Tiigula-Taagula- Titala

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 09. juuni 2010, 19:01

Meil jookevad vahel kahekesti rattas. Alguses nad elasid ainult rattas, aga nüüd on vähemaks jäänud peale juurdehituse tegemist.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 09. juuni 2010, 21:01

Sul on laiemat ratast vaja, siis saavad kõik 5 kõrvuti joosta :rofl:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas maris2 » 09. juuni 2010, 21:13

Viimane video on lahe. Vahvad tegelased.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas maleva » 09. juuni 2010, 21:49

Meie omad jooksevad ka kolmekesti suures rattas. Kaks ees üks taga, kõrvuti ei mahu enam :D.
Purki närisid nad meil Tartus, kus oli sel hetkel väiksem puur, millel on puidust korrused ja maja. Närimistuju tuleb siis närivad maja ja samuti korruseid, teises puuris ka oksad koguaeg olemas. Meie omadele ikka meeldib vähepeal purgi aval hambaid näidata.
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 09. juuni 2010, 21:53

Sa pead siis Maleva, neile suurema ratta hankima ;) - mul maksimum mida müüakse- 28 cm. Sinna mahuvad ikka päris hulgakesi. Lihtsalt kui Taagu on jooksmas, siis kõik teised on temaga võrreldes teod ja neist saavad seega rakulka kivid, mis minema lendavad :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas maleva » 11. juuni 2010, 09:03

Meil ongi suures puuris see 28cm. Lihtsalt on mu poisid paksud siis :D. Meil Tikuga sama lugu, kui tema jooksma hakkab, siis teised teevad ringe rattaga kaasa :P.

Armsad pisid sul! :)
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kissu » 13. juuni 2010, 09:14

Uuh võrratu puur, võrratud pisikesed, võrratud deegud! :wohoo:

Sa võiks oma puurist veits ka "Meie deegupuurid" teemas rääkida.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Degus » 13. juuni 2010, 13:47

Nu Taagu on Dessule täielik kaksik!! :)
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 13. juuni 2010, 15:41

Sa vist, Kissu, ei lugenud mu postitust sealt, kuhu terrapildid panin... ;) kuna terrad pole deegudele just parim lahendus, siis ma nats häbenen seda( kena on ta küll aga ikkagi...) Ja seega ei tea kas maksakski sellest eraldi juttu teha- juhul kui Sa ikka terrat mõtled, sest võrepuurist jäävad nad nagu nii õigepea ilma- see ju tuhkrule tegelikult ostetud. :)

Taagu ongi mu meelest üldse peaaegu kõikide deegudega üht nägu :P Selline tüüpiline "deegunägu" :D Tiigu on see, kes on mu meelest täiesti unikaalsete näojoontega :)
Ja pisid on veel titenäod :)

Ehh, sõbrants käis just külas.... ja ütles, et ta ikkagi ei võta mu kutte- ta hetkel töötu ja nüüd tuleb veel üürikorteri vahetus ka... Nii, et kutid on saadaval. Teen lähiajal ka kuulutuse.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Degus » 14. juuni 2010, 11:07

Minul ka Devvu täiesti teise näoga, unikaalne. :P A Dessu siuke peenem ja "naiselikum" :P
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 17:29

Oh, ma olen laisaks kätte ära läinud :ups:

Meie pere pätakad on juba nii suured ja asised, et laupäeval võtsin nad emmelt- issilt ära. Nimelt panin pisid omaette terrasse elama ja suured on hetkel võrepuuris. Suurtele panin puuri tagasi vana võreratta ja pisid saavad kolmekesi joosta uuel suurel rattal.
Poisipõnnid on ikka müügis.

Nädalavahetusel sai üle kaalutud ka kogu seltskond:
Tiigu 248g- jee rannahooaeg võib alata :)(2 näd. tagasi oli Tiigu 269g) Taagu 220g- Taagul ka opieelne kaal taastunud( mõned grammid vähem, aga eks need munakesed ole, mis kaotsi läksid ;))
Tita 127g (2 näd. tagasi oli 88g), Kutt 139g ( 2 näd. tagasi oli 100g), Jänes 128g ( 2 näd. tagasi oli 86g). Nii, et Jänes on Titast 1 g ette saanud.

Nats pildimaterjali ka :) Piltidel on ainult pisid- kuigi nad näevad juba nii suured välja...
Pilt
Jänes poseerib ;) Jänes on ikka nii ilus deegu
Pilt
Vahetame karva- ilusti on näha, kuidas titekarv vahetub. Pool on läinud juba.
Pilt
Uinak klaaspurgi otsas 20.06.10
Pilt
Tudu 21.06.10 (vist on Kutt)
Pilt
Seltsis ikka parem... 21.06.10

Kaks videokest ka söödikutest:
http://s859.photobucket.com/albums/ab158/postituvi/deegud/?action=view&current=MVI_0024.mp4
Pistetakse pintsli mõned haavapuulehed, mis ma koos okstega koju tõin. See kes viimased sekundid videost tuksi keerab on Tiigu, kes tuli ninapidi juurde. 17.06.10

http://s859.photobucket.com/albums/ab158/postituvi/deegud/?action=view&current=MVI_0034.mp4
Sööming ja sehkendamine terras ... 20.06.10


Käisin laupäeval ka Heleri juures oma tuhkrutitte vaatamas :biglove: . Mõtlesin, et kui ütlen, et mul on kodus deegud, et siis hakatakse tuhkruvõttu maha tegema (nagu oli jutt kuskil tuhkru teemas, et kellel olid kodus närilised ja linnud, et sinna tuhkrut ei tohiks mittemingil juhul võtta...). Aga tuli välja, et kui Helerile esimene tuhkur- Tikker- tuli, siis olid neil kodus rotid. Et kui tuhkur ja närilised kokku ei puutu( füüsiliselt), ei tohiks ka midagi juhtuda. Harjuvad üksteise olemasoluga ära. Eks alguses ole kindlasti deegudel megaraske või õigemini megahirmus, kuid loodan, et harjuvad ruttu. Hetkel veel kardinad valmis pole, kuid tuhkru tulekuks panen terrale kindlasti ka kardinad ette. Ja Heleri ütles, et kui terra on taburetidel, siis ei saa mööda tooli vähemalt tuhkur ka ronida- tal pole toetuspinda tagajalgadele, ja lisaks ka mööda klaasi ei saa ronida(kuigi klaasini ta ei ulatugi). Tuhkur, keda titena võetakse, üldjuhul pidi harjuma muude loomadega, kes kodus on. Loodan aint, et deegud miskit rabandust ei saa enne. Ja, et harjumine või noh, üksteise olemasoluga leppimine läheb ruttu...
Laupäeval kui koju jõudsin, võtsin deegud ka sülle, pusasse mis oli tuhkrutittede lõhnaline- las harjuvad selle lõhnaga... :) Käitumises siis vähemalt muutusi ei olnud.


PS. kui keegi on liikumas Tallinnast Tartusse- andku teada. Deegupoisid võiksid kolida Tartusse, kui nad aint kuidagi sinna jõuaksid(ostja on ka alaealine ja seega ise ringi ei veere). Ise ma sinna suunda ei liigu ...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 21. juuni 2010, 17:51

Mis pisid need enam on, neid pead juba noorukiteks kutsuma, kui ei taha nende pahameelt ära teenida :rofl:

Kas noored jäävadki nüüd terrasse või kolib Tita mingi hetk vanematega kokku ja jätab poisid omaette?

Millal deegud omale naabri saavad?

Ja nüüd läheb postituvi vut-vut-vut oma terra joogipudeli hoidjast kirjutama ja pilte panema :roll:


Kui huvitab, siis 4 juuli liigun Tallinnast Tartu.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 18:09

Oh isver see kirbu kiri... mul luupi vaja.. :P aga lõpuks veerisin nina vastu 21,5 " monitori siiski teksti kokku. Kuidas need seda veel loevad, kel väiksem monitor?!
Vutvut pudelihoidjat võin minna küll pildistama :D Pudelihoidja on ka muidu sõbra tehtud ja puidust.
Kui nüüd poisid saavad Tartlasteks, siis kolivad ülejäänud pintslid kõik terrasse. Naaber peaks saabuma praeguste plaanide kohaselt 7. juuli. Nii, et 4. juuli olekski viimane aeg puurist deegude lõhn ära pühkida :P Küsin põnnide soovijalt järgi, kas on ikka veel soovi. Loodan, et poisid saavad ikka endale kodu. Ei ole kuhugi soovi või börsi kuulutust teinud... ja ega taha ka kui aus olla.(see viimane variant, kui pisist keegi neid ei taha.... :S) Pole Titat eraldi suurtega pannud, sest suured kihutavad võrerattal ja lintšivad seal muidu Tita ära. Siis peaksin jälle ratta ära võtma ...
Ega pisid teagi, et ma neid pisideks kutsun :ups: Kui olen kindlaks teinud kellega tegu siis ütlen enamasti nime... noh, ega neil tegelt nimedest veel aimugi pole :P Ainult Tiigu ja Taagu teavad oma nimesid. Vahel kutsun pisisid ka põnnideks :) Ja Tita jääb igavesti Titaks :D

Lähen siis pildistama...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Keilyke » 21. juuni 2010, 18:17

:ot1: Tuleb lihtsalt teksti suurendada ctrl pluss ´ ( laptopil siis numbrireal viimane klahv, back space'i klahvi kõrval) Ei oska paremini seletada. :ups:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 18:51

Joogipudelihoidjast juttu SIIN.

Pilt
Panin kardinariide lihtsalt niisama taha- pilt läks liiga kirjuks muidu kui läbi paistis... terrast on siis hetkel puudu kiik ja suur toidukauss, mis hakkab olema viimasel korrusel. Liivavann(keeksivorm) on hetkel tagurpidi, kuna pole vanniaeg :)


Edit Pinto: Hoidja vääris lausa oma teemat :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 21. juuni 2010, 19:27

Eelmisesd pildid on väga kenad. See pudelihoidja on väga lahe tuleb mainda. Terra on ka päris kena sisustusega.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 19:30

Aitäh :ups: Eks ta nats lage ole, aga samas ega sinna ma saagi palju enam panna. Pintslitel pole muidu kihutamis ruumi :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 21. juuni 2010, 19:34

ega mul endalgi puur väga täis igasugust kraami pole. rohkem kraami mida närida saaks õunapuoksad ja wc paberirullid. Ma ainult ei näinud, et su deegudel heina oleks. meie omad söövad üsna isukalt heina.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 19:37

Mul kusjuures on kõik deegud lõpetanud wc- paberirullide närimise ära. Ei tea kas oksi on piisavalt olnud või on lihtsalt rullide üleküllus. Pisid(ehh, vanaemale jäävad lapselapsed ikka pisikesteks ;)) pole rullidest kunagi vaimustuses olnud, kuid nüüd on suurtel ka juba üle kuu täiesti savi olnud. Mitu rulli on puuris ja keegi ei puutu neid. Varem Tiigu ja Taagu läksid kaklema, et kumb saab rulli lammutada... ja lammutati ikka ligi 1cm tükkideks...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 21. juuni 2010, 20:14

Tõesti pole heina näha. Nad sul ju ikka heina söövad?

Kui papirullid enam ei huvita, siis äkki munakarbid?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuni 2010, 20:22

Hein on täiesti olemas- seal klaaspurgi juures. Söövad, söövad- väga hea meelega. Heinaküna on suurte puuris. Pisidele panin lahtiselt puuri põhja. Enamus on pintsli pistetud, eks panen õhtul juurde, kui suurte puuri ka panen heina ja toitu.
Munakarpe ma polegi kusjuures proovinud... peaks proovima- mul üks just külmikus :)

Saatsin ka kasutaja Stinale küssa, et kas soovib veel deegupõnne osta.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 22. juuni 2010, 11:07

Ma olen proovinud täitsa meeldivad. Sinna hakkati toitu peitma. Ma ise panen neile vahel ka wc paberit närimiseks. Siis seda veetakse majja ja hakatakse ekseldama.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Anete12 » 22. juuni 2010, 12:06

Ei, ei juba nii suured? :razz:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 22. juuni 2010, 21:12

Jaa- me juba "suured pisid" :D

Käisin täna Järve Selveris asuvas Bosses ja ostsin tsintsutoitu - Burgess Excel Chinchilla Tasty Nuggets. See 5- pealine kamp on mul ühe 750g koti juba pintsli pannud... - segan seda Vitagraft Emotion Beauty("kirju toit"- st. sisaldab igasuguseid osakesi; pakitud kotti- 600g maksab 74kr.) ja Vitagraft Vita special(väiksed punakad graanulid; pakitud karpi -600g maksab 80 kr.) Mõlemad toitud spets. tehtud deegudele. Vahel annan ka üht või teist granuleeritud toitu ilma segamata. Et siis ei saa keegi midagi välja sorteerida :P
Täna ostetud Burgess Ex. maksis 750g 45kr. kuid u. kuu tagasi Mustamäelt Magistrali keskuse Bossest ostetud sama toit maksis 65 kr :shock: Ei saa aru, kuidas samal poeketil hinnad nii erinevad saavad olla? Täielik jahmatus :shock:- hinnavahe 20 kr!(see ju juba pea pool täna ostetud paki hinnast)

pildike sellest, mis avanes hommikul kui kööki läksin ( nagu näha jõudsin isegi tuppa kaamera järgi... ja peale selle pildi tegemist kui kaamera olin jälle tuppa viinud, ärkasid kõik pisid üles ja HAIGUTASID... ja RINGUTASID... oh, kuidas ma oleks ka need hetked tahtnud pildile saada... :bang: )
Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 22. juuni 2010, 23:47

Oh, ma olen ikka nii nii jobu.... :hanky: Puhastasin terras piside elamist... kui kõik tüübid ukerdasid näppude vahel ja... Jänese( vist oli Jänksi oma) saba jäi näppude vahele... :hanky: Kõik käis nii kähku...see ära ei tulnud, kuid õrnalt(siiski tuli, kuid mitte päris tilkadena) hakkas sabalt verd tulema... kas see tähendabki, et Jänes jääb saba otsata??? U. 3cm sabaotsast on see verine koht... Olen ikka mina kaaa.... :bang:
Tormasin küll Jänese sabaga kohe külmavee kraani alla. Verejooks jäi seisma...õnneks palju verd ei tulnud... loodan, et külm vesi aitas... kuid Jänes sattus paanikasse, et mis toimub ja lõi mulle oma hambad 4nda sõrme küünepoolsesse otsa- sõrm jooksis tükk aega verd(hoidsin oma sõrme ka voolava vee all), nüüd on paistes ja sinine ning valutab :wacko: Panin Jänese eraldi väiksesse puuri majapidamispaberitele. Ja jätangi ta ööseks ja võibolla ka homseks sinna. Vähemalt ei saa saepurugraanulitel või jooksurattal saba veelkord haiget.

Mul endal igasugused kogemused deegude sabakaotusega puuduvad... et kui sabaots on ülejäänud saba küljes kinni, kuid hoolikal vaatamisel on näha see verine koht(verd enam ei tule sealt), kust siis...rebenes... või kuidas seda nimetatakse... Et kas on lootust, et kasvab kokku... et kui on lihtsalt haav, või üldjuhul kui juba verd tuli, siis kukub ikkagi mõne päeva jooksul ära? Oh mai või...kui loll ma ikka olen... pärast ongi sabata poiss...
Pistsin põnni saba uuesti külma vee alla. Verd küll enam ei tulnud, kuid paber oli ikka punase täpiline- et kuskilt midagi nagu immitses... Ma nii loodan, et talle saba alles jääb.
Mul on lausa häbi seda postitust teha... :ups:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 23. juuni 2010, 10:15

Mul on mõlemal deegul sabaotsadära. Kessul oli algusest peale selline lühike sabajupp. Birgitil oli alguses ilus saba. Aga sellega juhtus väike õnnetus. Deegul jäi saba puuriukevahele. Ma läksin ise üsna paanikasse.Aga ainult väike jupp tuli ära. Terve saba õnneks mitte.
Viimati muutis Kessu 23. juuni 2010, 15:27, kokku muudetud 1 kord.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Pinto » 23. juuni 2010, 12:51

Kui tal ainult nahk viga sai, siis on lootust, et asi paraneb ära. Kui aga ka liha osa rebenes, siis tõenäoliselt kärbub see otsake ära. Loodetavasti ta sul nii kõvasti näpu vahele ei jäänud ja vaid natuke nahka sai viga. Eks see ole mõne päeva jooksul nüüd näha, mis selle otsaga saab.

Kahju pisikesest, aga ega neid õnnetusi saa teinekord kuidagi ette näha. Mis sinu näppu puutub, siis tõenäoliselt on see sul üsna kaua paistes ja valus. Näriliste hammustused on millegi pärast hästi kaua valusad.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 23. juuni 2010, 15:26

Ehmatusega võib deegu tõesti väga valusalt hammustada, Mul pole küll seda juhtunud, aga mu emal juhtus. tal oli ka tükk aega sõrm üsna sinine.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 23. juuni 2010, 16:08

Jänks( kui ta ikka on Jänes- nad Kutiga nii ühte nägu läinud ja nüüd samas kaalus ka peaaegu, eraldi olles ma neil küll üldse vahet ei tee, kui kõrvuti siis küll, kuigi ka siis mitte alati) on ikka teistest eraldi väikses puuris. Rahmeldab siis vähem.
Eile enne magama minekut pistsin saba veelkord külma vee alla- oli sealt jälle verd immitsenud paberitesse. Täna enam pole õnneks veritsenud- eile magama minnes pandud paberid on kõik vere vabad. Hetkel vähemalt võin unistada, et sabaots alles jääb. Liiga palju ei julge ka- tuleb suurem pettumus muidu.
Panin täna Tita tunnikeseks suurte puuri- ossa milline kudistamine ja mulisemine lahti läks- Titaga eesotsas. Mul väike videoke ka sellest mulinast... nats hiljem lisan.
Tita käis kõik kohad läbi, sortis suurte toidukausist endale mõned paremad palad, tuuseldas heinaküna läbi ja siis tahtis jooksurattale saada- suurtel see võrekas. No esiteks suured ei lase- neil oma vahelgi jagamist, et kelle kord on. Ja kui ta lõpuks siis sai sinna- tuli u. 30 sek. pärast Tiigu ja võttis ratta üle- tegi siukse hoo, et Tita käis "üle võlli". Ei julge mina pisisid sellele rattale lasta. Panin Tita tagasi terrasse. Vähemalt ei ole suured teda unustanud. See veel puuduks kui tuleks hakata neid kunagi tutvustama kui võõraid deegusid. Hea, et deegudel pikem mälu on kui hamsadel ja liivakatel :P
Mind pole ka varem ükski deegu hammustanud- aint näksanud... siis kui võre vahelt näpp läbi pista, siis ikka degusteeritakse kas kõlbab söömiseks... eriti meeldivad külaliste näpud, kes sülle võtta ei julge, aga sõrme topivad küll puuri ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tiigula-Taagula e. postituvi deegud+ 3 pisideegut

PostitusPostitas Kessu » 23. juuni 2010, 16:42

ma kunagi ei soovita külalistel näeppe puurivõre vahelt panna. Muidu võivad näksata saada.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline