Tiigula-Taagula- Titala

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 28. mai 2010, 23:23

Tiigu käis 2,5 h jooksurattal jooksmas terras. Kui ta tagasi puuri panin, oli teine nii läbi spordist, et ronis kiigule ja viskas end sirgu. Muidugi pisid tulid kohe selga ukerdama ja piuksudes piima nõudma. Tiigu magas mõned min. Vol 1 pildil olevas asendis, nii et silmad kinni ja ei liigutanud end. Pisid ikka sahmerdasid. Tiigu ärkas, kuid keeras kõigest külge- potsti selili. Jälle silmad kinni ja ei liigutanud end enam. Pisid ukerdasid edasi... mul tuli juba hirm, et Tiiguga midagi juhtud( et a la sai rabanduse)...sikutasin seda jalast- uuh, nii palju reageeris läbi une, et tõmbas jala tagasi... ja magas edasi :) Ainukesed, kes ei maganud, olid pisid :wink:

Pilt Pilt
Vol1 ja vol2
Pilt
Vol3
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 29. mai 2010, 08:01

Vaat kui sind une ajal jalast sikutataks :rofl:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Anete12 » 29. mai 2010, 09:50

Oi kui armsad pisi pisid!!! :A:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas elm » 29. mai 2010, 11:07

Oi kui mõnus uni - kossid püsti ja hambad laiali norskamas :rofl: ,peab olema ikka väga väsinud
kui isegi lapsed ei suuda üles ajada, super pildid!
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 29. mai 2010, 11:57

nunnud tudu pildi.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 29. mai 2010, 14:08

Aga Pinto- ta tõesti magas niimoodi, et ma ehmatasin, arvates, et ta rabanduse sai. Jalapealt kukkus ju niimoodi magama. Ta pole varem sellist "surnuund" maganud- iga krõbin ajab teda üles, ja ega neid silmi ka eriti tihti täielikult kinni ei panda - ikka piilutakse :)
Ta jah magas niimoodi, et piside sahmerdamisest oli tal suva. Siis kui pisid liiga närvidele käima hakkasid- trampisid kõhupeal... mingi 15 min hiljem, siis keeras tagasi kõhuli, ja kui neid vaatama läksin uuesti, oli kõhu alt aint pisikesi sabasid näha- pisid olid kõik piimavabrikusse trüginud :D Aga Tiigu magas edasi oma õndsat und.
(ma ise olen nii kerge unega... pole vaja varbast tirida- piisab, et keegi liigub selles ruumis, kus ma magan kui ma üles ehmatan) :wink:

Taagu pole ikka veepudelit puudutanud. Ei tea millest see mees küll elab :P Krõbinad siiski vaikselt juba kaovad kausist. Eks ma jätkan rohelise dieediga :lol:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 30. mai 2010, 19:30

Täna on pisidel sünnipäev :biglove: -said 1 kuu vanusteks. Oh, kui armsad nad on. Ronivad mööda võresid puuri ülaserva ja siis ootavad, et ma nad alla aitaksin :), kui käe panen puuri, hüppavad käele. Kui ei pane... siis ronivad horisontaalselt ( vertikaalselt ehk. alt üles on lihtne ronida, aga katsu paremalt vasakule- kiik on vasakul) mööda võresid kiiguni ja kukutavad end sinna :rofl: Vahel mängitakse ka oravat ja tullakse mööda võresid pea ees alla :rofl:
Teine tsirkus mida nad teevad on plasttorul turnimine( see, mis ühendab platvorme) - samuti kui olen puuri juures, ootavad,et paneksin käe alla- et käele hüpata. Vahel on nii valus neid vaadata, et kuidas nad aru ei saa, et alla kukudes saavad haiget- ja kogemused on neil kõigil. Aga ikka turnivad.



Kui köögis käisin olid Tiigu ja pisid kiigul ning pisid trimpasid piima.

Ka Taagu on eilsest õhtust alates hakanud vett uuesti jooma ja korralikult krõbuskeid sööma- 1 päeva portsjoni söömiseks kulus tal peale oppi 4 päeva :P
Lasen ta õhtuks tagasi suurde puuri- teine nii aktiivne, et muudkui kolistab ja laamendab väikses puuris( va siis kui magab :P) ja kõik puuoksad on ka saepurustatud. :rofl:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Anete12 » 30. mai 2010, 20:07

Palju õnne pisikestele! :wohoo:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 30. mai 2010, 22:25

Õnne pisidele! Jube mõnusad julged sellid sul seal nüüd :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 30. mai 2010, 22:41

Oo- jaa julgust on neil tõesti rohkem kui vaja :P. Platvorme ma enam nendega koos puhastada ei saa :P Aint turnivad ja kargavad varruka külge :D Ja isegi Tiigu on hakanud neid järgi tegema... aga ups.. ta ju kõvasti priskem kui pisid.... potsti...toru on tema kere kaalu jaoks liiga libe :P Muidu siiani on Tiigu ülemist luuki vältinud- st et talle ei meeldi kui teda sealt kaudu välja võtan.- jookseb sealt alati alumise ukse juurde et noh "Võta nüüd!"( tegelt sealt tuleb ta ise)
Enne kui platvorme puhastasin, siis mul ei jäänudki muud üle, kui kogu kupatus terrasse üle tõsta- no ei lasta koristada... kargavad läbu sees ja ronivad mööda varrukaid või tuustivad miniharja- pühi või pisid korrustelt minema :P Ja kui märjaga teen, siis samuti ei taha ma, et sealt üle joostaks :P ( salfaga kuivatan muidu pärast ära, et kiiremini saaks)

Panin Taagu ka peale puhastust tagasi suurde puuri- oi milline kudistamine lahti läks - nii Tiigu kui pisidelt :biglove:
Mai tea kui palju ühe isase deegu munad kaaluvad, kuid Taagu - enne oppi oli 226g, paar päeva opist hiljem 207 ja nüüd siis 212. Tõenäoliselt on see 4( tegelt 3, sest esimene päev ei söönd ju üldse midagi) päevasest rohelise dieedist.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Loomahull » 31. mai 2010, 08:38

Palju õnne! :flowers: Ja nii tore, et Taagu tervis taas korras!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 31. mai 2010, 10:18

See võib päris lahe vaade olla, kuida väikesed kaagid sul ümberringi karglevad ja sina elu eest üritad puuri puhastada :rofl:

Kaalulangus on pigem sellest, et ta ei söönud korralikult. Aga hea, et nüüd juba vaikselt juurde võtab :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas elm » 31. mai 2010, 14:25

Oh, kui Sa veel saaksid neist kõigist koos veel mõne video ka teha :dance: :worsh:
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 31. mai 2010, 23:00

Hommikul( no mis hommik see enam oli, aga "minu hommik"), kui kööki läksin, siis olid kõik end sisse seadnud heinakünasse- üleliigne hein välja tiritud ja ise sisse kolitud. :D Pisid piimatasid. Kui kaamera tõin, oli Taagu juba sealt välja roomanud. Uksumatu üldse, et nad sinna 5-kesi mahtusid :P
Pilt Pilt
Tiigu pisidega heinakünas.... Taagu tuli uksele uudistama, et äkki lastakse kondama

Pilt Pilt
Nii need pisid(pildil vist TiTa) ja suured(pildil Tiigu) mul upitavadki- "noh, lase käsi alla poole- ei ulata veel hüpata" :P ... Tiigu üritab toru kinnitustraati katki närida(3,5 kuud on juba üritanud)

Pilt
Kutt2 e. Jänes. Selle nime sai ta endale tegelt juba mõni aeg tagasi. Kuna ta on kolmest kõige arglikum ja kõiki asju proovib viimasena ning peale selle on tal titest saadik olnudki selline nunnu minijänku nägu :) Õnneks ei ole ta enam teistest märgatavalt tagasihoidlikum, aga kaalult kergem on küll.

Mõned lahedad videokesed ka :D
pisid hüppavad käele
Kutid kätsivad
Kutt on siis see, kes oma võimu üritab Jänese üle kehtestada. Kutt on paremal käsikähmluses.

Ostsin täna Pet C.-st uue jooksuratta- 28 cm. 275 kr :S Panin selle terrasse. Deegud muidu mul veel terras ei ela, kuid panin nad lihtsalt sinna jooksma. Pisidest tehtud videod ongi siis tehtud, kui jooksuhullud olid jooksus :P Lisasin siis ka vana ratta, et poleks vaja tülitseda. Ja eks neil tuleb juuli algusesks ka terrasse end lõplikult sisse seada- nad ju praegu mu tulevase tuhkru puuris. Ja sellest sõbra tehtud terrast ei saa tuhkur neid ka kätte.
JooksurattaHullud :)
Taagu arvab, et just tema peab saama suurel ja uuel rattal joosta- Tiigu on selle koha pealt leplik- jookseb siis väiksemas( kuigi ise on Taagust palju suurem)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas elm » 01. juuni 2010, 09:45

Oi, Sa oled tubli, kui mõnusad pildid ja võrratud videod, eriti see Kuttide poksivideo,
poksivad justkui profid või nagu kängurud... kuigi kängurud rohkem kickboxing'u harrastajad :lol:
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 01. juuni 2010, 12:45

Eriti lahedad poksijad sul seal :D

Sul topivad deegud end viiekesi heinakünasse, mul üritavad liivahiired end 8kesi kookosesse toppida (pooled magavad küll kookose ees :D).

Äkki viitsid terrast mõne pildi klõpsida? Tundub, nagu seal justkui mingi riiul ka sees oleks? Ja kuidas kaane süsteem on lahendatud, et seda tuhkur lahti ei saaks nügida?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. juuni 2010, 14:50

Tegin siis lõpuks terrast pildi. Kui aus olla, siis ma parem väldiks terrateemat :ups: Pole asi millega uhkustada. Terrat pole ju võimalik teha nii kõrget, kui deegudele vaja oleks- siis ei ulatuks enam ülalt luugist puhastama, ja keset klaasi ukse tegemine läheks ikka jube keeruliseks. Samas on terra kindlam, kui võrepuur tuhkru suhtes.
Riiulkorruseid on isegi kaks. All laiem, ülal kitsam. Algselt pidi tulema korruste vahele puitredelid, kuid vaatan, et kui pesamajake(see mis puuri katusel hetkel) panna alumise riiuli juurde, siis saavad kõik sealt üles hüpata, ja viimasele riiulile saavad ilma abivahenditeta. Riiulite servad on töödeldud e. lihvitud, et poleks teravad ega eraldaks mingeid kilde. Kogu terra on seest klaasist, et poleks midagi põhjapanevalt hävitada va. riiulite kinnitusribad( aga nagu sõber ütles, on need asendatavad) Nii et isegi terra põhi on kaetud klaasiga, et vältida läbu imbumist põhjapuitu. Riiulite ees olev puit oli algselt mõeldud siis treppide kinnitamiseks- noh, aga nüüd võivad nad need liistud lihtsalt pintsli pista :P Klaaside nurkades on vahed 2-3 mm, ka sealt tuleb puuri õhku juurde. Ja samuti saan traadi abil kinnitada nurka sisustust- nt. wc-nurga ja närimiskivi. Eks see asi ole nüüd umbsem küll kui võrepuuris... ja koristada tuleb see tõttu ka vist sagedamini- korruseid nagu nii igapäevaselt. Eks näeb, kui aeg käes. Võimalik, et kolmapäeval kui peaks tegema puuri suurpuhastuse, siis tõstangi kogu kupatuse terrasse üle.
Pildil on puur veel põrandal, kuid tegelikult tõstan ma selle kahe tabureti otsa- siis ei saa tuhkur ka parema tahtmise juures mööda klaasseinu ronida. Ja pildil paistev roosa riie on tulevane kardin puuri klaaside ees 2/3 ulatuses(üles jääb siis see vaba 1/3ndik). Siis ei paista päike neile terrasse sisse( tõenäoliselt paistab päike sisse aint sügisel kui madalamale laskub- taburetid tõstavad terra piisavalt kõrgele) Samas ei näe deegud kogu aeg mu "tuhkrulõusta" ja samuti tõhk ise ka neid. Kardinad tulevad igale küljele eraldi niinim. siini peale- siis saan neid vajadusel eest ära lükata. Taon väiksed naelad puitu ja naeltele kinnitan kas peenikese traadi või nööri. Kuna riie ühekordselt on suht õhuke, siis ei tohiks ta ka puuri ülearu pimendada.
Katuseluugid on tehtud kahes osas. Need lasin ise teadlikult sellistena teha- et kui tüübid on ühes puuri osas saan kasutada neist luuki jne. Ja samuti saan panna augudest neile puuoski närimiseks. Parempoolsel luugil on auke seetõttu vähem, et seal on riiulid- et tüübid ei saaks/ulataks auke suuremaks uuristada( vasakult nad ei ulata). Vajadusel saan luugid veel ka riivi või takjaribadega sulgeda, et tuhkru sissepääsu kindalt takistada.
Hetkel tüübid veel seal siis ei ela- suured käivad vahel aint jooksutrennis. Seega sisustus ja graanulid on puudu. Ka joogipudelihoidja on puidust. Kogu kasutatud puit on kask.(valida oligi aint kas kask või mänd)

Pilt Pilt

Ärge mind siis maha lööge, et deegud terrasse elama panen :ups:
:razz:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Loomahull » 05. juuni 2010, 15:15

See on nii ilus! Justkui reklaamaken!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Stina » 05. juuni 2010, 19:12

Tõesti on ilus terraarium:)
Stina
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 180
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 05. juuni 2010, 21:24

Terra on tõesti väga hästi tehtud! Kiida oma sõpra ilusa terra eest :)

Ainuke asi, mis ma mainiks on see, et umbseks võib seal minna küll. Endal oli üks terra, millel oli puidust kaas, aukudega. Seal läks ikka umbseks ja tuli tihemini aluspanu vahetada. Lõpuks loobusin ja hetkel ootab kaas omale võrku peale. Terra seisab seni tühjana. Võibolla sul nurkades olevad pilud natuke päästavad asja, aga kui asi hulluks läheb, siis saad ehk lasta peenikese võrgu aukude asemele ustele panna (vineerist jätaks ma siis uksele raami ja muu osa paneks võrgust).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. juuni 2010, 22:28

Ütlen kiitused edasi :D
Et nagu aukude osa maha saagida ja tekkinud luugiauk/raamistik võrguga täita? Hmm. Hea mõte tegelt... Kuid millega seda võrku peaks kinnitama sinna, eriti arvestades, et tuhkur ei tohi suuta seda ära lõhkuda. Deegud ise vasakpoolse luugini ei ulatu, kuid parempoolse luugini küll. Samas kui ma kiigu konksud panen vasakpoolsetest aukudest läbi, siis ulatuvad deegud ka luugini. Nemad muidugi seda luuki seest poolt lahti lükata ei jaksa... isegi kui see enamjaolt aint võrgust koosneb. Pole kunagi võrku ostnud- kas seda müüakse üldse nii väikses koguses?

Kaalusin täna ka oma pesakonna üle:
Tiigu 269g( parem kui enne, kuid siiski mitte veel see ideaal :P), Taagu 209g (ei edene see juudevõtmine eriti :P), Kutt 100g, Jänes(Kutt2) 86g, TiTa 88g. Kutil on meil õige kiire selle suureks saamisega :D
paar pildikest seebikaga ka :)
Pilt
Taagu-vahetame ikka karva ja rasvumisele ei mõtle(st. söömise peale aega ei raiska) :P
Pilt Pilt
Tukume.................................................................... ........................................................Sööme ja kosume!

Pisidel on alanud karvavahetus. Ninal on juba näha õige deegu karvavärv. Daadaa, ilus ja pehme beebikarv!
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 06. juuni 2010, 11:46

Nagu vuntsid oleks ees :rofl:

Mina olen võrku klambripüssiga pannud oma terrade kaaneraamide külge. Mitte selle paberite klammerdamise püssiga, vaid natuke suurema ja tugevamaga, kuhu käivad pisikeste sakkidega klambrid. Need püsivad ilusti puidus ja ei ole isegi kassi raskuse all järgi andnud. Võrku osta saab just nii palju kui tahad. Rulli laius on enamast 60-70cm ja pikkust võid siis ise valida.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 06. juuni 2010, 12:15

Mu vuntsimehed ja vuntsiplika vuntsid aint roostetavad :rofl: (vaatasin, seda Tiigu pilti, kus ta endale alles koju tõin- ka tema "vuntsid" roostetasid- tal on see "rooste" seal veel südamekujuliselt).
Nädala pärast pühapäeval tuleb kuttide tõenäoline uus omanik neid vaatama. :hanky: Õnneks ei võta ta neid kohe kaasa, uurib mult et mida neile vaja üldse on. Aga ma ei taha neid mitte kui kellelegi anda :b88: Nad on liiga lahedad põnnid. Aga 5 deegut on tõesti rohkem kui liiga palju. Eriti veel selle terra jaoks. Kuttide uus omanik on mu enda sõbrants- ehk saan ta oma kiire elu kõrvalt meelitada ka pisisse ja lasta tal kuttidele oma teema teha.
Tean, millist klammerdajat sa mõtled- seda millega löödi kunagi(ja väike linnades siiani) puitreklaamtahvlile infi knopkade asemel. Jama aint, et mul pole sellist. Üks alternatiiv oleks ka pisikesed naelad kõveraks lüüa. Eks ma vaatan esimesed kuud kuidas asi on- siis kui poisid uude koju lähevad, siis on ju ka läbu vähem ja õhku rohkem. Sest ega ma ise seda saagima ka ei hakka- nii võimekas ma nüüd ka pole :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas maleva » 07. juuni 2010, 09:56

Terras võib juhtuda see, et deegud hakkavad klaasist korruseid närima. Minu omad on seda liivapurgi peal juba teinud, tasub ettevaatlik olla.
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas elm » 07. juuni 2010, 22:35

:umm: :shock: närisid klaasi katki või? ... meil Rullik näksib ka vahel purki, aga midagi hullu pole
justkui juhtunud :happy:
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 08. juuni 2010, 13:41

Terra on küll päris kena.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas maleva » 08. juuni 2010, 16:57

Purgi kaelast on päris mitu kildu juba ära näritud. Enam purgiga neid kahekesti ei jäta, jälgime ise kõrval, võib halvasti veel minna nii.
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 08. juuni 2010, 17:25

Hmm.. :hmmh: Mu pintslitel on puuris olnud juba kuid lame klaaspurk(selline nagu osades vanaaegsemates kommipoodides, kus kaalukommid sees) olnud. Ja minu tüüpidest pole küll keegi erilist huvi selle puremise vastu näidanud. Loodan, et terra korrustega on nad sama viisakalt ükskõiksed :D Vähemasti niipalju kui nad terras tutvumisreidil on olnud, pole klaaside vastu rohkem huvi näidatud, kui et kraabitakse puuri nurki- kuna sealt on lahti 2-3 mm. ulatuses ja tuleb "vabaduse lõhna".
Eile õhtul oli mul eriti naljakas hetk. Pisid käisid mul korda mööda süles. Tegid jälle seda meie pere nalja- nii kui käsi puuris, siis nemad käel. Tükk aega mängisin niimoodi nendega. Üks hetk panin ülemise luugi kinni ja korra veel alumise luugi kaudu sehkendasin- vahetasin wc-nurgas saepuru ära( Tiigu on enam vähem korralik ja käib seal pissil, Taagut olen vist 1 korra aint näinud sinna tegemas, aga pisidest Kutt on ka juba nii tubli ja asjalik, et aegajalt eksib ka mõni tema loik sinna ära- muidugi kükitab siiski teadlikult :) ) Suured käisid ka süles. Siis kui tahtsin puuri kinni panna, et enam kedagi sülle ei võta- pisid olid puuriukse küljes rippumas. Mina ütlen neile, et nüüd on kõik- rohkem teid välja ei võta- ma lähen magama. Ja mida ma näen- TiTa võttis selle peale Jänesel sabast kinni ja tiris ta otseses mõttes sabapidi puuri tagasi: "Kas sa siis aru ei saanud, et nüüd on KÕIK!" :rofl: Oi, ma irnusin :rofl:


Õhtul postitan videokese ka kuidas pisid õppisid suurel 28cm jooksurattal jooksma- ja seda isegi kolmekesi ;)

Maleva- on su poistel piisavalt puuoksi mida närida? Või miks nad klaasi närivad?
Mina tõin enda omadele täna just uued oksad+ võilille saadusi( õied, lehed)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas elm » 09. juuni 2010, 11:14

Hehee, tüdrukud ikka alluvad kasvatusele paremini kui poisid. Pole midagi imestada, et TITA
sul nii viisakas ja kuulekas on :lol: . Kui ikka nagamannid sõnadest aru ei saa, tuleb tegutseda
otsustavalt :8
Kirjutasid, et vahekorruste servad on ära lihvitud, see peaks ohtu tunduvalt vähendama, sest
ümaratest servadest kildu välja saada on märksa raskem kui mitte võimatu.
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 09. juuni 2010, 18:16

Lubatud videod väikese hilinemisega :ups:
Tehtud siis juba 7.06.10:
uued jooksuratta fännid
Kas kahekesi jõuab kiiremini ja kolmekesi kõige kiiremini?
Tempo, tempo! -TiTa on see Hull Jooksik, kel kiire on.

Hetkel tegelen pättide puuri puhastusega. Vot, kaklen iseendaga, et kas jättagi nad terrasse või teha kahepaikseks :) Et toimetavad mõlemas puuris korraga. Tundub viimase variandi kasuks (tuhkru tulekuni on veel ju aega). Siis saavad suured omaette ja väiksed omaette jooksurattal joosta. Ja samas väiksed harjuvad eluga ilma vanemateta(muidugi TiTale pole see vajalik :P). Ööseks siiski kõik kokku võrepuuri ja päeval kui tööl olen ,siis ka võrekas koos. Tundub, et ka piimavabrik on oma uksed sulgenud- pole juba paar päeva näinud, et toimiks. Ja pisid ei trügigi isegi enam vabrikusse- magavad tihti hoopis issi kaisus. Nii, et meil on kodus Tegijad- suure tähega just! Söövad küll nagu oleks hobused puuris :rofl: Ja praeguseks on kõik elanikud üle 100g rasked.

OT: (täna sai minu tulevane DeegudeHirm 1 kuu vanaks ;) )
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline