Villakute farmid/kasvatajad

Puhvis pajatused

Moderaator: Imbeeh

Villakute farmid/kasvatajad

PostitusPostitas morfiid » 27. märts 2005, 15:04

Küülikud, villakud ja merisead:
http://www.Seelion.ee

Mõningaid tsinnude farme ja chinchillakasvatajaid Eestis:
Toivo Terase OÜ Ecoline Harju mk. Laulasmaa 6715944
05063001 6715532 terase@online.ee
Liivia Muhel OÜ Ecoline Harju mk. Laulasmaa 6715944
05040279 terase@online.ee
Toomas Hinnov FIE Nr. 5044 Harju mk. Türisalu 6099394
05284487 toomas.hinnov@hanza.net
Lembit Kivisild OÜ Kurna Ida-Virumaa Lohusuu Vald 03327006
05256273 lkivisild@hot.ee
Vello Lahesoo OÜ Chillberg Tänassilma
Viljandi mk. 04327131
05209626 04327131 maietensberg@hot.ee
Aare Roosaar OÜ Chin-Est Jaama 71 50604
Tartu 05046359
07456604 07456604 chin.est@mail.ee
Tiit Mikker FIE Nr. 10385716 Jõgevamaa 07763568
05149890 07723561 tiit.mikker@mail.ee
Märt Poll Haapsalu 04732145
05059285 04732144
Tiit Vapper Harju mk. Jõgisoo 6717632
Elme Rüütel OÜ Muriell Keila vald 6043148
05160449 muriellinfo@solo.ee
Mati Rüütel OÜ Muriell Keila vald 6043148
05048087 muriellinfo@solo.ee
Einar Kullama Saue vald
Tarvo Kullama Saue vald 056490483
Kaljo Aasmann Rapla maakond Märjamaa 056659547
055693799 andresaasmann@sadoli.ee
Hando Vilmre Järva maakond Koeru vald 03855587
Peedu Jürgenstein 056631866
Liide Jürgenstein 056619164 liide@primel.ee
Tiit Laigo Tartumaa 07351021
Piret Saare OÜ Rehe farm Pärsti vald Viljandi maakond 05067975 rehefarm@hot.ee
Nikolai Maloshev Kohtla-Järve 05521017
056698566
Toivo Liigmann Tallinn 056488513
Valdik Uski Vääna-Jõesuu 05296991 valdik@hot.ee
valdik.uski@elkeauto.ee
Svjatoslav Galitski OÜ Raudkull Tallinn 6098425
056568888 055615401
6602210
Margus Palok Võru maakond 05212421
Anu Taal OÜ Metsa Kiisa Tartu maakond 07353584
05025103 anutaal@hot.ee
Maie Tensberg OÜ Chillberg Viljandi maakond 04327131
05209626 04327131 maietensberg@hot.ee
Linda Raitar 056610960
Aleksei Tihhanov 056690563
07488949
Triin Ojamaa 05040436
07427964 triin1@hot.ee
Ühesõnaga, neid on ikka päris palju. :P :)
Andmed pärinevad Eesti chinchillaliidu koduleheküljelt
http://www.hot.ee/chinchillaliit/liikmed.html/
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 2 korda
Vanus: 30
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron