Harry

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Harry

PostitusPostitas Rotidjahamstrid (Teema autor) » 18. august 2015, 08:13

Kunagi juba postitasin, aga see oli eelmise kontoga.
Niisiis, olin Tallinnas, just äsja käinud laulupeol. Mõni aeg tagasi oli mul vanadusse surnud minu Kuldhamster Kaku. Ööbisime Tallinnas meie sugulaste pool ja nagu alati, andis üks sugulane, meile, lastele, 20 eurot. Nojah, kui laulupeol ja muudes kohtades käidud, hakkasimegi siis tagasi Otepää poole sõitma. Sõitsime läbi ka tartust, kus peatusime lõunakeskuses. Kui juba sinna minek, ei jää kunagi ka Zooplanetis käimata. Siis ma mõtlesingi, et tahaks kedagi, just eriti rotti (varasemalt oli see juba olnud minu suur unistus, aga selle asemel saime hoopis Kuldhamstrid). Ma mõtlesin juba nime ka valmis: Harry. Niisiis läksin rotte vaatama. Kõige alumises puuris olid sellised hästi pisikesed, aga selliste vastu mul erilist huvi polnud. Ja siis avastasingi, et üleval on kaks isast rotti. Kutsusin siis müüja ja ütlesin, et tahan rotti osta. Mis kõige põnevam, algul hakkas ta toda teist rotti sealt puurist püüdma, aga kuna ta ei andnud ennast kätte, püüdis ta siis lõpuks kinni Harry. Huvitav mõelda, et kui ta oleks tolle roti kätte saanud, siis mul oleks praegu hoopis keegi teine seal puuris, nimega Harry. Ja minu Harry oleks teab kus. Siis läks sõit kodu poole. Mu vanaema oli varemalt rotte veidi kartnud, aga tänu Harryle sai ta sellest hirmust üle. Ega mu ema temasse ka alguses lausa armunud ei olnud.
Mina olin muidugi harjunud hamstritega, et kohe kui koju saad, on võimalik kohe kätte võtta neid. Või noh, et võimalikult kiiresti harjuvad ära. Ja rottidest ei teadnud ma eriti midagi. Ja siiis ma hakkasin teda keelitama välja tulema. Lõpuks võttis mu õde ta kinnises ruumis välja ja siis hakkas kõik ainult paremuse poole liikuma. Nüüdseks on ta mulle suurepärane ja armas kaaslane, ootab praegugi, et ma ta üles korrusele mängima tooks :-) Heaküll, ma pean nüüd lõpetama. Ja Harry soovib kõigile rottidele ja nende omanikele päikest :-D
Kasutaja avatar
Rotidjahamstrid
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Harry

PostitusPostitas roberta » 20. august 2015, 18:36

Tere tulemast, Harry-poiss! Minu 5 rotiisandat tervitavad koos minuga. :)
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Harry

PostitusPostitas Rotidjahamstrid (Teema autor) » 22. august 2015, 08:55

me Harryga tervitame vastu! :)
Kasutaja avatar
Rotidjahamstrid
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Harry

PostitusPostitas RotiMusi » 25. august 2015, 19:37

Tervitame Harryt Aaduga. Kahju ainult, et omavahel läbi ei saa :(
Kasutaja avatar
RotiMusi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 18
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Harry

PostitusPostitas Lili » 26. august 2015, 07:19

Soovitan teil läbi lugeda rottide tutvustamise teemad. Uut rotti ei saa ega tohi kohe "vana olija" puuri pista ja loota, et oma territooriumi kaitsma ei hakata!
Rottide tutvustamine on aeganõudev protsess, mis tuleb etappidena läbida.
Kindlasti nad hakkaks omavahel läbi saama, kui te vaeva näeks selle nimel...
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus


Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline