silmanurk verine...?

Imepisikesed ja kiired vudilased

silmanurk verine...?

PostitusPostitas Piiksu&Jossu (Teema autor) » 09. juuli 2005, 19:12

Ei tea millest,aga ühtäkki märkasin,et mu Tipsukesel on silmanurk verine,mitte otseselt aga kuidas nüüd öelda nagu unerähm või midagi taolist,kuigi silm on terve ja mingit kahjustust ei paistnud küll olevat,kas on võimalik et ta poegadega mässates on endal silmale häda teinud või siis hein on süüdi,muud varjanti ma puuris ei näe....? :oops: olen paartundi kummeliga puhastanud ja nüüd on paremaks läinud,....aga jah millest see olla võib?
Piiksu&Jossu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: silmanurk verine...?

PostitusPostitas -Kristin- » 09. juuli 2005, 20:22

Ega tal saepuru (kui tal see üldse all on) okaspuu oma ei ole juhuslikult? Või mingisuguse lõhnaga? See võib ka sellist asja tekitada. :roll:
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Piiksu&Jossu (Teema autor) » 10. juuli 2005, 08:38

ei ole tal on hein ja vetsupaber segamini ja tänaseks on silm juba terve ja siiani teadmatta millest see tingitud oli aga kindluse mõttes puhastan õhtuni silma kummeli lahusega:)
Piiksu&Jossu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas FrostByte » 11. juuli 2005, 22:27

millist heina sa kasutad? olen kuulnud, et tatud sorti heinad võivad hiirtel löövet tekitada. eestis toodetud heina ma ei julge kasutada just sellepärast, et see võib löövet tekitada? saepuruga sama asi. lehtpuust tingimata ja mitte eestis toodetud. ma ei ürita mingit antipropagandat teha, lihtsalt tahan hiirtele parimat..
FrostByte
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Piiksu&Jossu (Teema autor) » 12. juuli 2005, 08:45

hein on see mida ma olen algusest peale kasutanud Fitte Molen ja hollandi päritolu,see hein on pehme ja ei ole kõrreline nagu teised ja saepuru on arvatavasti süüdi kuna ostsin ise tavalise lõhnastamatta ja tuli välja et sain tiba petta,seda uurides selgus et see on hoopis lõhnastatud ja järelikult oli see allergia süü:(
enam ei kasuta ja pean vist mujalt seda ostma hakkama ja ennem järgi uurima kas on ikka see mida küsisin:S
Piiksu&Jossu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline