Lotta liivahiired

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Lotta liivahiired

PostitusPostitas LotsjaTinnu (Teema autor) » 21. aprill 2016, 16:24

Peale Alberti surma pole ma ammu midagi kirjutanud.
Tited on suuremaks kasvanud. Laamendavad. Vahepeal sain jahuussi (Tartus Herne tänaval on kalastuspood, kus neid müüakse).
Laigu sõi hea meelega, aga Käbi arust on ussid koledad (sama arvas ka mu õde Triinu). Kahjuks ei suutnud pisikesed liivakad piisavalt kiiresti usse hävitada ja ma pidin nad õue viskama.

Nüüd siis natuke reklaamin. Kuna Tartus on supilinna päevad tulemas, teavitan, et seal müüakse deegudele, villakhiirtele, jänestele, merisigadele, rottidele, hamstritele, liivahiirtele ja paljudele muudele närilistele sobivaid kuivatatud rohelise segusid. Pakk on 20 senti. Kui ütled müüale "Pisi" saad 5 senti soodustus, seega saad paki 15 sendi eest. Kirjutan sama asja ka Kuulutuste foorumisse.

Lugesin reegleid ega märganud seal midagi reklaamimise keelu kohta. Kui see postitus on reeglite vastu, palun andke mulle teada ja ma eemaldan selle.
Blogi: lottaliivakad.blogspot.ee
LotsjaTinnu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 81
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Lotta liivahiired

PostitusPostitas LotsjaTinnu (Teema autor) » 24. august 2016, 18:23

Noh jah. Lood siis sellised:
Hiired väga sõbralikud, jooksevad ringi ja ajavad oma hiireasju. Laigu oli täna veidi kahtlane. Unine vist. Rahulikum kui tavaliselt.
Sööb ja joob kenasti, karv ilus ja puhas, lihtsalt kuidagi väga rahulik. Hetkel magab kookoses. Kui edaspidi ka selline, siis lähen hiirega arstile. Tartus just selliseid ekspert arste pole, aga eks saame hakkama. Kui Albertiga arstile tuli minna, siis läksime r-kliinikusse. Arst vaatas korra Albertit, ütles, et tundub et midagi viga pole ja saatis mu ema (ma ise ei olnud sel hetkel Tartus) koju tagasi. Siis läks ema koju, hiir lihtsalt naksub, karv rasvane ja hambad pikad. Noh, siis jõudsin mina ka Tartusse. Kohe järgmisele arstile. Arst lõikas hambad lühemaks ja ütles, et nüüd kõik korras.
Ja järgmine hommik oli Albert meie hulgast lahkunud.

Laigul arvatavasti midagi sellist ei ole, arvatavasti tahab lihtsalt magada.
Käbi krõbistab rõõmsalt ringi muidu.
Blogi: lottaliivakad.blogspot.ee
LotsjaTinnu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 81
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline