Lehekülg 1/1

Küsitlus - palun vastata

PostitusPostitatud: 08. detsember 2013, 11:14
Postitas katu96
Tere tere kõigile.

Seoses uurimustööga on mul vaja teie abi. Palun vastake mõnedele küsimustele, see ei võta teil kaua aega, vb 1-2 minutit.

https://docs.google.com/forms/d/1VG1cG2w_beaVimpX47-vc5bphS5XVh4qfCXa742VzwY/viewform

Tänan!

Re: Küsitlus - palun vastata

PostitusPostitatud: 27. jaanuar 2014, 12:44
Postitas katu96
Kuna google dociga juhtus midagi, siis ta ei salvestanud mul ühe küsimuse vastuseid, pm kõige tähtsama küsimuse vastuseid. Palun vastake küsimustele uuesti. Aitäh!

https://docs.google.com/forms/d/1VG1cG2 ... Y/viewform

Re: Küsitlus - palun vastata

PostitusPostitatud: 31. jaanuar 2014, 00:27
Postitas Thes
Ma saatsin enda poolt siis ära. Stressi puhul vastasin veidi üldisem ja selgitamiseks sobiv koht oleks olnud ka hea. Lärmakas keskkond otseselt stressi ei põhjusta, aga olen täheldanud, et nad eelistavad rohkem vaikust. Ehmatus on samuti selline üldisem, kuna mõnikord oskavad nad ise end ehmatada, aga pole veel kordagi päris nurka stressama läinud. Teised tšintšiljad kehtib vaid siis, kui mõlemad kokku saavad ja kähmluseks läheb - siis on üldiselt pärast nii, et üks stressab ja teine on rammu täis.

Huvitaval kombel puudus stressamise juures ' käeshoidmine ', sest sületamine pole ikka päris sama. Käeshoidmise ma liigitaks kinnipüüdmisega samasse auku ja see üldiselt kehtiks siis mul ühe puhul nagu rusikas silmaauku ja teise puhul seda, et kui liiga sageli kinni püüad, siis järgmisel korral ei anna enam nii lihtsalt kätte ja võtab ennetusmeetmed kasutusele. :)

Re: Küsitlus - palun vastata

PostitusPostitatud: 10. veebruar 2014, 10:06
Postitas katu96
Thes, aitäh sisuka vastuse eest. :)

Sületamise all ma siiski mõtlengi käes hoidmist, sest kinnipüüdmist võib ka mitut moodi võtta, nt kas sa püüad ta korra kinni ja lased kohe lahti või paned puuri, või tõesti sa hakkad teda peale püüdmist käes hoidma ehk sületama.

Re: Küsitlus - palun vastata

PostitusPostitatud: 10. veebruar 2014, 15:37
Postitas Imbeeh
Vastasin ka oma villakute osas ära. Minul jäid stressi küsimused vastuseta, kuna meie elukad suure koolituse läbinud, et nii kergelt stressi ei lähe. Ja äkkilist nihelemist stressiks ei loe.