Bella ja Dänni

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Bella ja Dänni

PostitusPostitas kohupiimapirks (Teema autor) » 21. november 2010, 15:08

Mina olen nüüd verivärske kahe tšintsu omanik. :)

Juba mõnda aega mõlgutasin mõtteid, et tahaks tšintšiljat endale. Uurisin raamatuid ja lugesin nende kohta ja seda armsamad nad tundusid. Seejärel kuulsin, et perekonnatuttaval on umbes pool aastat tagasi pojad olnud- no enam küll ümber mõelda ei saanud! Ema läks neile järele ja mis seal ikka, kahekesi on neil siiski lõbusam.

Seejärel reisisid tšintsud Tartust Tallinnasse ja siin nad nüüd on! :)

Eks nad olid alguses päris stressis ja hirmul, 3 tundi autosõitu pole naljaasi. Esimene öö otsustasid nad kell 2.15 äratuskella teha ja kõva häälega klähvima hakata...

Nüüd valisin nimed ka ära.

Bella on umbes pooleaastane hall emane tšintsu. Tema on natuke julgem, esimesel päeval sõi käest maiust ja jooksis sülest ka läbi. Natuke ta siiski veel kardab, aga harjumine võtabki aega, pean lihtsalt kannatlik olema. :)

Dänni on umbes aastane hall isane. Tema istus alguses ainult nurgas, ei julgenud liigutadagi.. Aga nüüd sööb ka juba hea meelega maiust ja hüppab mööda tuba ringi. Aga ainult seni kuni ta taipab, et ma vaatan- siis on vaja suure jooksuga kuhugi peitu pugeda.

Kuna neil on hetkel puur natuke pisike, siis lasen neil võimalikult palju ringi joosta. Varsti peaks valmima ka nende suur uus kodu. :)

Kui pildid arvutisse saan, siis panen siia ka üles. :-D
Kasutaja avatar
kohupiimapirks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bella ja Dänni

PostitusPostitas Kallikera » 21. november 2010, 16:48

Palju õnne uute lemmikute puhul ja tere tulemast teile! :)
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist