Rotipapa tegemised

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Brix » 26. juuli 2013, 16:49

Super tore, et Robert endale sõbra sai. Väga lahe pisike ja mis vägevad vurrud! :)
Edu tutvustamisel!
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 27. juuli 2013, 16:43

Uudiseid väga praegu ei ole.Selles suhtes et Robert ja Villu ühte puuri loomulikult veel kolinud ei ole ja nii pea ei koli ka.Praegu on puuri lähestikku ja nad nuusutavad üksteist läbi võrede.Robert tahab koguaeg Villuga kokku saada.Pistab oma käe puurist välja,nina ka ja hakkab siis kätt liigutama,nagu tõmbaks endale midagi.Ei tea kuidas loomi õieti tutvustada sest ükskord juba hiirtega läks pahasti ja peale seda olen olnud väga ettevaatlik loomade tutvustamisega.Loodan et seekord siis õnnestub aga hetkel ei oska veel midagi öelda.Aga varsti loodetavasti tuleb pilte ka :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Merily » 27. juuli 2013, 16:56

Tutvustamisega on see reegel, et mida kiiremini, seda parem, sest iga päevaga jääb rott vanemaks. Minu praktika on vähemalt seda näidanud, et mida kiiremini uustulnukad vanade olijatega kokku panna, seda lihtsam mul endal pärast on. Loe usinasti erinevaid tutvustamise teemasid (neid meil pisis on), pane üht-teist kõrvataha ja hakka aga pihta :). Mina näiteks esimese sammuna panen rottidel alati ninad kokku (st uus on siis endal käes ja teised on oma puuris). Niimoodi näen ära, kuidas suhtutakse, kas hakatakse trampima või nuusitakse lihtsalt uudishimulikult. Mis kõige tähtsam - ise pead rahulikuks jääma ja mitte iga kriuksatuse peale kiljudes appi tõttama. See viimane võib esimestel tutvustamistel küll üsna võimatu tunduda... Tean omast käest :D
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas cougar » 27. juuli 2013, 17:11

Merilyl on õigus. Mida rutem, seda parem. Mina olen teinud nii, et puhastanud vana olija puuri ära - no mitte lausa steriilselt puhtaks, et veidike ikka vana lõhna ka jääks, pannud uue aluspanu ja lasknud siis tite sinna puuri. Lasknud tal mõnda aega olla - vana roti võib siis panna titepuuri seniks - las nuhkab seal ohutult. Või sisustanudki uue puhta puuri ja ikka jälle titt esimesena sisse ja umbes mõni tund kuni ööpäev seal kodunenud ja siis vana rott sisse. See kehtib eriti just isaste puhul, emastega on olnud märksa lihtsam - titt või tited sisse, uksed kinni, nämmi ka ja valmis. Minu kogemus näitab, et isastega on see veidi pikem protsess, kuna nad tahavad kangesti kõike nuhkida ja nii - emased on emalikumad või tädilikumad ja pole nii potensiaalselt agressiivsed. Aga vähemasti minu isasedki on olnud hästi leplikud.
Võid ka titte enne ise hoolega nätsutada, kui ta laseb - siis on sinu lõhn tema küljes ja seegi rahustab vana rotti - näitab, et on turvaline ja pole midagi vaja teha. Aga eks ikka soovitatakse veeprits igaks juhuks käepärast hoida.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Kissu » 27. juuli 2013, 21:03

Suuremale kambale noort tutvustades tasub tõesti vahel seda ka kiiremini teha, aga üksikule vanemale rotile uut rotti tutvustades EI TOHI kiirustada! See võib lõppeda väikesele rotile väga kurvalt ja tõsiste kehavigastustega. Üksikud rotid on väga kaitsvad oma omandi (seal hulgas puuri ja inimese) osas (kümneid ja kümneid kordi rohkem, kui suuremas kambas elavad rotid). Alles hiljuti küsis üks foorumlane minu käest privas nõu. Ta üritas oma pea 5 kuud üksi elanud rotile tutvustada noorukest rotti. Kuigi rotid said neutraalsel pinnal hästi läbi, siis kokku puuri panemine rikkus kõik. Pisike rotike sai tõsiseid kehavigastusi ning tutvustamist ei tulnud mitte ainuüksi 0 vaid lausa miinustest alustada. Uued tutvustamise katsed olid väga keerulised ning protsess aeglane. Seega tuleks tutvustamise protsessi võtta aegalselt ja kindlasti mitte rotte ühte puuri kokku surada. Esmalt tuleks neutraasel pinnal lisada erinevaid vanemale rotile tuttavaid mänguasju, et vaadata, kuidas ta pisikesse oma omandi läheduses suhtub. Tuleks arvestada vähemalt päevade, kui mitte ka nädala või paariga. Alles siis võib hakata mingi hetk kaaluma ühte puuri panemist. Kaua üksi elanud rotile teise roti tutvustamine ei ole sama, mis suurele rotikambale roti tutvustamine! Võib õnneks minna, aga mina ei riskiks!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Merily » 27. juuli 2013, 21:29

Mainin ära, et mina "kokku panemisel" ei mõelnud kohe kindlasti puuri kokkupanemist. Soovitasin võimalikult kiiresti tutvustamisprotsessiga pihta hakata, seepärast ütlesingi, et kasulik oleks teemasid lugeda. Kuna olen ise kokku puutunud rottidega, kes olid agressiivsed, siis kohe kindlasti ei soovitaks ma rotte ühte puuri susata. Sorri, kui mu eelmisest postitusest muud välja võis lugeda.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Kissu » 27. juuli 2013, 21:39

Tutvustamisega, neutraalsel pinnal, tasub loomulikult võimalikult ruttu tegelema hakata. Lihtsalt paljud hüppavad viimasel ajal tutvustamisest suhteliselt kiiresti üle ja tahtsin eraldi rõhutada, et pikalt üksi elanud roti puhul ei tohiks seda kindlasti teha. Isegi neutraalsel pinnal läbi saamine võib ikkagi viia sõjani puuris - seega tuleb asja väga rahulikult võtta. See on ka üks põhilisi põhjusi, miks soovitatakse alati 2 rotti korraga võtta, mitte hiljem teist juurde.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 27. juuli 2013, 22:33

Sellel hetkel Kissu kui me rotti tahtsime võtta oli seda ainult 1 poes neljast siis pidimegi võtma selle kes oli võtta.Ja selleljuhul tähendas see seda et ta oli seal puuris üksi.Ja nüüd siis lõpuks võtsime selle tutvustamise käsile ja lasime täna Roberti ja Villu koos jooksma.Esijalgu panime nad koos mu voodi peale ja proovisime kohe kas lähevad kaklema või ei.Võtsime emaga pajakindad ka kohe kõrvale aga neid meil vaja ei läinudki sest nad said hästi läbi.Algul oli küll nuuskimist väga palju aga hiljem said nad juba hästi läbi.Vahepeal tekkisid paar arusaamatust aga need lahendati kiiresti.Eks homme laseme uuesti koos nad lahti ja vaatame kas saavad ikka veel läbi või enam polegi sõbrad.Praegu aga ei pannud veel ühte puuri kuigi väike käis Roberti puuris ja Robert Villu omas uurimas.Mõlemad olid ebaviisakad: sõid üksteise toidu ära :D
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas cougar » 28. juuli 2013, 07:57

No külatoit maitseb ikka ju paremini. Vaata või laste pealt - kodus es süvva seda ja toda, külas olles läheb nigut lupsti ja ei mingit kiunu :rofl:
Aga ikkagi on oluline see, et kui sa nad viimaks ühte puuri paned, et see oleks siis Villu oma, mitte Roberti, või vähemasti peaks Villu seal enne olema ja selle "enda reviiriks" tegema - võõras kohas suurem ja ohtlikum tõmbab vähe tagasi. See on elementaarne. Nii käituvad ka kassid, koerad, küülikud ja paljud teised loomad.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Kissu » 28. juuli 2013, 08:01

Mis tehtud, see tehtud nii kui nii. See kommentaar oli mõeldud tegelikult pigem lihtsalt selleks, et see üksikule rotile tutvustamise keerukus tuleks paremini välja. Samuti ei ole mul plaani sind sellega mitte hirmutada, vaid pigem lihtsalt kindlustada, et sa võtaks seda tõsiselt. Nagu öeldud, võib viimasel ajal foorumist lugeda päris palju, kuidas 1-2 päevaga on saadud rotid tutvustatud, aga kõigi nende puhul on tegu olnud väikese/väikeste rottide tutvustamine suuremale kambale. Seega võib tekkida kiusatus asjaga kiirustada, aga las poisid esmalt harjuvad teineteise olemasoluga nutraalsemal pinnal ja puurist väljaspool. Praegu suvel aega on, lase neil palju väljas vudida koos. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas roberta » 28. juuli 2013, 09:25

OO, millised imelised uudised vahepeal siin! Kõigepealt õnnesoovid uue pereliikme puhul! Pisikene Villukene on väga väga armas tillukene rotilaps! Suur onu Robert saab endale väga mõnusa sõbra, kui kogu see tutvumiskampaania lõpuks seljataga. Edu teile nii minu kui mu 6 suure rotionu poolt!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 28. juuli 2013, 13:33

Cougar eks ta nii kipub olema jah.Kissu meil pole väljas kuskil vudida sest pisike puur on Villu kodu praegu mis pidi olema Roberti suvila ja õige suvila asub meil väga kaugel ja sinna satume ükskord suve jooksul ja rõdu peale ju ometigi mitte.Ja roberta sul on täiesti õigus et Robert onu saaks omale toreda puurikaaslase ja aitäh ning Robert ja Villu tervitavad 6 toredat rotionu :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 03. august 2013, 23:37

Täna siis aega jälle siia kirjutada.Oleks varem juba kirjutanud aga foorumis toimusid muudatused ja seetõttu ei saanud ju kirjutada aga igaljuhul Robert ja Villu ei olnud vahepeal koos peaaegu nädalat ja nüüd kui täna uuesti kokku said siis paar pisi tüli oli aga väga nagu kakluseks ei läinud.Õhtu poolt siis proovisime ka Kissu moodi kalastamist.Villu ei olnud asjast üldse huvitatud aga Robert oli nagu vana hea õngitseja.Kahjuks häid pilte kaameraga ei tulnud niiet üritan neid homme natuke paremaks teha ja lisan siis hiljem siia.Aga lõpuks tegime selle otsustava otsuse ja lasime nad ühte puuri kokku.Esijalgu ei juhtunud midagi aga paari minuti pärast oli väike madin aga kakluseks siiamaani veel õnneks läinud pole.Poisid olid ühes puuris (Roberti omas) koos u. 1 h ja kaklusi selle aja jooksul ei toimunud kuid ikka veel ma ei saa aru kas see on hea et: 1. Iga kord kui Robert Villut saba alt nuusutad Villu justkui tardub ühe koha peale paigale ja ei julge ennast liigutada u. 1 minut.Äkki lihtsalt kardab Robertit sest ta ju temast ikka hulk suurem ja 2. Vahepeal istuvad kõrvuti ja on 1 min vaikust,lihtsalt istuvad kõrvuti ja vahepeal Villu või Robert toetab teisele käe õlale nagu oleks vanad sõbrad ja istuvad koos edasi.
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas cougar » 04. august 2013, 07:59

No eks ta kardab muidugi - Robi-poiss sul ju "sihukese kubatuuriga," nagu üks sõber mul teise sõbra kassi kohta ütles :-D Seistes toetamine tuleb sellest, et ega rott ju sirgelt püsti seista väga ei jaksa, peab vahepeal toetama. Võib-olla pisike isegi piiksub veidike sellel ajal, aga see on nii igaks juhuks, mitte, et tal tõsiselt häda käes oleks.
No eks valvsam pead sa veel nii mõne aja olema, aga loodame, et midagi hullemat ei toimugi (eks väikesi nägelusi tuleb igas peres aegajalt ette).
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 04. august 2013, 21:42

Ega jah sain isegi juba aru et kuna Robert ikkagi temast ju palju suurem siis polegi vaja kohe oodata et parimateks sõpradeks saavad :D Aga nüüd siis tean et olukord pole lootusetu ja asja ikkagi saab.Vähemalt sellisena tundub see mulle aga kellel vähematki viitsimist palun vaadake siit Roberti videoid: https://www.youtube.com/user/xxratlover1xx/videos Sellelt lingilt näeb kõiki Roberti ja Villu tegemisi video näol :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 07. august 2013, 15:39

Huvitav miks foorumis viimsel ajal nii vaikne?Ei mingeid postitusi ega pilte..on jah tõesti suvi aga ikkagi kuidagi kahtlaselt vaikne on siin rotipesas.Igaljuhul minu ja ema projekt 1 puur 2 rotti on jõudnud lõpule sest nad on olnud 2 päeva järjest ühes puuris ilma kaklusteta.Märkasin eile et Villul selja peal väike punane koht mis natuke katki aga ei usu et muretsemiseks on põhjust sest eks nad alguses ikka natuke madistasid ja eks Robertil ole teravad küüned ka ja polegi midagi väga siis imestada :S Aga praegu on kõik olnud rahulik kuigi edaspidi võibolla koos põrandal jooksmisega on jama sest põrandal jooksevad koguaeg üksteise sabas ringi ja siis pärast tulevad ka väiksed arusaamatused.Aga tänaseks siis kõik ja lähipäevil siis uus informatsioon :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas cougar » 07. august 2013, 15:57

Vaikus jah, kõik pleegivad kuskil seliti maas rannas või põõsa all :rofl:
Kas sa rotte kuskil kõrgemal ei taha jooksutada, näituseks voodi peal või diivanil? Põrandal kiputakse sageli leelet panema ja imelikesse kohtadesse pugema, näitab minu kogemus, samuti ei taheta end niiväga kätte anda. Veidi kõrgemal on sul endal mugavam ja ohutum neid jälgida ka. Ja paari kriimukese pärast ei ole küll tarvis neid lahutada, kui juba koos on. Iseasi, kui suuremaks löömaks peaks minema, et kisa ja aluspanu juba teise tuppa ulatuvad. Aga Villupoiss sul alles nii tita, et arvan, et nii ulluks asi es läe mette :happy: Nagu ütlesin, väikseid nagelusi ikka tuleb ette, aga kui on selge, kes on boss (no Robi ikke, kes muu), siis pole ullu. Vaat, kui Villukene ka juba parajasse kraadeikka jõuab, siis võib alles naaksumiseks minna, kui noorel kukel hormoonid möllavad ja ta arvab, et meri põlvini. Aga sinnamaani on veel ju aega. Igatahes edu teile!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 08. august 2013, 14:19

Igakord loomulikult lasen alguses voodi peale jooksma aga sealt tõmmatakse ruttu jalga ja kui diivani peal jookseb vähemalt üks nendest siis diivan on nii väike et sinna õieti ei mahugi jooksma ja kiptakse ka palju elutoa laua peale.Kui aga minu toas jooksevad on uks kinni ja minema minemis võimalust ei ole.Ainult seina näritakse (mis on väga halb) ja ronitakse igalepoole aga kui olen ise ka toas siis üritan ikka neil silma peal hoida et midagi ei juhtuks.Aga jah tõesti on Villu veel õige pisike.Umbes 3 kuune alles.Sündis 20.Mai niiet...Aga loomulikult pidevalt käin vaatamas mis nad teevad ja ega kedagi pole ära söödud :D
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 17. august 2013, 21:05

Vaatasin ka siis täna et pole siia ammu kirjutanud.Robert ja Villu elavadki nüüd lõplikult ja õnnelikult ühes puuris :) Läbi saavad nad väga hästi.Uurisin ka pisis paari markeeringu teemat ja avastasin et mul kodus banded husky + topelt rex saba kodus :) Nimelt meie väike Villu poiss.Pisike on juba hästi kosunud ja hakkab isegi varsti meil niimoodi hea söögiga paksuks minema :S Panin nad siis köögivilja dieedile kuigi täna õhtu just sõid pannkooki :D Pilte luban siis paari päeva jooksul sest olen olnud väga hõivatud viimastel nädalatel ja pole lihtsalt olnud aega pildistada :P Ahhjaaa..leidsin pisi foorumist üles ka ühe Villu õdedest kelle omanik siin foorumis on tuntud nime all Tiksike ja võibolla õde ja vennake kunagi ka uuesti kohtuvad :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas cougar » 17. august 2013, 21:14

Näh, ma pidingi just küsima, et kuidas teitel läheb. Mul miskipärast oli sihuke karvane tunne, et kuna Robi-onu ju appseluutselt minu kunagise musiroti Puhhi nägu ja tegu, et äkki siis tal iseloom ka sama kuldne nagu mu päikesepoisil oli. No ja tundub, et nii ongi, mille üle mul on väga hea meel. Koos ju ikka kenam poistel :-D :-D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Riina1958 » 18. august 2013, 09:47

Mul on hea meel teie pärast! Ja pilte vaataksin ka.
Üks küsimus: videod olid inglise keeles - kas sina oskad nii hästi inglise keelt?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 18. august 2013, 23:19

No loomulikult minu vanust arvestades minu inglise keel ei saakski olla perfekte.Eks ma loomulikult ju ei oska kõiki sõnu hästi hääldada ja muid asju ka aga ma ei usu et minu inglise keel on nii jube et sellest midagi aru ei saaks.Aga eks ma ikka püüan endast parima anda aga vähemalt on videod olemas ja kui vähegi huvi on siis eks ikka saab aru :D
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas KiKKuhh » 19. august 2013, 10:22

Ma vaatasin neid videosid, sinu rotud on väga armsad! Roger tervitab neid ;)
Koer: Printsu
Rott: Roger
Kasutaja avatar
KiKKuhh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Tiksikas » 19. august 2013, 11:40

Ma vaatasin ka videosi,kõik on inglise keeles :D nojah isegi mina ei oska nii hästi inglise keelt,mul probleem aru saan aga vastata ei oska inkaga.
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 28. august 2013, 20:33

Nüüd annan siis jälle kiire ülevaate rottide tegemistest.Pilte praegu pole aga video lisan youtube varsti sellest kuidas Robert onu üritab maiustuse purki lahti saada ja ei õnnestu see tal kuidagi.Niiet siis praegu ainult see sest pole tõesti olnud aega isegi siia kirjutada ja veel vähem pilte teha aga varsti kindlasti tulevad sest rotte ilusasti pildile saada on omaette kunst.Seega palju pilte ebaõnnestub ja hea kui mõnegi saab üles panna.Aga eks seda alles näeb.Robert ja ka Villu nüüdest on hakkanud meil väga tublisti porgandit sööma ja arbuus ning värske kana on ikka lemmikud.(Kana ikka eelnevalt ära küpsetatud mitte toores).Aga muidu muid uudiseid väga ei olegi.Igapäevane tegevus on ikka magamine ja paar korda saavad siblima kah.Poisid olid vahepeal dieedil mis tähendas et nad said süüa ainult pakitoitu ja puu- ning juurvilju. :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 16. september 2013, 17:36

Vabandust et pole siia nii ammu kirjutanud aga minu vabanduseks on kool,sest koolitööd võtavad väga palju aega ära ja ei ole väga aega muud teha kui õppida ja koolis passida.Ühesõnaga pilte mul veel pole aga üritan läbi päevil ka need ära teha.Robertil ja Villul läheb hästi,tülisid pole olnud ja elavad ikka veel õnnelikult koos.Poisid käivad iga õhtul jooksmas ja mõnikord päeval ka diivanil,sest neid üksi tuppa jätta pole absoluutselt võimalik.Laud lastakse täis,kummuti pealne sammuti,arvuti kah ja ronitakse igalepoole ja näritakse igasugu imelikke asju :S Aga homseks üritan teha mõned pildid ;)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Lili » 21. september 2013, 08:36

Kahekesi ikka parem pättusi teha! :roll:
Aga hea kuulda, et poistel hästi läheb. Minu rotsikud Tulipuna ja Nööbik tervitavad!
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Rotipapa tegemised

PostitusPostitas Strawberryke (Teema autor) » 09. oktoober 2013, 15:59

Robert ja Villu tervitavad vastu ;) :) Ja õhtu panen mõned pildid neist üles...lõpuks ometigi..sain aega neist pilti teha niiet oodake siis õhtuni ;)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist