Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi!

Kaevurnäriliste kirjutised

Moderaator: triini22

Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi!

PostitusPostitas Alar (Teema autor) » 05. mai 2004, 21:56

Kuna mongoolia liivahiired on muutumas aina populaarsemaks ja küllaltki suure levikuga lemmikuteks siis siin saate oma hiirekeste muredest ja rõõmudest teistelegi teada anda ning informatsiooni ka just liivahiirte pidamisest ja käitumisest ning esialgu teile arusaadamatutest liivahiirtega seonduvatest asjadest. Katsun siis teile oma teadmiste ja kogemustega kõiges abiks olla. Tere tulemast. :D
Alar
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. mai 2004, 13:09

Ma saan liivahiired paari nädala pärast. Mul pole üldse kogemusi nende hiirtega ja loodan, et saan siin teie poole pöörduda kui on probleem :D .
Hetkel on mul väike mure... Nimelt mu ema on küll nõus liivahiirtega aga isa on see, kes loomi väga ei soovi. Hetkel isa ei teagi, et ma need liivahiired võtan... Mis te arvate, ega ta ju ikka väga vihaseks ei saa (teooria kohaselt)? Noh, hiirekesed oleksid ju minu toas, mina tegelen nendega ja puha. Et välja ta neid ju ikka ei viska :? ?
See on tegelikult mõttetu mure, mida siia niiväga esitada, aga siiski... Kas teil on probleeme olnud perekonnaliikmega, kes looma ei taha võtta?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Alar (Teema autor) » 28. mai 2004, 11:36

Ma ei tahaks nüüd sulle hakata ütlema, et võta salaja küll su isa hiljem nendega harjub, aga ega mu elukaaslane nendesse alguses hästi suhtunud, isegi kartis veidi. Nüüd mängib küll nendega ja pidid täitsa lahedad olema. Arvan siiski, et peaksid isale ütlema, et plaanis hiired võtta ja see, et ema asjaga nõus on peaks ju hästi mõjuma.
Liivahiirte kasvatuse, hooldamise ja toitmise asjas võin sind alati nõuga aidata.
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. mai 2004, 19:43

Ma otsustasin, et homme koolist tulles ma räägin isaga. Kui ma ei räägi, siis äkki tunneb ta end solvatuna... Ja parem on ikkagi aus olla. Aga ma ei tea, mis siis saab kui ta ütleb kategoorilise "Ei!" :( . Mul on paar trumpi, kuid ta on kangekaelne (nagu minagi, aga jah :? )... Ma olen tõeliselt mures igastahes. Ma ei tea kohe kuidagi, mis siis teen kui ta keelab ära. :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Endised kasutajad » 31. mai 2004, 20:08

Nonii... Sain räägitud...metsas. Ei mingeid liivahiiri. Ma tõesti nutsin pikalt :( . Jube nõme. Ja isa juba alla ka ei anna. Muud võimalust nüüd ei olegi, kui oodata aega mil elan üksi. :( Kas üks mitte-looma-omanik võiks ka siin konutada?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Kissu » 31. mai 2004, 20:10

Loomulikult võivad mitte-looma-omanikud ka siin käia. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Laura188 » 31. mai 2004, 20:59

Tere! Mul seda loomakest pole ja mind huvitabki, et milline loom see on?Kas sõbralik või mitte, kas taimetoitlane, või nagu rott kes sööb küll kõike? :?
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervitan kõiki mongoolia liivahiirte huvilisi

PostitusPostitas Alar (Teema autor) » 01. juuni 2004, 09:20

Muidu on see loom selline nagu sa ta ise kasvatad. Looma iseloom sõltub suuresti sinust ja ajast mille talle oled valmis pühendama. Liivahiir sööb nii taimset kui ka loomset toitu. Põhiliselt siiski taimset.
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist