Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

Leidsid hüljatud või vigastatud looma, mis saab edasi?

Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 18. oktoober 2007, 19:33

Ei teagi kuidas alustada, igatahes on kogu teema väga kurb.

Nimelt saabus Liivahiirte Seltsile paar päeva tagasi kiri, kus paluti abi enda hiirtega toimetulekul. Nimelt oli lapsele 3 aastat tagasi ostetud 2 hiirt, aga nüüd pidi neid olema ~30 :shock: Otsustasime siis, et üritame aidata. Täna tõin 27 liivahiirt nende juurest ära, kuna pilt oli kohutav: hiired olid pisikestes hamstripuurides ~10kesi koos, allapanuks olid junnid, mille vahel oli mõni heina tükk, hais oli kohutav, hiired kondised kui luukered, sööki ees ei olnud (no võibolla seal s*ta sees oli midagi), karv nii korras ära (üli rasvane)... Kui hiired olin nende hamstripuuridest oma transportpuuri tõstnud ja siis oma käsi vaatasin, siis olid need mustad nagu oleks aiatööd teinud :wacko: Hiired autosse viinud, olin sunnitud aken lahti autoga sõitma kuna hiired haisesid nii kohutavalt (transportpuurides oli puhas saepuru). Näitan siis mõnda pilti, kuidas hiired elasid (omanik ise saatsi need pildid eile):
Pilt
Pildile klikkides näeb suuremalt seda "puhast" puuriümrust ja ka muud...
Pilt
Pool puuri on pildid, sama "suur" pool veel ja seal oli 6 hiirt
Pilt
pisike korrus, võredega ratas ja vedru olid ainukesed asjad sellel 8 hiire puuril

Kui olin hiirtega koju jõudnud, hakkasin neid lähemalt uurima (seal ei tahtnud, kuna hais oli kohutav. Ei saa aru kuidas nad sellises haisvas köögis süüa teevad). Hiired elasid kolmes puuris ja kolm gruppi nägid algselt välja sellised:
Pilt
Pilt
Pilt
Peale läbivaatust ja sorteerimist sain kokku 8 isast (kõik sain kokku panna) ja ülejäänud emased, kes elavad kolmes erinevas grupis. Nagu näha on palju erinevat värvi ja vanuses hiiri, kahjuks pole nad kõik kõige parema tervise juures (nooremad paistavad parema tervise juures), kuna on ikkagi ju ainult kahe hiire järeltulijad.
3 gruppi hiiri sain mahutada terraariumitesse (rohkem lihtsalt polnud vabasi) ja üks grupp elab kahest hamstripuurist kokku ehitatud puuris. Kui hiired said puhta saepuru peale jooksma, suplusliivas püherdada ja süüa, olid nad nii õnnelikud ja aina hüppasid ringi. See oli tõeliselt ilus hetk.

Endale ma neid hiiri jätta ei saa (peale nende saabus paar päeva tagasi minu juurde ka 8 hiirt, kes samuti koduotsingul, kuid 6 poega peavad seal grupis veel veidi kasvama, seega on mul tõsine ülerahvastus hetkel) ja seega otsivad nad omale kodusi, kus ei peaks enam s*ta sees elama ja nälgima. Kui kellelegi hakkas mõni hiir meeldima ja on nõus neile kodu pakkuma, siis võtke ühendust (privas või pinto@hot.ee või liivahiirteselts@hot.ee) ja küll ka transpordi igasse Eestimaa otsa saab kuidagi korraldada. Hiired on muidu üsna sotsiaalsed (ei hammusta ja ka kätte lasevad võtta) kuna väike laps nendega tegeles.

Samas vajaks hiired ka igasugu asju (söögi ja allapanuga üritan ise hakkama saada, aga kui midagi niisama seisab võib muidugi pakkuda). Kõige rohkem oleks hetkel vaja terraariumite sisustust, kuna polnud just eriti palju asju mul üle oma hiirtest. Eelkõige siis majasi, miskit ronimiseks, närimiseks jne. Ühesõnaga kui midagi üle, siis ootan pakkumisi ja hiired oleks hulga õnnelikumad ja saaks ka normaalset elu tunda.

Hiired asuvad hetkel Sauel.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Kissu » 18. oktoober 2007, 20:18

Ole hea ja viska link sellele teemale ka kuulutuste foorumisse (igaks juhuks, sest osad inimesed selle foorumi lugemise vahele jätavad), tegin teema ka kleepsuks!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Cazzike » 19. oktoober 2007, 22:40

:sad: Lausa nutt tuli silma, kui hooletud võivad inimesed olla. Kui väga tarvis võin toetada ka söögi muretsemisega, sest tean kui palju nad võivad süüa. Hirmus tahtmine tuli kohe paar liivakat sealt päästa aga...
Loomadel on erilised võimed, mida keegi ei oska seletada...
R.I.P Kissi, Poksi, Nupsik, Mõmmi, Pliksu(kallis)
Kasutaja avatar
Cazzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 20. oktoober 2007, 07:46

Söögiga saan hakkama, söövad väga vähe hetkel (ju pole harjunud, et süüa ka saab). Isegi minu enda 13 hiirt söövad sellest grupist rohkem. Rohkem oleks vaja igasugu terraariumi sisustuse nänni, nii et kui selliseid asju peaks üle olema, siis võtaks hea meelega vastu.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Misty » 20. oktoober 2007, 13:02

Mul oleks üks uus joogipudel ära anda, aga ei usu, et see vajalik on. Samuti üks Aladino Mediumi transportpuur. :mellow:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 20. oktoober 2007, 13:43

Joogipudelid ostsin ise ära, seega on olemas. Transportpuur.... kui ta sul mingi veaga ja annad ära, võibolla majaks sobiks neile. Kui korralik, siis ei hakkaks vast seda neile närimiseks andma.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Misty » 20. oktoober 2007, 20:31

Puur on jah väga korralik, kuskil kaks kuud kasutuses olnud.
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 20. oktoober 2007, 23:08

Siis ei tasu seda neile närimiseks anda.


Pean aga veel ühe asja kirja panema. Nimelt saadeti mulle täna sõnum: "tahtsite mu liivahiiri, millal järgi tulete?" Vaatasin ja mõtlesin, et mis jama, pole ma kellegi hiiri juurde tahtnud. Varsti tädike helistas. Tegemist oli ühe tuttava tuttava tuttavaga, kelle kohta kunagi mainisin, et kui ta väga hädas (mulle tuttav rääkis, et tal pidi olema palju hiiri ja paljunevad aina :bang: ), siis las eraldab hiired (emased ja isased) ja siis aitan kodusi leida. Nüüd siis aga selline nõudev sms, et pean tema hiired võtma. Kui ütlesin, et ei võta, siis oli nii solvunud, nagu lasteaia laps, kui tal nukuga mängimine keelata. :dry:

Tundub, et liivahiirte olukord Eestis on kohutavam kui arvatagi võib. Selle nädala jooksul olen saanud teada neljast inimesest, kelle hiired paljunevad ja teha ei oska midagi :mad: . Kahe inimese hiired on mul kodus... ega ma ka kõiki omale koju saa ju tuua ja kõigile kodusi ka ju ei leia :sad:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Kissu » 20. oktoober 2007, 23:11

Karta on, et see on Seltsi loomisega kaasnev nähtus. Siis tulevad peidust välja kõik need paaritajad ja loodavad, et seltsi abil on võimalik oma hiirtele kiirelt kodu leida või vähemalt lahti saada neist.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 20. oktoober 2007, 23:18

Paaritajad paaritaks vähemalt erinevatest sugupuudest hiiri, aga neljal juhul on tegemist loomapoest ostetud paariga, kes "millegi pärast" on paljunema hakanud. Kui tulevad pojad siis viiakse need õe venna järeltulijad poodi (nii palju kui võetakse), kus müüja neist jälle õe ja venna kellelegi maha müüb.... Seega kõik Eesti hiired võivad olla vägagi sugulased.
Igatahes ei ole mul enam mingit tahtmist Eestit ühtegi looma omale muretseda (vaevalt et ainult liivahiirtega nii suur probleem). Aga tuleb loota, et seltsidelt (seltsi liikmetelt st) looma ostmine saab inimestele loomulikuks ja ehk siis asi paraneb. Naaberriikides asi toimib ju....
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Kissu » 20. oktoober 2007, 23:21

Ma ei mõelnudgi kasvatajaid vaid just nimelt paaritajaid (kes vastutustundetult lasevad oma loomakestel paarituda). Samuti mõtlesin ma selle Seltsiga kaasneva nähtuse all pigem seda, et nüüd kõik sellised tegelased kohe välja ujuvad kusagilt ja hakkavad neid pakkuma. Kindlasti mõne aja möödudes see asi laheneb aga lihtsalt hetkel tundub see neile hea ja kiire moodusena loomakestest pääseda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 20. oktoober 2007, 23:26

Seltsiga otseselt on tegelikult ühendust võtnud ainult see, kellet selle suure hunniku hiiri ära tõin. Ühele pakkusin ise foorumis abi, üks tuli tuttava tuttava kaudu ja neljandast kuulsin ainult koertekoja vahendusel, seega ei ole nagu seltsis asi.

Ja miks mul on tunne, et Pipa kuulutuses on tegu liivahiirtega.....


Õnneks on need ikka jaapani tantsuhiired.
Viimati muutis Pinto 21. oktoober 2007, 22:34, kokku muudetud 2 korda.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Kissu » 20. oktoober 2007, 23:41

Pinto kirjutas:Ja miks mul on tunne, et Pipa kuulutuses on tegu liivahiirtega.....


Või on tegu algava paranoiaga? :happy: *Kissu niisama nöökab natukene*
Sa võid ju uurida, kellega tegu on... (kuulutus oli küll Jaapani tantsuhiirte foorumis)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas nirgike » 21. oktoober 2007, 12:47

Ma kardan, et see olukord pole ainult liivahiirtega nii. Olen kuulnud päris mitmelt poolt, et loomapoodides soovitatakse osta närilisi paarikaupa isane+emane. Ka kuulutuste lehtedes on sageli kuulutusi, kus müüakse näiteks merisigu isane+emane. Me lihtsalt ei tea, mis toimub, kuna Eestis puudub pisilemmikute varjupaik. Koerte ja kasside vastutustundetu paaritamine on üldteada, kuna varjupaikadest käib igal aastal üle kutsikate ja kasipoegade uputuse laine. Pisinäriliste üleliigsete järglastega tõenäoliselt püüavad inimesed ise hakkama saada, viies nad loomapoodi või hukates. Samas paneb mind imestama, kuidas saavad täiskasvanud inimesed nii lollid olla - kas nad siis bioloogia tunnis üldse pole käinud? Imestavad, et kuidas nende loomad pojad said ja ei oska midagi teha, et nad enam poegi ei saaks.

Mind ennast pani muretsema siin foorumis avaldatud kuulutus 13 meriseapoja müügiks. Mulle tundus, et sarnast kuulutust nägin ma mingis kuulutustelehes sel aastal ka suvel, kah oli üllatavalt palju meriseapoegi samast maakonnast müügil.

Ma olen kindel, et pisilemmikute pidamisest tuleks teavitustööd teha ajakirjanduses ja vähemalt üht varjupaika Eesti peale oleks ka vaja. Paraku on seda lihtsam öelda kui teha.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Lind1100 » 21. oktoober 2007, 14:25

Praegu on jah, olukord selline, et kui mõni hea inimene võtab kätte asja siis saab kõik korda, aga kui seda head inimest ei ole, jääbki olukord nii. :mellow:
Tubli töö, Pinto.
Tuleb kiusatus ka endale paar musta liivahiirt päästa, kuid see on täiesti võimatu. :sad:

Mis puutub merisigadesse, siis üks passis pool aastat loomapoes, puuris milles ta ümbergi pöörata ei saanud. Mulle üldiselt ei meeldi merisead eriti, aga see läheb küll liiale. :mad:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 23. oktoober 2007, 21:09

Tänu petal'ile ja triini22'le on nüüd hiirte puurid kenasti sisustatud. Veelkord suur aitäh neile!

Mõned hiirekesed on uued kodud leidnud. Ülejäänud seltskond aga ootab uusi kodusid. Tegin ka uued pildid:

isased, pilt 2

emased grupp 1
emased grupp 2
emased grupp 3
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Mercar » 23. oktoober 2007, 23:02

Panin ka oma käsitööblogisseinfo üles- seal käib hulga inimesi, ehk on sellest liivakatele kodu otsimisel abi :)
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 24. oktoober 2007, 14:55

Tänud abi eest :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Gerbil » 25. oktoober 2007, 07:15

Tahaks ka kuidagi aidata, kuid hiiri juurde võtta ei saa (vanemate tõttu). Seega pean kõigest kahjutundega pealt vaatama. :fish:
Palju edu hiirtega!
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas nuuu » 27. oktoober 2007, 18:12

Tahaks ka küsida palju hiiri sa oled juba ära saanud anda? Ja mine veel kaalim liivahiirte seltsiga liitumist. Kui lõpuks liitun siis mul on juba välja valitud ka millised hiired ma koju tuua võiksin. Aga muidu kuidas siis hiirekestel ka läheb. Vaatasin just piltidel, et karv on neil küll juba ilusam, aga kosuda nad pole vist veel jõudnud. Õnne igal juhul neile kodude otsimisega.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas sindrinahk » 27. oktoober 2007, 18:58

Kui paljud hiired sul juba kodud on leidnud ja palju neid veel alles on?

PS! EMÜ loomakliinikusse sai ka nädala algul ülesse pandud kuulutus. Läks sulle lihtsalt meelest öelda.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 27. oktoober 2007, 20:32

Üleeile läksid kaks plikat Saaremaale ja eile kaks poissi Klooga lähedale. Tahtjaid hetkel eriti pole (vahepeal oli nii palju tahtjaid, et läks juba sassi kellele milliseid lubasin, kuid kahjuks enamus neist kadus ära :sad: ). Kokku on hetkel 18 koduotsijat.

Karv on neil jah väheke parem, kuid iga päev peab liivakausi neile panema, muidu kohe muutub uuesti rasvaseks. Söövad nad tegelikult suhteliselt vähe ikkagi ja erilist kosumist pole näha aga ega 10 päevaga hiiri paksuks saagi sööta kui nad ennem seda on terve elu nälginud. Vähemalt on nad aktiivsed ja üsna sõbralikud ja tunduvad muidu enam vähem terved.

Tänud sindrinahk!
Viimati muutis Pinto 31. oktoober 2007, 18:42, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 31. oktoober 2007, 18:41

Täna läksid siis veel osad uutesse kodudesse ja 7 lähevad reedel. Panen siis neist, kelle veel kodu pole pildid ka siia ülesse:
2 emast, 2 isast (broneeritud), 5 emast. Nii, et kes arvab, et saab neile head kodu pakkuda, siis võtke aga ühendust :)


Tänud Kissule, tänu kelle Ossu loomapoodides kuulutused. Täna just läksid 2 poissi poes nähtud kuulutuse peale uude toredasse koju.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Misty » 31. oktoober 2007, 22:22

Tubli oled Pinto! :wink:
Loodame, et need 9 iludust leiavad ka peagi kodud...
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Lind1100 » 31. oktoober 2007, 23:45

Tegelikult seitse, kuna kaks on broneeritud. :wink:
Mulle tundub veidi imelik see, et järel on üsna ühe värviga liivahiired. :huh: Kas siis see värv on liiga "tavaline"?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Scratchy » 01. november 2007, 03:02

Pakun, et pigem on nii, et kui nähakse teistsuguse värvusega hiirt, siis on tahtmine ka kohe suurem. Seetõttu siis need 'erilised' on kiiremini kodud leidnud. :m8hh:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 01. november 2007, 09:30

Jah erilisi tahetakse ikka rohkem. Tavalisi pruune saab loomapoest, teisi värve loomapoodides peaaegu pole. Samas aga on ka tahetud just tavalist värvi hiiri, aga ikka vähem. Teadsin kohe alguses, et nendele kodu leida on kõige raskem. Samas on nad kõige sõbralikumad ja ronivad ise käe peale :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Jups » 03. november 2007, 14:04

Minu hiirtest on ka pruunid sõbralikumad. :roll:
Kelraat lontust. :)
Kasutaja avatar
Jups
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 94
Teemad: 2
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 03. november 2007, 15:41

Oma kodu vajavad nüüd vaid need pruunid- ema koos oma nelja põnniga (emased). Neist saaks siis näiteks teha kaks gruppi- ühes kolm liiget ja teises kaks.
Pilt
Pildile klikkides näeb pilti suuremalt
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hunnik väärkoheldud liivahiiri koduotsingul

PostitusPostitas pisitryyn » 03. november 2007, 17:08

Oi kui ilusad loomakesed. Mul on nii hea meel enamus on endale kodud juba leidnud. Vaatasin siin neid pilte...nii väga tahaks endale ka liivahiiri, kuid elame hetkel nii kitsastes tingimustes et hästi ei mahu rohkem loomi. Olen väga rõõmus, et leidub selliseid häid inimesi nagu Pinto, kes võtab vaevaks aidata hädasolijaid loomakesi.Jõudu ja edu sulle Pinto :-D
Kasutaja avatar
pisitryyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Kuidas aidata hädas looma?

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline