Mari villak Pontsu-Pusõstik.

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Mari villak Pontsu-Pusõstik.

PostitusPostitas murzilka24 (Teema autor) » 31. märts 2009, 23:54

Tere! Minu villak on 2 aastane poissmees.Standart hall.Saime ta üpris pisikesena.Nimeks sai Pontsu,kuna ta oli nii pisike,paksuke ja kohev karvapallike.Esimene päev lausa oli tal stress ja nuttis emme järele,ei söönud ega joonud,nii kurb oli.Järgmisel päeval olime juba lõbusam ja uue perenaisega rahul. :-D Kunagi kui ma veel koolis käisin,sattusin lemmikloomapoodi,armusin lausa tsinsilladesse.Lubasin endale,et kunagi saab mul olema tsinsilla.Siis olid nad poes väga kallid ja mul raha ei olnud,ega ema poleks lubanud. :nono: Nüüd 2 aastat tagasi tuttavad pakkusid pisikest tsinsut koos pisikese puuriga ja ma olin kohe nõus võtma endale villaku.Olen üliõnnelik,et meie peres on selline nummi villakhiir!

Minu villakut saate vaadata siit:http://www.rate.ee/albums/murzilka24/p6205209
Teid tervitab villakhiir Pontsu ja Mari!
Kasutaja avatar
murzilka24
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 13
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 42
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mari villak Pontsu-Pusõstik.

PostitusPostitas Imbeeh » 01. aprill 2009, 10:02

Jään huviga ootma poissmehe seikluseid. Minu esimene villak oli ka esimesel päeval väga õnnetu kui ta vanemate juurest ära võeti, nuttis öö läbi puuri nugas, kuid siis otsustas tubliks hakkata ning meiega leppida. :-)
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline