Udi ja Piuksu

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Lind1100 » 02. oktoober 2018, 12:08

Tore, et op hästi läks. Natuke murelikuks teeb, et ta niidid ise kõrvaldas (kui just pole need iselagunevad õmblused?), aga koera steriliseerimisest on meeles et nt kõhukelme paraneb kahe päevaga ära küll. Ehk siis vast on piisavalt paranenud...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 02. oktoober 2018, 14:56

Arst ütles, et niidid kukuvad ise ära. Seega pole vist vaja muretseda.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 07. oktoober 2018, 10:38

Haav on nüüd täiesti kokku kasvanud, niite enam ei ole ja mingit eritist haavast ei tule. Mul on terve tuub alles rohtu nimega Zeromast 600mg/3,6g Kasutasin seda ainult kahel korral, kui haav veritsema hakkas. Kui keegi vajab seda, siis võin anda.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 17. oktoober 2018, 13:19

Manna sabajuurele tekkis suur hallikas-pruunikas laik. Koon on sama värvi. Manna on täis lusti ja rõõmu. Vaatasin, kuidas Manna lapsega mängib. Kõik kolm kükitavad puuri taga. Laps istub põrandal ja loeb, ei tee rotte märkamagi. Manna hiilib vaikselt, lapse juurde, et teda nt kasvõi naksata ja siis välkkiirelt plehku pista. Hiilib ikka lähemale ja lähemale, ise koguaeg valmis põgenema. Punastes silmades põleb kaval tuluke. Peaaegu puudutab nina inimolevust kes pole midagi märganud ja siis..... teeb laps äkilise liigutuse Manna poole ja ütleb:"Urrrrr.." Manna kargab ootamatusest õhku ja jookseb tuhatnelja puuri taha, teistele rottidele selga. Kui Manna oma koslepi teistelt rottidelt kätte saab, kordub kõik uuesti. Seekord jookseb valge rott kareldes täisringi ümber puuri, keerab otsa ringi ja hakkab uuesti ülima kannatlikkusega hiilima. :D

Olen nüüd mõnda aega rottidega oma elamist jaganud. Rotid on väga targad ja toredad lemmikud. Rottidega saab palju nalja, kuid Udi, Piuksu ja Manna on ka viimased rotid minu elamises. Ma ei sobi rotipidajaks, kuna olen liiga tundliku ninaga. Need kolm aastat kannatan nendega kaasneva haisu ära, kuid siis on ka kõik.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Kuldhai » 21. oktoober 2018, 16:55

Mõningane hais on paratamatu, päris ära seda ei saa. Mul nad lasevad kõik riiulitele ja muudkui käin vetsupaberiga pühkimas. Rullid kaovad imekiiresti, vahel ujutavad oma elamise nii üle, et isegi sabad tilguvad...Kui nad söövad putru ja puuvilja, siis lasevad kui koerakutsikad :razz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 22. oktoober 2018, 12:38

Võibolla on mingi nipp, kuidas saab puurist haisu täiesti ära. Kuid rottide kasukast ei saa küll haisu välja, sest nad ju pissivad üksteisele selga. Kui lasen rotil enda peal pikemat aega joosta, siis haisevad ka mu riided. Võibolla ainult siis ei haise nende kasukas, kui üksikut rotti pidada.

Nb. Manna kõrvad hakkavad tumedaks muutuma.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Lind1100 » 29. oktoober 2018, 19:24

Mul lõhnas kaadervärk pigem allapanu järgi (allapanu vahetades kord nädalas) -- aga mul oli ka 6-7 roti puuri kohta 2 rotti. Üksteisele selga laskmist ei harrastatud, aga kiiged lasti küll kõik kohe täis, neid võis küll iga teine päev vahetada. Mingi pikema aja peale suudeti muidugi võred ka kokku pläkerdada, ja siis ei jäänud muud üle kui need survepesuriga üle lasta. Kui survepesurit poleks olnud, siis oleks küll tüütuks läinud (mingi harjaga puhtaks nühkida), aga survepesuriga oli ~20 min.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 30. oktoober 2018, 10:12

Ma kaldun arvama, et see puur mis mul on, ei sobi rottide pidamiseks. Puuri konstruktsioonis olevad tühimikud lähevad haisema, kui sinna rotipiss satub. Seda ei saa pesta ka. Märjaks saades haiseb veel hullemini. Praegu puur ise enam nii hullusti ei haise, sest konstruktsioonivahed on tõenäoliselt pärast viimast pesu, lõpuks ära kuivanud. Siiski pean koristama rottide wc nurka iga päev korra ja suurem koristus üle päeva. Hetkel kasutan tavalist saepuru. Piss, mida saepuru pole endasse imanud, haiseb tugevasti. Nt kui pissitakse plastiku peale või pesa sisse. Lisaks üksteise täis sirtsutamisele panevad kasuka haisema ka pissised pesad. Pesasi vahetan kord nädalas. Huvitav on see, et on päevi kui nende kasukas pissi järgi ei haise, kuid on päevi kui hais on jube. Vbl on neil siis mingid arveteklaarimised käsil või tugevdavad oma sõprussuhteid.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Riina1958 » 31. oktoober 2018, 20:03

https://www.kika.ee/et/vaikesed-loomad/ ... ersal.html
Mina kasutan puuripõhjas kassigraanuleid, see imeb küll ja erilist haisu ka pole. Zooplus.de saab üsna odavalt. Olen ka mõelnud, et kas need suured kotid, mida näiteks K-Rauta müüb, ka kõlbaksid allapanuks? Esialgu ma neid ostma ei pea, mul hästi suur tagavara.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 01. november 2018, 09:53

Oo, seal on isegi soodukas suuremale kogusele. Mõtlen sellele. Kipun siiski arvama, et probleem pole meil niivõrd allapanus vaid puuri konstruktsioonis. Puur ise on küll väga mahukas ja ilus. Kulukas oleks seda hakata välja vahetama, sest väiksemat puuri küll ei taha. Või on viga toidus, mida rottidele annan? Kas toit võib panna pissi ja kaka nii hullusti haisema? Burgess graanulid on ju väga hea toit. Muud toitu saavad nad umbes 5 protsenti põhitoidust. Eile andsin neile igale ühe makaroni, täna panin puuri ühe näritud kanakondi. Üleeile said graanulitele lisaks pool teelusikatäit hakklihakastet. Rotid on meil väga hea tervise juures. Ei ole üle ega alakaalus, karv läigib, rõõmsad, silmad säravad. Arvan ikka, et see hais on rottidele omane ja mina olen liiga tundliku ninaga. Kui nad paar pabulat lasevad, tunnen selle kohe lõhnast ära ja selleks ei pea ma ninapidi puuri ronima.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Riina1958 » 01. november 2018, 14:34

Hetkel ongi Kikas natuke odavam kui Zooplussis. :o
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Lind1100 » 07. november 2018, 20:32

Ühel juhul on küll kohe tunda, kui rotid pabuldanud on - siis, kui kõht natuke lahti on. Siis on terve tuba haisu täis. Tavaliste kõvade pabulatega mitte, kui just päris kõrval ei seisa. Teoreetiliselt muidugi võimalik, et just see konkreetne toit justnimelt neile rottidele ei sobi...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 26. november 2018, 15:05

Manna on suur lakkuja. Nii kui käe puuri pistan, limpsib ta hoolega mu sõrmed üle. Eriti, kui olen eelnevalt käsi seebiga pesnud. Seep meeldib neile. Ükskord sai üldpuhastusvahend otsa ja pesin nende pissinurgad seebiga puhtaks. Rotid hakkasid pissinurkasi lakkuma :p Loputan küll korralikult, kuid neil on väga terav haistmine. Kõik kolm tahavad väga süles olla. Piuksu on süles küllaltki valvel olekus. Hoiab sabaga nagu konksuga käsivarrest kinni ja silmad lähevad suurest julgusest punni :D Manna on igavene rahmeldis ja saba on tal nagu Piuksulgi-konks. Väikese liialdusega öeldes, tuleb ta saba käe küljest lahti kangutada, kui ta sabaga sellest kinni on haaranud. Udi on süles täiesti lõdvestund. Tunneb end ülimugavalt. Saba jätab lihtsalt tilpnema kuhu juhtub ja lubab endaga peaaegu kõike teha. Huvitav on see, et Udi ja Piuksu kõrvad on veelgi suuremaks kasvanud, nagu kapsalehed.
Rotid on kenasti kaalus, ei ole üldse paksud. Uurisin vahepeal erinevate rotitoitude kvaliteeti ja hinda. Tuleb ikkagi välja, et burgess on vähemalt praegu kvaliteedi ja hinna suhtes kõige parem ja soodsam toit. 3 rotti söövad praegu 1,5kg graanuleid ära umbes ühe kuuga. Raisku läheb vbl pool peotäit. See on toit mida Udi, Piuksu ja Manna on siiani väga hästi söönud ja mis on neid küllaltki tervena hoidnud. Kui ma leian mõne samas hinnaklassis hea graanultoidu, siis proovin ära.

Udi ja Piuksu saavad mõne päeva pärast aastaseks. Neil on tõesti lühike elu. Aasta koos nendega on möödunud nagu üks nädal.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Kuldhai » 01. detsember 2018, 10:00

Udi ja Piuksu on nüüd aastased? Meie tüdrukud soovivad palju õnne ja tugevat tervist! :cake:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 02. detsember 2018, 13:28

jaa, on täiesti aastased :)
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 29. detsember 2018, 11:04

Eile avastasin Piuksu kõhu alt mügariku. See on paremal pool, kõige viimase, alumise tissi taga. Tiss on mügariku pealt justkui paistes, nagu oleks tegemist mingi põletikuga. Mügarik ise tundub olevat samasugune nagu Udilgi, kui välja arvata see põletikulisus. Kui Udi ei näidanud välja et haigus talle häda teeb, siis Piuksu on veelgi mornim kui varem. Ta ei taha pikalt mängida ja on tujukas. Esimesel võimalusel lähen temaga arsti juurde.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 04. jaanuar 2019, 11:02

Piuksu olukord on endine, ainult turse kõhu alt on kadunud. Mügarik naha all on sama suur. Sain järgmiseks nädalaks aja arsti juurde. Ei taha, et Piuksu ära sureb, sest ta on meil kõige kiiremini õppiv rott. Ahnus teeb ta nutikaks.
Temaga arsti juurde minek on paras pähkel. Piuksu on väga ettevaatlik ja nõrganärviline. Võõras kohas läheb tal kõht lahti ja ta muutub täiesti metsikuks. Kui ta koduski vales toas põrandale panna, seisab Piuksu hirmunult ühe koha peal. Kui ma tal ümbert kinni võtan, hakkab ta meeleheitlikult karjuma nagu väike põrsas. Mul on tunne, et kohe ta hammustab mind. Õnneks pole seda juhtunud. Piuksu oli juba meile tulles nõrga närvikavaga. Põdes pikalt kohavahetust ja kui ma teda kööki viisin oma õlal, siis oli pärast mu selg kakatriibuline.

Õpetame rottidele uut trikki. Nad peavad käskluse peale peopessa hüppama. Algus on paljutõotav. Rottidel on juba selge, et maiust saab siis, kui nad nelja käpakesega peopesas on. Järkjärgult kasvatame kõrgust, kuni nad peavad pihku saamiseks hüppama.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 08. jaanuar 2019, 15:44

Piuksu käis täna operatsioonil. Bussis oli Piuksu nii hirmunud, et piuksus haledalt. Arsti juures ei julgenud ta ennast peaaegu üldse liigutadagi. Ta pissis hirmust mulle näpu peale. Stress oli silmaga nähtav, see tegi roti uimaseks. Õnneks läks operatsioon hästi. Kasvaja polnud suur, vbl väikese küüne suurune. Kuid arst ütles, et see kasvaja näeb kole välja. Kui eelmise roti kasvaja oli roosa, siis see kasvaja on pealt tumedate laikudega. Hea, et kasvaja sai kiiresti eemaldatud.
Piuksu toibub narkoosist. Ta on palju rahulikum kui Udi oli. Piuksu ei ukerda ringi vaid lamab rahulikult. Karv on turris ja silmad punnis peas, kuid ta tuleb minuga kohe kontakti otsima, kui tema puuri juurde lähen. Juua ta veel ei taha või ei saa.
Kõik protseduurid arsti juures läksid maksma 93.78 Sain seekord odavamalt, kuna mul on antibiootikumiga haavaliim kodus olemas.

Rottide pidamine on ikka väga kallis hobi.

Kui Piuksut kliinikusse viisin, hakkas praktiliselt kohe transportpuur imelikult haisema. Arvan, et Piuksul tekib hirmust mingi spetsiifiline hais. Selline magus ja läppunud lehk. Nagu mädanenud maasikas. :-S
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 09. jaanuar 2019, 09:45

Piuksu on narkoosist täielikult taastunud. Juba eile hilisõhtul suutis ta toetuda kahele tagumisele käpale, pesi ennast ja limpsis vett, sõi. Kuna ta ei osanud kõrvitsaseemet ära koorida, jätsin ta ööseks veel abipuuri.
Hommikul krõbistas patsient kõrvitsaseemne oskuslikult kestast välja, tõmbas silmad vidukile ja nosis mõnuledes maiuspala ära. Teised rotid olid taaskohtumise üle rõõmsad. Muudkui nuuskisid õekese sabaalust ja lakkusid ta koonu. Koonu lakkumine, on minu jaoks täiesti uus avastus rottide juures. Udil, Piuksul ja Mannal on omavahel väga tugevad sõprussuhted.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Lind1100 » 10. jaanuar 2019, 20:39

Tore kuulda, et operatsioon hästi läks... Jõudu ja jaksu Piuksule!

Mul, tundub, et oma rottidega vedas... Kaheksast oli kasvajad vaid ühel, ja sedagi alles kahe poole aastaselt. :umm:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 11. jaanuar 2019, 18:21

Loodan ka, et rohkem nende kasvajatega jändama ei pea. Udil ja Piuksul on üks vanematest sama. Tõenäoliselt sealt see probleem alguse sai.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Kuldhai » 12. jaanuar 2019, 14:54

Rõõm kuulda, et op õnnestus. Jõudu ja jaksu uuel aastal!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 14. jaanuar 2019, 21:09

Piuksu haav läks osaliselt lahti. Panin sinna rohtu, mis selleks puhuks on ette nähtud. Homme saab näha, kuidas rohi mõjus.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Kuldhai » 16. jaanuar 2019, 15:20

Tere! Kahjuks mul kuidagi ei õnnestunud sõnumile vastata, seega vastan siia. Praegu mul pole puuri vaja, nii tüdrukutel kui poistel on suured puurid olemas. Aitäh pakkumast!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 16. jaanuar 2019, 15:57

Piuksu haav on paremaks läinud, tänu rohule. Paraneb kenasti.
Puuri asjus võib ka sinna kuulutustesse vastata, kui kellelgi on huvi ja sõnumit saata ei saa.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 19. jaanuar 2019, 19:25

Udil on uued kasvajad tekkinud kummgi kaenla alla. Otsustasime panna ta magama, kui kasvajad tema elukvaliteeti segama hakkavad. Tundub, et kasvajad kasvad sama kiiresti, nagu esimene kasvaja kasvas.
Piuksu haav paraneb hästi. Loodan väga, et tema kasvaja ei jõudnud siirdeid ajada.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Riina1958 » 21. jaanuar 2019, 15:04

See on raske otsus. Tunnen kaasa :better:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 24. jaanuar 2019, 07:40

Manna sai 22 jaanuar 6 kuuseks.
Piuksu haav on kinni kasvanud, kuid kõhu all on uus kasvaja. Väike tihke terake, vanast kasvajast üleval pool. Operatsioonid pikendasid Udi ja Piuksu elu ainult mõne kuu võrra. Piuksu kohta hinnangut veel anda ei oska, kuid Udi kasvajad kasvavad ikka väga kiiresti. Vbl saab ta meid rõõmustada veel veebruaris. Poleks arvanud, et rottidega nii palju muret on. Võtad nad lemmikuks, näed vaeva õpetamisega ja juba surevad ära. Kui Manna üksi jääb, siis jääb. Uusi rotte ma juurde enam ei võta. Olen natuke pettunud.

Kui keegi tahab oma külmkappi igaks juhuks haavaliimi, siis mul on järel seda. Usun, et sügiseni säilib see küll. Kahju kui hea asi lihtsalt raisku läheb. Sellega on hea rottide haavu liimida.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 15. veebruar 2019, 17:35

Rotid said täna endale uue puuri. Suur puur on müügis. Kui soovite, siis kuulutustest saab lähemalt vaadata.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Udi ja Piuksu

PostitusPostitas Lind1100 » 18. veebruar 2019, 17:07

Kurb kuulda... Ilmselt sõltub see päris palju geneetikast - vast on "perekonnas" mingi kasvajaid soodustav mutatsioon... :-(
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist