Keilykese rotid (1)

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Kissu » 27. september 2012, 20:26

Oi millised potsikud poisid. Ja poiss-Rar näeb ka ikka nii Rarilik välja. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Loomahull » 27. september 2012, 21:52

Imeilusad rotid ja ilus perenaine! :thu:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas roberta » 28. september 2012, 10:00

Millised armsakesed kõik seal pildil!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 12:08

Eile poes riiulilt küüslauku otsides sattus pilk hoopis maisitõlvikule ning meelde tuli, Loomahullu ning Kissu pildiseeria, kuidas nende rotid tõlviku kallal maiustavad. Otsustasin ka siis proovida. Kuna terve tõlvik tundub minu kahele poisile liiga suur, siis lõikasin selle pooleks ja asetasin riiulile. Esimese hooga kargasid poisid mõlemad sellele peale ja sikutasid kahekesi selle kiike. Mõtlesin juba, et ongi mais selline, mille peale pea kõik rotid hulluks lähevad. Siis aga otsustas Shiro, et tema tahab üksi seda süüa ja üritas selle suure tõlvikuga alumisele korrusele ronida. Päris naljakas vaatepilt oli aga kuidagi sai ta siiski kiigest välja platvormile. Aga mööda puurivõresid ei saa ju ronida kui endast suuremat tükki kaasas peab vedama.. üritas mis üritas ja siis potsatas koos maisiga alla saepuru sisse. Õnneks on mul pandud paks kiht saepuru, sest nad vahel ikka ronimise käigus kukuvad alla. :nono: Shiro siis veidi kogus end, haaras maisi ja ronis alumise platvormi alla maisi sööma.
Totoro ei saanud üleval kiiges tükk aega aru, mis juhtus ja kuhu mais kadus? :shock: Andsin talle siis teise poole tõlvikust. Veidikene näksis seda ja ronis siis hoopis puurist välja, kellel on siis aega süüa, kui puuriuks lahti ja vabadus paistab eksole. Siis tuli ka Shiro üles tagasi ja rohkem see mais neid ei huvitanudki. Üks pool jäi alla saepuru sisse vedelema, kuhu Shiro ta tiris ja teine pool lükati ülemiselt platvormilt alumisele ja poisid ise kobisid sputnikusse magama.
Ehk siis meie poolt on mais selline asi, mis esialgu tekitas põnevust - midagi uut ju. Aga pikema proovimise peale tuli välja, et ega ta suurem asi siiski pole ka.
Pilt
Pilt
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Loomahull » 13. oktoober 2012, 12:20

Sul on väga imelikud rotid- iglus ei maga, maisi ei söö... Viimane aeg paar normaalsemat juurde võtta, kaua Sa neid kahekesi ikka hoiad, imelikud veel pealekauba. GMR!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 12:48

Tänan väga, mulle mu imelikud rotid täitsa meeldivad, tead. :rofl: Ma ei tea, mis neil maisi vastu on aga iglu on nende jaoks vist liiga suur. Kahekesi suures iglus on natuke kõhe ju. :roll:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Loomahull » 13. oktoober 2012, 14:24

No seda ma ju Sulle räägin, et kaks on kolehirmusvähe. Näed, rottidelgi hirmus!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas samton » 13. oktoober 2012, 14:28

Kahe roti jaoks on iglu ilmselgelt liiga suur. Iglu jaoks on vaja vähemalt viit rotti, kuus on veel parem. (Minu arust ei tohiks iglusid neile müüagi, kel on alla viie roti.)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 15:37

:rofl:
Muideks Ruudi sai iglus täitsa edukalt üksi ka hakkama. Ainult nooremad poisid pirtsutavad sellega. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 16:28

Pilt

Oka põgeneb!
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas samton » 13. oktoober 2012, 16:44

Pilt sellest, kuidas Suur Rott pisikesele kassile tuule alla tegi. Väga hea!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas roberta » 13. oktoober 2012, 17:26

SUUR SUUR kuri rott ründab pisikest kiisukest, ihhhiiiii...
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Loomahull » 13. oktoober 2012, 18:16

Pilt on väga lahe, aga ma imetlen seda natuke näha olevat segamini riiulit ja lauda, nii mõnus! :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 19:11

Kus nüüd ütles. :rofl: Täitsa korras on laud ja riiul. Kõik asjad on täpselt nii sätitud, et ma saaks neid ilusti kätte kui vaja. :rofl: :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Loomahull » 14. oktoober 2012, 20:29

See ongi põhiline. Ja rotid aitavad alati ka korrastada, eks. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 21. detsember 2012, 18:42

Meie peres on veidike kurvad uudised. Nimelt ei tea minu poisid jõulurahust tuhkagi. Kolmapäeva õhtul hakkas pihta puuris suurem trall ja tagaajamine. Kuna nad vahest ikka panevad paika, kes boss on, siis ei pööranud sellele suuremat tähelepanu. Pool ööd kostis puurist kisa ja kära kuni lõpuks ma kell 6 hommikul, pool tundi enne äratust,ei suutnud enam kannatada ja läksin nendega riidlema. Aga ei arvanud, et olukord nii hull on. Shirol oli külg katki hammustatud ja sabast ka pisike ots läinud. Puur ja kiigud verised. :wacko: Tegin puuri lahti ja Shrio ronis kohe välja sülle mulle. Totoro tahtis ka välja ronida aga kui teda tagasi hakkasin panema, siis lõi Totoro mulle ka hambad sisse. :dunno: Ülejäänud päeva veetsid poisid eraldi. Puhastasin Shrio haavad ära ja tõstsin ta väiksemasse puuri kosuma.
Poisid valisid muidugi kõige parema aja kaklemiseks. Esiteks muidugi jõulurahu ja teiseks oli meil ammu kokku lepitud, et kuna meie sõidame laupäeval Saaremaale, siis poisid kolivad neljapäeval 3rika juurde. Lootsin, et poisid rahunevad päevakese eraldi puuris ja siis saavad jälle sõpradeks. Õhtul kui lasteaiast koju tulin siis tõstsin kõigepealt Shiro kandepuuri ja seejärel võtsin Totoro. Nii kui ma Totoro kandepuurile lähemale panin ja ta Shirot nägi siis ta läks kohe puhevile ja oli näha, et tal polnudki nii hea meel Shirot näha, kui ma arvasin. Seega pididki poisid eraldi kandekastides minema. Ostsime spetsiaaselt ühe kandekasti juurde sellepärast. :sad:
3rika juures olid nad esialgu ühes puuris ja vaene 3rika peab pritsiga kõrval passima. Hetkel on vast olukord selline, et kõrvuti olevates kiikudes sobib neil magada küll aga kui üles ärkavad siis hakkab jälle kaklemine pihta. Ööseks lähevad kindlasti eraldi puuridesse ja ma ei tea kas neid saabki enam kokku panna. :sad: Samuti on ka 3rika juba hammustada saanud, tema siis sai Shirolt näpu sisse augud. Tundub, et poisid on rahulikumad üksinda ja meie näpud jäävad ka terveks nii.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas roberta » 22. detsember 2012, 14:43

Oh, ma tean, mida sa tunned... Minu rotipidamise ajaloo jooksul on nii mõndagi juhtunud, kui ühel hetkel otsustavad mõningad poisid, et neid teisi poisse ei tahaks enda küljekõrval näha. Tänu sellistele sündmustele tuli elutoa sektsiooni ehitada eluase kahele Mutionule, siiamaani on rotironimise auk riiulipõhjas. Ja mu kullake Ets, kes võttis ühel hetkel tüli üles kõikide teiste rottidega, mille tulemusena elaski oma elupäevade lõpuni seltskonnast meetri kaugusel kirjutuslaual oma majapidamisega. Samas minuga olid nad kõik endiselt Musirotid.
Soovime kogu teie kambale külma närvi olukorra lahendamisel, ehk lepivad need kakukullid veel teineteisega ära. Ilusat jõuluaega kõikidele meie sabaliste ja mittesabaliste poolt!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas 3rika » 01. jaanuar 2013, 11:41

Lisan ka omalt poolt, et minul on nüüdseks kätte kaks auku tehtud :D Mõlemad on Shiro omad .

Täna proovin veel neid omavahel harjutada... eks näis, mis siis saab. Ma pole neid kokku mingi 3 päeva enam lasknud. Puure aga vahetan igapäev. Üks päev üks ühes puuris, teine teises ja siis järgnev päev vastupidi, vähemalt tunnevad üksteise lõhna koguaeg. Ahjaa, Keilyke, sa pead hakkame neile uusi kiikesid õmblema, sest Totoro on täielikku lammutustööd puuris korraldanud ja kõik kiiged täiesti ribadeks närinud :D

2 pilti ka siis siia ajast, mil kõrvuti kõlbas magada ja kiiged terved olid :D

Pilt

Pilt

UUENDUS: Poiste omavahelised suhted lähevad aina hullemaks. Totoro läheb kohe tüli norima ja kui nad kokku panna, ta automaatselt tõmbab ennast suureks puhvis keraks- valmis kaklema. Shiro see-eest muudkui pageb ta eest, kuid Totoro ei jäta jonni.. Isegi pritsipudel enam eriti ei aitab. Tuleb juurde karjuda kõva ja madala häälega. Kurb, et vennad omavahel enam ei lepi. Ma ise pelgan Totorot käsitleda ka, sest tal on koguaeg selline turris olek ja käte lähenedes ta teeb äkilisi hüppeid, justkui on ta iga sekund valmis kätte hüppama. Shiro on ise nii ära ehmatanud, et ta tahab inimest hammustada aga samas, kui sa oma kätt talle näkku ei pane, ronib ta mööda käsivart üles õlale ja poeb juuste taha peitu. Miskipärast tunneb ta end kätest hirmutatuna.. :dunno:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 23. jaanuar 2013, 11:25

Poisid on nüüd kodus. Shiro laiutab hetkel suures puuris ja Totoro on väiksemas. Täitsa kahju kohe vaadata, kui üks laiutab üksi suures puuris ja teine peab väiksemas olema aga kokku neid panna kahjuks ei saa. :(
Shiro igatahes kardab kätt nüüd ja puurist välja tõsta teda paljaste kätega ei saa, samas kui puuri uks lahti teha ja ta ise välja ronib, siis saab pai teha küll. Ma arvan, et äkki kui nad kaklema läksid siin kodus ja ma Shiro ära tõstsin, siis äkki kuidagi tegin haiget või? :dunno: Või lihtsalt nii šokis kõigest sellest, et Totoro talle kallale läks, et nüüd ei taha kedagi oma ligidusse lasta. Totoro on maha rahunenud igatahes ja teda saab sülle võtta ilusti. Ma ikka loodan, et ehk kunagi nad rahunevad maha ja saavad ühes puuris hakkama. Seni aga tuleb uus suurem puur muretseda, sest teine puur on mul liiga väike ühe roti jaoks.
Milline iroonia - mul seisis suurem puur pea aasta niisama, kuni ma lõpuks ta maha müüsin.. ja nüüd oleks vaja tagasi seda puuri. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Kuldhai » 23. jaanuar 2013, 12:19

Tõesti kurb, et nad nüüd eraldi peavad olema...Ma arvan, et Shiro on lihtsalt šokis veel ja rahuneb peagi maha.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 25. jaanuar 2013, 23:01

Meil on väiksed edusammud. Shiro end kätte võtta veel ei lase aga samas laseb mul rahulikult puuris toimetada ja ei lähe puhvi kui ma kätt puuri panen. Suhelda tahab ta küll, kui puuri juurde lähen, siis tuleb kohe ukse juurde nuusutama. Teen ukse lahti ja panen käe puuri siis ta õrnalt nuusutab ja paneb plehku ja siis hiilib jälle lähemale. Ma ikka igapäev seisan seal puuri juures, käsi puuris, et ta harjuks ära, et see käsi ei tee midagi halba. Täna sain täitsa edukalt puuris riiulid puhtaks tõmmatud ja kui Shirole süüa panin ja ta suure isuga sööma hakkas, siis sain teda isegi selja pealt silitada. :thu: Eile veel ei lasknud ta selga puudutada, tavaliselt ju sealt poolt haaran ma ta kätte aga tõstmist ta hetkel ei taha. :-)

Totoro on vana rahu ise. Homme üritan nad diivanil kokku lasta, (esialgu küll ilmselt nii, et üks neist on väikse puuriga) ehk on maha rahunenud ja saavad hakkama. Pöidlad pihku. Näha on, et üksi on neil mõlemal igav ja pole ju kellegi kaisus magada. :sad:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Kuldhai » 29. jaanuar 2013, 13:04

Kas oled neid kokku lasknud?
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 02. veebruar 2013, 18:51

Olen neid kaks korda kokku lasknud siiamaani.
Shiroga saime sõpradeks tagasi ja nüüd võin teda puurist ära tõsta ja kõike teha, musirott on tagasi. Eelmisel nädalavahetusel panin Shiro diivanile ja tõin Totoro ka väikse puuriga diivanile. Olukord tundus rahulik, tõstsin Totoro puurist ära ja vaatasin mis juhtub. Totoro tahtis Shiro juurde minna aga Shiro hakkas kisama ja pani plehku. Ülejäänud aja istus Shiro diivani käetoel ja jälgis Totorot koguaeg. Kui Totoro ligemale tuli, siis Shiro ajas ta oma kisaga sealt ära kohe. Paar korda panid siiski ninad kokku ka ja kakluseks ei läinud. Lõpuks viisin Totoro puuri tagasi, et Shiro saaks ka rahus joosta, muidu istus teine nõnda kangelt käetoel ainult. Kui Totoro puuris oli, siis Shiro hakkas kohe mööda diivanit trallima.
Nädala sees neid kokku pole lasknud, sest lihtsalt aega pole. Täna hommikul poole kaheksa aegu ärkasin piiksumise peale. Mõtlesin, et mis värk on, nad on eraldi puuris ometi. Läksin vaatama - Shiro oli oma puurist välja saanud, seisis Totoro puuri kõrval, hoidis puurist kinni ja kisendas. Ei tea, kas tahtis teise puuri pääseda või mis? :-D Tõstsin ta oma puuri tagasi ja tüüp läks sööma kohe. Hiljem täna päeval oli jälle Shiro puurist välja saanud. ( Ma ei tea, kas ma ise olen lohakas ja jätan puuri ukse lahti või teeb ta selle lahti :hmmh: Igatahes avastasin ta mõnuga Totoro puuri otsas magamast.
Õhtul siis võtsin Shiro diivanile ja tegin tast mõned pildid kah. Hiljem tõin Totoro ka, esialgu oli vaatepilt üsna paljutõotav. Shrio ei kisanud ega ajanud teist ära. Veidi aega nuuskisid ringi aga siis tekkis rotikera, st läksid jälle raksu. Mitte väga hullult tegelt, võibolla panid lihtsalt suhteid paika jälle, keegi isegi ei kisanud selle ajal aga ma juba kardan selliseid kaklusi, seega ma pritsisin nad lahku. Hetkel nad siis rahunevad, Shiro magab diivani käetoe peal ja Totoro teiselpool mind. Ma nagu vahekohtunik nende kahe vahel.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Sellised nägid nad välja pärast, kui olin neid pritsiga lahutanud:
Pilt
Pilt
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas 3rika » 04. veebruar 2013, 10:03

MNjaa, prtisipudel oli mullegi heaks kaaslaseks :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Angoora » 11. veebruar 2013, 19:04

Tahaks ka poisse jälle näha :biglove: .
Vaatan 3rika pildilt et mu tehtud kiik hästi vastu pidanud? :D
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas 3rika » 15. veebruar 2013, 15:50

Angoora, kui sa seda lapilist mõtled, siis minu juures said nad sellest lõplikult lahti :D Totoro näris selle enam-vähem niidiks :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 24. märts 2013, 18:10

Pilt

Pilt

Poisid elavad endiselt lahus, Shiro läheb täitsa paanikasse, kui nad ühte puuri panna. Kui diivanil veel saavad enamvähem hakkama siis puuris neid koos hoida ei saa.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas 3rika » 24. märts 2013, 18:43

Nii kahju, et poisid ei lepi omavahel. Eriti kahju on Totorost, kes tahaks vaid kaissu :(
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Strawberryke » 30. märts 2013, 18:44

Nii nunnukad on su rotid ikka :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Keilykese rotid (2)

PostitusPostitas Keilyke (Teema autor) » 24. aprill 2013, 20:43

Kiire elutempo tõttu jäi siin rääkimata, et poistel täitus vahepeal esimene eluaasta! Tegelt aastaseks said nad juba mõni kuu tagasi aga aasta tagasi, 17. aprill tõin ma nad koju ja meie tähistame seda päeva. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline