www.pisi.ee
Pisilemmikute netipesa
http://pisi.ee/
Tšintšiljade loendus
http://pisi.ee/viewtopic.php?f=257&t=5230
Lehekülg
3
/
3
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
31. august 2011, 08:45
Postitas
konyo
107+1(tüdruk)=108
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
09. september 2011, 20:17
Postitas
Mammumari
108+1(tüdruk)=109
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
07. aprill 2012, 15:37
Postitas
Destiny7
109 + 2 poega ja ema = 112
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
01. mai 2012, 20:10
Postitas
tšintšilja
112+1 tsintsuplika = 113
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
02. mai 2012, 13:35
Postitas
nurmiko
113+2 poissi = 115
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
22. juuni 2012, 16:20
Postitas
diggy
115+1=116 (poiss)
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
26. juuni 2012, 20:49
Postitas
diggy
116 -1=115 (suri eile õhtul)
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
07. juuli 2012, 21:06
Postitas
Destiny7
115+3
( kaks emast ja üks isane) sündis pere lisa
nüüd mul 5 emast ja 1 isane
= 118
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
16. oktoober 2012, 14:29
Postitas
phk
118 + 2 = 120
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
19. november 2012, 12:12
Postitas
clara8
120+3=123
))
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
31. detsember 2012, 19:58
Postitas
Mammumari
123+1(plika)= 124
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
09. juuni 2013, 18:11
Postitas
ejaco
124 + 1 poiss = 125
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
26. august 2013, 14:04
Postitas
katu96
125 + 1 = 126
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
28. august 2013, 11:57
Postitas
phk
täna hommikul lisandus Väikese ja Paksu perre kolm uut pallikest. 126+3=129
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
06. oktoober 2013, 19:54
Postitas
Villapallikene
129+1=130
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
06. oktoober 2013, 20:14
Postitas
Tiksikas
130+2=132
(Käbi & Käpik)
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
21. november 2013, 20:37
Postitas
Kallikera
132-1=131
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
18. detsember 2013, 21:27
Postitas
Kallikera
131+2=133
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
04. aprill 2015, 17:46
Postitas
Villapallikene
DBS 55+3?viimane oli ju 133.
133+3=136
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
05. august 2015, 08:20
Postitas
Loomahull
136+1=137
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
19. august 2015, 14:11
Postitas
PisiPiku
137+2=139
(Piiksu ja Rosin)
Re: Tšintšiljade loendus
Postitatud:
22. märts 2017, 21:27
Postitas
Heleny
139 + 2 = 141
Mia ja Robi