased kikud ikka vanamehel :D
Pilt "Laske välja" ülilahe.. hambad ristis, et urrrr, lase juba välja mind, kohe!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 30. mai 2011, 20:35

Oh kuidas ta ei tahtnud ikka seal kassikastis olla. Näitas seda igati välja. Hiljem kui juba välja sai, siis sisse ta enam vabatahtlikult ei läind, otsa veel ronis, aga sisse mitte.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 31. mai 2011, 20:14

Nii mõned pildid siis eilsest. Panin neile muru puuri, ei teind nad sellest üldse väljagi põhimõtteliselt. Äpu ja Suslik käisid uudistamas, korraks maitsesid. Aga Kratt ja Punkt ei hoolind. Punkt lausa kukkus hambaid krigistama. Ning siis Suslik hiljem veel leidis, et lammutab pesa ära. Otseses mõttes kiskus ära pesast materjali, karvasid. Sellest ka video, aga seda ei ole hetkel võimalik ülesse kuskile laadida, neti ühendus ei võimalda.
Pilt Lammutamas
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Maitseme.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 Oh esikust kostsid hääled.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158 No anna see fotokas siia.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas marileen » 31. mai 2011, 21:21

Hehee, väga lahedad pildid ! :happy:
♥♥ Love You ♥ Täps ♥ Robi ♥♥
Kasutaja avatar
marileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Pildid: 12
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 06. juuni 2011, 10:31

Oh täna hommikul ootas mind täielik hullumaja siin. Poisid olid vist otsustand, et kaua nad ühtemoodi siis on, ning teind korraliku töö puuris. Pesa oli laest alla kistud, kinnitused puruks näritud, heinanõud alla tõmmatud, samamoodi kinnised puruks. Lisaks siis veel kõik veel tagurpidi ka veel keeratud korralikult. Hommikul sai siis korrastatud puuri, hetkel siis neile ajutise pesa tehtud, kuna mõtlesin, et kui nad selle juba alla tõmbasid, siis võin varem ära pesta ka selle. Ning nüüd siis õhtul saan asju parandama hakata. Oh marakratte küll. :lol:
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Degus » 06. juuni 2011, 22:38

Väga lahedad tegelased. :) Ega ta neid karvu ära ei söö? See võib ohtlikuks osutuda.
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 07. juuni 2011, 19:36

Ei ta ei söö neid, lihtsalt tassib ringi, osadest pehmendab siis pesa, üleliigsed viib puust maja taha (puuri ja maja vahele), kust neid igal õhtul ära korjan. Sama teeb ta mul paberiga, tassib ringi nagu neid karvasid. Siin sai filmitud ka seda, kuidas wc paberit tarisid. Suslikule meeldib hullult majandada, võtab siis pesast karvad, jookseb asjalikult puuris ringi, käib majad läbi ja siis viib pessa tagasi ning sätib endale vist mugavalt neid. Kui puudu kisub juurde, kuna ma ikka korjan neid ära sealt.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas Aydy » 08. juuni 2011, 22:05

:D vahva alati jälgida kui nad asjatavad pesa tegemisega, või sinna paberit ja muud tarides.. sama ka toidu peitmisega-endil targad näod peas-nii, keegi ei näinud, asi korras :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 10. juuni 2011, 19:50

On vahva jah. Kuid meil ikka joostakse tükk aega selle paberiga ringi, ennem kui otsustab pessa viia. Ning muidugi ei meeldi see, kui ma vaatan pealt ka veel. Siis joostakse eriti kaua ringi. Nüüd siis kui mul puuris tegid lammutamist, panin neile mütsi pesaks. Ja siiani see ongi seal, võtsid nii omaks selle, et hetkel ei hakkagi ära võtma. Ja eile siis käis meil kaklus, aga mitte nii hull, et oleks pidand nad lahutama. Aga noored siis üritasid Punkti seljas ronida, aga Punkt pani ikka nii paika, et noored ei läind pärast enam sinna korruselegi. Täna aga käib selline kudrutamine, ning nakitsemine, et nagu poleks eilset olnudgi. :-D
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 19. juuni 2011, 18:44

Nii kirjutan siis ka kuidas meil elukene veereb. Siiani siis on kõik ilusti olnud, kuid ma ei tea mis teema täna on. Äpu käib ja kiusab Suslikut ja Kratti aina. Ikka jookseb teisel järgi, torgib käpaga ja proovib selga ronida. Kuni teine vihastab ning siis hakkavad kaklema, esikäppadega. Hetkel siis oli Äpu eraldatud teistest, tund oli eraldi, mõtlesin et proovin kuidas läheb, aga kohe uuesti sama jama. Lisaks nüüd veel krigistab hambaid ka. Jälle on ta siis üksinda teises puuris. Seal käib ja siristab aina.
Muidu aga ilusti siin läind. Punkt asjatab vaikselt omaette suuremalt jaolt. Teised ikka aktiivsed, nii puuris kui ka väljas. Suslik mul siin natikene kosund, näost natikene paksem, kui Kratt ja Äpu.
Pilt Äpu poseerib
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =372428158
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 20. juuni 2011, 09:56

Oh jubedus küll. Meil ikka läks eile õhtul asi väga hulluks kätte ära. Kaks korda panin Äpu siis eraldi, ning proovisin kas on maha rahunend või ei. Viimasel korral ma ei tea, nakatas ta ka Kratti veel oma vihaga. Kuigi Äpu temaga ei kakelndugi puuris vaid Suslikuga. Nimelt nii kui puuri Äpu panin, siis jooksis kohe Susliku juurde ja hakkas kaklema. Pidin neid lausa veega pritsima, et nad eraldada. Äpu sai ikka korralikult märjaks. Panin siis teisse puuri, et no jääb siis ööseks mõtlema oma teo üle järgi. Pool tundi möödas, kui Kratt Suslikule kallale läks ja karvad lendasid. Jälle pidin vee appi võtma. Panin Kratti trantspordikasti, kuigi sinna ööseks jätta ei saa. Lasin siis Äpu lahti jooksma, ning mässasin puuriga nii, et sidusin redeli kinni, et alla ei saaks enam. Panin Kratti ülesse, Äpu alla. Alguses siis natikene krigistasid hambaid, proovisid üksteise juurde saada aga rahunesid. Mul aga kaks jooginõud ainult, siis hakkasin mõtlema, et mis teha. Panin Äpule pudeli, ning Krattile siis topsiku seina külge veega, et elab ühe öö üle. Toidunõu panin Krattile, et kui välja viskab, saab Äpu endale need. Äpule aga karpi söök. Aga jah, kui hakkasin Äpule süüa panema, ning nii kui käe puuri panin, ta lihtsalt ründas mind. Lõi hambad sisse nii, et veri taga. Ja hetkel nad siiani eraldi, kuna susisevad läbi puuri üksteise peale lausa. Täna pean ostma ühe pudeli lisaks veel igaks juhuks. Kui nad ei kavatse leppida. Aga Äpuga mul hirm, eriti ei julge teda torkida hetkel ka. Lisaks tema kui kõige algataja on ka vigastatud. Õnneks mitte hullult, lõua alt natikene kriimuline.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist