Reelika Sipsu

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Reelika Sipsu

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 16. veebruar 2012, 19:00

Pole enam ammu loomakestest kirjutanud. Aga neil läheb väga hästi. Tundub, et kui nad saime, oli neil meeletu jooksuvajadus. Loomad marutasid iga õhtu meeletult ringi ja ootasid kohe puurist välja saamist. Nüüd viitsivad puurist välja tulla nii umbes kaks või kolm korda nädalas. Ülejäänud aja istun lihtsalt toas, uks lahti ja ootan, et äkki keegi suvatseb välja tulla.
Mõlemad on ilusad paksukesed, aga Skarlet siiski oluliselt väiksemat kasvu kui Sipsu.
Mõtlesin, et võtaks neile kaks sõbrannat ka juurde, valge ja musta villaku. Mis teie arvate, kas nad võtaksid uued puurikaaslased omaks?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika Sipsu

PostitusPostitas k2tu » 22. veebruar 2012, 09:52

Mina arvan et võtaks ikka omaks. Eks natuke läheb alguses aega neil harjumisega aga ajapikku on nad kõik koos kindlasti lahutamatud. Mina võtsin oma villakule ka paarilise juurde ja alguses ei tahetud teineteisega kuidagi leppida, olin kohe mures sest vana olija oli ülbe ja ei lasknud uut kaaslast enda puuri ja kõik oli tema oma ja kokkusaades oli riid kohe. Ajapikku harjuti teineteisega ja mõne kuu möödudes magati juba ühes pesas üksteise kaisus. Kahjuks on minu villak nüüd üksi kuna teine oli haige. Aga tegelen uue kaaslase otsinuga, sest seltsis on ikka huvitavam ja vahvam pättuseid teha :-D
Kasutaja avatar
k2tu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 6
Pildid: 9
Asukoht: simuna
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reelika Sipsu

PostitusPostitas tšintšilja » 05. mai 2012, 14:23

kuidas villakutel läheb?
tšintšilja
Õigekiri longab
 
Postitused: 36
Teemad: 9
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline