Sindrinahk ja väikesed preilid

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 02. juuni 2010, 19:29

Täna saabusid minu juurde koju tänu Pintole 3 väikest hiirepreilit- Liisu, Liise ja Luise. Nad on väga hästi sotsialiseeritud ning inimese kätt nad ei karda üldse. Ka Sullerpoissi ei kardeta. Käiakse teiselpool klaasi vaatamas, et kes see suur karvane imeloom on. Igatahes Suller sai omale SullerTv :rofl: (Pilt). Antagu mulle andeks piltide kehv kvaliteet. Rulood olid all ja välguga ei tahtnud väikeseid ära ehmatada. Kui nad olid esimesed uudistamised ära teinud siis keriti ennast onu Tommi onnikesse magama (PILT). Õhtul kui ma neid nüüd näperdasin, siis pärast seda kui terrasse tagasi panin pesti ennast põhjalikult puhtaks. Küll ma olen ikka must inimene :razz: . Esimesed hiiretembud on ka tehtud. Kaevatud on paar tunnelit. Samuti üritati üle ääre kaema minna, mis väljaspool huvitavat on (Pilt). See on Liise tagumine pool muideks. Pärast seda kui Liise selle ära õppis võtsid teised ka kohe õppust ja käisid niimoodi turnimas. Terra on praegu võrdlemisi lage, et nad eest ära ei saaks minna, kui ma neid näppima lähen :-) . Siis kui nad rohkem ära on harjunud, siis saavad ühe maja veel juurde. Terra on teinud Pinto mees (Pilt). Puuri mõõtmed on 70x40x40. Ma olen talle ja Pintole ülimalt tänulik selle eest :worsh: ja loomulikult ka 3 ülivahva preili eest :biglove: ! Preilidest siis ka natuke... Liisu on praegu veel kõige pisem, aga seeeest kõige uudishimulikum Pilt1, Pilt2 ja Pilt3. Kuna Liisu on väike ja hästi vilgas, siis tuleb endal ka kärme olla ja koguaeg valvas. Liise ja Luise on julgemad tegelased veel hetkel. Preili Liise Pilt1 ja Pilt2. Neiu Luise Pilt1 ja Pilt2. Liisu ja Luise koos Pilt. Säänsed vahvad vandersellid :-)
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas GunnyBunny » 02. juuni 2010, 19:36

Oot, et Sa, sindrinahk, oled uus omanik? :D Palju õnne sel juhul! Terraarium on tõepoolest üks imetegu.

Edit: Sain juba seletust. :D Palju õnne!
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Marilin » 02. juuni 2010, 19:45

sindrinahk kirjutas:Igatahes Suller sai omale SullerTv :rofl: (Pilt).

:rofl: :rofl: Väga lahe!!
Ja armsad pisikesed :happy:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 02. juuni 2010, 19:55

Ja nüüd pead iga päev raporteerima, kuidas pliksidel läheb :rofl:

Sulleril on vähemalt pikemaks ajaks tegevust- hiired on tema jaoks ikka ülihuvitavad.Tema arust oleks neid võinud vist veel rohkem tuua :razz:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 02. juuni 2010, 20:04

Jah Sulleri arust oleks neid võind 3 korda rohkem tuua :-D .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Keilyke » 02. juuni 2010, 20:08

sindrinahk kirjutas: Terra on teinud Pinto mees (Pilt)


Jäi mulje nagu pildi peal peaks olema siis Pinto mees. :rofl:

Aga okei, ma ei nori. :ups:

Terra on tõesti väga ilus ja asukad sees ka väga vahvad. :biglove:
Nõustun Pintoga - ootame igapäevaseid raporteid preilide tegemistest.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 02. juuni 2010, 20:21

Jee!!! Lõpuks ometi!!!
Aga... oot-oot... varem oli juttu nagu kahest hiirest...
Nojah, mokk maha, samton - ise rääkisid kah Kissuga ühest rotist, eksole... :roll:
Igatahes jube vahva kolmik, armsad pildid ja tore jutt!
Palju õnne hiirekestele isikliku Sulleri ja isikliku Sindrinaha puhul! :hdance:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas E4- » 02. juuni 2010, 21:21

Oii! Palju õnne hiirteomanikuks saamise puhul lõpuks! See kodune Animal Planet on väga tuttav asi. :-D Väga ilusad ja armsad plikad on! :biglove:
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Kissu » 02. juuni 2010, 22:45

Ooh, lõpuks ometi saab Sulle ka avalikult õnne soovida. Sinder jälle väikelooma omanik!!! :wohoo:
Väga armsad preilnad.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Loomahull » 03. juuni 2010, 08:21

Lõpuks! Jee! :hdance: Väegadema ilusad tibinad ja terra ka ilus. :-) Ootame aga nüüd igapäevaselt juttu! SullerTV on igatahes märksa etem kui DigiTV! :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 03. juuni 2010, 19:21

Tänud kõigile kaasa elamast :happy: ! Eile ise enne magamaminekut ma natuke ka näperdasin neid. Siis olid käe suhtes kõik väga uudishimulikud ja üle käe ka joosti. Öö möödus rahulikult. Pimedas mõned vaiksed piiksatused käisid, mis tegi mind natuke ärevaks. Suller muidugi käis ja piilus neid pimedas. Sullerit ei kardeta kohe üldse. Kui ma terra ees maas istun, siis istub Suller kõrval ja on peadpidi terras. Hiired käivad teda siis nuusutamas, mille peale Suller õnnest ära lendu tahab minna :-D . Vähemalt võtab ta asja juba rahulikumalt ja on aru saanud vist, et hiired ei kao kuhugile. Hommikul kui ma äratuskella peale tõusin, siis hiired magasid veel. Aga kui ma siiberdama hakkasin, siis tõusid nemad ka ülesse ja hakkasid tegutsema. Nad kuulatavad koguaeg tagajalgadel olles :razz: . Väljas olles joostakse ja tuuseldakse ringi natuke ja siis minnakse ära magama. Õhtal nüüd koju jõudes ma jälle näperdasin neid. Tuust oli ka nagu asjapulk kohe juures. Ma istun terra ees ja käsi on lihtsalt puuris mõne hiire lähedal. Liise ja Luise nuusutavad ja jooksevad üle käe. Kui Luise kätte võtta, siis on ta käes kõige rahulikum. Liisel ei ole lihtsalt aega käes olla... sada muud asja vaja teha. Minu tänane kõige suurem üllataja on pisike Liisu. Kui ma käes tema juurde panin, siis algul ronis paar korda kätte. Ja siis järsku ronis mööda kätt ülesse õlale! Te ei kujuta ette, mis tunne see oli. Tõiesti uskumatu lihtsalt! Teisel päeval minu juures olles. Mul ei ole ükski hamster niimoodi teinud. See tunne oli võrratu :biglove: . Ja ta ei eksinud mitte juhuslikult sinna käe peale ronima ära, vaid ta tegi seda mitu korda. Samuti kasutas ta mu kätte teisele korrusele saamiseks :razz: . Panin neile puuri ka ühe maiusepulga ja ka natuke värsket kurki. Ei arvata neist miskit hetkel. Ma ei tea mida head see Pinto neile küll ära kõik söötis... ehk käokeele ja herilasemaksa pasteeti :rofl: . Hirsitõlviku tükike, mis ma eile panin on igatahes ära kadunud kusagile. Ju siis söödi ära või peideti kusagile ära mustadeks päevadeks :wink: . Samuti panin ma neile "liivakasti" natukeseks terrasse, et nad tuustida saaksid. Liisu ja Luise olid esimesed, kes "vannimõnud" avastasid :-D . Ja siis märkas ka Liise, et miskit põnevat on teoksil. Vahepeal olid nad kolmekesi suplemas ja kaevamas. Ma ei tea, mida see liiv veel sisaldas, aga pärast selles käiku läks tants ja tagaajamine lahti. Ühel hetkel oli tunne, et kolme hiire asemel on 30. Nad olid järsku igal pool. Muidugi väsitas see kõik ära ja ühel hetkel keriti ära magama. Ja siis sain ma ka aru millest piiksumine on tingitud. Nad ei jõua ära jagada, kes kelle peal ja kes kelle all magab. Sellest ka siis vaikne protestipiiksumine. Vähemalt ma siis tean milles asi... Õhtul on veel plaanis ka Sulleri krõbinaid pakkuda. Ehk neile meeldivad.

Paar pilti ka, mis ma klõpsisin. Luise varandust matmas, Liise Luise varandust otsimas :razz: ja väike turbo Liisu, kes ei arvanud varanduse otsimisest miskit, vaid tahtis Hiinasse välja kaevata.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas ILovLittles » 03. juuni 2010, 20:06

Väga vinged pildid ja palju õnne ka liivakate puhul. :biglove:
Lendur ja Lutikas
Snape Severus ja Sirius Black
Kasutaja avatar
ILovLittles
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 502
Teemad: 4
Pildid: 17
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 03. juuni 2010, 20:45

Varsti hakatakse Sulleri nina kah puurist välja saamiseks kasutama :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 03. juuni 2010, 20:56

Sullerit on kahtlemata võimalik ka edasiliikumiseks kasutada - hobusena või nii. :D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Loomahull » 04. juuni 2010, 12:49

Ohh, liiv lausa lendab jalge alt! Selleks ajaks on ta ilmselt Hiina kaudu juba Eestisse tagasi jõudnud. :lol:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 04. juuni 2010, 15:53

Ahh et sindrinahk ongi see saladuslik teine omanik, igatahes palju õnne ja Luise, Liisu ja Liise on kindlasti heades kätes! :)

Väga vahva puur on neil ka.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 04. juuni 2010, 20:53

ILovLittles kirjutas:Väga vinged pildid ja palju õnne ka liivakate puhul. :biglove:

Tänan :-) ! Varsti on sulgi vennakesed kodus ringi lippamas :wink: .
Pinto kirjutas:Varsti hakatakse Sulleri nina kah puurist välja saamiseks kasutama :D
samton kirjutas:Sullerit on kahtlemata võimalik ka edasiliikumiseks kasutada - hobusena või nii. :D

Sulleril ei oleks ilmselgelt midagi selle vastu, kui teda redeli või hobesena kasutataks. Ta maksaks isegi peale ma arvan, et seda tehtaks :razz: .
Loomahull kirjutas:Ohh, liiv lausa lendab jalge alt! Selleks ajaks on ta ilmselt Hiina kaudu juba Eestisse tagasi jõudnud.

Jep see oli õite kiire käik! Ta juba kodus tagasi. Ainult, miskit suveniiri ei toonud sealt mulle ja teistele sabalistele kaasa.
TuhkruPoiss kirjutas:Ahh et sindrinahk ongi see saladuslik teine omanik, igatahes palju õnne ja Luise, Liisu ja Liise on kindlasti heades kätes!
Väga vahva puur on neil ka.

See nii saladuslik ei olnudki. Kes oli õigel ajal foorumi jutukas teadis seda ka varem juba :wink: . Eks ma püüa anda oma parima, et neile head kodu pakkuda. Terra eest tuleb kiita Pinto meest ja Pintot :happy: !

Preilnadest niipalju, et nad on saanud head paremat. Tuuseldavad ikka ringi, sõbrunevad minuga ja on niisama armsad :biglove:

Edit: Sinder kandis natuke preilnade tegemistest ka ette nüüd :roll:
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 04. juuni 2010, 20:55

Õige kaval sindrinahk - kogub terve päeva postitused kokku ja vastab laksust kõigile korraga ära kah. Ja siis arvab, et linnuke sai kirja ja tibide tegemistest polegi vaja ette kanda.
No ei lähe läbi! :nono:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 06. juuni 2010, 19:48

Eile hommikul tõusin ülesse ja vaatasin, et Luise kaevandab onu Tommi onnikeses täitsa üksi. Ma ei tea kui kaua ta oli seal kaevandanud enne, kui ma ülesse tõusin, kuid igatahes pärast seda, kui ma juba üleval olin kaevandas ta seal edasi ikka tükk tükk aega. Ta üritas vist läbi majakese minna. Ei no mul polnd midagi selle vastu, sest kulutabki küüsi :razz: . Teistel oli sellest igatahes siiber ja nad olid kolinud kookosesse magama. Päevas panen ma neile 2 korda liivavanni umbes pooleks tunniks. Valvan ma ise juures, et nad plastikut, mille sees liiv on, närima ei hakkaks. Veel panin neile eile munakarbi terrasse ja täna ka ühe majapidamispaberirulli. Rõõmuks on ikka uskumatult vähe vaja :happy: . Käivad nad mul käe peal head paremat saamas. Täna palusin linnast ka kooritud sihvkasid ja kõrvitsaseemneid tuua. Neile väga väga maitsevad need. Luise ja Liise va ahnepäitsid võtavad käe pealt 2 tükki korraga kaasa ja siis lähevad ruttu kuhugi nurga taha sööma, et jumala eest keegi ära ei pätsaks. Väike usin Liisu on tõsine käikude kaevandaja. Tal on koguaeg vaja liivavanni alla kaevata urg. Luise kaevandab majakestes. Liisele meeldib närida ja teiste käike käia uudistamas. No ja muidugi ka ise kaevandada. Täna olen ma neid päris mitu korda kätte võtnud, et nad rohkem harjuks kui niisama käega. Luise ja Liise on käes rahulikumad, aga väikesele Liisul pole väga palju aega :-D . Vaja ju palju palju asju teha, kui niisama käes passida. Täna pesin ma väljaspoolt terra klaasi ära. Suller on SullerTv käigus sinna päris palju nosplijälgi peale jätnud. Tüdrukud sellest väga vaimustuses ei olnud, et miskine valge asi teiselpool klaasi liikus. Pärast seda muututi väga valvsaks. Eile päeval klõpsisin ma mõned pildid ka. Need on tiba parema kvaliteediga. Luise oli kuidagi väga kaamerasõber ja püsis hiirte kohta päris pikalt ühel kohal paigal. Muidugi oli kõigil kolmel vaja mulle otse fotokasse ronida, et kaeda, mis huvitav loom see on ja seega olid päris mitmed pildid sellised kus nad olid ninapidi fotokas. Mõni stiilinäide ka siis... Liisu ja Luise. Aga siis ka mõned viisakamad pildid. Liisu Pilt1 (mis on läbi klaasi pildistatud ja seega mitte kõige parem) ja Pilt2. Liisut on raske pildile saada. Enne kui fotokas teravustada jõuab on ta juba fotoka eest lännu. Liisest ka mõni Pilt1, Pilt2, veidike Liise peput Pilt3 ja Pilt4. Preili Luise uudistamas fotoka paela Pilt1, Pilt2, Pilt3 ja Pilt4. Taaskord koos õekesed Luise ja Liisu Pilt. Igav mul ja Sulleril nendega igatahes ei ole :-D
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 06. juuni 2010, 20:42

Vahvad pildid (eriti Liisu pepu)!
Paistab jah, et igavust nad teil Sulleriga tunda ei lase. :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 06. juuni 2010, 21:16

Oi antagu mulle andeks. See pepu kuulub kõigi selle õigustega hoopistükkis Liisele. Paha sindrinahk sina täna küpsist ei saa :nono: .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 06. juuni 2010, 21:20

Pool küpsist võid võtta - alguses võivad pepud natuke segamini minna. :razz: Vaat kuu aja pärast oleks see küll häbiasi juba.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 07. juuni 2010, 10:51

Hoopis samton ei saa täna küpsist- sindrinahal on õieti kirjutatud, et Liise pepu, aga samton tembeldas selle Liisu omaks :P
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 07. juuni 2010, 11:47

samton muidugi võis eksida küll... kui just sindrinahk hiljem vigade parandust ei teinud.
Ja küpsisest jäi samton ilma niikuinii, sest kaks viimast majas leidnud küpsist krõhveldasid kaks koera kahepeale ära.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 07. juuni 2010, 17:20

Eip Samton kribas täiesti õigesti :-D ! Minul oli valesti kribatud ja parandasin selle koletu vea ära ning tagastasin Liisele temale kuuluva pepu :rofl: .

Edit: Küll üks pepu võib palju segadust tekitada :-D
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 07. juuni 2010, 17:27

See pepu läheb igatahes ajalukku. :D
Edit: Väegade ilus pepu!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Anete12 » 07. juuni 2010, 18:24

Oi kui vahvad suslikud! :razz:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 09. juuni 2010, 10:43

Kui ma oma toas ringi siiberdan, siis on hiired ka kõps pesast väljas. Kaevad, mis ma teen ja äkki kukub neile miskit head. Krõbina peale lähevad nad eriti erksaks, sest siis on lootust päevalille- või kõrvitsaseemneid saada. Samuti tulevad nad kohe käe juurde kui käsi terrasse pista. Uuritakse kohe käsi üle, et egas midagi head sellel ei ole ja et päris kindel olla susatakse nina ka näppude vahele. Kui käsi teise korruse juurde panna ja Liisu seal juhtub olema, siis ronib ta kohe mööda kätt õlale. Ma asjatasin ükspäev söögikausiga ja ei pand tähelegi kui Liisu mul järsku õlal juba oli. Ta ju nii kerge. Liise ja Luise on üritanud ka ülesse ronida, aga nad vajuvad palja naha peal alla tagasi. Liisu on aga sulgkaallane ja see kõnnib tipp tipp ülesse. Alla on aint natuke libe tulla. Liise ja Luise käivad mul käe peal istumas ja head paremat söömas. Kui keegi teine sabaline juurde tuleb, siis teeb käel istuja ruttu vehkat, et see temalt head paremat ära ei rööviks. Täna öösel olid terras suuremad sisekujunduslikud tööd, millest mina ei arvanud, aga väga head, sest nad kolistasid jube palju. Eile hommikul kaevandati kookos zorbi seest välja ja kolistati sellega ka vastu klaasi. Egas kui nad on üleval, siis kuis ma häbematu magada võin. Liise ja Luise on tublisti kasvanud ning ka nati paksemaks läinud :ups: . Liisuke hoiab, aga saledat joont, kuigi ka tema on tiba kasvanud :razz: .Et kuis see siis oli... inime on oma looma nägu või loom inimese oma :-D . Sulleri nägu olen ma juba ammu, aga nüüd hakkan ma ka vaikselt liivahiirestuma vist :rofl: .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 09. juuni 2010, 11:20

Liisul on kärbse jalad :lol:

Kookosega vastu klaasi koputamise õppetunde hakkasid nad juba väga varajases nooruses saama :sing: Tundub, et Meduus ja Jäpe on neid kenasti koolitanud ses osas :razz:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 09. juuni 2010, 14:06

Jäpe ja Meduus on sellisel juhul väga head tööd teinud ja tibukesed kabujalakesed kõik pättused korralikult omaks võtnud :-D .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist