Puuri sisustus

Imepisikesed ja kiired vudilased

Puuri sisustus

PostitusPostitas onne_l (Teema autor) » 09. mai 2004, 17:29

Milliste atraktsioonidega teie oma hiirte elu huvitavamaks muudate? Mul endal on puuris wc paberi rullidest tehtud käigud, jooksuratas ja muidugi munakoored, mis talle eriliselt lõbu pakuvad. Aga ehk on veel midagi, mis teie lemmikule meeldib ja mida teistelegi soovitaksite?
onne_l
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 10. mai 2004, 19:30

Helen tegi munakarpidest majasid, mis väga popid olid, ma mäletan. :) Ja tõenäoliselt nad hea meelega mässaks riideribadega - aga peavad olema sellised, mis ei hargne, kuna muidu võivad nad kogemata niidid ümber kaela keerata.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirte mängud

PostitusPostitas Nellu » 10. mai 2004, 20:57

Minu hiirel on üks jogurtitops. Selle sees ta tavaliselt istub ja kiigutab ennast :lol: Mul on veel mingi selline toru, kus ta sees jookseb.
Munakoori peaks proovima :)
Nellu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 10. mai 2004, 21:10

Tetrapakkidest peaks ka lahedaid maju saama! Pesed ära ja lõikad aknaid-uksi sisse. :) Väga odav vahetada ka, kui ära näritakse ja pissitakse.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirte mängud

PostitusPostitas smileactive » 30. mai 2004, 20:55

kui ma oma liivahiirtele munakoori annan kas need peavad keedetud olema?
smileactive
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hiirte mängud

PostitusPostitas onne_l (Teema autor) » 31. mai 2004, 08:44

Mina küll munakoori ei keeda, sest keedutult ei tule nad ju muna küljest tervena ära. Toore muna omad aga lähevad ilusti pooleks ja siis saavad näiteks pisikesed jaapani hiired sinna sisse istuda ja hambaid teritada. Vahest annan ka sellist munakoort, millest on just muna välja võetud, siis talle väga meeldib sealt esmalt sisse jäänud muna ära lakkuda. Aga enamasti ei söö ta mul siiski tervet munakoort, vaid sealt seest kraabib seda kilekihti, seega jälgin ma, et kui see kile on juba piisavalt kaugele ära kraabitud, siis murran ise natukene munakoorest ära, et ta saaks taas sesda kile kätte (seda, kas kile on ära söödud, näeb värvusest :wink: )
onne_l
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hiirte mängud

PostitusPostitas EllukasL » 10. juuni 2004, 10:35

mul ronivad jaapanlased puuri ringi ja mõtlesin siis panna sinna puuri ülevale torusi ja nüüd nad ronivad nii vahvalt :P :D
EllukasL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Tups&Täps » 10. juuni 2004, 10:50

Minu jaapanlastel on mitmeid puuoksi ja redeleid, mille otsas nad turnivad... Lemmik asi on neil siiski jooksuratas (umbes paar tundi järjest võivad sellel ukerdada)...
Nad nii naljakad :P
Tups&Täps
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Isetehtud asjad hiirtele

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. oktoober 2004, 19:40

Ega te ei oska öelda,mida võiks panna puuri hiirele,ning mida võiks ise ehitada,et hiirel oleks huvitav,ma tean et kuskil selline teema on aga ei leidnud kui otsisin...Äkk iolete ise midagi hiirele meisterdanud?Puuris on hetkel majake,jooksuratas,söögikauss ja -joogi,ning üks toru wc-paberi rullist!Ka son veel ideid,mida soovite jagada?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 24. november 2004, 20:36

Mina panen ka wc paberit ,aga sa võiksid proovida teha nii,et sa paned neile sellise väikese plastmassist karbikese ja siis lõikad väikse augu sisse!Minu hiired käivad seal sees näiteks magamas! :D
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puur

PostitusPostitas Arwen » 24. november 2004, 22:05

Hiirtele meeldivad väga igasugused torud. Võib võtta käterätikupaberi toru (see on wc paberi torust 2x pikem) ja sinna paar kolm ümmargust auku sisse lõigata.
Samuti võib osta ehituskaupade poest sellise plastmasstoru, mis kraanikausi alla käib. Seda saab igatpidi painutada ja minu hiirtele see väga meeldib :)
Võid hiirtele ka kiige taha. Kuigi minu omad väga tihti ei kiigu.
Võid osta ka erinevaid pesamajakesi ning põhupalle :) Ka ferplasti puurilindude pesa sobib hiirtele hästi atraktsiooniks :)
Papist munakarbid on turnimiseks väga head :)
Kui sul on ühekordne puur siis tee plastikust teine korrus juurde ja vahele pane redel :)
Arwen
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 25. november 2004, 09:14

Munakarp on huvitav asi. Mõned augud sisse ja turnimist kui palju
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 05. veebruar 2005, 15:56

Mis seal ikka. Paar majakest, mõni papptoru, jooksuratas kindlasti, joogi ja sööginõu. Majakesed on tihti koorepakkidest ja torud käterätipaberitorud.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 05. veebruar 2005, 20:23

Mul on ka selline lugu, et mul ei mahu lihtsalt puuri jooksuratas ja muud lõbustavad asjad ära. Väiksemates plastikpuurides on toru, joogitops, söögitops, munadekarp (majana) ning lisaks panen ma ka paksema aluspanu, et hiirekesed saaksid tuhnida selle sees.
Kuid suuremas kastis on kahel hiirekesel 2 lühikest toru; 1 pikem toru, milles on augud sees; maasikamajake; joogitops; söögitops; munadekarp. Tahaks väga sinna ka jooksuratast panna, aga mul on selline, mille peab kinnitama seina külge. Ma peaks midagi nuputama, et see neile kuidagi paigaldada. ;)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Gerbil » 08. mai 2005, 16:11

Mina võtsin ühe palli. Pehme selline, mingi vatt sees, nõela abil ajasin läbi diameetri ühe nööri. Panin siis palli kolmanda korruse luugist sisse, ja ajasin esimesele. Palliga neid õrritades tuli väga hästi nende (liivakate) agressiivne iseloom välja. Laks, hambad sisse ja lahti ei lase. Igakjs juhuks veel paar korda hammustada ja uuesti hambad kokku pigistada ja... Pall oli ikka elastne, riidest ju, ja imedekombel jäi terveks.
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirepuuri sisustus- ja mänguasjad. Pildid!

PostitusPostitas sphinx » 09. mai 2005, 08:55

Mul on hiirte puuris jooksuratas, papptoru söögi-ja joogikauss. :) Praegu kõik, aga kui ostan suurema puuri siis kindlasti ka asju juurde.
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 03. juuni 2005, 22:39

Kuna mul on vahepeal hiirte elamises muutusi olnud, siis ka puuri sisustus on muutunud.
Emaste puuris on üks suur jooksuratas, kookosepähkli koorest majake, suur tugevast materjalist toru, 2 pisemat toru, 1 pikem toru, maasikamajake, söögi- ja joogitops.
Joe puuris on söögitops, joogitops, toru, suurem puuoks, munakarp.
Johni puuris on jooksuratas, söögitops, joogitops, knopkakarp, tennise pall auguga :)
Joeke puuris on jooksuratas, söögitops, joogitops, munakarp, 1 pikem toru, 2 lühemat toru.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri sisustus

PostitusPostitas Sonnu » 29. mai 2010, 01:35

On küll vana teema, aga järgnevate lugejate jaoks kellel tekib sama küsimus nagu teemaalgatajal:

Minu jaapani hiirekestel on jooksuratas mille peal neile meeldib kahekesi joosta, wc papptorud mis on päevalõpuks auke täis agano huvitav neil ikka seal olla.
Kui sul on alles väike mängumööbel või mingid klotsid siis saab ikka terve lõbustuspargi neile ehitada! ;) ma näiteks tegin plastmassi seintest (nagu klotsid vnii) majakese, mis neile hirmsasti meeldib ning just hiljuti sünnitas emane sinna pojakesi :A:

Samuti nagu eespool kirjutatud, võib kasutada jogurti topsikesi või lihtsalt ise valmistada kiigu.
Isegi tavaline kivi võib juba huvi pakkuda.
Sonnu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri sisustus

PostitusPostitas Liiiiisa » 04. juuni 2010, 15:43

Minu Minni lemmikuks on üks puust redel mille peal ta turnida armastab :)
Ma oma Minnit, Norat, Nublut, Paksut ja Emilyt. :)
Kasutaja avatar
Liiiiisa
Minni, Nora, Paksu ja Nublu! (L)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 327
Teemad: 9
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri sisustus

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 18. detsember 2010, 01:54

Mina ei tohi oma hiirekeste puuri sisustust üldse muuta. Eriti praegu, kus pojakesed on. Isegi siis, kui mingi korgiga panen jogurtit või putru mammale, siis veetakse edasi-tagasi seda pärast ja rahu ei saada-otsitakse, "kuhu nurka võiks selle eest ära tõsta". Ja kui puuri puhastanud olen, lohistatakse suurt ja rasket puidust kiiku ka nö õige kohapeale tagasi. Bläckyl mingid omad nurgad välja arvutatud. Kindlasti ingi feng shui teema ;D
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Puuri sisustus

PostitusPostitas J2nksu » 10. oktoober 2011, 22:06

Minu hiirele meeldivad munakoored ja munakarpidest tehtud majakesed :) . veel olen talle puuri pannud igasuguseid asju veel närimiseks
J2nksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline