Laborihiir on kuri

Imepisikesed ja kiired vudilased

Laborihiir on kuri

PostitusPostitas sutsu (Teema autor) » 27. juuni 2011, 09:42

Mul on laborihiir kes ei lase mitte kuidagi kätte võtta :dunno: ... Olen proovinud kindaga aga siis läheb ta veel rohkem närvi ja hakkab kõvasti piiksuma...Pai laseb ikka teha aga sõrme ei saa väga näo ligidale panna sest ta tahab mind siis kohe hammustada.Oleks tore kui keegi annaks mulle head nõu mida teha ja kuidas käituda et hiire poisu ka mulle kunagi kätte annaks :-)
Kasutaja avatar
sutsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Laborihiir on kuri

PostitusPostitas meari » 07. juuli 2011, 11:41

kindaga tegelikult ei tohikski teha ta sellest võibki nii kuri olla . pead lihtsalt talle rohkem oma kätt ligidale panema ja kinnast ei tohigi võtta mul oli papagoi ja mina proovisin teda ka kindaga kätte saada ja ta hakkas kohe kraaksuma ja lendast puuris ringi ta oli täitsa hirmunud . siis ma hakkasin rohem talle oma kätt ligidale panema ja ta lasigi ennast rohkem paitada . samamoodi mul oli sõber kellel oli ka laborihiir ja mina antsin talle sama nõu et pane talle oma kätt rohem ligidale ja tee talle pai vahepeal hammustas laborihiir teda ka aga ta sai hakkama ja pärast nad olid suureb sõbrad . :) vot proovi nii mingi 1 kuu ja siis lasi juba hiireke rohkem paitada. : ) proovi ja siis vaata kas ta on nõus sinu kätte tulema ja laseb sul end paitada . :)
meari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Pildid: 1
Asukoht: Raplamaa-Juuru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Laborihiir on kuri

PostitusPostitas sutsu (Teema autor) » 16. juuli 2011, 17:05

asi on selles et kui ma oma käe temale ligitale panen siis ta hakkab hammustama mind :sad:
Kasutaja avatar
sutsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Laborihiir on kuri

PostitusPostitas J2nksu » 10. oktoober 2011, 17:33

Mul sama mure :(
Ma ei saa enda hiirt üldse kätte võtta , ta on mind mitu korda hammustanud ja on üldse selline hästi arglik :/
J2nksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Laborihiir on kuri

PostitusPostitas sutsu (Teema autor) » 12. veebruar 2012, 10:40

osade hiirtega vist ongi selline mure. Pai laseb ta mul ilusti teha aga kätte ei saa võtta sest ta hammustab . Arvatavasti hirmust :)
Kasutaja avatar
sutsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist