Pesavill

Mis ja kuidas? Puhastamisest vaba ajani.

Moderaator: triini22

Pesavill

PostitusPostitas -Kristin- (Teema autor) » 28. detsember 2004, 20:48

Mina puhastan ka oma liivakate puuri korra nädalas. Rohkem pole lihtsalt mõtet koristada (minu liivakate puhul). Teemast natuke mööda aga siiski: Ma ostsin liivakatele sellise pesavilla (see pole väga kallis 15.-) mida nad nüüd hoogsasti pesamaterjalina kasutavad. Neil on sellega ka soe. Soovitan soojalt!
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mõmm » 28. detsember 2004, 21:35

Ma ei ole kuulnud küll erladi liivakate pesavilla, aga arvan et see sama hamstri oma :) Ka mina kasutan oma liivakatel pesa tegemiseks :) Nad mõnusasti magavad selle sees :) Emane teeb nurka pesa sellest, aga isast on ta hakanud eemale ajama, äkki keegi oskab seda seletada :eek:
Mõmm
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 17
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas NärilineL » 29. detsember 2004, 17:39

Aitäh kõigile ,kes vastasid!
Olen kusagilt kuulnud et hamstrivill ei ole eriti hea,aga kes teab sest ise seda proovinud pole.Minu liivahiired teevad pesa heinast ja hekseldatud wc paberirulli sisemusest.
Puuri puhastamisest niipalju et käisin ükskord loomapoes ja üks umbes 10 aastane tüdruk küsis müüa käest liivahiirte kohta.Müüa ütles siis ,et puuris tuleb puhastada ainult pissinurka ja muud ei ole vaja üldse puhastada :roll:
Ise puhastan ka kord nädalas ja terve puuri ,sest ma ei tea kus neil see nurk on :wink:
NärilineL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kui tihti puhastad liivahiirte puuri?

PostitusPostitas -Kristin- (Teema autor) » 29. detsember 2004, 17:50

Tegelikult see hamstrite pesavill on mõeldud ka hiirtele. Seda on müügil erinevates suurustes ja erineva hinnaga, värvidest on valge ja pruun.
Minu hiired teevad oma hädad majja mis me neile ostsime ( :roll: ) ja pesa on neil redeli all. Aga sellist asja kuulen ma küll esimest korda, et liivakatel tuleb ainult pissinurka puhastada! See on ikka eriti nõme küll, kui poemüüjad ei tea ise loomadest midagi ja siis räägivad inimestele ja nemad kohe teevadki nii (ja kusjuures valesti). :evil: Paljud poemüüjad mõtlevad just sellele, et kaup ikka müüdud saaks. Aga Tartus võru tänava loomapoes on tõesti head ja targad müüjad. See on küll väike loomapood aga selle eest väga heade, sõbralike ja tarkade müüjatega. Tuleks ikka üle vaadata kas inimene teab kah midagi loomadest enne kui tööle võetakse.
Ok, see jutt kaldus jälle vägagi teemast kõrvale. :?
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline