Farruquita rotid

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Farruquita rotid Äss ja Juntsu

PostitusPostitas farruquita (Teema autor) » 01. juuli 2013, 11:57

Eile suri minu kallis Dino, kel ootamatult hiljuti terviseprobleemid ilmnesid ja lõpuks arst arvas, et ilmselt ajukasvaja...eile ta alustas juba hommikul suremisega, oli näha, aga pidin tööle minema ja jäi külili lapi sees puuri teisele korrusele, kuhu vana Juntsu oma taguotsa pärast ei saa...kui töölt tagasi jõudsin, oli poiss veel elus, võtsin ta jälle sülle ja paitasin ja niimoodi minu käte vahel väikseke suri....
Juntsu kolis nüüd kokku Toruga, keda Dino pärast oli vaja eraldi hoida, sest Toru suurest hirmust maailma ja kõige ees, kipub teisi rotte peksma, Juntsul on temaga toimetulekuks kavalad vahendid, kuna talle Toru väga meeldib...
Kasutaja avatar
farruquita
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas Merily » 01. juuli 2013, 12:43

Minu kaastunne! :lein:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas roberta » 01. juuli 2013, 13:36

Siiras kaastunne!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas Chi » 01. juuli 2013, 16:39

Kaastunne! :lein:
Chi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas samton » 01. juuli 2013, 18:26

Kaastunne! :lein:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas Strawberryke » 02. juuli 2013, 00:44

Kui kahju,minu kaastunne :lein: :(
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas farruquita (Teema autor) » 07. juuli 2013, 12:42

Veel kurbi uudiseid...Täna suri Juntsu...Enne jõudis ta Toru omajagu õpetada, pärast nende kokku kolimist lõpetas too minu kartmise. Juntsu läks kiirelt ja rahulikult. Eile oli ta veel rõõmus ja tegeles pesaehitusega...Mina magasin täna kaua, aga 12 ajal umbes nägin, et Juntsukese jalad ei tööta enam hästi, aitasin teda, kui üritas üles ronida, tõstsin, tegin pai, oli veidi õnnetu näoga, varsti läks alla korrusele ja mina magasin veel tunni...ärgates nägin kohe, et Juntsu ei liiguta, ta oli magamisasendis ja Toru valvas surnukeha....
Kasutaja avatar
farruquita
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas samton » 07. juuli 2013, 16:11

Siiras kaastunne! :lein:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas roberta » 07. juuli 2013, 18:36

Siiras kaastunne!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas Strawberryke » 07. juuli 2013, 20:14

Nii kahju..minu kaastunne!
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas Mileen » 08. september 2013, 12:56

Siiras kaastunne! :(
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas farruquita (Teema autor) » 19. november 2014, 00:36

Polegi pikalt kirjutanud. Torupoiss on mul juba selline kahe aastane paks. Miski hetk sai talle sõber toodud, aga sõber on tema arust kahjuks siiani vaenlane. Lisaks Juntsule on ainult üks rott küla peal olnud, keda Toru ei karda ja hirmust rünnata ei taha...Aga väikese poisi peale on ta siin kodus kuri ja armukade. Väikese poisi nimi on Polo ja ta on siin olnud ligi pool aastat ja vanuselt ligi aastane. Alguses oli Toru iga kord väga kuri, kui nägi, et Polo saab ka süüa, nüüd see ei paista teda ärritavat, küll aga see, kui väikene saab joosta ja minuga mängida, Toru muutub puuris tusaseks ja torisevaks vanuriks. Täna näiteks läksin talle selle peale pai tegema, aga ta tahtis selle peale minu käega pigem kakelda ja krääksus haledalt (ta ei niutsu kunagi nagu ma muidu rottide puhul harjunud, alguses ta pikalt ei teinud üldse miskit inimkõrvale kuuldavat häält. Kuna pärast Juntsu surma sain taga kontakti ainult Juntsu eeskujul roti mõnu häält ahvides, pidas ta pikalt mind rotiks, aga kui ta miski hetk kuidagi aru sai, et ma pole rott, õppis ta krääksuma :D).
Polo on mul uudishimulik ja minu läheduses igavesti julge poiss (aga kui nüüd vahepeal pidin haiglas olema, tuli välja, et ilma minuta ei ole ta julgusest midagi alles, muidu selline jaburalt hulljulge lausa mul siin olnud). Pahandust meeldib teha ja pea lõikab kahtlemata mu kõigist rottidest kõige rohkem...kui Dino üritas teeselda, et ta pole pahandust teinud, siis sai kohe teada, et ta on midagi teinud...aga Polo puhul on nii, et tead, et teeskleb, kui ta on Sulle teises toas vahele jäänud ja loodab et oli piisavalt kiire, et Sa ei näinud, kuidas tagasi lipsab, siis ta vaatab sellise näoga, et kui oma ihusilmaga poleks näinud, et ta just peitu jooksis Su eest teises toas, ei usuks, et ta seal oli. Ka ei saa talle rohtusid nii kergelt sisse sööta, kui mu ülejäänud rottidele, et teistel sai vahel nägu kokku tehtud ja siis pesid ära kohe. Temale rohtu pannes kui läks näole, hõõrus ta selle puuripõrandale, nii rumal oli aint, et vastu kõva pinda ja näo katki ja olime sunnitud rohtu vahetama. Nii et kaks sellist tegelast mul siin elavad...Lisaks meeldib talle vahel meelega Toru ärritada ja tolle puurikatusel kolistada...
Kasutaja avatar
farruquita
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Farruquita rotid

PostitusPostitas farruquita (Teema autor) » 01. juuni 2015, 18:59

Toru kahjuks suri aprilli viimasel päeval ära, aga juba natuke enne seda tuli Klamber ja nad elavad nüüd Pologa koos. Kui Polo tundus mulle enne väsimatu aktivist, siis Klambri peale ta esialgu roomas puurist välja ainult kõige pimedamasse nurka magama. Nüüd jõuab ikka natuke jälle joosta ka :D
Kasutaja avatar
farruquita
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist