Mis toas hoiate villakut

Kuidas kõige paremini oma karvapalli eest hoolitseda - puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaator: Imbeeh

Mis toas hoiate villakut

PostitusPostitas Nelehiir (Teema autor) » 25. august 2012, 14:30

Kuna loomake on öise eluviisiga siis magamistoas teda hoida ei saanud. Elutoas on vist liiga palju melu päevasel ajal. Nüüd ongi mõistus otsas, kas transportida puuri ühest toast teise või on mingi muu lahendus.
Nelehiir
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis toas hoiate villakut

PostitusPostitas Merru96 » 25. august 2012, 18:09

Mina hoian oma villakut köögis. Võib-olla see pole just kõige parem koht, aga enda toas teda hoida ei saa, sest jagan vennaga tuba ja vend ei taha teda meie tuppa. Elutoas ei taha teda ka hoida, sest seda tuba kasutame päeva jooksul kõige rohkem ja segame villaku und. Vanemate magamistoas pole ruumi ja esikus teda ka ei tahaks hoida. Ainuke võimalus meil oli köök. :) Ma arvan, et villaku transportimine pidevalt ühest toast teise ei ole hea mõte, sest näiteks minu villak satub segadusse, kui teda teise tuppa toimetame ja tema uni on häiritud.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis toas hoiate villakut

PostitusPostitas Cookiemonster » 20. juuli 2013, 09:04

Mina rääkisin loomaarstiga sellel teemal (tal on aastaid tšintšiljad olnud) ja tema ütles, et kindlasti ei tohiks tšintšusid magamistoas hoida. Nende peenikesed karvad jäävad õhku ja kui neid iga öö sisse hingata võivad tekkida hingamisteede probleemid. Mina ise hoian oma loomakesi elutoas. Päeval meil seal küll suurt melu ei ole, sest kõik teevad omi asju ja ei ole koduski. Melu algab alles õhtu poole, siis kui tšintšud on oma iluune juba lõpetanud. :-D
Cookiemonster
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis toas hoiate villakut

PostitusPostitas Kissu » 20. juuli 2013, 09:54

Ma nõustun igati selle loomaarstiga. Mul üldiselt ei ole allergijaid, kuid pidevalt toas (kusjuures elutoas) lendlevad tsintsukarvad tekitasid isegi minul mingi allergilise reaktsiooni lõpuks. Magamistoas ei ole kindlasti õige koht tsintsude jaoks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline