Kuldhai rotid.

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 12. mai 2008, 20:36

Minu armastus rottide vastu sai alguse 1999 aastal, kui ostsime Pärnust, Laine tänava loomapoest mustvalge isase roti, kellele panime nimeks Rossu. Varsti lisandus emane rott Roosi. Mõlemad elasid eraldi. Roosi oli ka kirju ja sain ta tuttava käest, kelle rotil olid pojad sündinud. Kahjuks ei elanud Roosi kaua. Viisin ta õue värsket õhku hingama ja ta sai liialt päikest...Tõime loomapoest uue emase, jällegi mustavalgekirju. Tema sai nimeks Roosi 2 ehk Rosin.
Rossu karv jäi järjest hõredamaks ja lõpuks viisime ta arsti juurde. Arst ei osanud midagi öelda, ainult seda, et ta on isase kohta väike, tuleks anda rohkem loomset toitu ja ilmselt on tal mingi hormonaalne häire. Arvas, et ega ta poegi vist ei saa. Ma olin kurb, minu Rossu ja ei saa poegi! Kodus hakkasime proovima...Panime Roosi Rossu puuri, algul Roosi tõrjus teda, käis sõda, aga peagi võttis omaks. Elasid mõnda aega, Roosi hakkas paisuma, oli lõpuks nagu padakonn! Tõstsin ta eraldi ja sündis 7 poega! Kõik terved ja elujõulised. :biglove: .Tahtsime teist korda veel poegi, kuid seda me poleks pidanud tegema. Roosi oli vist juba liiga vana, igatahes sündis vaid 2 poega, kes ei jäänud elama.
Jätsime ühe emase poja Roosile seltsiks ja nimeks sai ta Minni. Rossu suri 2000 a. oktoobris. Leidsin ta hommikul surnuna, kusjuures õhtul pandud toit oli ära söödud. Roosi suri insuldi tagajärjel, Minnil tuli piimanäärme kasvaja...Siis elasid meil 2 isast rotti, Maksi ja Villu. Maksi oli tumepruun ja Villu valge. Surid rahulikult vanadusse. Peale nende lahkumist tundsin, et rohkem rotte ei taha. Aga hiljuti hakkasin "Pisi" foorumit lugema ja avastasin rotid uuesti. Lõpuks oli selge, et rotid ma saama pean.
Pühapäeval käisime Tallinnas ja saime 3 armast rotipoega rutsa käest. Kolm poisut, üks helehall, teised kreemikad (beežikad). Plaanis oli Kristiinest veel üks rott osta, kuid seal olid kõik emased. Sõitsime Ülemistesse, seal oli mitu isast. Valisin välja ühe pisikese mustvalge. Vanem kui vendadekolmik, aga palju väiksem. Ülinäljasena asus kohe sööma ja terve tee sõi vahelduva eduga. Teiste poolt üle nuusutatud, võeti ta kohe kampa.
Puuri mahub kalkulaatori järgi 4 rotti, nii et nüüd on limiit täis. Algul hoidis kolmik ühte ja uustulnuk oli eraldi, siis moodustus kaks paari, nüüd juba magatakse kõik hunnikus koos. Magatakse ja müratakse vaheldumisi. Tahaks kogu aeg puuri juures istuda ja neid vaadata! :-D


Pilt Pilt
Viimati muutis Kuldhai 12. mai 2008, 21:31, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Diana » 12. mai 2008, 21:26

Ütlesingi kunagi, et Su unistus rottidest täitub kindlasti ja ongi. :-) Palju õnne!
Kas panid poistele juba nimed? Ja miks just neli rotti korraga?
Ning loomulikult oleks tore neid piltidel näha. :wink:
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas raheldeegu » 12. mai 2008, 21:41

Palju õnne! Väga armsad rotud on.
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 12. mai 2008, 21:50

Aitäh! Jah, nimed on pandud. Halli nimi on Rotsu, beežidel on võimatu vahet teha, aga nimed on Grossu ja Rotu, kirju on Krissu. Olen nii õnnelik! Ega ei uskunud, et niipea rotid saan. Loomi on juba isegi palju. Aga kui juba tütre nõusse sain, oli asi otsustatud. Abikaasa on ka rotifänn nagu minagi. Neli rotti sai võetud sellepärast, et puur mahutab neli! Muidu võiks neid ka rohkem olla! Arvan, et tegin õieti, kui kohe neljanda ostsin, pisikesed harjuvad kiiresti ja nad said koos korraga puuri minna. Hiljem oleks tulnud juba tutvustama hakata ja seda ma natuke kartsin.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Saara » 12. mai 2008, 21:52

Oh, varsti tuleb Sul ju nö rotipidamisjuubel :D !
Ning muuseas, Su uued rotid on minu plikade vennad :P Just needsamad, kes rutsa käest saadud. Pildi pealtki on näha- Su kreemikad poisid on äravahetamiseni sarnased minu kreemjate tüdrukutega.
Palju õnne igatahes :lol: !
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas samton » 12. mai 2008, 21:58

Palju õnne unistuse täitumise puhul! Ja palju õnne rotipoistele kah - sattusid nad ju neist väga hoolivate inimeste juurde. Ootame huviga Su pajatusi neliku tegemistest ja pättustest :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 12. mai 2008, 21:58

Oh kui vahva, see oli küll üllatus, aga väga tore üllatus! Sinna jäi veel kaks poissi maha. Raske oli valida, kõik ühtemoodi.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Viu » 13. mai 2008, 09:47

Õnnitlus ka minu poolt, erit meeldivad mulle nende käpakesed, roosad imepisikeste küünekestega, kirjul on hästi näha. Neil on kindlasti sinu juures hea olla, ja sul ka rõõmu palju. :-)
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Scratchy » 13. mai 2008, 14:08

Palju õnne! :) Väga armsad poisid.
Võiksid puuris täispikkuses pildi ka teha.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Loomahull » 13. mai 2008, 16:01

Palju- palju õnne rotipidajate ridadesse saabumise puhul! :happy: Vaadades pilte sinu nelikust tuleb mul ka meletu rotiisu peale. Nii armsad ja pisikesed, minu rotid juba suured volaskid. :lol:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas tirinipi » 15. mai 2008, 11:51

Palju õnne!
Väga ilusad poisid :-)

Kas võiks näha pilti tervest puurist? :ups:
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 15. mai 2008, 13:19

Aitäh! Mõtlen siin, et kahjuks ma esimeste rottide ajal ei olnud veel nii tark nagu praegu ja sai mitmeid vigu tehtud. Lugesin ainult raamatut "Mul on kodus rott", aga nagu nüüd selgus, seal ei vasta kaugeltki kõik tõele. Rossust veel niipalju, et kui esimesest postitusest võis jääda mulje, et ta oli haige rott, siis tegelikult ei olnud. Karv läks hiljem jälle tihedamaks ja ta elas normaalse vanuseni.( saime ta juba suure rotina). Üritan õhtul pilte panna. Pisikesed on aktiivsed ronijad, muudkui kõõluvad puuri küljes. Praegu neid vaadates tundub, et nad on juba suuremad kui tuues. Puur ei ole eriti "fotogeeniline". Poisud elavad endises jänesepuuris, aga kuna võrevahed on neile praegu liiga suured, siis panime tihedama võre ümber, et nad välja ei saaks. Ja kuna meil ei olnud painduvat traati, siis sidusime mõned kohad paeltega kinni, nii et puur on tutiline! Pikkus on 1 meeter, laius 54 ja kõrgus 45 cm.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas nuuu » 15. mai 2008, 16:41

Sooviksin ka sulle siis rotude puhul palju õnne :-)
Vaatan, et järsku paljudele on hakanud need imelised olevused meeldima :biglove:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 15. mai 2008, 20:50

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas rutsa » 16. mai 2008, 10:18

Tere,

Kui meile sai selgeks et varsti on Krässul pojad sündimas, ei kujutanud ma ette mis saama hakkab, minu eesmärgiks oli kõikidele rottidele head kodud leida.7 pojale suutsin armastavad ja hoolivad peremehed leida,kahjuks 2 poisiklutti ootavad veel koju minemist.Mul on südamest hea meel et nad said nii hoolivad peremehed endale,soovin et nad toovad argipäeva palju rõõmu ja õnne.
Varsti teen ka oma pere rottide tutvustuse :-)
Kasutaja avatar
rutsa
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas nuuu » 17. mai 2008, 20:38

Beezid tunduvad piltidel pigem valgetena :razz: Ega minul oli Bellaga nii. Alguses oli valge, siis läks beexikaka ja nüüd on mingi keskmine valge ja seljapel punased karvad. Nagu rooste värvi karvad :8
Igatahes armsad nublud! Vedas neil, et said kohe hakata suures grupis elama. Minu arust onb isegi kahel rotil igav. Koguaeg üks ja sama kellega suhelda, aga neljakesti poole toredam juu.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 21. mai 2008, 08:56

Beežid on ikka tõelised beežid, mitte valged. Nuuu, vaata seda pilti, kus nad peremehe süles on, seal paistab välja, et mustvalgel Krissul on päris valge ja teine kõrval on kreemikas. Rotud muutuvad iga päevaga suuremaks ja armsamaks. Tuduvad mütsi sees. Järasid voodrisse augu, just nii suure, et mahub sisse-välja käima. Nüüd madistatakse mütsivoodri vahel ja tehakse sinna vist pesa.

Pilt
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Viu » 27. mai 2008, 16:33

See on imearmas pilt ja kui hea, et pereliikmed ka nendaga harjunud on. Mulle see hall meeldibki kõige rohkem välimuselt, aga arvuti kuvar võib värvi ka muuta. Siin ta paistab sama värvi olevat kui te hall kiisu. :-)
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas rutsa » 27. mai 2008, 16:39

Tere,
See hall rotike peaks olema sinine-oma isa järgi, aga eks seda näita aeg,kelle moodi ta läheb.
Kasutaja avatar
rutsa
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas nuuu » 30. mai 2008, 17:59

Tõesti beezid mis beezid teil :-)
Palju paisid siis ja maiseid anna neile siis minu poolt :-)
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 31. mai 2008, 19:58

Rotid on ära paitatud ja täna tegin jälle pilte. Üllatus on see, et poistel on kõtud juba nii paksud, et nad ei mahu enam läbi jänkupuuri võrede. Pea suruvad läbi, aga siis jäävad kinni! Praegu veel kindlat bossi pole välja kujunenud. Kõik tunduvad võrdsed, kuigi üks beežidest nagu üritaks rohkem teisi pikali sikutada. Rotsu (hall) on kõige julgem. Hüppab toolilt maha! Toitudest maitseb neile väga keedetud muna ja pudrud. Pakkusin neile pirni - ja kujutage ette, ei maitsenud.Söödi, aga rohkem tallati niisama otsas ja veeti laiali.

Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 10. juuni 2008, 18:24

Rotud on kõik kahekuused ja meil elanud nüüd kuu aega. Kui pihku võtta, siis on tunda, et hakkavad juba õige roti mõõtu minema. Rotsu on endiselt kõige julgem ja närijam. Külas olles oli ta ainuke, kes julges transapuurist välja diivani peale tulla. Krissu on kõige arem ja ettevaatlikum. Kui ta võõrastab, siis üritab ennast märkamatuks teha. Ta on ka ahne kogujarott, kes kiiresti asub kaussi tühjendama ja jookseb naljakate lühikeste hüpetega toidupala hambus minema. Kasvult pisike, aga kõvahäälne piiksuja. "Kaksikud" Grossu ja Rotu on väga aktiivsed puuri küljes ronijad ja üks neist domineerib pisut.
Magamisharjumused on neil suht askeetlikud. Mugavat pesa ei osata ehitada, riidetükid ja vetsupaberid veetakse lihtsalt laiali ja põõnatakse kus juhtub. Ainult müts on populaarne koht. Peaaegu üldse ei taheta süüa pirni, banaani, rosinaid, pähkleid ja päevalilleseemneid. Kõik muu kaob kiirelt kausist.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Viu » 10. juuni 2008, 20:00

Väga huvitav toiduvalik! Kõik minu lemmikud asjad lükatakse kõrvale. Me siis sobiksime hästi kokku :-)
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 21. juuni 2008, 20:32

Ah et maasikas? See küll süüa ei kõlba.
Pilt
Ihih, meil ei tee keegi vahet!
Pilt
Mis toimub? Ärge segage!
Pilt
Kas sina julged hüpata? Mina ka mitte!
Pilt
Kuhu kõik kadusid?
Pilt
Kaskadöör.
Pilt
Viimati muutis Kuldhai 30. september 2008, 12:58, kokku muudetud 4 korda.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas cougar » 21. juuni 2008, 20:41

Nii vahvad :D :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Mercar » 21. juuni 2008, 21:18

Väga vahva on neist lugeda ja pilte vaadata, siiski tuletaks meelde selle foorumi osa kodukorda (teemat vaadates pealkirja kohal link "Selle foorumi kodukord"

Kus kirjas:
Kissu kirjutas:Neis foorumites on teemadesse piltide lisamine vägagi teretulnud. Samas ei tohiks pildi pikem külg ületada 650 pikslit ning ühele teema leheküljele ei tohiks lisada üle 15 pildi. Pisipilte, mille pikem külg ei ületa 100 pikslit ning millele klikkides avaneb suurem pilt, võib lisada rohkem. Need reeglid on loodud selleks, et ka aeglasema interneti ühendusega kasutajatel oleks siiski võimalik mugavalt vaadata neid teemasid.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Kuldhai (Teema autor) » 21. juuni 2008, 21:37

Vabandust. Tegelikult arvasin, et tuleb juba teine lehekülg, aga ei, kõik läksid esimese alla.
Tõesti, tõesti, ka maasikaid ei söödud, veeretati niisama käppade vahel ja näkitseti natuke ja mängiti nendega jalgpalli. Järgmisel päeval pakkusin neid järgijäänud marju jänesele, kes ei vaevunud nuusutamagi ja nii rändasid mammud edasi koerakaussi. :razz: ,seal nad vedelesid veel mõnda aega, enne kui ära söödi.
Nüüd on nii, et tehakse pesa, riiuli alla hämarasse nurka. Sinna kogutakse riided-paberid kokku ja ronitakse nende otsa magama. Sinnasamasse ka pissitakse ja hommikul tuleb puhastus teha. :roll:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas Mercar » 21. juuni 2008, 22:30

Kui mul veel rotid olid siis osad ei teinud maasikatega midagi, ülejäänusid oleks olnud hea moosi jaoks marjade puhastamiseks kasutada. 2 või 3 rotti (kuuest rotist) harutasid maasikal tupplehed küljest.
Ei mari ega lehed polnud söödavad aga lahti harutamine tundus kohustuslik olevat :)

Seega rottide puhul üsna tavapärane et maasikas süüa ei sünni.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas nuuu » 21. juuni 2008, 22:58

Igatahes toredad pildid ja ma vaatan, et nad nii suureks kasvanud.
Igatahes õekesed tervitavad vendasid :biglove:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuldhai rotid.

PostitusPostitas samton » 21. juuni 2008, 23:13

Kuidas Sa tegelikult ikka siis ikkagi neil beežidel kaksikutel vahet teed?

:ot: Huvitaval kombel on minu rotid vist küll kõik maasikatest vähem või rohkem lugu pidanud. Talvel sügavkülmast võetuid söödavaks ei peeta (ehkki need samamoodi oma aiast pärit), ent värskelt pistetakse ontlikult nahka. Ära ei põlata ka värskeid metsmaasikaid.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist