Hiirele haava peale

Imepisikesed ja kiired vudilased

Hiirele haava peale

PostitusPostitas MustKass (Teema autor) » 29. juuli 2008, 13:21

(Ei leidnud muud kohta kuhu kirjutada)
Alustan algusest. Kiki oli siis väljas juba mitu tundi ja ma pidin korra poodi minema. Jäigi välja, sest varemgi nii olnud. Ja noh koju tulen ja Kiki täitsa meelest ja lolli peaga võtsin poisid ka välja. Ja max 5 minutit oli, kui vaatan, et padjal üks hiir ja siis jookseb mööda patja ja minu kõrvalt üks hiir ja natukese aja pärast veel üks. Mõtlesin, et mis asja. Ja siis jõudis koju ka mees, kes küsis, kus Kiki. Oi siis alles sain aru ja muidugi kohe panin Kiki ära.
Mehe sõnul kui keegi oleks ka Kikile lapsed teinud, siis see oleks Noki, sest tema käib ka magamas teki vahel kus Kikigi.
Ja nii oligi, et õhtul ajas Miki Nokit taga. Ja pidevalt. Paningi ööseks Miki eraldi. Täna hommikul panin Miki tagasi ja kõik tundus okei. Jooksid ikka.
Peale arstil käiku tegin puuri korda, kus Miki oli olnud ja mõtlesin, et vaatan nagu ikka lapsed üle. Ja mis ma nägin. Miki nuuskis nagu ikka, aga Noki oli jooksuratta peal, puuri nurgas. Võtsin ta muidugi sealt kohe ära ja avastasin, et Miki on teda hammustanud. Samas on auke, ühl käpal, kõrval ja pepul. Niisama haava ei julge ega taha jätta, aga arsti juurde minek on visiit 75 pluss ravimid ja hetkel rahaline seis ei ole nii hea.

Mida ma haavale panen?
Noki on muidugi eraldi ja panin aluspanuks megazorbi. Vesi ja pesa ka olemas.
MustKass
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 155
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hiirele haava peale

PostitusPostitas sindrinahk » 29. juuli 2008, 14:43

Mina puhastaksin kummeli või saialille teega. Mõlemal põletikuvastane toime. Sa võid ju arstile helistada ja rääkida hiire olukorrast. Kindlasti oskab ta midagi telefoni teel välja pakkuda. See ei maksa ju midagi. Kindlasti tuleb jälgida hiire olukorda. Kui ta muutub apaatseks, siis tuleks kindlasti arsti poole pöörduda, sest vigastused võivad olla tõsised. Sa ju ise ei näinud, mis puuris toimus.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirele haava peale

PostitusPostitas MustKass (Teema autor) » 29. juuli 2008, 17:34

Käisin koha peal, küll aga hiireta. Sain vedeliku puhastamiseks ja siis ravivat asja ka. Kui vatitikuga puhastasin, siis tuli välja, et pepul ikka päris palju auke :bang:
Nii palju siis Miki kaaslasest, sest enam neid kokku ei pane. Ehk siis kolm hiirt peavad eraldi elama.
Isegi kui Kiki on tiine, siis kõik hiired peab ära andma.
MustKass
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 155
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist