vaigla tšintšud

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: vaigla tšintšud

PostitusPostitas vaigla (Teema autor) » 09. november 2007, 09:20

Tšintsude pere kahekordistus mõned kuud tagasi, kui ilmale tulid pisike villakupoiss ja -plika.
Kuna kindel soovija hakkas viimasel hetkel siiski kahtlema, otsustasin, et jäävad siis need lapsed mulle ning elama hakkavad siis eraldi puurides ema ja tütar ning isa ja poeg.
Mis arvate, kas puurid tuleks üksteisest kaugemale panna, et meeste leeris tülisid ei tekiks naissoo läheduse tõttu?
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: vaigla tšintšud

PostitusPostitas sipzy » 09. november 2007, 15:57

Ma arvan, et kui puurid teineteise läheduses on, tunnevad nad rohkem puudust teineteisest. kui puurid aga kaugemal, siis harjuvad ehk ära, et mehi/naisi pole.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: vaigla tšintšud

PostitusPostitas Memory10 » 08. aprill 2008, 16:17

Palju õnne jah uue chinnu üle.Jube armsad pildid.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: vaigla tšintšud

PostitusPostitas vaigla (Teema autor) » 06. august 2009, 08:57

Minu villakute perre on praeguse seisuga alles jäänud emane loom Muhv ning tema tütar, kelle nimeks ongi lihtsalt Muhvi Tütar :)
Isasloom Nuki ja Nuki-Muhvi poeg Kubrik kolisid minu vanemate poole, kus mu õetütar nende eest hoolitsema asus. Kolimise põhjuseks see pidev nutt ja hala, mis meeste ja naiste puuride vahel toimus.

Isasloom Nuki lahkus ca aasta tagasi vikerkaare taha ning Muhvi-Nuki poeg Kubrik elab sellest ajast peale üksi. Puurist välja jalutamas käies veedab ta aega koos sõbraliku kassiga, kes juba kassipojana tavatses villakute puuris käia suhtlemas.
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist