Lehekülg 1/1

Hiir ja muusika.

PostitusPostitatud: 19. aprill 2009, 19:48
Postitas Kristimarkus
Mul on kaks liivahiirt ja mulle meeldib kuulata muusikat. Ega ma seda valjult ei kuula, aga ka mitte väga vaikselt . Taluvad nad seda ?

Re: Hiir ja muusika.

PostitusPostitatud: 19. aprill 2009, 21:48
Postitas Pinto
Mis neil muud üle jääb kui kannatada. Tõenäoliselt neile see aga väga meeltmööda just pole.

Rottidest ja muusikast saad lugeda SIIT teemast.

Re: Hiir ja muusika.

PostitusPostitatud: 07. november 2010, 18:58
Postitas junsukas
Minu meelest ei tohiks samas toas hoida loomi sest neid võib see häirida eriti võrepuuris olevaid hiiri niiet eriti veel vanemaid hiirir ma ei usu et hiired kurdiks jäävad aga see ei ole neile kohe kindlasti meelt mööda.

Re: Hiir ja muusika.

PostitusPostitatud: 02. veebruar 2012, 22:22
Postitas liivasteffy
Mul Steffy on sellega harjunud. Igapäev harjutan flööti ja vaiksemate ning rahulikumate lugude peale hakkab ta lausa rahulikumaks muutuma. Aga ega power hit raadiot ta küll ei talu.

Re: Hiir ja muusika.

PostitusPostitatud: 03. veebruar 2012, 06:24
Postitas elen500
Minul on ka hiired elutoas kus kuulan nii muusikat, vaatan telekat kui mängib laps.Olen neid jälginud, kui tahavad siis magavad edasi ja teevad oma tegemisi, seoses muusikaga pole küll nende tegevuses märganud ärritumist või närvilisust. Ilmselt on nad sellega harjunud ega lase end häirida. Valjut muusikat loomulikult ei tohiks loomade läheduses olla aga tavalisi helisid pole küll minu meelest vajalik vältida. Pealegi on nad suure osa päevast üksinda kodus ja saavad sellega ilmselt omaette ka olla ja vaikust nautida.