Katziku totud!

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 15. november 2010, 21:01

Veel ei ole jõudnud jah, kuigi mõtted koguaeg selle tipskini peal seal :wink:
Täna avastasin, et Jumbul on üks kasvaja nagu lõhki läinud või midagi. Suur punane arm on peal ja lõhnab ka imelikult. Auto läks ka täna remonti, ei saa arstile ka, kuigi ega pikka pidu vist temaga nagunii ei ole :sad:

Väiksed teevad ikka tsirkust, võtavad mind kui üht suurt atraktsiooni, mille peal on nii põnev turnida ja kui natuke kuskilt õrnalt näkitseda ka(eriti varbaid), siis saab veel kino ka. Üldiselt jooksevad voodi peal ning kui mind seal lebos pole, siis magatakse ühes nurgas suures kambas. Aga oi kui ma neid vaatama lähen, siis tulevad kõik sabad minu juurde kohe ja siis on lõbu laialt.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 27. november 2010, 16:33

Jumbul olid kasvatajate asemel hoopis abtsessid. Kuna enne pole ühelgi rotil seda olnud, siis ei oskanud seda arvatagi, mõtlesin aind, et kasvaja kohta paisusid need kuidagi liiga kiiresti. Nüüd aga mäda välja võetud ja Jumpsikul jälle parem ringi hüpata. Kaelal on üks väike kasvaja ainult. Paras jõehobu on ta ikka küll, peab dieedile vist panema..Ema, kes kunagi paaniliselt rotte kartis, topib neile ainult igapäev juustu, kuivikuid ja muud head paremat ette..Niiet, peab suurema koosoleku vist peres pidama :-) A millest need abtsessid üldse tekivad? Neid oli ikka 3 suurt ja erinevate kohtade peal täitsa..

Zumil on veel kehvemaks läinud, hingamine on nii jube juba, karv peaaegu täitsa maas ja silmadest-ninast tuleb porfüiini. Samas sööb ja jookseb ilusti ringi veel. Käin nunnutamas teda koguaeg, kunagi ei tea kui palju tal ju jäänud on veel :sad:

Tattnokad on ikka sama hullud, või isegi veel hullemad kui enne. Nitro on kusjuures esimene rott, kes puuri lahti muugib mul. Iga hommiku oli puurist väljas ta, lõpuks jäi mulle vahele ja nägin kuidas ta seda ülemist luuki hammastega lahti surus. Nüüd panen klambrid traatide taha kinni igaksjuhuks. Ise nii maru väike, aga vot kui tugev! :happy:

Mannukaga on ka väike mure. Nimelt tüüp kardab käesolemist. Võiks lausa öelda, et paaniliselt, kuna tal tõmbab lausa põhja alt ära :shock: . Muidu nuusib ja närib küüsi mul, ronib käppadega peale ka aga kui tahan kätte võtta, siis kohe paanika. Ei taipa enam mis tal viga olla võiks. Ometi nii hellalt ja õrnalt teen kõike, ei tea kas mingid halvad kogemused äkki?

Kõige suurem paks ikka peab karja jälgima.
Pilt
Pilt
Nitro käib keelt näitamas
Pilt
Pilt
Pilt
Paks üritab ringi keerata
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Kuldhai » 27. november 2010, 16:48

Vaene Zumi... :sad:
Hästi vahvad pildid! Viimasel pildil ma vaatasin, et on rotil ikka piiiiikk saba! :razz:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 11. detsember 2010, 18:58

Täna panime magama minu armsa Jumbukese. Vaeseke oli hakanud miskipärast enda saba närima ja luu oli lausa väljas. Ei tea kas tal olid siis suured valud ikka sees või midagi, tüüp oli muidu ikka nii energiline ja uudishimulik.

Puhka rahus kallis Jumbu!! :lein:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Riina1958 » 11. detsember 2010, 19:00

Südamlik kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 11. detsember 2010, 19:07

Kaastunne! :lein:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Eylishha » 11. detsember 2010, 19:50

Kaastunne :lein:
Rotiteraapia sõltlane!
Kasutaja avatar
Eylishha
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 143
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Amelia » 11. detsember 2010, 20:41

Sügav kaastunne! :(
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas roberta » 12. detsember 2010, 16:52

Siiras kaastunne!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 19. detsember 2010, 22:32

Tänud kõigile :-)

Zumi oli ka pikka aega shokis, paar esimest päeva tahtis ainult üksi olla. Eks ta on viimane ka sellest 6sest bandest...Mannu teeb ka edusamme, täna magas esimest korda teistega koos kiiges ja kätte võttes ei lasknud isegi täis mind :-) Muidu elas ta enamasti ainult oma tunnelis või magas Jumbu külje all. Muidugi oli ka aeg julgemaks minna juba, tüüp päris kaua siin olnud ja peaaegu sama suur kui Zumi juba.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 20. detsember 2010, 17:45

Täna märkasin esimest korda, et kõik uued on juba päris roti mõõtu. Tahtsin Zumit kiigu seest endale kaissu võtta ja urgitsesin seal, võtsin enda arust kõige paksema roti välja, kuid see oli hoopis Turbo...Täiesti uskumatu, kui kähku kasvavad. Kusjuures Nitro on temast ikka päris palju kergem ja veidi väiksem ka. Kõhud on kõigil juba korralikud.
Ning...Täna käisin Zoo Planetis uusi kalu ostmas ja sinna olid imearmsad rotipojad just pandud. Suutsin ma jee ilma ühe tibinata ära minna ju. Tüüp on aga väike kui kirp, müüja ütles, et umbes 4-5 nädalane..minu arust aga alles silmad lahti teinud. Nii väikest rotti pole enne näinudki ausalt öeldes. Samas aga sõi ilusti ja joomisega saab ka hakkama, nii ta ära võtsingi. Otsaees on tal selline hästi kihvt välgu kujuline laik ka, ülinunnu lihtsalt :happy: . Nimeks saabki Välk vist talle, poes tegi juba suure lennu maha ning üldse lendab oma suuruse kohta naljakalt palju ringi...Kodus tutvustasin teda muidugi kohe muttidega ka, hakkas ringi hüppama kohe, puuri sai siis läks ülla-ülla kohe sööma hoopis. Kõik asjad mis puuris on prooviti hammastega läbi, tehti puurile mitu ringi peale ning mindi Mannu kaissu magama. Vanad ei saagi vist aru mis asja ma neile sinna andsin nüüd, nuusivad ja vahivad teda lolli näoga, liiga väike, et rott olla vist :-D

Pilt
Tüüpilised mutid, võtavad kohe ringi päga ümber ja istuvad pähe, niiet seda polegi näha...
Pilt
Nitrokas:
Pilt
Isegi koera eelistatakse mulle
Pilt
Kõik jalutuskäigud lõppevad tavaliselt nii, et ikka kõige suurem vajub esimesena ära:
Pilt
Viimati muutis katzik 20. detsember 2010, 19:29, kokku muudetud 2 korda.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Eylishha » 20. detsember 2010, 18:34

Nunii, rotipesas on vist jälle beebibuum ...See uus "kirp" on küll vääägade nunnu, nu mai või , ajate titeisu peale :razz:

Peaaegu oleks unustanud: Palju õnne kah loomulikult!!!
Rotiteraapia sõltlane!
Kasutaja avatar
Eylishha
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 143
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 20. detsember 2010, 18:44

Palju-palju õnne!

Väike junn on väga minu Puru moodi. Värv tundub sama, aga ilmselt on Välk sellest pesakonnast, mis sel ajal, kui Puru ostsin, tagaruumis kosus. Kas seal mõni oranžim ka oli?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 20. detsember 2010, 19:28

Tänan tänan :rofl:

Kirp on nii vinge, et kui enne sülti keetsin ja kõrva tüki neile tõin, siis Välk virutas selle suurtelt ära ja pani plehku :-D . Suured ei osanduki muud teha, kui tagasi magama keerata, ei hakanud väikest piinama :-D

Välk on jah sellest teisest pesakonnast, rotipoegi oli niiiiiii palju seal, et oli võimatu lausa kedagi eristada, kuid paar tükki olid oranzimad küll minu arust jah..peab ikka ise ka tagasi minema, kui nad suuremaks kasvavad vist :A:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas rotipliks » 20. detsember 2010, 19:50

Isssakene, kas see junnike on tõesti rott või? Esimese pildi peal on ta täpselt nii suur, et ollagi kellegi junn, õiges kohas ka pildi peal veel. Maru võike see tüüp on ikka. Pöial-Liisi :razz:
Anna andeks, paljuuuu õnne ka titejunni puhul!!! :-D
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas cougar » 20. detsember 2010, 20:01

Aa, peitepilt - kus on rott? Vihje - kellegi lõua alt paistab imepeenike sabaots :) On mul õigus :D
Ja see koeraga pilt on megaarmas - hundikoertel on kõige ilusamad näod üldse!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Amelia » 20. detsember 2010, 20:37

Vau, ta on tõesti imeväike! Suured õnnitlused, tita näeb imeilus välja. :)
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 30. detsember 2010, 20:40

Jep, Cougar-tõesti see niidiots on Välgu oma :-D Tänud ka kõigile!

A tegelt välimus on petlik, Välk on tõesti kirbu suurune, kuid kui palju ta võib süüa!!! Uskumatu! Koguaeg näengi teda ainult söömas või magamas- enamasti söömas. All toas telekat vaatame, siis annan ka nänni neile ja selle kõik paneb nahka ikka kõige väiksem eks...Aga noh, kasvav organism, võib lubada :razz:

Tsirkust teeb ka parajalt muidugi. Üks õhtu tulin neile mammi tooma jälle ja kirp kadunud puurist..Otsin mis ma otsin, kuskilt ei leia! Ja vaatan veidi eemal oleva suure kirjutuslaua peale, kus see rahulikult ringi kappas :shock: . Täiesti uskumatu, ei tea kuidas ta ennast välja pressis puurist ja kuidas ta üldse lauale sai? See suht kõrge ja seinast ka eemal...Vapper igatahes!

Ja see aasta olid minu parimad jõulud/sünnipäev! Nimelt jõudis lõpuks kohale pakk Rat Warehousest...Oh seda rõõmu ja minu kilkeid kui kätte sain :-D , olin õnnelikumad kui rotid vist! Sputnik ja üks teine maja on nende jaoks täielik must-be nüüd. Kuskil mujal enam ei oldagi.

Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 17. jaanuar 2011, 12:50

Pole ammu midagi kirjutanud jälle siia, elu kulgeb ikka rahulikult. Rotid teevad ikka oma pättusi ja tatsavad niisama ringi.
Laupäevl tuli Nitrole abtsess põse peale, täna käisime arsti juures. Tüüp pandi narkoosi alla ja lasti mäda välja. Jõhkralt tuli välja seda, poleks uskunudki. Tibi ärkab praegu vaikselt üles alles. Antibiootikumid sai ka peale. Zumi käis ka kaasas, tal valehambumuse pärast oli üks ülemine hammas ära murdunud ja tuli lõigata veidi. Arst oli üllatunud lausa, kui rahulik tüüp oli selle peale... :-)

Lähen tohterdan nüüd oma tsikke edasi :happy:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 29. jaanuar 2011, 20:49

Pole pilte ammu pannud juba siia, seega väike seeria :wink:

Välk
Pilt
Pesa jääb ka kitsaks juba
Pilt
Meie üks bestikas Posu
Pilt
Pilt
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 29. jaanuar 2011, 20:51

Kas teil on tõesti rotid ja merisead koos? :shock: Kaklusi ei ole ette tulnud? Lihtsalt panid kokku? (Ma ei arva seda, et nad puuris koos elaksid)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas rotipliks » 29. jaanuar 2011, 21:03

Avvv, kuilahee, kõik loomad koos! :-)
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas mesimummu » 29. jaanuar 2011, 22:39

Nii põnv oli lugeda otsast lõpuni seda teemat!
Pai-pai kõikidele rotudele!
Väga vahvad sellid.
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 29. jaanuar 2011, 23:16

Merily- jah mul kõik rotid saanud merisigadega alati läbi. Võin rahulikult nad koos jooksma lasta ja ei tehta midagi. Pesevad lausa üksteist :-D Posul ka ägedam, üksi igav ja kui kokku saavad, siis räägib ja krudiseb nii armsasti nendega :happy:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 31. jaanuar 2011, 17:31

Vahva loomahunnik, eri suuruse ja kujuga. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 23. veebruar 2011, 19:05

...ja kuidas teil läheb?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 24. veebruar 2011, 12:04

Hmm, no kuidas võtta :-D Mul on selline tunne, et rotid tahavad maja üle võtta ja pean varsti välja kolima...
Õhtu otsa ainult tehakse toas pättusi, kaevatakse lilli välja pottidest ja kisutakse tapeeti seintelt maha(just panin uue tapeedi!) ja kes see pätt muu on kui mitte Mannu. Täiesti hulluks on läinud juba, õhtu otsa ajan teda toas taga. Kui pättuselt avastan, siis teeb oma kõige armsama mina-ei-tea-midagi näo pähe ja ei saa kuri ka olla. Eile näris veel esimest korda ühe juhtme ka läbi. Kui elukaaslane teada saab, et see tema supaka juhe oli, siis on pahasti...peabki uue juhtme järgi minema vist :-D Samuti käib ta mul läpaka peal nuppe ära korjamas. On täiesti normaalne, kui õhtu jooksul pean mitu korda neid klahve tagasi panema..Ehk saan kunagi video ka üles panna sellest, et kui kiiresti see tal veel käib :wink:

Nüüd õppis Mannu mingi eriti nõmeda kombe ära..nimelt tuleb näksab varbast kui midagi ei meeldi, või midagi tahab. Ja tead, päris kõvasti võtab vahepeal :dry: . Oi, ja kuna Preston(koer) ka hetkel toakoer on opi tõttu, siis see kantseldab ka rotte. Pigem küll vastupidi, et rotid kantseldavad teda...Mannu käib pesemas teda koguaeg, iseenesest armas vaatepilt, aga vahepeal läheb hoogu jälle ja hakkab Pressult karvatuuste lausa ära närima.

Nitrol ja Turbol on jälle oma missioon vist. Nimelt need kaks käivad mu põrandaliistude nurki ära tõmbamas ja toovad mulle laua alla neid. Kuidas neid võimalik nii kergelt ära kangutada on, ma ei tea..suht kõvasti on kinni ju :dunno: . Zumi on ka üks vana paterdis, teeb väikse ringi toas ära ja läheb magama tagasi, ei jõua enam lihtsalt liikuda eriti, ahmib õhku ka koguaeg :sad: . Välk on üldse omaette tegelane, kasvanud ta ka eriti pole..või ma ei tea ka. Ise koguaeg koos oled, siis ei saagi aru ju. Tüüp piiksub siiamaani igaasja peale, nagu väike hädapätakas. Mannu on ta oma hoolealuseks võtnud, kasib teda koguaeg ja õpetab oma lollusi edasi...

Ongi vist kõik :-D
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 24. veebruar 2011, 12:10

Einoh, igav teil küll ei hakka seal! :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas cougar » 24. veebruar 2011, 14:20

Oi kui lahe! Ja no lollusi, neid õpetatakse ja õpitakse ahvikiirul, see on ammugi teada nii laste kui loomade puhul! Aga no jaksu sulle selle kaagikarja kasvatamisel, või õigemini vaata, et nad sind ümber ei kasvata :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 24. veebruar 2011, 16:12

Sellised ongi õiged rotid, kes pättusi teevad. Ja sellepärast me neid ju armastamegi :). Vähemalt on teil igavus alatiseks kadunud :D.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 11 külalist