Jälle need hiirepojad!

Imepisikesed ja kiired vudilased

Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 25. juuni 2011, 19:44

Teised said jaanitulel lõkke ääres tantsida, mina aga kantseldasin toas hiirepoegi..
Lugu siis järgmine, tulematerjaliks aiamaja lammutades tuli välja hiirepesa, mis oli klaasvilla sees, pesa läks kohe katki ja pojad kukkusid välja. ema näha ei olnud. Jätsin hiired mõneks ajaks sinnasamma, kokkulapitud pessa, aga hiljem hakkas süda valutama, et äkki ikka ema ei tule ja tõin nad tuppa.
Panin teekarpi paberitükkide sisse, soojakott kah ligi, toitsin tittede piimaasendajaga süstlast (natuke kohvikoort lisasin kah) ca iga 2-3 tunni tagant, öösel kah. Pissitasin neid vatitupsuga, nii nagu soovitatud.
Samal ajal pidin jändama ka 1,4 aastase lapsega :D nii et ööuni on mul ammu meelest läinud.
Täna õhtuks on üks hiirepoegadest loium ja ei taha enam süüa :( nii kurb. Kujutasin juba ette, kuidas ma viie hiirega õnnelikult koos elama hakkan :D
Helistasin eile hommikul mehele Norra ja ütlesin, et õnnitlen isakssaamise puhul :D see tegi ainult "möh"
Otsisin foorumist, aga õnneliku lõpuga "lapsendamisi" ei leidnud.
Kas nii ongi? Karvad on neil juba seljas, silmad veel lahti pole. Kardan, et nad on liiga tillukesed ilma emmeta hakkamasaamiseks!
Süda vaevab, kas tegin õigesti, kui nad tuppa tõin? Kas ema oleks tagasi tulnud?
Oeh..praegu nad tuduvad..lähengi varsti söötma. Poegi on 5, söötmiseks ja kasimiseks kulub umbes pool tundi. Leidsin nad neljapäeva õhtul, täna on juba laupäev.
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 25. juuni 2011, 23:02

Minul on kogemus, kuidas ema roosad pojad hiljem ära viis. Leidsime ka pesa ja uurisime neid õega üsna hoolega (eks lapsed ikka taha uurida uusi ja põnevaid asju). Isegi pilti sai tehtud neist toas ja siis viisin tagasi paika, kus nad leidsin. Mõne aja pärast vaatama minnes, olid kõik pojad kadunud- ju ema viis uude pessa. Võimalik, et ka sinu hiireema oleks tagasi pessa tulnud, aga nüüd enam muidugi ei tule. Kui hiirepojad jäävad sinu toitmisega ellu, siis jäävad ja saad omale pisikesed seltsilised. Ära neilt ainult väga palju seltskondlikkust oota, kuna nad siiski metsiku hiire järglased. Kindlasti pead aga emased ja isased eraldama kui ellu jäävad, sest muidu on neid varsti väga palju sul :)

Toidu osas võiks soovitada ka liivahiirte ja deegude poegade kasvatamiseks tehtavat segu. Ühe pesakonna liivahiire poegi kasvatasin sellega ülesse, kui nende ema päev peale silmade avamist suri. Retsepti leiad siit.

Kui karv on peal ja ise ringi liiguvad, siis peaks nädala jooksul ka silmad avanema ja päev-paar ennem seda hakkavad ka tahkemat toitu (igasugused helbed sobivad hästi ja ka värsket natuke) proovima. Siis saad ka ise natuke öösel magada, kui nad juba tahket söövad. Õnneks kasvavad hiirepojad kiiresti ja ei aja sind enam paari nädala pärast näljakisaga ülesse nagu laps seda teeb :).

Anna siis teada ka, kuidas nende kasvatamine edeneb!
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 26. juuni 2011, 16:19

Neljas päev..
Kõik pojad on ilusasti alles ja suht kõbusad, isegi see kes eile niru tundus, on täna äksi täis.
Kuumakott ikaldus ära, nüüd on öiseks kaaslaseks kiisuga triibulisse põlvikusse topitud kuumaveepudel.
Ostsin täna Maximast Kitty Milk pulbri, kallis oli küll, 200gr maksis 8,39, just tegin segu, hiirtele tundus meeldivat, magasid pärast nagu põrsad põhus. Muret tekitab see, et kuigi silmi neil veel pole, on neil nüüd üleöö hambad tekkinud ja kui ma neid toitmiseks pihku võtan, siis näksivad pöidlast suht valusasti. Ja see piiksumine..mamma küsis, kas mul on pääsukesed :D kas nad tõesti kogu aeg niimoodi piiksuvad? No mitte just pidevalt aga ikka mingi intervalliga läheb möll ikka päris võimsaks :D
Ahjaa, kuna nad täiskasvanuks saavad ja kas võin nad uuesti maal vabadusse lasta? Saaksid nad hakkama? Ja veel, millal on õige aeg hakata juurde andma kuivtoitu? Ja kuna olen täielik võhik, siis milline nende kaka peaks olema? Kui junnikesed, siis tundub, et hetkel on neil kõht lahti, kuna väljaheide on kollane.
Hiired on peale söötmist suht kleepuvad, pühkisin neid niiske vatitupsuga, pärast panen nad kuumaveepudeli juurde karpi ja kuivavad kohe ära. Karv jääb suht puhas niimoodi.
Selline tunne on küll, et Nõukogude ajal oleksin hetkel juba omastanud Kangelasema tiitli :D Hommikuks oli mul sellest kaks-tundi-püsti -pikali rallist sihuke peavalu, et sure maha ja kella viiese söötmise ajal tuli laps ka veel üles ja nii ma siis rabelesin..
aga peaasi, et see vaev ennast ka ära tasuks :D
Ahjaa, kui veel keegi Tartust on poegadega hädas, võib minult tasuta seda Kitty Milk pulbrit saada, ei usu, et nad sellele karbile viiekesi põhja peale suudavad teha!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas postituvi » 26. juuni 2011, 16:27

Kui sa nad üles suudad kasvatada- kas sa tõesti raatsiksid nad veel lahti lasta "metsa alla"(oma töö ja vaev...). Kardan küll, et kodus kasvanud hiired enam vabas looduses hakkama ei saaks....
Kui hambad juba "töötavad" võid ju jätta neile pessa mõned kaerahelbe terad ja vaadata kas kaovad sealt... Kui nad hakkavad tahket sööma siis on vajalik neile ka lisavedelik vee näol siis.
Kuid kuna neil pole päris ema kes neid jooma õpetaks pudelist, tuleb sul ise tõsta hiirekesed "ninaga" pudelitila juurde ja natuke pudelit pigistada, et vesi ise välja tuleks.
Pole 100% kindel, kuid mu meelest peaks ikka kõikidel hiirtel( üldse närilistel) olema kaka pabulakujuline. eks see kõht võib lahti olla võõrast toidust(äkki seekassipoja piim on liiga kange..??)...( pole ikkagi päris see mis oleks emapiim)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 26. juuni 2011, 21:37

Esialgu võib see kaka ka vedel olla, sest pole näinud, et emane hiir oleks midagi näksinud- alati vaid limpsitakse tagumikku. Toit ju ka vaid vedelik, nii nagu ka imikutel on alguses kaka vedelam kui veel tahket toitu ei söö.

Hakkamasaamisega looduses võib tekkida see probleem, et nad ei karda ei inimest ega ka teisi loomi. Samas on hiirte eluiga looduses nagunii väga lühike ja varem või hiljem satuvad nad kellegi toidulauale. Vanadusse sureb looduses hiiri väga harva. Seega pead ise otsustama, kas sinu öised magamatused on seda väärt, et mõni rebane korra neelatada saaks....

Pojad ikka piiksuvad, eriti kui miskit vaja on.
Kõiksugu helbeid võid neile pesa juurde juba jätta küll. Las katsetavad oma hambaid. Tahket toitu hakkavad nad ennem proovima kui silmad avanevad ja joogipudelist jooma hakatakse, sest vedeliku saavad nad emalt. Ehk siis nende hiirte puhul sinult.

Jõudu sulle!
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 27. juuni 2011, 19:02

Viies päev, jätkame samas vaimus: sööme-potitame ja tuttu!
Ainuke erinevus teiste päevadega jah see, et näksivad mind pidevalt, kui söötma hakkan. Kui juba praegu on valus, ei kujuta ette, mis hiljem saab :D kinnastega toitma vist :D Panin neile karpi helbeid, aga pole veel märganud, et sööksid. Pöial on mul täiega ära näksitud.
Ostsin täna apteegist uue süstla, pisema, 1ml, hiired söövad nagu juhtub, vahel isukalt, vahel veidi vähem.
Loodan, et kõik viis jäävad ellu! Viies päev ju ikkagi vangistuses ilma emmeta.
Kogu selle hiirejandiga seoses tuli meeldesee, kuidas hiired üldse Tartusse said, autoga ja Tetley teekarbi sees. Ja teekarbi peal oli kiri : Thank You for choosing Tetley :D Hiireekspress :D
Hiljem suuremana lahtilaskmise all pidasin silmas nende tagasiviimist maale mamma aeda, kus neil oleksid ideaalsed elamistingimused.
Täna väljas jalutades leidsime tänavalt varblasepoja, küll kisas, ise ei osanud lennatagi. Ema-isa läheduses polnud, küll oli seal aga üks vares, kes oli väääääga tähelepanelik. Passis seal. Vaatasin, et maja juures oli aed ja aias kaks kohvi joovat tädi, andsin varblasepoja nende kätte ja tädid teadsid kohe, et Elvi akna all on varblasepesa, sealt see põnglane pärit ongi. Jätsin ta siis tädide hoole alla, kes asusid varblasepoega kohe tagasi emme-issi juurde toimetama!
Ma armastan hoolivaid inimesi!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 27. juuni 2011, 20:48

Su mamma peab siis ka leppima, et tegelased talvel talle tuppa seltsilisteks tulevad ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 28. juuni 2011, 09:01

Ah, mamma ilma prillideta niikuinii nii pisikesi tegelasi ei näe :D ja ruumi peaks neil jaguma :D
Kuues päev, hiired tuduvad. Kõik viis ilusasti alles. Natuke tokerjad on, aga vast hiljem hakkavad ennast ise puhastama.
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 29. juuni 2011, 23:29

Kahjuks pean kurbusega teatama, et kõige pisem hiirepoeg lahkus viimase söötmise ajal meie hulgast "parematele jahimaadele hiiretaevas"
Apla söömise käigus tõmbas ta endale piima kurku või ninna ja suri paari sekundiga..kusagil hoiatati ka, et söötmisega peab väga ettevaatlik olema, aga jah, kahjuks nii juhtus.
Väga-väga kahju!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 30. juuni 2011, 08:36

Kurb, aga ega kõike ette ei näe.

Kas nad silmi ei hakka juba avama? Kui neil karv juba seljas oli, kui nad leidsid, siis peaks nad hakkama juba silmi ka avama vast. Kas helbeid on nad maitsnud?

Jube vahva oleks, kui sa neist pildi saaks ka siia panna :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 30. juuni 2011, 19:02

Hommikuks oli surnud ka teine pisihiir..saatsin nad karbiga maale, et mamma mataks nad sünnikoju.
Järele on jäänud hetkeseisuga kolm tükki. Üks hiirtest on ikka väga priske, hea isuga. Proovin varsti pildid ka üles panna!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 30. juuni 2011, 19:35

Pildid on siis siin... :happy:

6859

6858

6857

6856

6855

6854
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 30. juuni 2011, 19:58

Küll on pikkade jalgadega hiired :rofl:
Kas neil silmad lahti või pilt petab?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 01. juuli 2011, 19:17

Jah, silmad olid lahti.
Eile öösel surid veel kaks hiirt, tänaseks jäänud ainult 1. Suri ka see paksuke, kellest lootsin kindlat elulooma :( :( aga järelejäänud pruuni peaga hiir tundub ülireibas ja rahulik, sööb juba kuivtoitu, üritasin joogipudelist jooma õpetada, aga ei võta vedu, saab ikka veel süstlaga piimasegu.
Kas kõik joogipudelid on jamad ja tilguvad või sattus mulle lihtsalt niru pudel?
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Mercar » 01. juuli 2011, 19:21

Kõik ei tilgu aga peab oskama neid kasutada. tuleb panna täis ja veidi raputada / sõrmega kuuli sudida et tilas õhumulli poleks. Siis kvaliteetne pudel ei tilgu.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas postituvi » 01. juuli 2011, 19:28

Kahju, et ta üksi on jäänud... Aga loodan, et vähemalt temagi jääb ellu :) Sa võiksid ikka mingid päevad teda veel süstlaga(piimaga) toita, kuigi ta sööb ise tahket. Sest päriselt ema ei lõpeta tissitamist kohe kui pojad tahket sööma hakkavad. Eriti veel kui ta pudelist juua ei mõista.
Jõudu ja jaksu sulle veel nendeks viimasteks pingutusteks :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Meloofia11 » 05. juuli 2011, 10:54

Kuidas viimasel pojal läheb?
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas cougar » 05. juuli 2011, 11:16

Oh mis tore teema, aga kahju, et titadega nii läks. Loodetavasti see üks on veel elus.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 05. juuli 2011, 13:25

Pojakene on väga šeff, nimeks siis John, oletan, et ta on isane :D
tuleb ilusasti sõrmele, kui sõrme karbi juurde panen, sööb ilusasti kuivtoitu ja vahepeal ronib isegi taldrikule ja maitseb minu toitu :D
Mure veel selline, ta on ikka väga pisike, peseb ennast küll, aga selg ja küljed on ikka sagrised..kas ta varsti hakkab ennast kasima ka? :D Muidu teeb seda vist emme, proovisin teda pintsliga kammida õrnalt ja siluda, aga eriti ei õnnestunud..
veel küsin, kas ta oskab/õpib ise joogikausist jooma? Joogipudel, mille ostsin on liiga suur ja kuigi kruttisin seda nii ja naa, ikka tilgub läbi. Hetkel pole võimalik uut kah osta.
Ja küsiks veel, kas hiired on sotsiaalsed olevused? Kas ta tahab minuga mängida? Teki peal joosta? Majapidamispaberi rulli sisse pugeda? Ma mängin temaga ikka mitu korda päevas ja pean siin aru, et äkki ta tahaks meelsamini oma karbis olla..
Kusjuures, olen hiiglama rõõmus, et mul üks pojake ellu jäi..niisiis pole ma emana päris lootusetu..ja lisan veel, et meie peres meeldib ta kõigile, mehele, vanemale pojale, titele ja mulle!!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas cougar » 05. juuli 2011, 15:23

Minu teada on nad küll sotsiaalsed. St suhelda ta tahab ju kindlasti - õdesid-vendi pole, mammat ka, siis suhtlebki teie perega. Sa oled ikka hiigla tubli!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Kuldhai » 05. juuli 2011, 15:30

Loodan, et see hiirepoeg vastu peab!!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 06. juuli 2011, 00:23

Eks kui ta suuremaks saab ja tugevamaks kosub, siis saab end ka korralikult end pesta. Eks tal see toit pole õige ja ei anna kõiki vajalikke aineid õigetes kogustes, seepärast ta ka nii jõudsalt ei kosu. Võid proovida anda seda deegude/liivahiirte toitu natukene. See kosutab poegi täitsa hästi. Sega piim, muna, mesi, õli kokku (vahekord vaata mu varem antud lingist) ja anna natuke seda (kleebib ja ei tasu seega lödistada ja anna seda nt üle ühe söögikorra, sest väga järsku ei tohi menüüd vahetada). Vitamiinid oleks ka head, aga selle paari korra jaoks võid ka ilma teha.

Pane talle ka pisikese kaanega (titetoidu purgi oma nt) vett, ehk hakkab ka peagi ise jooma. Värsket anna ka natuke, sealt saab ta ka vedelikku.

Loodetavasti jääb ta ikka teil ellu. Nii palju ju vaeva nähtud selle nimel :) Siis saate omale toreda lemmiku, kes käib vaikselt laualt toitu näppamas :P

Mida rohkem sa temaga tegeled, seda sotsiaalsem ta inimeste suhtes on ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 06. juuli 2011, 15:13

Tere-tere!
Meil juhtus eile õnnetus! Kuna tulin maalt väga hilja koju ja toitsin pisikese enne magamaminekut ära, siis eeldasin, et toidan uuesti alles hommikul (hiiretoit, vesi ja kapsas-salat-porgand olid karbis) pean silmas piima, aga kui hommikul üles tulin, siis vedelesin veel voodis ja mees ütles, et keegi kudistas öösel tema peas...??!!! mille peale mina ütlesin, et luulud, aga kui mees tuli üles, siis leidis ta hiirepoja meie voodi kõrvalt! Istus seal rahulikult, jääb arusaamatuks, kuidas ta oma karbist välja sai ja miks ta kuhugi peitu ei pugenud, vaid oskas tulla köögist magamistuppa..?
Noh ja mure ongi see, et kuigi ta oli reibas ja sõi isukalt, olid tal nagu "silmad poolkinni või kinni" kogu aeg?
Karp oli aknalaual ja ma ei usu, et ta mööda radikatoru või mobiilijuhet pidi alla tuli..äkki ta kukkus ja pea on paistes ja sellepärast silmad kinni?
Muidu olid tal ikka hiigelsuured silmad..
Täitsa mures olen! Saan aru küll, et ise olen süüdi aga no kui teaks kuhu kukud, paneks padja alla, ehk siis tagantjärele on hea tark olla!
Praegu olen maal, seekord on hiir siin kaasas, hoian tal silma peal, magab just, sõi jälle ilusasti, aga no silmad, need silmad..?
Ei tea kas saab korda?
Proovisin keedetud vee ja vatitupsuga silmi nn puhastada tal..näis!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 06. juuli 2011, 18:23

Üldiselt on pilukil silmad märgiks, et kuskilt on loomal valus või paha. Mis tal täpselt juhtus, seda ei tea ju. Kuna ta nii kribu, siis on üsna raske ka arstil midagi öelda. Eks see ole varsti näha, kas rabeleb sest välja või mitte. Kuna ta juba nii suur ja karbist välja saab, siis oleks talle miskit ajutist väikest puuri vaja. Kindlasti kellelgi oleks laenata, kui kuulutuste foorumis küsid.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 07. juuli 2011, 10:26

Õhtuks olid silmad jälle suured nagu pärlid..sõi ilusasti, jõi ka piima, mängisime ja kõik tundub hetkel hästi.
Täna hommikul sama, sõi, jõi, mängis ja oli reibas. Olen nüüd hoolikam.
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas postituvi » 07. juuli 2011, 10:30

Oh, kui tore, et pisipõnnil silmad jälle säravad... :) uuh, kartsin juba, et läheb temagi vikerkaarele...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 08. juuli 2011, 15:31

John on ikka jube lahe tegelane :D pisike aga tubli :D varsti lisan pilte! Ta on ikka nii hull, maurab mööda tuba ringi, toob diivani alt tolmu välja jne :D käisin vaatasin puure Sõbra Keskuse loomapoes, aga seal on nii hullude suurte vahedega kõik! Johnil on üllatav anne ennast lapikuks ja lamedaks teha :D
Sain puuripakkumise ühelt foorumi kasutajalt, loodan, et teeme diili ja John saab uue eluaseme! Sõin enne diivanil melonit ja John tuli ja ronis pooliku meloni sisse ja trampis seal ringi! Näris arvutilaua peal täringut ja..
ahjaa, veel üks küsimus. Millal neile see tihe karv tuleb? johnil on karv ikka sutsu hõre :D roosa ihu paistab mõnest kohast, pean vist vesti kuduma talle talveks :D
tegelikult olen ma nii õnnelik, et mul on nüüd hiir, kuigi ma pole iialgi plaaninud korterisse ühtegi looma võtta.
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas cougar » 08. juuli 2011, 16:03

KUI.KOHUTAVALT.VAHVA!!! :D :D :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas Pinto » 09. juuli 2011, 16:14

Kuna ta sul kunsttoiduga ülesse kasvatatud, siis võtab tal see arenemine kauem aega. Eks kunagi kakasvab ka parem karv.

Kuidas ta ennast toast kätte annab?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jälle need hiirepojad!

PostitusPostitas bossangelikahiirtega (Teema autor) » 13. juuli 2011, 10:31

Ostsin eile lõunakast Johnile puuri...õhtuks panin ta siis puuri ja 20 minutit hiljem otsisin teda mööda korterit taskulambiga taga..tabasin põgenenud kurjategija hetkel, mil ta oli vannitoas pesumasina alt pooleldi väljas!! Ma ei teagi nüüd mida teha! Puuri võre on ikka liiga lai ja peenemat ei tehtagi.
Pistan Johni vist akvaariumisse!
bossangelikahiirtega
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron