Kissu Bait ja helectra Kratt ehk siis Ropud ja Rõvedad

Palju-palju pisikesi kõrvakesi, käpakesi ja sabakesi.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kissu Bait ja helectra Kratt ehk siis Ropud ja Rõvedad

PostitusPostitas helectra (Teema autor) » 04. juuli 2005, 22:50

See oli ennemuiste aal, okei tegelt umbes 2 nädalat tagasi kui Kissu Baidipreilike käis minu jämekatel külas. Kuna mul on vahepeal tihe päevaplaan olnud, siis pole just seebiooperi kirjutamiseks aega olnud.
Baidipreili saabus meile kaunil pühapäevaõhtul ja tekitas meie kokkuhoidlikus kogukonnas suurt ärevust - mees vaatas, et vat da fakk jälle üks rott, poisid plaksutasid loomulikult õnnest käsi. Algul uuriti tibi transportpuuri ohutus haardes, siis lasime tšiki juba lauaga tutvuma. Kuna Kissul isakandidaati välja valitud polnud, jätsin poistele vabad käed - kes ees, see mees. Šaarik mängis algul siili ja tegi tibi suunas küljetsi tantsu, aga rahunes varsti kui nägi, et võõras pole toidu ja territooriumihimuline. sellega üldiselt lõppesid ka tema kavatsused skoorida, sest kogu ülejäänud jooksu- ja kõrvade võdistamise aja ei teinud ta preilist väljagi.
Kui tibi oli juba uue koha üle vaadanud algas tal jooksuaeg (SÕNA OTSESES MÕTTES). Bait jooksis eest ära, Kratt keel vestil järgi. Siis Kratt magas, aga tibi jooksis ikka kõrvad laperdamas peas. Ja nii oligi - tibi võdistas kannikat ja kutsus Kratti asjale, aga tegudeni ei jõutud, sest tibi jooksis kiljudes, kõrvad võdisedes eest ära.
Kratt siis nagu meest muiste magas öökese oma võrkkiiges ja alustas hommikul jälle jahti. Lootis teine, et äkki läheb täna libedamalt, aga ei. Kukkus mu vana paks veel tibi taga ajades kuvari otsast alla ja lomberdas kolmel jalal. See siiski ei takistanud teda tibi taga ajamast, 3 jalga ju kannavad küll. Nii nad siis jooksid mööda mu arvutilauda nagu kari elevante ja ei saanud ei edasi ega tagasi. mina juba olin lootust kaotamas, et üldse mingiks asjaks kunagi läheb ja olin juba valmis Baiti maha kandma kui frigiidset mutti kes ainult õrritab mehi.
Oioioi ja siis juhtus SEE , igatahes võite mõelda edasi Love Boat´i peale, aga nii see ei olnud. Olid hoopis ropud ja rõvedad, sest siukest k...i poleks ma küll osanud ette kujutada. Igatahes tõstsin ma tibi poole tunni pärast eraldi, sest kartsin et liiga palju head asja on ka paha.
Noh loodame, siis varsti ilusaid Baidi-Kratipoegi :D
Viimati muutis helectra 06. juuli 2005, 16:17, kokku muudetud 1 kord.
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 05. juuli 2005, 12:30

Kuule Helectra, sul on seal mingi maagiline hiirematt, et kõik rotid kohe sinna magama vajuvad? :P
Aga Cougariga kahepeale peaksite küll rotijuttude raamatu välja andma! :mrgreen:
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu Bait ja helectra Kratt ehk siis Ropud ja Rõvedad

PostitusPostitas Suur Hiir » 05. juuli 2005, 13:14

Ma kartsin, et sealt miskit niisugust välja tuleb, kuigi olin juba eelnevalt suusõnalist kirjeldust kuulnud Helectra esituses. Ei saa öelda, et ma nüüd vähem oleks irvitanud. Egas midagi, soovime siis edu ja et maailma saaks mõistlikul (rõhk sellel sõnal :P ) hulgal rotitittesid.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu Bait ja helectra Kratt ehk siis Ropud ja Rõvedad

PostitusPostitas Kissu » 05. juuli 2005, 15:05

sphinx kirjutas:Kuulge, sellepärast et ma noorem olen ma küll ei arva, et ainus mulle eakohane pilt oleks Miki Hiirest! :D Aga loodame et tulevad ikka ilusad pojad ja et neid oleks palju. :)

No kuulge, lapsevanemad võivad mind veel muidu kohtusse kaevata. Parem karta kui kahetseda, eksole ju. :)
Pealegi, kui hoiatus on olemas ning noor ikkagi vaatab siis ei ole see enam minu vastutusel. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas helectra (Teema autor) » 05. juuli 2005, 19:18

Neid tsenseeritud pilte saaks siia veel panna (hint, hint: Kratt ja tema kellad...) :D
Aga jah. Mul olid panused tehtud, et Šaarik neiukese ää kabistab ja genofondi oma imeliste geenikestega rikastab, aga juhtus see, mis juhtuma ei pidanud, st Kratt :D Nüüd on mul teooria, et Šaarik on kas a) hull geenius, selline, kes leiutab vaheldumisi jalgratast ja elektrit ja naisi ei vahi, või b) pervert. Sest ronib mööda helectrat ringi. Khm.
Igal juhul mina ootan huviga :D
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 07. juuli 2005, 10:35

Ai kui lahe! Hea kui mõni ikke "saab," irw! Kuigi Bimmul oli sihuke nägu ja olek, et kah nüüd pole enam poissmees, aga näe... es tettu teda issiks... Võibolla kunagi kellegi teisega... Kuna ma nende kummagi vanemaid ei tea, siis ei julge ka Põntaga paaritada, kuigi mõlemad oleksid hirmsasti hakkamas küll...minu arust plika muud ei teegi kui lehvitab.. kõrvu, st.
Mis raamatu kirjutamisse puutub, siis on mul plaanis üleüldse loomalugusid kirjutada, sest neid on aja jooksul ikke kogunenud. Ja ma tahaks siis näha, kas pääsen maailmakirjandusse või ei!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu Bait ja helectra Kratt ehk siis Ropud ja Rõvedad

PostitusPostitas Siretike » 09. juuli 2005, 22:38

Oo jaa, päris vaimukas lugu oli :D
Seda üksteise hullumeelset tagaajamist võis päris naljakas näha olla :lol:
Aga jah...loodame beebipilte nii umbes 3 nädala pärast näha!
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 12. juuli 2005, 07:47

Aru ma ei saa. Kõigil õnnestub see "kogemata" paaritamine jne aga tartlastel ei õnnestu sugugi mitte see tahtlik paaritamine. Ei ole ju tuumapommi lõhkenud, et kõik emased - isased rotid suguvõimetud oleksid? :O
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 14. juuli 2005, 11:58

Ei, see on ülikoolilinn - naised emantsipeerunud ja puha, kus need lapsed siis enam - "jei mjiina ljabzi dahaa"! IRW! Ja küsisin arstilt järele, kas emane rott stressist ei tiinestu, ta vaatas mind nagu juhmakat. Aga seda olen minagi täheldanud, et kogemata juhtuvad igasugu asjad, kõige punnimise peale ja espetsiell - mitte smurfigit! Vazzdhikud!!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron