Teddy

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Teddy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 11. juuli 2011, 19:45

Minu pühapäevane pisilastega loomaaias käik lõppes siis nii, et koju tagasi sõites oli meid autos 2 rohkem kui minnes. Vahepeal oli juba natuke lootusetu tunne, et tulen tühjade kätega tagasi, kuid siiski ootasid mind Kristiines 2 särasilma.
Poisud pole pikast reisist veel päris toibunud ja on aravõitu, kuid puuris nad siiski ringi siiberdavad ja ronivad, samuti kätte võttes nad väga ehmatanud pole ja on pigem uudishimulikud.
Ühesõnaga olen ma nende üle tohutult õnnelik ja olen täiesti kindel, et neist kasvavad väga vahvad noormehed. :biglove:
Heledama nimi on Johnny ja must rex on Tommy, kes hetkel väega usinalt mööda puurivõret lae poole ronib.
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt
Viimati muutis E4- 15. oktoober 2011, 19:07, kokku muudetud 1 kord.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas samton » 11. juuli 2011, 19:53

Palju-palju õnne rotipoistele vahva kodu puhul!
Perenaisele kah palju õnne, muidugi.
Rotipoisid on tõesti imetillukesed, eriti Tommy - ja ko-hu-ta-valt armsad. :biglove:
(samton ei saa muidugi jätta kekutamata, et väikse jupi tagasiteest lubas E4 minulgi neid hoida ja nunnutada :P)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Pinto » 11. juuli 2011, 21:19

Oi kui tore, et ikka rotikesed leidsid :)
Palju õnne teile!
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Merily » 11. juuli 2011, 23:05

Palju õnne!!
Enne loomaaeda kusjuures käisin Kristiines ja vaatasin, et seal nii armsad rotipojad. Nägin ainult üleni musti, Tommyt äkki :). Hästi armsad!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Amelia » 12. juuli 2011, 00:00

Palju-palju õnne! ^__^
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Kissu » 12. juuli 2011, 08:05

Õnne, õnne ja veel kord õnne nii rotipoistele kui sulle!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Eylishha » 15. juuli 2011, 18:56

Johnny tundub sul õudsalt huvitavat värvi olema...Kui on tegu sinise rotiga, siis ma suren küll kadedusse :sneaky:

Anyway, mõlemad poisid on väga armsad , palju-palju õnne :lol: !
Rotiteraapia sõltlane!
Kasutaja avatar
Eylishha
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 143
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas samton » 16. juuli 2011, 16:29

Noja kus uudised on? Poisid juba nädal aega kodus - ja ei mingit pätitempude kirjeldust siin? Nii igav see elu teil nüüd kohe kindlasti ei ole. :A:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 17. juuli 2011, 17:26

Ega tegelikult meil pole väga mingeid uudiseid. Elu läheb vaikselt kohanemise rütmis. Järsemate häälte ja liigutuste peale poisud veel ehmuvad, aga kui välja võtta, siis inimesi nad ei karda ja uudistavad ringi. Juba maas madalast on nad täielikud õlarotid, puurist väljas nad eriti muud ei teegi, kui ainult istuvad õlal ja turjal. Ühe istumise käigus lasti mul T-särk ka mõnusasti täis.. Mina veel arvasin, et pisikesed poisid, mis loiku sealt ikka tulla saab. Puuris on neil lemmikkoht torus, mida ka järgnevatelt piltidelt näha saab. Toidu osas on nad puhta imelikud. Värsket ei taha nad üldse süüa ja isegi dropse ei taha. Samuti põlati ära pähklid ja rosinad, mida ma neile moosimiseks pakkuda püüdsin. Esimesest päevast peale kiitsid mõlemad väga heaks mitmevilja pudru, mida asuti alati esimesena sööma ja mis alati esimesena otsa ka sai. Näpu vahelt võetakse asju vastu väga skeptiliselt, kuigi mõningaid edusamme siiski toimunud on. Täna peale puuri tagasi panekut läks majas suur madistamine lahti, kui üksteist võidu selili pandi ja nakitseti. Kumbki seejuures ei teinud piiksugi, ainult aeg-ajalt oli kuulda kolksatusi, kui keegi vastu maja põntsu pani. Lõpuks sai aga Johnnyl sellest kõrini ja otsustas ära minna. Ta on enamjaolt hulga rahulikum, kui Tommy, kuigi täna oli vastupidi. Tommy ka kusjuures hästi tihti nakitseb Johnny kasuka kallal, vastupidi ei toimu seda peaaegu kunagi.
Nüüd siis ka natuke pilte, mis on tehtud unistest pägadest, kuna muidu poleks üldse eriti mingeid pilte neist Duracellidest välja tulnud.
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt
Kellele on vaja Dormeot, kui on olemas teine rott?
Pilt Pilt Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 04. august 2011, 10:28

Peale reisilt tagasi tulemist ei tunne poisse äragi enam. Hii.. see tähendab rotid on tublisti kasvanud ja Johnny markeeringut muutnud. Enne reisile minekut tekkis tal selja peale lai tumedam beež triip, millest nüüd on alles jäänud mütsike pealae peale. Samuti on ta nüüd selgesti siiam.
Eile avastasin, et Johnny oleks justkui porfüriinitanud. Teda üle vaadates miskit teismoodi ma ei täheldanud, niiet ehk on asi selles, et Tommy teda nii palju kiusab...
Enam ei maga nad ka nii palju torus koos. Enamuse päevast on Johnny majakeses ja Tommy torus. Nad ka ei mahu sinna enam nii hästi koos ära, aga ma arvan, et Johnnyl on Tommyst ka natuke kõrini saanud.
Iseloomud on ka rohkem välja tulnud. Johnny on rahulik, tahab mõnikord omaette hoida, Tommy on ikka samasugune Duracelli rott edasi. Selilipanemised käivad samuti veel igapäevaselt edasi, kuigi neid on minu arust vähemaks jäänud. Aru mina veel ei saa, kumb siis puuris boss on, aga ma usun, et see võib olla Tommy.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 19. september 2011, 18:25

Täna kolisid minu kaks poisut uude suuuuurde puuri, mis näeb välja selline. Väga ära nad sinna vist ei eksinud ning kuigi ma arvasin, et Johnnyl on ehk hea meel seal Tommyst puhkust saada, läksid nad siiski koos sputnikusse magama. Tundub, et poistele see puur meeldib küll, ringi uudistamist oli igatahes väga palju. Ise olen ka väga rahul, kuna sel on väga head suured uksed, tänu millele saab puuris mugavalt toimetada ning sisustust sisse-välja tõsta.
Poistel läheb muidu ikka hästi. Johnny on palju inimlembesem kui Tom, küsib rohkem puurist välja ning diivani peal joostes käib minu juures rohkem. Suuruse poolest annavad nad juba päris rotimõõdu välja küll, aga poiste kohta on nad minu arvates ikka päris pisikesed :roll: Võimalusel üritan nendele millalgi ka pildiralli teha.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas Loomahull » 20. september 2011, 16:34

Kuidas Sa nii pikka aega oled suutnud vaid kahe rotiga elada? :razz: Nüüd on Sul suur puur ja teine tühi, ehk on ka varsti juurdekasvu oodata... :sneaky:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 21. september 2011, 16:51

Sellepärast suutsingi, et oli väike puur. Nüüd suurema puuriga on päris kindlasti millalgi lisa oodata, kui kuskil mõni vahva poisu silma hakkab. :razz:
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas samton » 21. september 2011, 16:55

Phääh, ma lootsin ikka näha sellist puuripilti, mille all on ülesanne: leia puurist kaks rotti. :wacko:
Ja üleüldse on selles teemas häbematult vähe hämmastavalt vahvate rotipoiste pilte.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 13. oktoober 2011, 18:01

Nonii, siin taheti pilte, nüüd siis saate kohe hulgem. :-D
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas samton » 13. oktoober 2011, 18:19

Jeerum, miskeste malbete nägudega rotipoisid! Kes siin kaakidest rääkis? Sellist mõtetki ei saa neid pilte vaadates pähe tulla, :nono:. Eriti Johnny 3. rea teisel ja Tommy eelviimase rea esimesel pildil... täielikud paipoisid! :biglove:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Johnny ja Tommy

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 15. oktoober 2011, 19:06

Nonii, pisikene päga Tartust on minu juures. Nimeks sai talle Charlie. Pisike on justkui arg küll, aga samas hästi pealehakkaja ja uudishimulik. Diivani peal jooksis hoolega ringi ning käis minu süleski mitu korda.
Suured onud võtsid ta hästi vastu. Tom üritas alguses kasutada loogikat, et "mida ei näe, seda pole olemas". Pisike suudab ennast siiski piisavalt nähtavaks teha, kuigi suuruse poolest jääb ta kergesti kahe silma vahele küll. Kabistaja Tom üritab senimaani veenduda selles, kas Charlie on ikka isane ning ega ta juhuslikult 5 minutiga sugu muuda. Pedofiiliani asi siiski õnneks veel jõudnud pole. Enne puuri minekut tudisid Tom ja Charlie isegi torus koos.
John pani päga mitu korda selili aga üldiselt ei tee temast eriti väljagi. Kogu diivanil oleku aja tuli pisikese poolt paar piiksatust ka, aga need olid pigem nii igaks juhuks. Tema kõrval tunduvad John ja Tom täitsa suured, kuigi senimaani ma arvasin, et nad on pigem väiksemat kasvu poisid - kõik on suhteline. Ma olen päris kindel, et pisikesest kasvab üks väga vahva rotu ning suurte poisid on ka võrratud õlarotid. :biglove:
Suur aitäh Loomahullule, Kissule ja samtonile, tänu kellele pisi Charlie minuni jõudis. :worsh:
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas samton » 15. oktoober 2011, 19:45

Sul paistab see tutvustamine küll väga valutult minevat. :-D Nii tore, et pisike ilusti omaks tunnistati. :biglove:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas Loomahull » 16. oktoober 2011, 06:34

Nonii, pägake kohal. Eks ta minu juues oli suuretega harjunud ka, eks sellepärst ehk. Tore et ta pisut julgem on, minu juures oli ta kõige arem. Palju õnne! :-) Pisike on tõesti äärmiselt hakkaja, aga kätte ta ennast mulle muidu ei lubanud, kui ikka poolvägisi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 25. oktoober 2011, 11:19

Suured poisid igatahes on Charlie täitsa ära lapsendanud. Teda pestakse aegajalt, kasitakse niisama ning ei lasta mul teda kiusata. :razz: Päevläbi magatakse kõik kiiges koos, mõnikord kolib Charlie ülemisse kiike, kui onude all ja vahel liiga palavaks läheb või kui tal lihtsalt laiaks litsumisest kõrini saab. Õhtuti ja kahjuks eelkõige öösiti müttavad kõik mööda puuri ringi suure kolinaga. Kui enne ei julgenud pisike koos onudega õhtuti sööma tulla, siis nüüd on üks esimesi kausi juures. Riiulite puhastamist ta veel kardab, siis jookseb alati torusse peitu. Puuri peal koos onudega siblib väga hoolega ringi ja üritab ka väga usinalt segada minu riiulite puhastamist. Ma alguses arvasin, et ta ei ulata veel kiige pealt pealmisest luugist välja tulema, aga juba teisel minu juures olemise päeval ronis ta väga kerge vaevaga onudele järgi. Diivani peal turnib alalõpmata minu peal ja jookseb muudkui Tomi ja Johni järgi. Eelmine nädal sai poistele koorimata metspähklit anda ja Charlie oli selle kallal kõige usinam. Kui teised kaks pähkli sinnapaika jätsid ja edasi magasid võttis Charlie aeg-ajalt ikka pähkli uuesti hambu ja üritas edasi auku uuristada. Ühte pähklit pole senimaani keegi viitsinud lahti uuristada. :-D
Lõpetuseks paar pilti sellest, kuidas päeviti kiiges tuditakse nagu silgud reas ja üksteise otsas hunnikus. Kusjuures alguses oli Charlie alati vähemalt ühe kui mitte mõlema onu all ja vahel, kuid nüüd on õppinud ennast pealpoole sättima ning tahtmise korral ka mujale minema.
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas samton » 25. oktoober 2011, 16:53

Einoh, kui samtonil on edaspidi vaja mõnda päga suurtele tutvustada, siis ma lihtsalt tellin E4 kohale. Mõnel, paistab, läheb see värk väga loomulikult ja rahulikult.
Tegelikult on jube vahva, et nad omavahel kohe klappima hakkasid. Ja muidugi see ka, et pisipoiss tasahaaval julgemaks muutub. :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas Loomahull » 26. oktoober 2011, 08:10

Täitsa minu titt jah. :-) Tore kuulda, et teil hästi läheb, minu Piuks on ka julemaks muutunud, ehkki järskude liigutuste peale ikka sööstab peitu ja no puuri puhastamine on ka kole asi, kui ma puuri tühjaks tõmban pindadest, kus peal saab liikuda. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 noormeest

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 19. november 2011, 22:14

John ja Tom käisid täna arsti juures. Võtsin sellepärast just nemad, et üks tume ja teine hele, et ehk on nii kergem miskit avastada. Mindud sai sellepärast, et Johnil avastasin mõne aja eest lõua all väikesed katkised koorikuga täpid. Eks kahtlustasin esimese asjana parasiite, seda enam, et üks päev oleks justkui Tomil ka põsel üks selline olnud. Arst aga mingeid parasiite ei näinud, nagu ka mina kodusel vaatlemisel. Arvas, et ehk siis allergia millegi vastu. Mille, ei oska ettegi kujutada eriti. Zorbi vastu kindlasti ei usu, et olla võiks, niiet ehk siis mingi toiduaine.. Aga ei tea ja kindlaks teha seda ka väga raske. Arst tegi allergiate vastu süsti ka, koju saime ühe süstlatäie määret, mida nendele koorikutele panna ja parasiitide vastu šampooni, et kui ikka peaksid mingid nähtamatud parasiidid olema.. Poisid käitusid arsti juures üllatavalt hästi. Rabelesid küll, aga sai hakkama. Tom va närveldis ainult junnitas ja lasi ühe loigu ka suurest hirmust, värises teine mul peos. Charlie vaeseke läks nii närvi selle peale, et onud tema juurest ära võtsin. Pärast kui onud puuri tagasi said oli ta veel rohkem närvis, kui neid üle nuusutas ja kontrollis. Isegi porfüriinitas natuke.
Ühtlasi kahtlustan, et kellegi kambas on ehk diabeet. Kas Johnil või Tomil, pole kindel, tuleb pissitest lähipäevil ära teha. Johni kahtlustan sellepärast, et ükskord limpsis ta puuri võrelt pissi ja saba all karvades oli nagu piss ära kuivanud, millest jäi karvadesse miskit valget (suhkur?). Samas rohkem sellist asja juhtunud pole. John ka porfüriinitab päris tihti, vähe küll, aga iga päev näen tal nina ümber natuke kuivanud verd. Tomi kahtlusan sellepärast, et teda näen kõige rohkem veepudeli kallal. Aga eks test näitab. Menüüd üritan tavalisest hoolikamalt niikuinii järgida igaks juhuks.
Selline haiglane ettekanne siis seekord, aga nii me praegu elame.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 18. märts 2012, 14:20

Pole hirmus pikalt poistest midagi kirjutanud. Ega tegelikult pole ka miskit erilist uudist. Elavad kõik kolmekesti võrdlemisi sõbralikult rotielu. Tommy ja Charlie vahel esineb kõige rohkem nääklemisi, vahel kostub isegi mõni piiks kui asi liiga käest ära läheb. John üritab kõrvale hoida ja mitte jageleda. Charlie tundub on onude jaoks mõnikord liiga tüütu tülinorija, sest tihtipeale on ta hommikuks kas lausa riiuli peale või vähemalt sputnikusse minema kupatatud, samas kui onud koos keras magavad. Tallinlased mulle tundub et hoiavad üksteist nagu rohkem natuke, Charlie hiljem tulnud tartlasena on veidi kõrvale jäetud mõnikord. Suuruse poolest enam Charlie neile alla ei jää niiet see annab talle vähemalt julgust juurde.
Johnil tulid vahepeal hingamisprobleemid, aga ravikuur tundub et sai asja korda, kuna peale seda on ta hulga aktiivsem ja porfüriinitab vähem.
Pilte sai ka ükskord proovitud teha. Kvaliteet läks enamustel metsa, sest sel ajal kui ühte proovid pildistada jooksevad teised igalt poolt läbi ja üle ja proovi siis nii, et käsi ei väriseks kui saba juhtub üheks haruldaseks hetkeks paigal püsima.
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas samton » 18. märts 2012, 16:07

Keegi siin ajab oma piltidega samtonile jälle vastupandamatu poiste patsutamise isu peale. :roll:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas Tiksikas » 18. märts 2012, 16:19

Väga armsad musketärid sul. :biglove:
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas jannujuu » 20. märts 2012, 19:43

Nad on tõeliselt armsad sul :biglove:
rotidneiud Triibik ja Kriibik
R.I.P. Tupsu, Nupsu
Kasutaja avatar
jannujuu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas liivasteffy » 23. märts 2012, 20:45

Nii ilusad loomakesed :) Kuidas neil läheb kah?
Liivahiired ( Stephanie Rosalie ja Pinto Footon)
Rotsu (Rocky)[R.I.P]
Kass ♥ (Villu-Liis Reiljan)
Liivahiired on elu ♥♥♥
Kasutaja avatar
liivasteffy
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 15
Asukoht: Tartus, jaama tänaval...
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas E4- (Teema autor) » 16. mai 2012, 14:06

Ühel ilusal laupäeval paar nädalat tagasi käisid poisid külas ühes toredas kohas, kus on palju tüdrukuid (või noh, poiste jaoks tüdrukute lõhnasid) ja suuuuuuur puur ja mis väsitas niiiiii kohutavalt ära, et magati poolteist päeva jutti. Ja seal oli ka üks jooksuratas, mis Charlie'le väga meeldima hakkas. Tom ja John on enda arust vist juba piisavalt soliidsed härrad, et nendele selliste viguritega enam tegemist teha ei kõlba. Õnneks ollakse ka oma koduse puuriga veel piisavalt rahul ja ei nõuta samasugust lossi.
Külaskäik sai ka osaliselt pildile jäädvustatud niiet kes tausta ära tunneb siis sellele peaks selge olema kus täpselt me käisime. :razz:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: E4 3 musketäri

PostitusPostitas Kuldhai » 16. mai 2012, 14:55

Sputnikust välja vaatavad rotid on alati nunnud! Ma pakuks, et olite samtoni juures.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron